>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Grupa A: Juventus,Manchester City, Salzburg, LECH POZNAŃ

Status
Zamknięty.
typer36 456

typer36

Użytkownik
No to jeśli już na tym etapie wyciągasz takie wnioski, to dołącz do Lecha i pomóż im, skoro nawet tego oni jeszcze nie wiedzą ???? ????
mam gdzieś jego interes. Co to znaczy na tym etapie. Przez 10 lat nic się nie zmienia to i teraz nie widzę perspektywy. Miało się stać w tym roku... i mamy Wichniarka i Czibambe (Rudnevs kilka miesięcy za późno)
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Manchester City to jeden z głównych faworytów do wygrania całej Ligi Europejskiej. Także myślę, że z nimi Lech nie ugra nawet punktu. Z Juventusem można przy bardzo dobrej grze powalczyć o punkt u siebie, ale nic więcej. Z Salzburgiem Lech u siebie jest pewnie nawet w stanie wygrać. Na wyjeździe będzie ciężko. Zatem jeżeli Lech skończy grupę z dorobkiem 4 punktów to już będzie niezły wynik.
 
candida 45

candida

Użytkownik
Nie bede wyrokwał na temat szans Lecha, uważam że LE w przeciewienstwie do CL czesto sypie niespodziankami, City I Juve maja ambitne plany na ten sezon i beda ostroznie rotowac skladem tym bardziej ze pieniadze za zwciestwo za kazdy mecz na tym etapie sa smieszne dla obu tych drzyn i postaraj sie awansowac jak najmniejszym nakladem szans.



Chcielismy Lige Mistrzow w Polsce i mamy - grupa z City, Juve i Salzburgiem jest mocniejsza niz niektore grupy LM i to cieszy. Nie oszkujmy sie, 2 bramki w 6 meczach pucharowych to wynik ktory stawia Lecha na samym koncu stawki wszyskich zespolow ktore przystapia do rywalizacji, mozliwosc zmierzenia sie z czolowka najlepszych lig to szansa na promocje, to tez mozliwsc zyskania przez Lech marki bycia rozpoznwana poza granicami naszego kraju co niewatpliwie pomaga w sciaganiu wartosciowych pilkarzy.



Konczac ten watek doda, ze za sparing z najlepszymi trzeba placic ok 1 milion euro. Lech nie dosc ze nie musi placic, to jeszcze zarobi na tych meczach - dla mnie to swietny interes i jesli tylko w Poznaniu chca stworzyc silny zespol na lata, to maja ku temu nadzwyczajna szanse.
 
-piter- 0

-piter-

Użytkownik
Nie bede wyrokwał na temat szans Lecha, uważam że LE w przeciewienstwie do CL czesto sypie niespodziankami, City I Juve maja ambitne plany na ten sezon i beda ostroznie rotowac skladem tym bardziej ze pieniadze za zwciestwo za kazdy mecz na tym etapie sa smieszne dla obu tych drzyn i postaraj sie awansowac jak najmniejszym nakladem szans.

Chcielismy Lige Mistrzow w Polsce i mamy - grupa z City, Juve i Salzburgiem jest mocniejsza niz niektore grupy LM i to cieszy. Nie oszkujmy sie, 2 bramki w 6 meczach pucharowych to wynik ktory stawia Lecha na samym koncu stawki wszyskich zespolow ktore przystapia do rywalizacji, mozliwosc zmierzenia sie z czolowka najlepszych lig to szansa na promocje, to tez mozliwsc zyskania przez Lech marki bycia rozpoznwana poza granicami naszego kraju co niewatpliwie pomaga w sciaganiu wartosciowych pilkarzy.

Konczac ten watek doda, ze za sparing z najlepszymi trzeba placic ok 1 milion euro. Lech nie dosc ze nie musi placic, to jeszcze zarobi na tych meczach - dla mnie to swietny interes i jesli tylko w Poznaniu chca stworzyc silny zespol na lata, to maja ku temu nadzwyczajna szanse.
Zgadzam się z kolegą w 100% mając tylko nadzieję, że polityka transferowa, jak płacowa i marketingowa zespołu będzie szła w odpowiednim kierunku i władze klubu będą potrafiły wykorzystać ten sukces jakim jest awans do fazy grupowej, bo to olbrzymia szansa, aby zbudować drużynę, która wreszcie będzie miała szansę zaistnieć w europejskim futbolu. Trzymam kciuki za Lecha i życzę dużo szczęścia, bo na pewno się przyda.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
No to Panowie będziemy mieli 0 punktów i 0 bramek strzelonych....a tak na serio gorzej trafić nie mogliśmy moim zdaniem. Man City nieosiągalne, Juve ? hmm jak na Lecha spokojnie wystarczy, jedynie z Salzburgiem pograć możemy, ale nie wiem czy uda się wygrać. Najważniejsze żeby się pokazać z dobrej strony, nie przegrać za wysoko choć może się to nie uda. Nabiorą chłopaki doświadczenia z takimi zespołami i może to zaprocentuje w kolejnych sezonach, oby....
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Grupa atrakcyjna z punktu widzenia kazdego kibica. To ze Lech zmierzy sie z tak silnymi rywalami moze im tylko pomoc. Trzeba sie uczyc od najlepszych nawet jezeli bedzie ich to kosztowalo druzgocącą porażką. Ja widze to tak ze Lech niewatpliwie zakonczy swoj udzial w Lidze Europejskiej po fazie grupowej.
Na pierwszym miejscu widze City, na drugim Juve a na trzecim Salzburg. Moze uda sie chlopakom wyszarpac 2 punkty, ale nie ma co liczyc na jakis specjalny dorobek punktowy.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Lech w Europie jest już trochę znany. W tym pamiętnym sezonie było sporo szumu o nich. Ładnie się wypromowali a jakoś nikt specjalny od tego czasu do Poznania nie dołączył. Nie wiem czy warto oszukiwać się że po dobrych występach , lepsi piłkarze będą chcieli w Polsce grać. Nie mniej jednak jestem w 100% zgodny , że trzeba pokazać się z jak najlepszej strony. City to zespół na który patrzy prawie cały świat. Wiadomo czego. Lech przy meczach z nimi będzie miał świetną okazję do pokazania się i muszą to jakoś wykorzystać. Trzeba się ogrywać z najlepszymi skoro jest ku temu okazja , to tylko może zaprocentować , a nie odwrotnie. Choć kiedyś Lech grał w bardzo mocnej grupie ale nic nie zaowocowało. Może w tym roku będzie inaczej ? Ja tam jak zwykle optymista i wierzę , że na wiosnę Lech nadal będzie w grze w LE ???? ????
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Najlepsze losowanie z możliwych. O to w piłce chodzi - grać z gigantami. Dla naszego futbolu to najlepsze, co nas mogło spotkać. Kapitalna promocja futbolu w światowym wydaniu w Polsce. Przyjadą gwiazdy, przyjadą poważne zespoły z poważnych lig, będzie pełen stadion - będą milionowe zyski i widowiska, które podejrzewam każdy zapamięta na lata.
Nic do stracenia, wszystko do zyskania. Tylko grać.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Najlepsze losowanie z możliwych. O to w piłce chodzi - grać z gigantami. Dla naszego futbolu to najlepsze, co nas mogło spotkać. Kapitalna promocja futbolu w światowym wydaniu w Polsce. Przyjadą gwiazdy, przyjadą poważne zespoły z poważnych lig, będzie pełen stadion - będą milionowe zyski i widowiska, które podejrzewam każdy zapamięta na lata.

Nic do stracenia, wszystko do zyskania. Tylko grać.
Zgadzam sie ????
Podobnie wypowiadał sie Boniek , który był na losowaniu.
Narzekamy na nasz futbol( chociaż niby mamy powody ) , że nie ma znowu awansu do LM i temu podobnych spraw to losujacy sprawili nam Polakom prezent i dali nam iście mistrzowską grupę. Taka grupa moglaby z powodzeniem byc w LM jest bardzo mocna. Bogaty Salzburg z zagranicznych ekip najbardziej &quot;moj&quot; Juventus oraz szejkowie z City. Po zmienieniu zasad gramy z rewanżami co dodatkowo utrudni sprawę.
Ale pod wzgledem marketingowo - szkoleniowym jest to najlepsza grupa z mozliwych. Wole widziec jak nasi przegrywaja z City niz z Karabachem.
Oni tez wiedza ze beda musieli dac z siebie 120% wiec pretensji o zaangazowanie tez miec nie powinnismy. Wreszcie także zobaczymy nasz klub grajacy przeciwko gigantowi z zagranicy na 40 tysiecznym obiekcie wypelnionym naszymi kibicami( na szczescie Lech pierwszy mecz u siebie zagra dopiero 30 wrzesnia po otwarciu stadionu). Nic tylko sie cieszyc bo juz jestesmy wygrani jako fani, a działacze pod wzgledem biznesowym rowniez.
Poza tym my mozemy tylko zyskac bo kazda wygrana bedzie niespodzianka ????
 
M 19

manyolo

Użytkownik
Grupa ciężka, ale z każdym z zespołów Lech może powalczyć o zwycięstwo. Co prawda ciężko będzie wywalczyć choćby 1 pkt w meczach wyjazdowych, ale u siebie trochę można uciułać. Do Poznania przylecą; Salzburg , Juve II oraz Man. City II (tak myślę) , więc przy odrobinie wiary we własne siły......
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Grupa ciężka, ale z każdym z zespołów Lech może powalczyć o zwycięstwo. Co prawda ciężko będzie wywalczyć choćby 1 pkt w meczach wyjazdowych, ale u siebie trochę można uciułać. Do Poznania przylecą; Salzburg , Juve II oraz Man. City II (tak myślę) , więc przy odrobinie wiary we własne siły......
Nie sądzę, żeby te drużyny przyjechały w rezerwowych składach. W końcu to już są mecze o stawkę i każdy dobry wynik się liczy. O rezerwach można pomyśleć jedynie wtedy, gdy drużyny wyrobią sobie już sporą przewagę nad innymi i nie będzie im nic groziło, w co szczerze wątpię, również w zwycięstwo Lecha z tymi dwiema drużynami.
 
M 19

manyolo

Użytkownik
A dlaczego niby Juve II i City II? ???? LOL
Ponieważ serie a oraz premiership to sprawa priorytetowa dla tych zespołów a jeśli chodzi o ligę europejską to w optymalnych składach i z pełnym zaangażowaniem to mogą zagrać jedynie między sobą, w pozostałych meczach tak już być nie musi z obawy przed np. kontuzjami , stąd też spodziewam się jakieś niespodzianki , Lech czy tez Salzburg moga pokusić się o win z potentatami.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Polskie kluby zamiast sie wzmacniac, to co roku się osłabiają ,więc nie ma się co dziwic że prawie a przynajmniej w ostatnich latach honoru Polskiej piłki broni LECH ,oby tylko chłopcy dali z siebie wszystko,nie przejdą do kolejnej rundy sprawa przesądzona ,ale niech przynajmniej godnie się zaprezentują.
Ciężko będzie wygrać w Angli,ale Juventus juz w tamtym sezonie udowdnił że przydażają się im wpadki oby tak było z Lechem.
Salzburg jest, w zasiengu wystarczy tylko chciec. ;)
;)
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ponieważ serie a oraz premiership to sprawa priorytetowa dla tych zespołów a jeśli chodzi o ligę europejską to w optymalnych składach i z pełnym zaangażowaniem to mogą zagrać jedynie między sobą, w pozostałych meczach tak już być nie musi z obawy przed np. kontuzjami , stąd też spodziewam się jakieś niespodzianki , Lech czy tez Salzburg moga pokusić się o win z potentatami.
Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie jeden fakt. Otóż Serie A i Premiership w tym momencie nie jest sprawą priorytetową, tylko równorzędną, co do Ligi Europejskiej. Każda drużyna chce się jak najlepiej zaprezentować na międzynarodowej arenie i wygrać tyle, ile się da. A liga ? Nie w tym roku, to w następnym... W końcu takie drużyny nie spadają z najwyższej klasy rozgrywkowej. Z pewnością siły zostaną równomiernie rozłożone zarówno na LE jak i ligę krajową.
 
neutralny 546,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Grupa ciężka, ale z każdym z zespołów Lech może powalczyć o zwycięstwo. Co prawda ciężko będzie wywalczyć choćby 1 pkt w meczach wyjazdowych, ale u siebie trochę można uciułać. Do Poznania przylecą; Salzburg , Juve II oraz Man. City II (tak myślę) , więc przy odrobinie wiary we własne siły......
Nie ma szans moim zdaniem, że Juve, czy City przyjadą do Poznania drugim składem, to tak samo, jakby Lech do Baku pojechał rezerwami, tylko dlatego, że był faworytem. Jak dla mnie grupa świetna (szkoda że zamiast RB Salzburg, nie weszła Borussia). Nawet nie patrząc ze względów marketingowych, co z tego że do Poznania przyjechałoby przykładowo Dynamo, czy BATE, nawet jeśli Lech łapałby z nimi punkty, to nie wydaje mi się żeby wyszli z grupy. A przegrać z Manchesterem to żaden wstyd, zresztą nie wydaje mi się żeby Lechici w którymś meczu przegrali więcej niż dwoma golami, choć niewątpliwie są słabsi, także od Austriaków.
 
M 19

manyolo

Użytkownik
Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie jeden fakt. Otóż Serie A i Premiership w tym momencie nie jest sprawą priorytetową, tylko równorzędną, co do Ligi Europejskiej. Każda drużyna chce się jak najlepiej zaprezentować na międzynarodowej arenie i wygrać tyle, ile się da. A liga ? Nie w tym roku, to w następnym... W końcu takie drużyny nie spadają z najwyższej klasy rozgrywkowej. Z pewnością siły zostaną równomiernie rozłożone zarówno na LE jak i ligę krajową.
No to mamy odmienne zdanie na ten temat, jak dla mnie to z ekstraklasą z Anglii czy Włoch może się równać jedynie Liga Mistrzów. Oczywiście wyjście z grupy w lidze europy jest ważne dla Juve czy City ale obie drużyny będą się starały to zrobić minimalnym nakładem sił a wtedy mogą przydażyć się wpadki
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
No to mamy odmienne zdanie na ten temat, jak dla mnie to z ekstraklasą z Anglii czy Włoch może się równać jedynie Liga Mistrzów. Oczywiście wyjście z grupy w lidze europy jest ważne dla Juve czy City ale obie drużyny będą się starały to zrobić minimalnym nakładem sił a wtedy mogą przydażyć się wpadki
Spoko ???? Właśnie po to jest forum, żeby wyrażać swoje zdanie. Jak będzie rzeczywiście, dowiemy się po meczach. ????
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Spoko ???? Właśnie po to jest forum, żeby wyrażać swoje zdanie. Jak będzie rzeczywiście, dowiemy się po meczach. ????
W City wyraźnie mówili że LE jest dla nich złem koniecznym bo liczyli na bardziej prestiżową LM. I wyraźnie zapowiedzieli że nie będą do tego podchodzić jak do LM. Czy tak będzie? Zobaczymy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom