>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Grupa A [Rosja, Arabia Saudyjska, Egipt,Urugwaj]

Status
Zamknięty.
S 22

sieko

Użytkownik
ibis myślałem, że Dzagoev będzie w szerokiej kadrze, ale jednak bardzo słaba końcówka sezonu i nie łapanie się do składu albo przesiadywanie na ławce zrobiło swoje. Ale i tak pewniacy do pierwszego składu na ataku to duet Smolov/Miranchuk. A co do gry w rodzimej lidze - co się dziwić, w Rosji dają niezłe pieniądze, bo są bogaci sponsorzy i często za takie umiejętności jakie prezentują mogliby mniej dostawać za granicą. Dlatego wolą zostać we własnym kraju, gdzie się czują swobodnie plus dobra kasa ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Szeroki skład reprezentacji Egiptu na MŚ:
Bramkarze: Essam El-Hadary (Al Taawoun), Mohamed El-Shennawy (Al Ahly), Sherif Ekramy (Al Ahly), Mohamed Awad (Ismaily)
Obrońcy: Ahmed Fathi (Al Ahly), Saad Samir (Al Ahly), Ayman Ashraf (Al Ahly), Mahmoud Hamdy (Zamalek), Mohamed Abdel-Shafy (Al Fath) Ahmed Hegazi (West Brom), Ali Gabr (West Brom), Ahmed Elmohamady (Aston Villa), Karim Hafez (RC Lens), Omar Gaber (LAFC), Amro Tarek (Orlando City)
Pomocnicy: Tarek Hamed (Zamalek), Mahmoud Abdel Aziz (Zamalek), Shikabala (Al Raed), Abdallah Said (KuPS), Sam Morsy (Wigan), Mohamed Elneny (Arsenal), Kahraba (Ittihad), Ramadan Sobhi (Stoke City), Mahmoud &quot;Trezeguet&quot; Hassan (Kasimpasa), Amr Warda (Atromitos)
Napastnicy: Marwan Mohsen (Al Ahly), Ahmed Gomaa (Al Masry) Ahmed &quot;Koka&quot; Mahgoub (SC Braga), Mohamed Salah (Liverpool)
Źródło
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Jak sądzicie Egipt powalczy z Rosją o 2 miejsce w grupie, (myśle ze 1 dla Urugwaju), co prawda Egipcjanie poza Salahem i moze Elnenym, nie mają gwiazd w składzie, ale większość zawodnik wywodzi się z 2, 3 klubów Al Alhi, Zamalek co na pewno jest sporym plusem mowa tu o zgraniu, co prawda Rosjanie tez wiekszośc z ligi Rosyjskiej, ale nie przekonuje mnie ich gra, a Momo Salah w formie moze pociągnąć ten zespół, ?
 
T 7

tiger32

Użytkownik
Elmohamady to również solidny zawodnik, wiele spotkań w premiership. Natomiast taki pewny Urugwaju bym nie był i ich pierwszego miejsca to już nie ten zespół co pare lat temu.
 
S 22

sieko

Użytkownik
madman01 Rosja ma dobry terminarz, mecz otwarcia gra z Arabią Saudyjską i jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że ten mecz wygrają, wątpię żeby było inaczej. Następny mecz mają z Egiptem, a dopiero na koniec starcie z potencjalnie najtrudniejszym rywalem, czyli Urugwajem. Na starcie 3pkt dałoby im komfort, wystarczy jeden z dwóch następnych meczów przepchać albo przy dobrych lotach dwa zremisować i mają awans na spokoju raczej. Według mnie Rosja awansuje z tej grupy, mimo że sporo osób widzi Urugwaj i Egipt jako &quot;pewniaków&quot; do fazy pucharowej.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Fakt Urugwaj już nie jest taki mocny jak kiedyś, ale to dalej jest Urugwaj, kto im może zagrozić w grupie? Rosja? z jakimiś Miranchukami? Egipt? może namieszać w grupie, ale nie zeby wyszedl z 1 miejsca. Urugwaj mimo wszsytko ma składzie kilka nietuzinkowych graczy, o których Rosja może pomarzyć, Rosja z Arabią Saudyjska powinna sobie poradzić, ale później może już być o wiele trudniej, Jakby nie to że Rosja organizuje turniej u siebie, to nie wiem czy by awansowali jakby odbywal się w innym kraju, jak juz ktoś wspominał, Urugwaj zazwyczaj w turniejach rozkręca się z meczu na mecz, ale czas zweryfikuje, co pokażą, ale Urusy trafili do bardzo łątwej grupy, w ktorej w meczu z Rosją i Egiptem są faworytami
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Egipt nie jest żadnym pewniakiem w tej grupie, jednak tak jak mówisz sporo osób w tym ja woli zagrać awans Egiptu po kursie około 3 niż pchać się w słabych Ruskich po kursie 1,5... Ale żeby mówić, że Egipt jest pewniakiem to za duże słowo.
Mnie się ten Egipt kojarzy z bardzo dobrą grą taktyczną.. PNA, faworyci WKS z gwiazdami w składzie, Ghana z giwazdami,Kamerun a to Egipt pamietamy wygrywał sporo razy ten turniej a gwiazd w składzie też nie mieli dużo może po za Mido... Ja bym nie skreślał Egipt.
 
S 22

sieko

Użytkownik
Różnie może być, według mnie dużą rolę odegra terminarz spotkań w tej grupie. Rosja ma ewidentnie najlepszy układ, Arabia na przetarcie, Egipt z Urugwajem może stracić punkty. W drugim meczu może się wszystko wyjaśnić. Chociaż równie dobrze może być sytuacja Rosji jak na Euro 2012 - piorunujący początek w meczu z Czechami, wygrana 4-1 i wydawałoby się, że może nie być na nich mocnych w grupie. A potem zonk, w sumie szczęśliwy remis 1-1 z nami, bo akurat w tamtym meczu to my byliśmy drużyną lepszą i mieliśmy więcej sytuacji bramkowych i przegrana na fajrant z Grecją 1-0. Według mnie mimo wszystko awans z tej grupy zrobi Urugwaj/Rosja, ale w tej grupie mogą być różne &quot;cuda na kiju&quot; ????
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
A z drugiej strony czy ewidentnie ma najlepszy terminarz ??? Nie powiedział bym.... Wiadomo, że te najsłabsze drużyny najwięcej sił mają w pierwszym meczu, moim zdaniem łatwiej będzie się grało Egiptowi i Urugwajowi z Arabią w 2 i 3 meczu niż Rosji w 1 z wiadomych względów....
 
@ 199

@2.00

Użytkownik
Panowie, bądźmy poważni. Serio wierzycie, że u Putina w ogródku nie przepuszczą Rosji dalej? Pociągną ich za uszy.
Może nawet pierwsze zajmą, jeżeli psychicznie wejdą na wysoki poziom.
Jeżeli Salah wzniesie się na wyżyny w meczu z Urugwajem, to zabierze Egipt do 1/8.
Piłka reprezentacyjna rządzi się własnymi prawami. Tutaj decyduje głowa, indywidualności i błędy sędziowskie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Pewno już wszyscy słyszeli o kontuzji Salaha, ale mimo wszystko napiszę. To zmienia obraz całej grupy o 180&#39; . W takiej sytuacji to Rosja i Urugwaj może powalczyć o wyjście.
 
T 126

tajemniczy

Użytkownik
Moim zdaniem najsłabsza grupa na mistrzostwach. Urugwaj, choć solidny to taki sam jak 4 i 8 lat temu bez elementu zaskoczenia. Rosja - gdyby nie była gospodarzem to w obecnej dyspozycji wątpię, żeby w ogóle grała na tym mundialu. Egipt ciekawy owszem, ale chociażby inne drużyny z Afryki jak Maroko, wydaja się jeszcze ciekawsze, a przez mocną grupę będą miały mniejsze szanse pokazania się jak Egipt. Arabia Saudyjska jedna z najsłabszych ekip na mistrzostwach. Podsumowując z uwzględnieniem fajnych kursów na awans Egiptu typuje 1. Urugrwaj, 2. Egipt, 3. Rosja, 4. Arabia Saudyjska.
Ciekawe typy:
Undery na poszczególne mecze!
Egipt awans z grupy @ 2.50
H2H: Urugwaj - Rosja @ 1 @ 1.80
H2H: Rosja - Egipt @ 2 @ 3.15
Obszerniejsza analiza każdej drużyny, wraz z grafikami na mojej stronie.
 
M 144

menocompadre

Użytkownik
Ta sytuacja z reprezentacji Rosji mi przypomina naszą z roku 2012 gdzie Smuda tak zajechał fizycznie zawodników że po 20 minutach meczu oddychali rękawami, Czerczesow jest znany z tego że przykłada dużą uwagę do przygotowania fizycznego, jednak czy ma to duży sens w kontekście przygotowań do turnieju gdzie przygoda zawodników może skończyć się już po trzech meczach? Wydaje mi się że Rosja może w turniej wejść bardzo zamulona, ale o tym przekonamy sie juz za tydzień.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Gdyby nie to że Rosja gra u siebie to wchodziłbym w Arabię +1.5 na otwarciu, ale coś głupiego podpowiada mi, że wynik tego meczu może już być ustalony, bo myślę, że jeśli Ruskie nie zgarną 3pkt z tego meczu to na pewno nie wyjdą z grupy, a brak zwyciestwa na otwarcie z takim rywalem to z kolei byłaby lekka siara dla Vladimira :movember: Dlatego odpuszczę mecz otwarcia w pre choć czuję, że Rosja nie wyjdzie z grupy.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
melodm , było dramatycznie. Ruszali się jak muchy w smole, popełniali dużo błędów w defensywie, praktycznie zero zgrania i pomysłu na grę poza dwiema czy trzema akcjami, a trzeba zauważyć, że Turcja wyszła w eksperymentalnym składzie, grała na mega luzie bez spinania się o wynik i miała sporą szansę wygrać to spotkanie, bo zawodnicy pokazali się z dobrej strony, zwłaszcza w drugiej połowie. Komentatorzy tvp sport kilkukrotnie mówili o tym, że Stasiek zajechał chłopaków treningami ze zbyt dużym obciążeniem i to było widać. Po trzydziestej minucie nie wykazywali zbyt dużej chęci do gry.
Pod koniec tamtego roku strzeliłem większy post z analizą tej grupy i wtedy gra Rosjan nie wyglądała tak tragicznie. Grali nawet składnie, ale mieli problem ze skutecznością. Te ostre treningi, presja na wyjście z grupy powodują, że wcale się nie zdziwię, gdy w ostatniej chwili wszystko się posypie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Rosja oczywiście słabiutka, ale Arabia Saudyjska to jedna z najsłabszych drużyn na tym mundialu... Mecz otwarcia gospodarzy da duży handicap, gdyby nie to to widziałbym remis. Gram w tasiemce parę betów na pierwsze mecze i na jednej tasiemce mam czystą 1, a na drugiej bezpieczniejszej 1(DNB) bo jak już parę osób tu pisało Rosja jest strasznie słaba, nie przetestowana w eliminacjach itd itd. Nawet ta Arabia musiała przejść swoje eliminacje... Mimo wszystko nie mogę sobie wyobrazić przegranej Rosji w pierwszym meczu na swoim terenie z... Arabią Saudyjską... No i jednak piłka europejska a tu grają piłkarze z Rosji jest na wyższym poziomie niż ta płn afrykańska.
 
K 13

kamilos24

Użytkownik
Widzisz chłopie nawet nie wiesz gdzie Arabia leży. I jeśli Rosja wygra, to będzie jedynie zasługa przewagi publiczności i meczu otwarcia. Na neutralnym terenie nie wiem czy kurs mniejszy od 2 byłby na rosjan miarodajny.
To jest drużyna bez ładu i składu. Od eliminacji do e2016 nie grają kompletnie nic. Wczorajszy mecz z chile pokazał jak dziurawie jest miedzy obroną a pomocą. Tych 33+ latków zabiegają tam na miejscu. Nie da się rozwijać grając tymi samymi zawodnikami od 10 lat. I tak samo jak arabowie grają w 95% w rodzimej lidze.
1 drużyna - liczba strzelonych goli under 1,5 @2,02
 
M 7,7K

mcz

Użytkownik
Widzisz chłopie nawet nie wiesz gdzie Arabia leży. I jeśli Rosja wygra, to będzie jedynie zasługa przewagi publiczności i meczu otwarcia. Na neutralnym terenie nie wiem czy kurs mniejszy od 2 byłby na rosjan miarodajny.
To jest drużyna bez ładu i składu. Od eliminacji do e2016 nie grają kompletnie nic. Wczorajszy mecz z chile pokazał jak dziurawie jest miedzy obroną a pomocą. Tych 33+ latków zabiegają tam na miejscu. Nie da się rozwijać grając tymi samymi zawodnikami od 10 lat. I tak samo jak arabowie grają w 95% w rodzimej lidze.
1 drużyna - liczba strzelonych goli under 1,5 @2,02
wczoraj grali z turcja nie z chile
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom