>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grupa A: Inter Mediolan, Werder Brema, Tottenham Hotspur, Twente Enschede

Status
Zamknięty.
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Beniteż najpierw zdobył z liverpoolem LM , a potem stopniowo ich znisszczył. Inter LM już ma więc ściągneli Beniteza po to ,żeby ich tylko zniszczył.... już po meczu z Atletico było widac conieco... chyba będzie najgorsza do obstawiania grupa.
Co do obstawiania to grupa na pewno bedzie ciezka, ale co do Beniteza to dajmy mu jeszcze czas. On dopiero zaczal prace z ta ekipa wiec nie zdazyl tego wszystkiego jeszcze po swojemu poukladac. A dlaczego twierdzisz ze Benitez zniszczyl Liverpool?? Moze w lidze nie byli faworytem, ale w lidze Mistrzow zawsze sie liczyli i grali na prawde madra pilke, a poza tym grali skutecznie. Tak na prawde to ten klub niszczyli i niszcza jego wlasciciele, ktorzy wpedzili go w dlugi.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
No to zaczynamy, aktualne zestawienie kursów Grupy A


Na początek ciekawie wygląda spotkanie Werderu z Londyńskim Tottenhamem, można powiedzieć, że jest do rywalizacja dwóch drużyn, które będą walczyć o wyjście z grupy.

Początek sezonu obie drużyny w narodowych ligach mają bardzo podobny, plasują się w środku tabeli i grają często w kratkę, mieszając dobre spotkania z tymi gorszymi. Obie ekipy zaczęły już rozgrywki LM w el. w których nie wątpliwie lepiej wypadli Bremeńczycy (3-1/2-3), w dwumeczu Kogutów również było wiele bramek ( 2-3/4-0) na uwagę zwraca fakt że rywale londyńczyków Young Boys Berno potrafili wyjść na prowadzenie aż 3-0 co było wielkim rozczarowaniem.

Porównując doświadczenie obu ekip w LM to Niemiecka drużyna jest znacznie bardziej doświadczona co jest logiczne ponieważ w ubiegłych latach w L. Angielskiej nie premiowała Tottenhamu do awansu do elity. Jednak ci grali dosyć regularnie w rozgrywkach nie obecnego już na salonach Pucharu UEFA, w których obie drużyny miały bardzo zbliżone wyniki.

Jeśli chodzi o formę indywidualną zawodników to na uwagę zasługuje 10 z drużyny Werderu Marko Marin, który w spotkaniu z Bayernem pokazał się z bardzo dobrej strony nie jednokrotnie kiwając po dwóch trzech zawodników.

Osłabienia zespołów:
Jermain Defoe - nie zagra w fazie grupowej Ligi Mistrzów UEFA, bowiem nabawił się kontuzji kostki i będzie pauzował przez trzy miesiące.
Luki Modricia. - w ostatnim meczu ligowym z powodu urazu Chorwat opuścił plac gry.
O osłabieniach Niemieckiej ekipy nie jestem jeszcze zorientowany.

Ostatnie mecze to niespodziany remis Kogutów z słabszym West Brom , i również niespodziewany remis Werdery na wyjeździe z Bayernem który był ✅ dla bardzo osłabionej w tamtym spotkaniu drużyny Thomasa Schaafa

Mój typ to czyste 1 i oczywiście murowany over 2,5
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Mój typ to czyste 1 i oczywiście murowany over 2,5
Co do typu to jestem odmiennego zdania, dla mnie mecz ten pachnie remisem.
Na papierze faworytem sa pilkarze z Londynu, ale w fazie grupowej nie zagra Defoe wiec druzyna bedzie znacznie oslabiona a z tego co piszesz to jeszcze Modric wiec juz calkiem klapa. Co do Bremenczykow to znowu tez nie bylbym huraoptymista bo przeciez w Bundeslidze tez musza zaczac cos grac a jak narazie to jest przecietnie, w dodatku nie maja takiego skladu aby grac rownomiernie na dwoch frontach, jednak mysle ze atut wlasnego boiska i doswiadczenie zrobia swoje wiec nie powinni przegrac.

MÓJ TYP: X
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Wiesz składu czy maja czy nie to najlepsza 11 na mecz wychodzi. W Bundeslidze, aż takiej katastrofy niema 4 ptk no to co przegrali Hoffenheim wygrali z Kolonią i Remis z Bayernem to nie jest źle ja uważam no cóż wiadomo dobrze by było mieć teraz 7 punktów ale Hoffenheim nie był do ogrania kolejny mecz z Lidze przecież mogą wygrać i będzie 7 na 12. A Tottenham no nie gra na tyle dobrze żeby można śmiało powiedzieć że jest faworytem z wyników wynika że nie mają aż tak wysokiej formy:

Tottenham vs. Manch. City 0-0
YB Bern vs. Tottenham 3:2
Stoke vs. Tottenham 1:2
Tottenham vs. YB Bern 4:0
Tottenham vs. Wigan 0:1
W.B.A. vs. Tottenham 1:1

To są takie sobie średnie wyniki z takimi sobie rywalami (oprócz MC oczywiście). Przynajmniej ja oczekiwał bym więcej od takiej drużyny.
Bo na papierze, to wiesz Real wygrywa LM już od 7 lat. Dużo zależy od dyspozycji, a po tym co ostatnio widział to w lepszej formie są Niemcy + oczywiście bezcenne doświadczenie. Obie strzelą bramkę też wydaje się pewne. Bez wątpliwości hit wtorkowych spotkań.

darius010// Ja mam uprzedzenie do stawiania czystych remisów, ale masz racje spotkanie będzie wyrównane i remis jest wielce prawdopodobny , ja typuje 1 ale jak będzie 1X to też nie powinna być niespodzianka.
 
il_capitano 4

il_capitano

Użytkownik
Twente - Inter
Od overa w Bremie według mnie lepiej wygląda under 2,5 Twente - Inter @1,72, co prawda kurs nie rozpieszcza, ale wydaje się w miarę pewny. Inter w ostatnim spotkaniu pokonał Udinese 2:1, ale przechodził prawdziwe męki, widać że Benitez jeszcze nie poukładał zespołu i na razie ciężko się gra Nerazzurrim. Mistrzowie Holandii po odejściu McClarena prezentują się bardzo dobrze, a co najważniejsze nie tracą bramek, na 5 rozegranych spotkaniach strzelili 9 goli, a stracili zaledwie 1 bramkę. Co ciekawe Inter w ostatnich latach zaczynał CL underowo:
2009/10 Inter 0-0 Barcelona
2008/09 Panathinaikos 0-2 Inter
2007/08 Fenerbahce 1-0 Inter
2006/07 Sporting CP 1-0 Inter
2005/06 Artmedia 0-1 Inter
2006/07 Inter 2-0 Werder
Przewidywane wyjściowe składy:
FC Twente(4-2-1-3): Mihaylov – Rosales, Wisgerhof, Douglas, Tiendalli – Brama, Janssen – De Jong – Ruiz, Janko, Chadli
Inter(4-2-3-1): Julio Cesar – Maicon, Lucio, Samuel, Zanetti – Cambiasso, Mariga – Eto’o, Sneijder, Pandev – Milito
TYP: under 2,5 8/10
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Werder B.-Tottenham,over 2,5 ✅

No w tym spotkaniu z pewnoscią oglądniemy pare bramek ,Werder u siebie lubi strzelac do tego wygrywa mecz za meczem co stawia w korzystnej sytułacji gospodarzy,Koguty na wyjazdach nie zachwycają rzadko wygrywają ich najczęstszym wynikiem jest remis 1:1 lub porażka .
Za Werderem przemawia z pewnoscią atut własnego Boiska no i oczywiscie doświadczenie.
Bilans Werderu u siebie:5-0-1,Bramki:17-9
Bilans Totenhamu na wyjezdzi:3-2-1,Bramki:10-7
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Twente - Inter Mediolan, wtorek 20:45 CET
Biorąc po uwagę naturę Włochów i minimalizm Rafy Beniteza remis wydaje się bardzo prawdopodobny. Inter całkiem przyzwoicie rozpoczął sezon w Serie A, wygrywając 2-1 z Udinese, podkreślając swoje największe atuty: mocna defensywa, zagrożenie ze stałych fragmentów gry oraz instynk strzelecki Samuela Eto&#39;o. Twente opuścił trener Steve McLaren, ale mimo to, Holendrzy pokazują w Eredivisie, iż będą się liczyć i w tym sezonie. Obie drużyny chciałby na inaugurację zdobycie jakiekolwiek punkty, wiedząc iż grupa jest wyrównana, dlatego można się spodziewać ostrożnej gry.
Mój Typ 1: Wygra (BACK) Inter Mediolan 1-0 @7.40
Mój Typ 2: Wygra (BACK) poniżej 2.5 gola @1.75

Typy
Eamon Dunphy dla Betfair
 
R 0

rigodon

Użytkownik
Szkoleniowcy obu ekip mają również podobne zmartwienia kadrowe. Thomas Schaaf będzie musiał obejść się bez Pera Mertesackera, Claudio Pizarro i Naldo, a Harry Redknapp musi znaleźć alternatywę dla Luki Modricia, Jermaina Defoe, Michaela Dawsona i Huerelho Gomesa.
Po tym co przeczytałem,odpuszczam sobie over 2,5 w tym meczu,dlaczego?
Może Werder stracił przez kontuzje dwóch podstawowych obrońców co może świadczyć o tym,że TTH może trochę nastrzelać,ale u nich też za bardzo nie ma kto ukuć.Patrząc na rozgrywki ligowe widać doskonale,że nie są w wielkiej formie,TTH oglądałem tylko w pierwszym meczu z Man City i według mnie powinni go na spokojnie wygrać ponieważ to oni mieli więcej sytuacji i prowadzili grę,w tym meczu ich gra wyglądała zachęcająco.później przyszło się zmierzyć z teoretycznie słabszymi rywalami wygrali ze Stoke,remis z WBA i porażka z Wigan co nie wygląda ciekawie.
Werder natomiast widać że powoli zaczyna się wznosić w ligowej tabeli,po blamażu z Hoffenheim,wygrana z Koln oba mecze zakończone wynikami spokojnie pokrywającymi over 2,5 ale nadszedł mecz z Bayernem w moim mniemaniu tak samo mocną drużyną jak Tottenham i jakoś nie pada wiele bramek.

Spróbuję X w tym meczu za małą stawkę.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Wiesz składu czy maja czy nie to najlepsza 11 na mecz wychodzi. W Bundeslidze, aż takiej katastrofy niema 4 ptk no to co przegrali Hoffenheim wygrali z Kolonią i Remis z Bayernem to nie jest źle ja uważam no cóż wiadomo dobrze by było mieć teraz 7 punktów ale Hoffenheim nie był do ogrania kolejny mecz z Lidze przecież mogą wygrać i będzie 7 na 12. A Tottenham no nie gra na tyle dobrze żeby można śmiało powiedzieć że jest faworytem z wyników wynika że nie mają aż tak wysokiej formy:
Tottenham vs. Manch. City 0-0
YB Bern vs. Tottenham 3:2
Stoke vs. Tottenham 1:2
Tottenham vs. YB Bern 4:0
Tottenham vs. Wigan 0:1
W.B.A. vs. Tottenham 1:1
To są takie sobie średnie wyniki z takimi sobie rywalami (oprócz MC oczywiście). Przynajmniej ja oczekiwał bym więcej od takiej drużyny.
Bo na papierze, to wiesz Real wygrywa LM już od 7 lat. Dużo zależy od dyspozycji, a po tym co ostatnio widział to w lepszej formie są Niemcy + oczywiście bezcenne doświadczenie. Obie strzelą bramkę też wydaje się pewne. Bez wątpliwości hit wtorkowych spotkań.
Nie no wiadomo ze na papierze moze byc inaczej niz w rzeczywistosci, ale jednak nie bede stawial czystej jedynki na ten mecz...
Moze sie myle, ale jakos mam przeczucie ze bedzie remis, zobaczymy czy sie sprawdzi;)
A co do Londynczykow to w wielkiej formie nie sa, ale ja bym ich tak do konca nie przekreslal i postawie X
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
vs

Twente Enschede - FC Inter Mediolan
Typ: Under 2.5 @ 1.65 Expekt

Starcie w Enschede to jedno z lepszych dzisiejszych spotkań, Mistrz mimo wszystko dość mocnej Holandii kontra Mistrz Włoch.
W obu ekipach doszło do zmian na ławkach trenerskich. U dzisiejszych gospodarzy Anglika Steve&#39;a McClarena zastąpił Belg Michel Preudhomme. Zmiana w klubie z Holandii to zdecydowanie plus jeśli chodzi o obronę, piłkarze Preudhomma stracili jak do tej pory zaledwie jednego gola w pięciu spotkaniach. Zawodnicy z Mediolanu również jak na razie stracili zaledwie gola, tyle, że oni rozegrali do tej pory dwa spotkania. Pierwsze spotkanie to wyjazdowy mecz 0:0 w Bolonii. 3 dni temu zaś podopieczni Beniteza stracili gola, wygrywając 2:1 z Udinese.
Wyjazdy w filozofii Beniteza, to przede wszystkim gola nie stracić, podobnie było także za Mourinho. Dlatego spodziewam się tu co najwyżej jednego gola ze strony Twente. Inter z pewnością ma potencjał w ataku, ale na pewno zdobywcy LM gry nie będą prowadzić i nie będą forsować zbytnio tempa. Uważam, że under 2.5 na ten mecz to jeden z lepszych typów na dziś.​
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Ty wyjeżdżasz z super idiotycznym tekstem że Werder ma Marko Marina i trzeba będzie na nich uważać to ja ci odpowiadam że Ajax którego ty uwarzasz za gorszą drużyne ma dużo lepszego Suareza
Suarez nawet nie zagrał w tym meczu z Real,pauzował za kartki i Ajax przegrał ;)

Co zrobił Marko Marin ??
Dał remis Werderrowi po jego strzale,więc nie piernicz trzy po trzy moze i Werder stracił Ozila ale to nie zmienia faktu że są solidniejszym zespołem niż Ajax przynajmniej tak to wygląda co by było gdyby Ajax zagrał z Totenhamem mecz zakonczył by się wynikiem z pewnoscią 0:2,bo wielki Ajax bez Urugwajczyka to dno ?? chyba jednak tak :grin: Nawet gdyby Marin nie grał to samo wejscie Hunta ożywiło to spotkanie to znaczy że Werder wcale też nie ma złej ławki rezerwowych także pisanie że grupa G jest grupą śmierci jest troszke przesadzone ,w tej grupie nawet moja ślepa sąsiadka pokazała by gołym okiem dwójke faworytów i pierwsze mecze to pokazały zdecydowanie.I jeszcze cos Patrzycie na osiągi klubów(Real 9,Milan 7 ,Ajax 4) ale to tylko Historia te kluby nie prezentują tego co kiedys mowa tu o całej trójce wielkiej grupy śmierci.;):grin:
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Suarez nawet nie zagrał w tym meczu z Real,pauzował za kartki i Ajax przegrał ;)

Co zrobił Marko Marin ??
Dał remis Werderrowi po jego strzale,więc nie piernicz trzy po trzy moze i Werder stracił Ozila ale to nie zmienia faktu że są solidniejszym zespołem niż Ajax przynajmniej tak to wygląda co by było gdyby Ajax zagrał z Totenhamem mecz zakonczył by się wynikiem z pewnoscią 0:2,bo wielki Ajax bez Urugwajczyka to dno ?? chyba jednak tak :grin: Nawet gdyby Marin nie grał to samo wejscie Hunta ożywiło to spotkanie to znaczy że Werder wcale też nie ma złej ławki rezerwowych także pisanie że grupa G jest grupą śmierci jest troszke przesadzone ,w tej grupie nawet moja ślepa sąsiadka pokazała by gołym okiem dwójke faworytów i pierwsze mecze to pokazały zdecydowanie.I jeszcze cos Patrzycie na osiągi klubów(Real 9,Milan 7 ,Ajax 4) ale to tylko Historia te kluby nie prezentują tego co kiedys mowa tu o całej trójce wielkiej grupy śmierci.;):grin:
jak chcesz się mądrzyć to chociaż pisać się kurna naucz bo bełkoczesz jak pijany Jeleń (z całym szacunkiem dla niego i jego wrodzonej wady)
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
1. Inter
2. Tottenham
3. Werder
4. Enschede
Nie sugerując się zbytnio pierwszą kolejką i tak bym stwierdził, że to najbardziej wyrównana grupa. Inter jako obrońca tytułu zdecydowanie kadrowo najmocniejszy choć w/g mnie słabszy niż w poprzednim niesamowitym dla nich sezonie. Słabszy z dwóch powodów po pierwsze stracili &quot;the special one&quot; co wiąże się ze zmianą taktyki i wizji gry a na to potrzeba czasu. Po drugie będą mieli mniejszy głód sukcesów. Drugie miejsce dla Tottenhamu, który nie zaczął rozgrywek w Premiership na dobrym poziomie tym niemniej remis z Werderem na wyjeździe to dobry znak. Werder to drużyna chaotyczna strzelająca dużo bramek ale tracąca sporo. Enchede są świetni jak na swój budżet i warunki na własnym stadionie i dużo gorsi na wyjazdach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom