>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grubaśne Lokomotywy

wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Jest jest jest! Odrabiamy straty! Caruzo mi napisał że postawił co nie co na awans manchesteru coś nie chce mi się wiezyc a kuponów twierdzi że nie pokazuje bo zapeszy i już nigdy nie wygra.
Mój bankroll wzrósł do 21150 także nadal trzeba szukać Grubasnych Lokomotyw a co nie co można pobierać od Caruza może coś poda jeszcze godnego i zacnego co przyniesie gruby hajs.
Od jutra zaczynamy Indian Wells turniej główny. W przyszłym tygodniu LM siatkarzy oraz LM w piłkę.
Caruzo coś tam będzie wyszykiwal z egzotykow zobaczymy co zapoda.
Grajcie z Nami a będzie grubasny plus! Wierzę w to głęboko. Bylebysmy nie musieli pożyczać hajsu od Cyganów na odkucie bo to różnie się może skończyć. Mieć Cyganów za ziomkow to złoto ale jak cygan wrogiem to nie ma życia.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Witam ponownie dziś z typem od mojego ziomeczka Caruzo. Na wieczór z urugwajskiej ligi poleca zagrać mistrzów Penarol z Liverpoolem i to bardzo grubo. Podobno to największy pewniak z całej ofert niedzielnej. Nie ma nic pewniejszego niż ich zwycięstwo. Zaufam Caruzo i zagram za wszystko bo potrzebuje dużo hajsow na przyszły tydzien
Penarol
1.62
21000
Oby to było pewne info bo jak nie będę bankrutem i moja gra się skończy chyba ze się zapożyczę. No nic Caruzo mówi ze gra to za dobre BMW także ufam ze będzie pewny typ i pewna wygrana.
 
majestica 82

majestica

Użytkownik
Witam ponownie dziś z typem od mojego ziomeczka Caruzo. Na wieczór z urugwajskiej ligi poleca zagrać mistrzów Penarol z Liverpoolem i to bardzo grubo. Podobno to największy pewniak z całej ofert niedzielnej. Nie ma nic pewniejszego niż ich zwycięstwo. Zaufam Caruzo i zagram za wszystko bo potrzebuje dużo hajsow na przyszły tydzien
Penarol
1.62
21000
Oby to było pewne info bo jak nie będę bankrutem i moja gra się skończy chyba ze się zapożyczę. No nic Caruzo mówi ze gra to za dobre BMW także ufam ze będzie pewny typ i pewna wygrana.
gram to z Tobą przyjacielu ale zastawkóję skromniej zagram za równowartość używanej Thalii Reno :beer::beer::beer:
To forum mozna nazwac moim domem jeszcze zanim je otwierali juz pisalem posty w pusta przestrzen zadajac sobie pytanie czemu ich nie widze.:drunk::drunk::drunk:
&#39;
 
majestica 82

majestica

Użytkownik
CARUZO to jednak super cygan dzieki jemu i tobie Przyjacielu za pewke :beer::beer::beer:
będę mugł kupic lepszy rocznik Thalii bo przywiązałem sie do tej bryki bardzo :star::star:
przechodza nas dreszcze prosimy o jeszcze

To forum mozna nazwac moim domem jeszcze zanim je otwierali juz pisalem posty w pusta przestrzen zadajac sobie pytanie czemu ich nie widze.:drunk::drunk::drunk:
&#39;
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Ja dziś wolne wziąłem w robocie i zaraz zaczynamy świętowanie z Caruzo i jego ojcem Nicolea. Elegancko będzie bimber domowej roboty!
Ja się w końcu odkułem. Część hajsu wyplacam a pozostałe rozmnażam. Caruzo ma mieć jakiś cynk w tym tygodniu od ziomka.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Będzie będzie zabawa będzie się pilo i znowu nocy będzie mało!
Prawdziwych Cyganów już nie maaaaaa!
Aaaa ale ten bimber jest najlepszy!
Panowie jestem wstawiony fest. A najlepsze jest to ze kasy nie wpłaciem, cały bankroll wladolwalem w tenisa.
Ojciec Caruza fest zna się na kobiecym tenisie i dał mi dziś dwa typy. Więc zagrałem po 17000 na każdy.
Teraz już siedzę w swojej kanciapie na bani i trochę żałuję ze się dałem namowi ale kurcze chyba jest szansa ze to powchodzi a wtedy będzie będzie zabawa!
Bencic - AlexNdrova
Alexandrova +1,5
1,8 Pinn
17000
Osaka - Collims
Collims +1,5
2,08 pinn
17000
Ojciec Caruzo mówił ze kobiety non stop się łamią i w 100% jest pewien tych typów. Ze nie ma co się bawić w niskie pewne kursy trzeba uderzać grubo i mocno. Wtedy będzie się lał bimber zapijany Szampanem.
Dzwoniłem już do szefostwa ze jutro mnie nie będzie ale kurka będę muslal jakieś zwolnienie lekarskie załatwić bo tu w Rumunii nie mogę na żądanie wziac dwa dni z rzędu. Chyba ze bezpłatny ale na to patrzą Rumunii kiepsko. Twierdzą ze tak robią tylko nieroby. Wola siedzieć w domu za darmo niż pracować.
Ojciec Caruza jutro znowu zaprosił na bimber a na sobotę dostałem zaproszenie na ślub jego córki co prawda miałem być w robocie ale pójdzie za mnie koleżanka a mnie nie wypadało odmówić. W końcu to cyganskie wesele!
Ttlko jak wszystko dziś przegra to pójdę tam w kiepskim humorze. Taki golodupiec.
To co mam na pinnku na bankrollu to tak naprawdę wszystko co teraz posiadam. Tak zostało mi kilka stowek rumuńskich lei ale to na życie muszę mieć.
Wiec to musi siąść i musimy dziś wygrać!
A będzie będzie zabawa będzie się działo i znowu nocy będzie mało. Ej Cyganie ej Cyganie ralalalallalala go go go
 
majestica 82

majestica

Użytkownik
szkoda ze spaem bo moze bym cie ostrzegł przyjacielu
ale chyba nie czytałeś moich rad
zadnych zakłądów po alkoholu ????????
tak sie przyjacielu nie robi
szkoda hajsu
ale nic sie nie martw
odrobisz:beer::beer::beer:
najlepiej teraz napij sie :beer::beer::beer:
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Eh bania mnie trzyma do teraz...
Cała kasa w błoto...
Caruzo już do mnie dzwonił ze ojcu jest głupio ze tak mnie wpuścił w maliny.
Ale co mi po tym. Jestem goły. Kilka stowek lei w portfelu to wszystko.
Albo pożyczyć od Cyganów albo w pracy ale tam nie dostanę tyle co u Cyganów. Jeszcze mogę zapytać koleżanki ale one pewnie też nie ma skoro ode mnie pozyczala...
Ale jestem głupi.... Po co ja stawiałem to dziadostwo po pijaku
 
C 186

casuals

Użytkownik
Dlaczego jak ktoś rzuci lekkim mięsem na forum to lecą ostrzeżenia a jak taki typ jak Wawo robi sobie z tego forum głupie żarty(ewentualnie jest bardzo chory psychicznie) to nikomu to nie przeszkadza ?
 
majestica 82

majestica

Użytkownik
Dlaczego jak ktoś rzuci lekkim mięsem na forum to lecą ostrzeżenia a jak taki typ jak Wawo robi sobie z tego forum głupie żarty(ewentualnie jest bardzo chory psychicznie) to nikomu to nie przeszkadza ?
Wawo nieraz wklejał screeny kuponów
i jak nie wierzysz ze obstawia za tyle
to ja potwierdzam bo to mój DRUH
a jak cie zazdrosc zzera to nie zaglądaj tu
to jego temat i moze pisac co chce
????????????????
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Dlaczego jak ktoś rzuci lekkim mięsem na forum to lecą ostrzeżenia a jak taki typ jak Wawo robi sobie z tego forum głupie żarty(ewentualnie jest bardzo chory psychicznie) to nikomu to nie przeszkadza ?
Nabija dużo wyświetleń. Dodatkowo pewnie wielu młodzikow zagra te jego wynalazki, bo skoro taka historia za tym stoi, a tu już wchodzi zarobek forum z linków afiliacyjnych po przegranych.
Reasumując - dla administracji forum takie trolle jak Wawo to skarb ????
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Jakie trolle?! Wypraszam sobie. To ze nie zawsze wszystko mi ładnie wchodzi to nie znaczy ze troll jestem. Zresztą często moje typy są od kogoś. Wcześniej od Dziadka lub jego informatorów. A teraz ziomek Caruzo który ogarnia egzotyki.
Niestety póki co nie mam za co grać. Chociaż Caruzo pisał mi ze pożyczka bez procentów jest nadal aktualna. Chcę mi pożyczyć 20000 euro na jeden kupon. Wygram i mu oddaje. Kurde sam nie wiem bo chyba zawał bede miał jak coś pójdzie nie tak. Kurcze to są jednak Cyganie.
 
rulloni 5

rulloni

Użytkownik
Ja bym brał a potem poszedł w tany i :hp: będzie ,będzie zabawa, będzie się działo a potem nocy znowu mało......
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
No niestety Caruzo tyn razem wpuścił mnie na minę ale dla pocieszenia dla wszystkich którzy zagrali z nami to Crauzo przegrał 10000 euro. Troche się wkurzylem bo nie było nawet blisko.
aaa to w sumie spoko że ktoś więcej przegrał ode mnie bo obstawiłem za 9999 euro uff, ale fart :eek:kay:
Jak rodzina się mnie spyta gdzie ten Mesiu co kupiłem za wygrane z wawo to chyba powiem że mnie napadli pod żabką ukraińcy którzy wyskoczyli nagle jak ninja :bandit: no ale walczyłem dzielnie o moje :cash: \w/

Wawo nieraz wklejał screeny kuponów
i jak nie wierzysz ze obstawia za tyle
wklejał ? jak tu połowa forum chciała czy to screeny czy wideo wywiad wymyślonym dziadkiem i widział ktoś ? Zarejestrowałeś się na forum niedawno i próbujesz zabłyszczeć, a nie zdziwiłbym się jakby to było multi konto od wawo, bo tylko Ty go &quot;wspierasz&quot; ...

Nabija dużo wyświetleń. Dodatkowo pewnie wielu młodzikow zagra te jego wynalazki, bo skoro taka historia za tym stoi, a tu już wchodzi zarobek forum z linków afiliacyjnych po przegranych.
Reasumując - dla administracji forum takie trolle jak Wawo to skarb ????
dokładnie do tego ktoś zobaczy taką &quot;stawkę&quot; i że &quot;pewne info od Cygana&quot; to weźmie vivusa czy bociana i puści za 2 klocki :fubar:

co do cygana to masz przyjacielu wawo

 
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
Dzięki takim użytkownikom jak Wawo nikt już tego forum poważnie nie traktuje, wystarczy że ktoś &quot;nowy&quot; wejdzie w ten temat i już widać, że to forum dla psychicznie chorych, a nie dla bukmacherów ???? Ani jednego typu nie potwierdził screenem,bo to TYLKO I WYŁĄCZNIE twór jego chorej głowy, skoro gra takie kosmiczne stawki i decyduje się pisać takie chore historie to dlaczego nie potwierdził chociaż jednego zakładu zdjęciem ? odpowiedzcie sobie sami, pozdro dla normalnych...
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Pożyczyłem od ojca Caruzo 20 000 euro.
Obiecałem że oddam do niedzieli. Tylko co tu teraz postawić.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Drodzy koledzy proszę nie czytać tego tematu jeśli nie podobają się moje typy.
Ponad to skriny wrzucałem proszę spojrzeć na historię tematu to byłem wyzywany od paintbetow.
Dziadek zmarł i tylko dlatego nie wrzucam wideo wywiadu który mam nagrany.
 
Do góry Bottom