>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grupa A: Inter Mediolan, Werder Brema, Tottenham Hotspur, Twente Enschede

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Grupa A
-Inter Mediolan

- Tottenham

- Twente

- Werder Brema

Zapraszam do wspólnej dyskusji oraz analizy.
A o to kursy na pierwsze spotkania u bukmachera Bwin:
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Inter Mediolan jest faworytem tej grupy i jezeli tylko utrzyma forme z poprzedniego sezonu to nie powinien miec zadnych problemow z awansem. O drugie miejsce moim zdaniem bedzie walczyl Werder z Tottenhamem i w tym meczu widze remis po ladnym z reszta kursie.
Co do Twente to tak na prawde nie wiem czego sie po nich spodziewac. Co prawda sa mistrzem Holandii, ale zmiana trenera na pewno zrobila swoje.
Poza tym musze powiedziec ze to bardzo atrakcyjna grupa i tak na prawde moze sie to skonczyc roznie. Osobiscie licze na niespodzianki, ale patrzac tak na swiezo to Reasumujac:
1. Inter
2. Werder/ Tottenham
3.Werder/ Tottenham
4. Twente
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Bardzo ciekawa grupa, po grupie G ( Milan, Real, Ajax i Auxerre) najmocniejsza moim zdaniem. Inter wcale nie będzie miał łatwego zadania. Werder dość szczęśliwie awansował do fazy grupowej. Widać w ich grze, że brakuje Ozila i stawiał bym, że to Tottenham z Interem wyjdą z grupy. Oprócz tego nieobliczalne Twente i Tottenham który jak do tej pory gra fajną ofensywną piłkę. Gdybym miał już teraz postawić, zdecydował bym się na to, że Koguty wyjdą z grupy z pierwszego miejsca. Benitez z Harry Redknappem znają się bardzo dobrze, przecież rywalizowali ze sobą kilka lat w Premiership. Trener Interu zna bardzo dobrze ligę Angielską i właśnie w tych spotkaniach będzie najwięcej emocji. Pozostaje nam czekać na pierwsze mecze w tej grupie.
 
-piter- 0

-piter-

Użytkownik
Ta grupa przyniesie nam wiele emocji. Oczywiście zdecydowany faworyt, obrońca mistrzowskiego tytułu - Inter. Teoretycznie powinien zając pierwsze miejsce w grupie. Jeśli chodzi o pozostałe zespoły, to według mnie wszystkie mają szansę na awans. Mistrz Holandii - Twente na pewno będzie bardzo groźny na własnym terenie i urwie trochę punktów. Drużyna Harry&#39;ego Redknappa udanie rozpoczęła sezon gromadząc w 2 meczach 4 punkty i w zespole Tottenhamu panują bardzo dobre nastroje. Nie można powiedzieć tego o drużynie Werderu, bo zespół na inaugurację sezonu doznał blamażu w meczu wyjazdowym z Hoffenheim przegrywając 1-4. Jest to jednak drużyna niemiecka, więc wszyscy wiemy że są oni bardzo nieobliczalni i na pewno będą bardzo trudnym przeciwnikiem dla pozostałych drużyn.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ciekawe tylko jak Inter będzie grał bez Murinho na ławce. Benitez to trener który bardzo ludzi modzić w składzie. Taktyk itp. Do Włoskiej piłki może i pasuje ale moim zdaniem Inter straci tylko na sile. Nowy trener zawsze wprowadza jakieś nowe zmiany i Rafa zapewne też coś pozmienia. Ostatnio w Liverpoolu mu się nie wiodło. Ciekawe jak będzie w Mediolanie. Po za grupą gdzie będzie Irek Jeleń bez wątpienia najlepsza grupa. Moim zdaniem jednak to Inter i Koguty wyjdą z grupy a Werder do LE. Choć tego też pewien bym nie był , bo jednak Ozil dużo dawał tej drużynie. Tottehnam powinni być bardzo groźni u siebie na WHL i komplet pkt powinni ugrać. Z Twente i Werderm na wyjazdach faworytami nie będą ale i na porażkę skazani też nie będą.
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Inter nie będzie tak mocny jak w zeszłym sezonie. Mourinho był cenniejszy niż Eto&#39;o czy Milito, to Mourinho wygrywał mecze. Teraz gdy go zabraknie, Inter będzie słabszy. Mimo to grupę powinni wygrać. Na drugim miejscu typuje Werder. Bremeńczycy grają ostatnio dziwnie. Kapitalne mecze (Sampdoria) przeplatają z katastrofami (Hoffenheim). Strata Ozila to potężny cios. Jeśli jednak ustabilizują formę, to drugie miejsce jest w ich zasięgu. Tottenham skład ma mocny, ale to drużyna niedoświadczona w pucharach. Dla wielu piłkarzy Kogutów to będzie pierwsze starcie z LM. Mimo wszystko stawiam ich na trzecim miejscu. Twente to taki mistrz z przypadku, i nie powinien zagrozić pozostałej trójce.
1.Inter
2.Werder
3.Tottenham
4.Twente
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Grupa Śmierci bez dwóch zdan ,nie ma oczym tu mówic dlaczego ?? ponieważ o pierwsze miejsce będą się biły trzy zespoły pomijając debiutanta Twente.
Wymieniacie grupe G ,za najmocniejszą.Patrzycie tam na kluby, a tu zonk (Milan,Real,Ajax,Auxerre),20 pucharów w jednej grupie, ale zapominacie że tylko Real i Milan mogą co kolwiek zawalczyc, o pierwsze miejsce z całym szacunkiem dla Kibiców skrzatów z Amsterdamu, ale wasz klub odstaje od Milanku i zwłaszcza od zespołu Mou,przykro mi to twierdzic ale taka jest prawda,takie są realia.
 
dwight18 1

dwight18

Użytkownik
pomijając debiutanta Twente
A niby czemu pomijasz tutaj mistrza Holandii? bo są debiutantem?...

Akurat dla mnie tutaj kompletnym autsajderem wydaje się być Werder który stracił swoją największą gwiazde Ozila i nie ma za bardzo czym straszyć rywali.

Inter i Tottenham jak dla mnie to drużyny które powinny awansować , tak to sobie wyobrażam:

1.Inter
2.Tottenham
3.Twente
4.Werder

Patrzycie tam na kluby, a tu zonk (Milan,Real,Ajax,Auxerre),
Jaki zonk? to prawda że grupie A jest Inter który bije na głowe i Real i Milan ale porównując całość to na pewno grupa Milanu nie jest tutaj gorsza bo nie oszukujmy się ale Real jest drużyna lepszą od Tottenhamu ( przynajmniej personalnie bo jak by grali bezpośrednio to po tym co pokazuje Real od 6 lat nie postawił bym nawet złotówki na Królewskich) a Auxerre i Ajax to drużyny prezentujące zbliżony poziom do Werderu czy Twente.

Dla mnie obie grupy są mocne i nie ma tutaj jednoznacznej grupy śmierci.

ale zapominacie że tylko Real i Milan mogą co kolwiek zawalczyc, o pierwsze miejsce z całym szacunkiem dla Kibiców skrzatów z Amsterdamu
Ale zapominasz że w grupie A tylko Inter może o cokolwiek zawalczyć bo chyba nie sądzisz że Tottenham , Twente czy Werder to drużyny które będą wstanie przejść chociaż 1/8 LM .
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Werder udowodniło że potrafi grac do kąca meczem ze Samdorią piłkarze z włoch poprstu zachowli sie w doliczonym czasie gry jak amatorzy nie ma co ukrywac ,po za tym Werder ma Marko Marina który z Genuą zaprezentował się całkiem przyzwoicie.

Pomyśl ?? co nawydziwa Ajax z Realem i Milanem &gt;&gt;?? praktycznie nic jedyne szanse mają w meczach u siebie !
Nie oszukujmy się Ajax, nie jest tym zespołem który w latach 90 grał bajeczną piłkę,klub z Tradycja ale odległą.

Twente skonczy podobnie jak AZ Alkmaar, w tam tym sezonie tu jestem tego pewien.
Ale jak zwylke wszystko zwerfikuje boisko.
 
dwight18 1

dwight18

Użytkownik
Werder udowodniło że potrafi grac do kąca meczem ze Samdorią piłkarze z włoch poprstu zachowli sie w doliczonym czasie gry jak amatorzy nie ma co ukrywac ,po za tym Werder ma Marko Marina który z Genuą zaprezentował się całkiem przyzwoicie.
Mają Marko Marina? Jezu , aż strach się bać , Suarez z Ajaxu się przy nim chowa. ????

Pomyśl ?? co nawydziwa Ajax z Realem i Milanem &gt;&gt;?? praktycznie nic jedyne szanse mają w meczach u siebie !
Co to są za głupie argumenty? (a raczej ich brak) , ja też ci moge powiedzieć : pomyśl , co nawydziwia Inter z Tottenhamem i Werderem &gt;&gt;?? praktycznie nic jedyne szanse mają w meczach u siebie ! .

Nie oszukujmy się Ajax, nie jest tym zespołem który w latach 90 grał bajeczną piłkę,klub z Tradycja ale odległą.
No tak , przecież Werder czy Tottenham to od lat grają bajeczną piłke i wszystkich ogrywają.????

Daj spokój , widać że nie masz żadnych podstaw popierających twoją tezę że grupa A to grupa śmierci tylko gadasz od rzeczy nie pisząc żadnych sensownych argumentów.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
to sie wszystko okaże w praniu jestem ciekaw tej grupy . ????

bo znowu sie napalacie, na grupe w której wszystko może sie rostrzygnąc w 4 kolejkach :cool:

;) Matko, Suarez jest dobry,, ale co mi tu porównujesz chłopie Napastnika do Pomocnika ?? :]

Suarez tylko wykancza,Marin ma za zadanie strzelic lub dośrodkować jako skrzydłowy.
 
dwight18 1

dwight18

Użytkownik
Suarez tylko wykancza,Marin ma za zadanie strzelic lub dośrodkować jako skrzydłowy.
Suarez tylko wykańcza? hehe , przyznaj się ile oglądałeś meczów Ajaxu w tamtym czy w tym sezonie , dwa? trzy? bo gdyby było ich więcej to nie pisał byś takich bzdur.
Suarez to piłkarz absolutnie uniwersalny który potrafi rozegrać , ograć dwóch i oddać świetny strzał itd. , bardzo często też schodzi na skrzydło.

Matko, Suarez jest dobry,, ale co mi tu porównujesz chłopie Napastnika do Pomocnika ?? :]
Jak to co ci tutaj porównuje? to chyba nie od dziś wiadomo że Suarez jest piłkarzem dużo wartościowszym dla drużyny niż Marin . Ty wyjeżdżasz z super idiotycznym tekstem że Werder ma Marko Marina i trzeba będzie na nich uważać to ja ci odpowiadam że Ajax którego ty uwarzasz za gorszą drużyne ma dużo lepszego Suareza .
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Bardzo ciekawa grupa , Inter to już na pewno nie będzie ten team co za Mou ale są faworytami , Twente moim zdaniem będzie biło się tutaj o awans z Tottenhamem, Werder raczej ostatni.

1.Inter
2.Twente
3.Tottenham
4.Werder
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Jak to co ci tutaj porównuje? to chyba nie od dziś wiadomo że Suarez jest piłkarzem dużo wartościowszym dla drużyny niż Marin . Ty wyjeżdżasz z super idiotycznym tekstem że Werder ma Marko Marina i trzeba będzie na nich uważać to ja ci odpowiadam że Ajax którego ty uwarzasz za gorszą drużyne ma dużo lepszego Suareza .
Jak sobie przypomne zeszłoroczne mecze Ajaxu to Suarez jawi mi się raczej jako genialny snajper i egzekutor, ale na pewno nie rozgrywający. Poza tym świetnie spisywał się w Eredivisie co zupełnie nie musi się przekładać na LM. Pamiętam dwumecz Ajaxu z Juve w tamtym sezonie w Lidze europejskiej i z tego co pamiętam ani Ajax ani Suarez jakoś mnie nie olśnili. A jak nisko upadło zeszłoroczne Juve nikomu przypominać nie trzeba.
 
M 0

maleczks

Użytkownik
Inter niezależnie gdzie by grał to trzeba go stawiać w roli faworyta. Tak, jak pisze DawidBarça nie będzie to ten sam Inter, co za czasów José, ale ci zawodnicy zawsze grają o największe cele: Diego Milito, Wesley Sneijder, Maicon i można tak dalej wymieniać to piłkarze kompletni (nie rozliczajmy ich po meczu w superpucharze) na pewno poprowadzą Włochów do sukcesu w kraju i zapewne Lidze Mistrzów. Druga pozycja - dla Holendrów. Świetnie ułożony skład w każdym meczu walczą na sto procent, strzelają masę bramek, a takie drużyny, jak Werder czy grający w kratkę Koguci nie powinny z obecną grą stawić oporu uniemożliwiającego graczom z Enschede wyjścia z grupy. Ja osobiście im tego życzę ???? . Trzecie miejsce dla Tottenhamu chociaż z takim składem powinni walczyć o najwyższe cele może nie w LM, ale lidze krajowej na pewno. Czasami grają taką padakę, że się tego nie da po prostu oglądać, przykład - wczoraj z Wigan. Ok, ok ktoś może powiedzieć, że to wpadka, ale w LM nie ma miejsca na wpadki, gdy poziom jest tak mocno wyrównany. Praktycznie każdy ich zawodnik jest znanym wartościowym piłkarzem, ale grupy nie zdominują ;). Werder Brema - w jednym z telewizyjnych magazynów mówili, że takie ekipy powinno się pokazywać w TV, bo to prawdziwe walczaki i ich mecze zawsze obfitują w bramki. Werder sporo ich strzela w Bundeslidze, ale również sporo traci. W LM nie można sobie pozwolić na takie straty, bo odrobić jest to bardzo ciężko i dlatego myślę, że Bremeńczycy podobnie, jak Koguty grający w kratkę zostaną na szarym końcu grupy.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Ajax którego ty uwarzasz za gorszą drużyne ma dużo lepszego Suareza
Tak ale on stanowi 50% wartosci zespołu jesli nie strzela,to zespół traci siłe w ataku.Najdobitniej jest to widac po ostanim meczu Ligowym gdzie Ajax wygrał 0:5,a Suarez strzelił 3 bramki.Ja mam swoje zdanie i nie każdy może się z tym zgadzac.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Zdecydowanie najciekawsza grupa, którą również będę śledził a przede wszystkim poczynania Tottenhamu oraz Werderu. Trudno powiedzieć co zrobi Benitez ze swoimi piłkarzami. Niewykluczone, że Inter wróci do swojej przeciętnej formy i nie będzie na tyle skuteczny w obronie jak i w ofensywie jak w poprzednim sezonie za rządów Mourinho. Tutaj generalnie trudno wytypować zwycięzce grupy ale oczywiście większość widzi Inter. Ostatni mecz Interu z Bolonią wcale nie zachwycił i pomimo przewagi nie wygrali meczu. Tottenham ostatnio porażka na własnym stadionie z Wigan , które roznieśli rok temu 9:1 bodajże. Także początek sezonu niezbyt udany ale jeszcze wszystko przed nimi. Werder też świetnie nie zaczął ligi, podobnie Twente, które początkowo zaczęło bezbramkowo ale teraz wyszli na prostą. Grupa ciekwa, zdecydowanie walka będzie do samego końca o miejsce premiowane awansem i w mojej ocenie tabela może się prezentować następująco :
Tottenham
Inter
Werder
Twente
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
W pełni się zgadzam z tym co napisał Piotrek. Inter może wrócić do tej swojej starej gry , mało efektownej i przede wszystkim efektywnej. Już te pierwsze mecze pokazały , że nie będzie łatwo. Wiem , że to początek sezonu ale jednak jakieś odwzorowanie formy jest. Moim zdaniem Inter w tym roku w LM nic wielkiego nie ugra. A jeżeli Werder odpali z formą to Inter może mieć nawet problemy z awansem. Zaraz pewnie ktoś się z bulwersuje ale takie jest moje zdanie. Koguty moim zdaniem ustabilizują formę i awansują z 1 miejsca choć zapewne po ostrej walce z Interem i Werderem. Grupa bardzo ciekawa.
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Silna grupa to fakt, ale jeśli dłużej przeanalizować to mozna kilka ciekawych wniosków wyciagnąć.
Wiadomo Inter w tej grupie jak i całej LM jest silny, jeśli nie wyjdzie z grupy to już bedzie mega niespodzianka, ale to raczej się nie powinno zdarzyć.
Zespół z Anglii też ma smaka na wyjście z grupy ale tu juz bedzie trudniej, bo jest jeszcze Twente i Werder.
Osobiście kibicuje Twente i licze że punkty zdobyte u siebie zaowocuja i dadza awans z 2 miejsca. Powalcza chyba z nimi tylko Koguty.
Werder jak dla mnie nie wyjdzie z grupy, do LM zawsze troche zespołów z Niemiec sie kwalifikuje a potem wychodzi dalej może 1 albo 2.
Podobnie bedzie z Schalke ale to juz inna grupa.

Reasumując tabela tej grupy moze wygladac tak:

1. Inter
2. Twente
3. Werder
4. Totenham

ewentulana roszada na miejscach 3 i 4 miedzy Werderem a Totenhamem.
 
firma 2

firma

Użytkownik
Beniteż najpierw zdobył z liverpoolem LM , a potem stopniowo ich znisszczył. Inter LM już ma więc ściągneli Beniteza po to ,żeby ich tylko zniszczył.... już po meczu z Atletico było widac conieco... chyba będzie najgorsza do obstawiania grupa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom