>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Grubaśne Lokomotywy

wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Dziadek bez dwoch zdan proponuje +2,5 set na Craiova w siate z LM. Rumuni mocni u siebie seta ugraja, wygrali ze skra, napsuli krwi we wloszech, mysle ze mozna atakowac po zacnym kursie.
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Przerwa do weekendu, mam zpiernicz w robocie i brak czasu na sesje skypowe z Dziadkiem a sam zadnych Lokomotyw do weekendu nie widze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Tak jak mowilem wracam z LOKO!!
Djoko 1.03
Zverev 1.04
25 000 pln
Jedziemy po sete ???? za tydzien podobno mega pewniaki z wegierskiej od Dziadka
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Ajc nie przewidzialem ze novak posprzedaje i pokupuje i da zarobic a tak beda ogyzi z 1,03
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Po co, przeciez Djoko to pyknie w Serbji. Po proatu szkoda ze nie pomyslalem ze Djoko bedzie troche handlowal zeby pozarabiac na buku i odbic sobie porazke finansowa w AO. Pewnie dostal reprymende od zony ze za styczen ma cos odbic hajsowo na davis cupie
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Po co, przeciez Djoko to pyknie w Serbji. Po proatu szkoda ze nie pomyslalem ze Djoko bedzie troche handlowal zeby pozarabiac na buku i odbic sobie porazke finansowa w AO. Pewnie dostal reprymende od zony ze za styczen ma cos odbic hajsowo na davis cupie
Dobra ta żona, w takim razie mi też da zarobić :cool::cool::cool::cool::cool::cool:&quot;
@edit co to ma byc postawilem grubą pape na djoko po kursie @1,8 a jak był kurs 1,050 na niego to zwrot bo krecz wtf
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Wawo masz jakiegoś wuja z JU ŁE SEJ ?
Potrzebny dobry ogarniacz singli na NBA, na bank masz tam kogoś w rodzinie,
a jak nie rodzinka to pewnie jest jakiś mudżin z którym sączyłeś drinki na Majami Bicz i wyrywaliście biczys ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
K 76

karlos83

Użytkownik
Co tam Wawo? Jest już grubaśna sraka? ????

Wiadomo, że kasa wirtualna ale ile durnych historii i narad z wymyślonym dziadkiem trzeba będzie teraz przeprowadzić żeby to odrobić :grin:
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Wirtualna kasa i wymyslony Dziadek hehe masz poczucie humoru przyjacielu.
Matkowskie jeszcze moze cos powalcza a sraki nie mam, dla mnie to chleb powszedni. Dla Ciebie jak rozumiem stawka snow.
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Smiech na sali te kuboty. Miernoty polskie!
Musze chyba czekac na wegierskie Lokomotywy od mojego Dziadka
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Zostala mi koncowka sprobujs z niej zrobic 100 000 jak sie nke uda to bede myslal. Jestem dobrej mysli, DZiadek twierdzi ze bedzie mial swietne typy z wegierskiej a na jutro ma mega pewny typ z kursem ponad 2 gdzie buki wyraznie sie pomylily. Masakra ale mam emocje by wygrac by nie wplacac znowu majatku oszczednosci a wszystko przez tych polaczkow kubotow ktorzy pokpili sobie barwy narodowe..wstyd hanba powinni im odebrac orzelka!!!
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
To jest Polak ktory z zamilowania przeprowadzil sie na wegry gdzie poznal druga zone wegierke i tam zyje. Rozmawiamy po polsku, uczyl mnie troche ale umiem niewiele jò napot kivanok!
W maju bedzie wideowywiad to Dziadek powie po wegieraku i po polsku dla tych co nie wierza w Dziadka i jego typy
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Wawo &quot;podobno&quot; wrzucałeś już screeny kuponów no ale ostatni raz wklej tutaj ten kupon z Matkowskim i Kubotem i już będziesz miał spokój ????
 
Do góry Bottom