>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

GRUPA A// II Turniej Fifa 07

Status
Zamknięty.
spider231 0

spider231

Użytkownik
sorry za niegranie meczy !
postaram sie rozegrać mecze dzisiaj jeśli ktoś bedzie na gg dzisiaj ! bo puzon pisal do mnie ale napisal i sie rozlączył na hamachi
a spider jest jakiś je***ty bo wcale go nie zablokowałem na gg i nawet nie próbowaliśmy grać i bezpowodu wpisal mi walkowera ! niewiem może próbował grać z kimś ale to nie byłem ja !
bo ja takim chamem nie jestem ! gram zawsze uczciwie ! i nie bokuje nikogog za takie pierdoly na gg ! to jest tylko zabawa !
SLUCHAJ KOLES !!

Przez caly czas do mnie nie napisales ani jednego slowa na gg z checia zagrania a ja do ciebie wrecz przeciwnie pisalem co troche z checia zagrania ale ty to miales w dupie...
Napisal do mnie ze mam sie zglosic na inny numer gg u jego babci ze tam mamy zagrac zglosilem sie pisalismy zagralismy cielo sie i on sie rozlaczyl a ja mu powiedzialem ze zagramy na moim hostcie to sie rozlaczyl i na gg zablokowal wiec napisalem na forum walkower bo wiecej sie nie bede prosil a to ze to ktos inny siedzi NA TWOIM GG !!!! to nie qrwa moja sprawa i nie bedziesz se jaj robil ze mnie...

I o to ze sie dowiedziales ze przegrales walkowerem odezwal sie cudny baros co do niego kazdy musi sie zglsoic bo sam nie wyrazi chceci zagrania i ma jakies pretensje i chce grac ale niesety odezwales sie w ostatni dzien a jest niedziela i mam wazniejsze rzeczy do robienia niz granie w FIFE ..

I jeszcze raz podkreslam walkower jest wygralem 3:0 niech sie odezwie moderator benek i opowie sie w tej sprawie jezeli cos jest nie tak


Pozdrawiam
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
ku*** ch*** je**** weź mnie lepiej nie wkur**** !
do dzisiaj jest termin
ty dzisaj niechcesz grać to nie ! to 3:0 ja wygralem
a na tamtym gg to nie ja byłem
i ja też mam to w dupie ze ty dzisja nie mozem
mnie to wali albo grasz dzisiaj albo walkower 3:0 !
poprostu sie boisz zagrać bo przegraleś w 1 meczu ostro i sie boisz grać !
to wkońcu jest gra a nie kombinowanie jak nie grać i zeby tylko wygrać !
jakiś chory czlowieku jesteś !
wiec spie***** ! :zy3ou:
potwierdzam mecz z puzonem
spoko ziom i pozdro dla niego ! on gra dla zabawy tak jak wszscy a nie tak jak puzon przypał !
gra tylko by wygrać ! itak ci sie to nie uda bo wygra ktoś inny a ty jesteś na szarym kńcu tego turnieju !

pozdroo dla wszystkich (prócz spider&#39;a) !
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja pier... KUR*A koniec tej konfrontacji :!: JESZCE JEDEN SIE ODEZWIE DOSTANIE 3 OSTRZEZENIA ZAMKNĄĆ SIĘ :!: :zy3ou: GG jest od tego :!:
 
W 2

wislak

Forum VIP
dobre dobre ????

kultury torche czlowieku

nie wiem ciebie nie bylo caly czas, ale spider tez dzisiaj nie moze... wiec mysle ze remis bedzie uczciwy...
 
W 2

wislak

Forum VIP
Jak nieuczciwie?! CO ty odwalasz.... nie bylo z toba kontaktu przez tydzien... raz mi o 19 pisales ze chcesz grac a ping byl 400ms! to czlowieku zastanow sie nad soba!!
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
to lepiej ty sie zastanów
to twój problem że masz takiego neta
ja moge grać w każdej chwili i mi będzie chodziło normalnie mimo iż mam 512 ale stałe łacze a nie ta jak ty radiówke czy tam jakieś inne badziewie ! mieliśmy grać w piątek wieczorem a ciebie nie bylo
a byłeś niedostępny wcześnie to pisalem do ciebie to nawet nmie raczyłeś odpisać jak byłeś !
nie to nie !
 
W 2

wislak

Forum VIP
Kurde nie wkurzaj mnie :zy3ou:

bylismy umowieni na piatek - potwierdzam
ALE BYLEM! NA NIEWIDOKU CALY WIECZOR!! W PIATEK OD 22 DO 2 GRALEM I ZAGRALEM CHYBA 10 MECZY W ROZNYCH LIGACH! NIE NAPISALES O NASZYM MECZU NIC TO CO JA MAM SIE PROSIC?!

a do tego co do mnie pisales??? napisales cos o spiderze nie powiem co bo nie bede przeklinac na forum publicznym :] napisales kolo 18 i dobrze... przeczytalem i co mialem odpowiedziec na: SPIDER TO *********** ON MA COS ******** JAK SIE SKONCZY TO ON MA WALKA A NIE JA...

cos w tym stylu wyrombales to co ja mialem odpisac?! zastanow sie czlowieku. a na granie byly 3 czy 4 tygodnie i pisalem kilkanascie razy i nie miales czasu wiec mi glupot nie **** mow :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom