>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grupa A: Juventus,Manchester City, Salzburg, LECH POZNAŃ

Status
Zamknięty.
-piter- 0

-piter-

Użytkownik
W City wyraźnie mówili że LE jest dla nich złem koniecznym bo liczyli na bardziej prestiżową LM. I wyraźnie zapowiedzieli że nie będą do tego podchodzić jak do LM. Czy tak będzie? Zobaczymy
Nie no nie wierzę, żeby odpuścili sobie europejskie puchary. Wynikałoby z tego, że jeśli się nie gra w Lidze Mistrzów, to już lepiej w ogóle nigdzie nie grać ???? ? Przecież to są profesjonaliści z najwyższej półki i jeśli potwierdziłyby się Twoje słowa, to zaczął bym tej drużyny nie traktować poważnie.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Rzeczywiście, aspiracje Manchester City ma przede wszystkim na Ligę Mistrzów, a nie grę w Lidze Europejskiej. Jednak rzeczywistość stała się inna i trzeba się cieszyć z tego, co się ma. Może to były tylko puste słowa z ich strony, że trochę odpuszczą grę w Lidze Europejskiej, jednak okaże się to już po pierwszym meczu, po wyjściowej jedenastce.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Oto ostatnia wypowiedź Manciniego :
- Te rozgrywki są dla nas bardzo ważne i jestem pewny, że w tym składzie jesteśmy w stanie daleko dojść. Musimy jednak szanować każdego naszego rywala i wszystkie mecze będą dla nas trudne. Musimy po prostu grać najlepiej jak potrafimy, aby awansować z tej grupy.
Wygląda więc na to, że drużyna Manchesteru City nie odpuści tych rozgrywek, lecz będzie je traktowała na równi z Premier League.
 
M 0

maleczks

Użytkownik
Moim zdaniem (i pierwszym postem ???? ) Lech nie ma prawie żadnych szans na wyjście z grupy. Po prostu fenomen Lecha z meczów z Austrią Wiedeń, Deportivo, Nancy, Feynoordem oraz innymi ekipami minął bezpowrotnie i prędko nie wróci... Bez Lewandowskiego, ze słabym Semirem Štiliciem, Peszkiem bez formy, do tego zobaczymy, co z Bosackim nie dadzą rady. Tshibamba, Rudnevs i nowi &quot;groźni&quot; dużo, dużo są słabsi niż piłkarze w/w. Może Lech nie poprzegrywa meczów, jak kiedyś Amica Wronki - pamiętamy 4,5-0, ale jeśli nie mogą przejść Sparty Pragi, męczą się z Ukraińcami, już nie chcę myśleć o żenadzie, gdyby przyszło im walczyć z Żyliną...to nie ma, co marzyć o sukcesie. Pograją z Salzburgiem i to tyle. Zdecydowanie najlepsi w grupie są Anglicy, potem Juve, no ale mądrzejsi będziemy na pewno po pierwszej kolejce ???? Na pewno The Citizens i Bianco mają większe ambicje niż LE.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Oto ostatnia wypowiedź Manciniego :



Wygląda więc na to, że drużyna Manchesteru City nie odpuści tych rozgrywek, lecz będzie je traktowała na równi z Premier League.

:grin: ja bym taki pewien, nie był tego czy przypadkiem Lech nie uciura punkta, u siebie z MC .

Będą z uwagą sledził mecze City w lidze angielskiej i zobacze jakie mają słabe punkty.

co do Lecha, to ten Murzyn Trchimbaba musi odejsc,nie umie w ogóle grać to jest żenada, co on gra nie umie nawet prostopadlej piłki podac prubuje dryblingu ;) e szkoda gadac.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Tak na prawde to w zasiegu Poznaniakow jest tylko zespol Salzburga.
Poza tym mozemy tylko pomarzyć o jakichkolwiek punktow. Wszyscy mowia ze ta czy ta druzyna jest slaba i jest do ogrania, ok ale najpierw trzeba popatrzec na gre Lecha, ktora jest po prostu slaba i z taka gra to bedziemy mieli problemy nawet z Salzburgiem.
Zeby wygrywac mecze i zdobywac punkty to trzeba strzelac bramki, a to jak narazie zawodnikom Lecha nie wychodzi najlepiej, a mecz z Cracovia to troche za malo...
 
N 5

noskov

Użytkownik
Wszystkie wypowiedzi kojarzą mi się z tymi przed dwumeczem z Dnipro. Jeszcze okaże się że przejdzie Salzburg i Lech.. póki co myślę że kurs w 1meczu Juve - Lech na gospodarzy bedzie kolo 1.3. Handi na 2 jak najbardziej do zagrania po kurs ok 2.00-2.2
 
A 0

atrxevu

Użytkownik
Ja sądzę, że troche się zagalopowali Ci którzy widzą jakieś urwane punkty MC czy Juventusowi. Mam nadzieję, że się gruuubo mylę powyższym zdaniem i Lech pozytywnie zaskoczy ale nawet Lech w superformie czy to teraz czy zespół z czasów Franza nie jest w stanie zagrozić zespołowi z Anglii czy Włoch. Został jeszcze szmat czasu i wiele się może pozmieniać... Odpukaj kontuzje, forma itp. Całym sercem jestem za Lechem ale jedyny pozytyw jaki widze na dzień dzisiejszy to strona marketingowa takich rywali. Można być pewnym, że na ManC czy Juve stadion zapełni się do ostatniego miejsca, mnożąc to razy cenę biletów Lech może liczyć na spore zyski (jak na polskie realia).
Co do samego zespołu to brakuje w lechu rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia. Kogoś z dobrym przeglądem pola, techniką, dryblingiem. Przyznam, że liczyłem na jakieś większe ruchy Lecha na rynku transferowym. Tyle było gadania o tym, że większa częśc pieniędzy za Lewego pójdzie na porządne transfery a co z tego wyszło wszyscy widzimy... Krivets, Stilic - no comment.
Na pewno nie zagram przeciwko Lechowi bo nie gram przeciwko &quot;swoim&quot;. Będę wtedy całym sercem, ciałem i gardłem za Lechem bo jak to mówią &quot;dumni po zwycięstwie, wierni po porażce&quot;...
 
sakrebleble 0

sakrebleble

Użytkownik
jesli nastawienie jest takie ze powalczymy z salzburgiem, bo teoretycznie rywal w zasiegu, to zazwyczaj konczy sie to dwoma porazkami. salzburg to nie jakas tam sparta czy dniepro z ktorymi mozemy nawiazac rywalizacje, oni bija nas na glowe pod kazdym wzgledem, zagraja z lechem na 100%, bez lekcewazenia, bo wiedza ze i my liczymy na punkty z nimi. lech musi ruszyc do ataku bo z kim pogra jak nie z austriakami? skonczy sie to porazka, szczegolnie u siebie, gdy bedzie medialne nastawienie na 3pkt, ze musimy wygrac, itp. Salzburg jest w stanie wyjsc z 2.miejsca, (rok temu wygrali wszystko w grupie 18pkt) wygrac z juve, zwlaszcza, ze tylko nazwa pozostala po starej damie, a jak graja, widzielismy ktore miejsce w lidze zajeli i z kim przegrywali. city chyba pierwsze, chociaz dla mnie to banda wykolejeńców a nie team.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Mancini jest chytry na puchary jak mało który trener , on co roku zawsze będzie grał o wszystko nawet o te najmniej prestiżowe. LE jest bardzo prestiżowa i nie wierzę aby cokolwiek ktoś coś odpuszczał. Po za tym jak mają aspiracje na LM to niby gdzie mają się sprawdzić jak nie w LE ? rywale silni , mecze pucharowe , tego wszystkiego nigdzie indziej nie dostaną.
 
wesley 17

wesley

Użytkownik
Trzeba spojrzec prawdzie w oczy i z czystym sumieniem stwierdzic ze Lech po prostu ma szanse ale na ... 3 miejsce, mysle ze spokojnie z Salzburgiem moga powalczyc a Juve czy Manchester C. sa po prostu poza zasiegiem.Jedyne co moze cieszyc działaczy z Poznania to to ze beda mieli komplet publicznosci na tych meczach (oby) a co za tym idzie duze zyski, a kibiców ze beda mieli ciekawe wyjazdy i beda mogli zobaczyc zawodników w swoim miescie z najwyzszej połki swiatowej ;)
 
szakal1991 362

szakal1991

Użytkownik
Oczekuje na dobrą gre naszych piłkarzy żeby dawali z siebie wszystko i pokazali się na arenie międzynarodowej zespoły Manchesteru czy Juventusu są to zespoły z czołowki świata i bedzie bardzo cięzko urwać im punkty ale zespół z Austrii na pewno jest w zasięgu...
Cieszył bym się gdybyśmy skończyli grupę na 3 miejscu i pozostawili po sobie dobre wrażenie zdobywajac jakieś 5-7 punktów
1 City
2.Juve
3.LECH
4.Salzburg
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Oczekuje na dobrą gre naszych piłkarzy żeby dawali z siebie wszystko i pokazali się na arenie międzynarodowej zespoły Manchesteru czy Juventusu są to zespoły z czołowki świata i bedzie bardzo cięzko urwać im punkty ale zespół z Austrii na pewno jest w zasięgu...
Cieszył bym się gdybyśmy skończyli grupę na 3 miejscu i pozostawili po sobie dobre wrażenie zdobywajac jakieś 5-7 punktów
1 City
2.Juve
3.LECH
4.Salzburg
W końcu jakaś realna wypowiedź. Rzeczywiście, Lech Poznań ma szansę na 3 miejsce w grupie, jednak powalczyć o 7 punktów będzie niezmiernie trudno. Nie chcę być pesymistą, ale ja typuję, że nasz zespół zdobędzie 4 punkty. Jeśli uda się więcej, to oczywiście będę zadowolony. Wszystko zależy też od tego, jak zaprezentuje się drużyna z Salzburga, która jest w zasięgu Lecha. &quot;Kolejorz&quot; musi popracować nad grą w środkowej strefie boiska, jednak przecież jest jeszcze trochę czasu i trener Zieliński z pewnością będzie dążył do tego, aby wszystkie fragmenty gry uległy poprawie.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie potrafie zrozumiec Waszego podniecenia tym losowaniem...Zadam jedno proste pytanie...O co chodzi w sporcie ?? O to, ze grac z jak najlepszymi i przegrywac i nie awansowac czy o to, zeby wygrywac i awansowac jak najdalej sie da ?????????
 
kowalikowo 6

kowalikowo

Użytkownik
Mamy szansę wygrać dwa mecze z Salzburgiem, które musimy wygrać. Ewentualnie może urwiemy jakieś punkty na swoim stadionie Manchesterowi City oraz Juventusowi. Jednak zadanie jest bardzo trudne. Podobno to losowanie było jak marzenie. Skoro wszyscy chcieli, żeby Lech trafił do tej grupy, żeby się nie zdziwili jaka jest brutalna rzeczywistość. Mimo wszystko jestem dobrej myśli.
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Nie potrafie zrozumiec Waszego podniecenia tym losowaniem...Zadam jedno proste pytanie...O co chodzi w sporcie ?? O to, ze grac z jak najlepszymi i przegrywac i nie awansowac czy o to, zeby wygrywac i awansowac jak najdalej sie da ?????????
Dla kibica by oglądać jak najciekawsze spotkania.
A jakie spotkanie byłoby dla ciebie ciekawsze Lech - AEK Ateny czy Lech - Juve ??
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ciekawsze byloby kolejne spotkanie po awansie z fazy grupowej niz mecze w fazie grupowej. Bo w sporcie wole awanse niz mecze z potęgami i porazki.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Ja dla mnie ekstra losowanie ???? Juve to zespół z ambicjami na wygrywanie LM, ostatni kiepski sezon sprawił jednak że grają w LE. Zmiana trenera, zarządu, cała masa transferów ma przyczynić sie do powrotu dawnego blasku, faworyt grupy. Manchester City Manciniego to przede wszystkim duży budżet, ale na szczęście jak pokazuje historia wyników kupic sie nie da. Lech 2 bramki w 6 meczach i spore męczarnie, w końcówkach piłkarzom juz brakuje sił, trzeba być mega dużym optymistom żeby wierzyć że urwą coś Włochom czy klubowi reprezentującemu Anglię gdyż dla mnie na obecną chwile oba kluby zmiotą Lecha jak chcą. Salzburga nie oglądałem, sledze tylko ich wyniki, jest to solidna drużyna od paru ładnych lat, tutaj jest szansa na podjęcie wyrównanej walki.
Pozostaje czekać z niecierpliwość na 1 grudnia ???? ???? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom