>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Grubaśne Lokomotywy

P 27

pawelw21

Użytkownik
Po co piszecie cos o limitach jak kazdy wie ze to sa wszystko bajki te stawki,lokimotywy I caly ten temat ale sam tu zagladam bo lubie sie od czasu do czasu posmiac
 
Y 2

yuter

Użytkownik
A co Was to obchodzi? Nie jesteście mu w stanie udowodnić, że tak nie jest, on nie musi Wam także niczego udowadniać. Przede wszystkim liczy się skuteczność, a nie kto ile ma pieniędzy. Czy to jakiś pojedynek kogutów? Cebularstwo z Was wychodzi, ale oszczędźcie sobie zawistnych wypocin, bo się kompromitujecie i wykazujecie swoją małostkowość.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 13

misterkister1

Użytkownik
A co Was to obchodzi? Nie jesteście mu w stanie udowodnić, że tak nie jest, on nie musi Wam także niczego udowadniać. Przede wszystkim liczy się skuteczność, a nie kto ile ma pieniędzy. Czy to jakiś pojedynek kogutów? Cebularstwo z Was wychodzi, ale oszczędźcie sobie zawistnych wypocin, bo się kompromitujecie i wykazujecie swoją małostkowość.
Amen
 
B 13

bettercallsaul

Użytkownik
A co Was to obchodzi? Nie jesteście mu w stanie udowodnić, że tak nie jest, on nie musi Wam także niczego udowadniać. Przede wszystkim liczy się skuteczność, a nie kto ile ma pieniędzy. Czy to jakiś pojedynek kogutów? Cebularstwo z Was wychodzi, ale oszczędźcie sobie zawistnych wypocin, bo się kompromitujecie i wykazujecie swoją małostkowość.
✅✅✅
 
venez77 114

venez77

Użytkownik
Zaglądam tu codziennie od jakiegoś czasu i nie przypominam sobie, żeby Wawo prosił innych o niekomentowanie i niezaśmiecanie tematu. Wręcz przeciwnie, chłopak odpowiada na posty, jednocześnie nie dając się sprowokować.
Nie przypominam sobie też, żeby jakiś moderator ostrzegał forumowiczów, że ich wpisy będą kasowane, ewentualnie, że posypią się upomnienia (tak jak u Pana Szlachcica).
A dziś zniknęło mnóstwo postów. Teraz jak się to czyta kilka wcześniejszych stron, to ma się wrażenie, że Wawo gada sam do siebie i dyskutuje z powietrzem. Sensu w tym nie ma, a temat (jeden z najciekawszych na forum) stracił część swojego uroku...
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Wawo jest jednym z lepszych typerow w Polsce , poznalem go osobiscie w STS jak obstawialem za 25 k jakis mecz . On wtedy wylozyl z walizki 60 k , a potem poszlismy na piwko naprzeciwko . Bylo fajnie cyganska kapela nam grala ????
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Wawo jest jednym z lepszych typerow w Polsce , poznalem go osobiscie w STS jak obstawialem za 25 k jakis mecz . On wtedy wylozyl z walizki 60 k , a potem poszlismy na piwko naprzeciwko . Bylo fajnie cyganska kapela nam grala ????
Ale ty jesteś dowcipny (a w zasadzie docipny). Boki zrywać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 833

sebunited16

Użytkownik
noooo, jak ktoś próbuje być na siłe śmieszny, to często wychodzi żałośnie
Gratulacje Wawo, śledze temat, życzę, jak najwięcej naoliwionych lokomotyw, bez wykolejeń do celu ????
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Bet365 daje limity jak sie gra niszowe dziadostwo bo wiedza ze tam latwiej o ustawki i insidery. Jak gram topowe typy to w zyciu mi nie dadza limitu, dodatkowo gram po niskich kursach a dla nich to woda na mlyn w kon u przeca bedzie niespodzianka wtopie i bede chcial odrabiac.
Co do macko jeden osiem i usunietych postow to juz koniec tematu, niech mu na zdrowie wyjdzie, moze lubi lad porzadek i przede wszystkim pustke w samotnos i bo tak wyglada jego i inne w wiekszosci tematy na forum.
Co do screenow i udowadniania to juz to robilem na poczatku tematu, kto nie wierzy ma do tego swoje prawo moje Lokomotywy jada dalej. Tak jak ktos napisal temat nie ma na celu imponowania hajsem innym, ma na celu ukazanie ze da sie dojechac do celu. U mnie tym celem sa wysokie wygrane ale ktos moze sobie zalozyc 100 zl i zaczynac od 2 zl. Procentowo wyjdzie na to samo.
Wlasnie zlecilem wyplate 51 000 pln. Na kolejne LOKOMOTYWY zostalo mi 27635 pln. Moim celem jest zrobienie z tego 100 000 pln. Wtedy wyplacam calosc i w polaczeniu z oszczednosciami 50 000 kupuje dzialke przy trasie Transfogarskiej w gorach w Rumunii oczywiscie. Czy pozniej nadal bede puszczal Lolomotywy tego nie wiem, chcialbym skonczyc z obstawianiem na taka skale. Raczej bede to robil hobbistycznie a caly zarobiony hajs w pracy przeznacze na budowe domu na ow dzialce w gorach fogarskich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
V 1,1K

viren

Użytkownik
Zrobcie cos z tym mackiem nie moze tak byc ze jeden....paralizuje cale forum. Poszly juz skargi do wazniejszych na forum czy mam sam sie tym zajac?
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Viren musisz sie tym zajac tylko wiesz ze macko jeden osiem jest jak coprobo z freestylu eldoki i wiadomo co robi z głową ????
Wczoraj forumek nie dzialal, ale tez ja nic nie grałem, ciągle wyszukuje LOKOMOTYWY, Dziadek wczoraj na naszej sesji skypowej mowil o paru ciekawych typach z tego tygodnia, oczywiscie podziele sie z Wami jak tylko ostatecznie ustale z Dziadkiem konkretne typy. Zeby nie bylo wtopy i wykolejenia.
 
Do góry Bottom