>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

granie za duze stawki

A 0

analityk

Użytkownik
WItam , postanowilem zalozyc ten temat bo do szalu mnie doprowadzaja stacjonarni bukmacherzy a w szegolnosci fortuna ale podejrzewam ze inni robia to samo lecz ja gram najwiecej wlasnie u nich,
jak zaczalem grac pol roku temu gralem po 300 zl na system po kursach srednio 1,8 na jeden zaklad oczywiscie byly przody i byly tyly ale podliczajac miesiac wychodzilo bardzo dobrze wiec postanowilem zwiekszyc stawki i oczywiscie wygrana na koniec miesiaca byla wieksza wiec wszytsko gra , nie bylo problemu z wyslaniem zakladu az do czasu,
oczywiscie kupon byl zawsze analizowany przez statystyka u nich czekalem jakies 20-30 sek ale zawsze zagralem to co chcialem zagrac. ostanimi czasu przy okienku jak podaje stawke za jaka chce grac slysze ze ja Panu moge puscic za 200zl . wiec moje lekkie zdziwienie dlaczego .odp brzmi bo tylko za tyle moge, wiec odpowiadam z pewnoscia prosze mi puscic 3 razy po 200zl a na to pani mi odpowaida ze moze mi puscic tylko za 200 zl i wiecej nie moze bo ni ebedzie DOZWOLONY ale jakos sie poczatkowo udawalo lecz z czasem jest coraz wieksza lipa i zdaza sie ze odchodze z kuponem za 200zl
jak zagram za 200zl musze dorzucac jakis meczyk za 1,01 do systemu ale czasami sie moze zdarzyc ze on zawiedzie.
czy ktos mial takie problemy , moze maja nakaz wylacznie na mnie , smieje sie ze pani w okienku dostala wytyczne od fortuny zebym mogl zagrac za 200zl bo punkt ni eprzynosi oczekiwanych zyskow ??
dla mnei to zenada , kazda kase mozna u nich pzregrac ale wygrac to juz sie tak latwo nie daje tymbardziej ze nie gram jakies polskich pilek noznych ( wiad niekotre mecze ustawione ) tylko gram nba, nhl, ligii europesjskie, koszykowki takze to mnei zastanawia.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Prawie wszędzie są limity. W naziemnych bukach, w internetowych.
Jak już koniecznie chcesz grać w &quot;ziemniakach&quot; to chyba masz 2 wyjścia... grasz swój kupon za tyle ile Ci przyjmie. Za 15 minut z tymi samymi typami podchodzi Twój kolega i gra to samo dla Ciebie. Jak coś jej znowu nie będzie pasowało to wtedy możesz iść do innego punktu w Twoim mieście i dograć za tyle il chciałeś. Z tego co zerknąłem to w Twoim mieście jest ok 4-6 punktów fortuny.
 
S 0

spike90

Użytkownik
Tak jak mówisz, jak ktoś za dużo wygrywa to trzeba go przytemperować.
Limitują cie i to tyle w tej sprawie.
Nie masz wyjścia musisz ganiać do paru oddziałów buków.
No i oczywiście nie ma co liczyć na litość pani z okienka bo ona dostaje &quot;prowizje&quot; za zyski.
 
T 0

treliusz

Użytkownik
Ja tam moglem grac za dosc spore stawki w STS ( oczywiscie jak na naziemne) do okolo 1000zl, gdyz zaznajomilem sie dobrze z 2 paniami, ktore poprostu sobie obstawialy moje kuponiki. Niestety po 5 miesiacach punkt zostal zamkniety i teraz juz wogole nie grywam w naziemnych. Ale czesto mozna sie dogadac, kazdy chce jakos dorobic
 
antyhazardzista 0

antyhazardzista

Użytkownik
No i oczywiście nie ma co liczyć na litość pani z okienka bo ona dostaje &quot;prowizje&quot; za zyski.
Nie czasem prowizje od obrotu?
Może w fortunie jest inaczej, ale swego czasu jak grałem w Milenium intensywnie, to znajomy miał punkt i miał jak dobrze pamiętam 7,5 % od obrotu i robił wszystko aby klient postawił jak najwięcej. Jak był limit np 300 zł to kombinowało się tak razem z właścicielem punktu aby ten limit obejść ;)
 
A 0

analityk

Użytkownik
Nie czasem prowizje od obrotu?
Może w fortunie jest inaczej, ale swego czasu jak grałem w Milenium intensywnie, to znajomy miał punkt i miał jak dobrze pamiętam 7,5 % od obrotu i robił wszystko aby klient postawił jak najwięcej. Jak był limit np 300 zł to kombinowało się tak razem z właścicielem punktu aby ten limit obejść ;)

dokaldnie tak jest w millenium ale prowizja chyba jest kolo 5 %

co do fortunki to Panie nie maja prowizje skoro sa tylko pracownicami , chyba ze dostaly z gory prykas ( patrz 100zl premia) by np klijentow ktorzy regularnie wygrywaja w jakis sposob denerwowac poprzez nie przyjecie kuponu czy granie po 200zl mowiac ze nastepnego juz nie moze a na pytanie dlaczego nie moze odpowiadaja BO NIE z ironicznym usmiechem
takze pamietajcie BUK pozwoli ci sie ogolic u nich ale jak maja zaczac wyplaca kase i miec straty w danym punckcie to juz wymyslaja roznorakie histroie
 
A 0

analityk

Użytkownik
masakra dzis bylem w tipsport i gralem zaklady 4z7 i 5 z9 po 700zl na zaklad , kobieta musiala dzwonic pytac czy moze cos takiego zagrac ( maja obowiazaek dzwonienia przy 300zl w gore ) podawala mu numery , analityk w firmie tipsport analizowal kupon chyba z 3 -4 min , potem wpisywany jest jakis kod ktory podaje ten analityk kobiecie w punkcie tipsport z, za chwile ponowny kupon wysylalem i znow telefon , masakra siedzialem tam chyba z 40 min zaznaczam majac juz przygotowane numery do gry
 
P 0

pavlinho

Gość
masakra dzis bylem w tipsport i gralem zaklady 4z7 i 5 z9 po 700zl na zaklad , kobieta musiala dzwonic pytac czy moze cos takiego zagrac ( maja obowiazaek dzwonienia przy 300zl w gore ) podawala mu numery , analityk w firmie tipsport analizowal kupon chyba z 3 -4 min , potem wpisywany jest jakis kod ktory podaje ten analityk kobiecie w punkcie tipsport z, za chwile ponowny kupon wysylalem i znow telefon , masakra siedzialem tam chyba z 40 min zaznaczam majac juz przygotowane numery do gry
Chyba nigdy nie grałeś w betako. Chcesz za 100 zł a ona musi dzwonić ????
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Sts - dzwonią przy kuponach od 500 zł
Totomix - różnie mają, ale raczej do tysiąca da się zagrać bez marudzenia
Betako - jak kolega wyżej napisał, dzwonią z każdą kwotą trzycyfrową (paranoja!)
Efortuna - nigdzie nie dzwonią, przy kuponach powyżej 200 zł komputer nie przyjmuje, system w siedzibie spółki pokazuje, że ktoś za tyle chce zagrać, musi zatwierdzić to analityk, ale trwa do do 30 sekund najczęściej. To rozwiązanie podoba mi się najbardziej
 
A 0

analityk

Użytkownik
Te biedne dziewczyny chyba sa &quot; zastraszane&quot; przes swoich przelozonych ze moga stracic prace jesli sie nie podporzadkuja wytycznym ludzi z fortuny gdyz widac golym okiem mieszane uczucia jak mnie widza w fortunie bo z jednej strony chca jak najlepiej dla klijenta a z drugiej strony musza sluchac co im kaza przelozeni. na poczatku wszytsko fajnie milo i sympatycznie , pogawedki z paniami z okienka o wszytskim i o niczym ,usmiechy , gratulacje , nie bylo spraw do niedogadania, kiedys nawet dzwoniły do mnie mowiac ze przygotowali pieniazki dla wyplaty dla mnie a teraz nie dosc ze zawsze obiecuja ze beda mialy w dany dzien to sa ale....2 dni pozniej bo karta z bankomatu nie chciala wyplacic pieniazkow. takie cos sie czuje , zbyt dlugo w tym siedze i wiem jak jest, teraz zadnych pogawedek tylko sluzbowe odp dzien dobry, jak mowie ze mam do wyplaty jakas kwoete w srode to mowia mi zebym poczekal do poniedzialku az uzbieraja ( fakt maja do 5 dni roboczych na zebranie kaski wiecej niz chyba 1 tys )
a tak sie zatsanawiam czy moga mi w jakis sposob zabronic gre u nich ale chyba nie bo przeciez nie zamkna pzrede mna drzwi do wejscia ale uwierzcie mi uprzykszaja od pewnego czasu dosc wyczuwalnie ale jak to sie mowi skoro sa z tego pieniazki to warto ???? ????
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Nie gram w naziemnych ale jak to czytam to tylko jedno mogę stwierdzić. Jak mają zarobić to problemów nie ma a jak mogą stracić to wielkie &quot;zabezpieczenia&quot; i dzwonienia. ????
 
M 0

mala_kobietka

Użytkownik
Witam wsystkich na forum!

Przez 2,5 roku pracowałam w firmie Tipsport PL i chce wytłumaczyć jak to jest z tym dzwonieniem. Racja firmy każą dzwonić jeśli ktoś obstawia spotkanie za grubą kaskę. Teoretycznie w Tipsporcie trzeba dzwonić od 300 zł, ale.. W praktyce zależy od dziewczyny która przyjmyje zakład. Zdarzyło mi się dzwonić, kiedy klient obstawiał za 150 zł dwa- trzy spotkania i miał do wyjęcia 2000zł, a czasem ktos obstawiał za 400zł i nie dzwoniłam bo wygrana wynosiła 800zł. Jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma zakładami?? Zasadnicza. Pierwszy jest zakładem podejrzanym- chodzi o stawianie na wygraną drużyny o bardzo wysokim kursie. Telefony wykonywane do bukmacherów mają na celu wykrycie tych &quot;podejrzanych&quot; zakładów. Wiele zależy od kasjerki czy potrafi myśleć i sama wykryć podejrzny zakład ???? ) z tym że istnieją firmy, które mają sztywne zasady przy wkładzie 400zł należy dzwonić bez względu na wysokość wygranej. Więc proszę o wyrozumiałość dla tych dziewczyn, bo one wykonują tylko swoje obowiązki! Konsekwencje niedostosowania są niestety surowe. Bardzo często jednak klientom trudno to zrozumieć..
 
E 0

ewa-sts

Użytkownik
Ja pracuje w sts i też muszę dzwonić. Przeważnie pamiętam jakie kupony wbijam i jeśli jakiś kupon się powtarza to też dzwonię . Więc sposób z kumplem odpada. A pracownicy mają zakaz gry więc może dlatego ten punkt został zamknięty .
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
w Totolotku też masz ograniczenia, system tego nie przepuszcza, kolektor musi wysyłać coś tam, żeby otrzymać zgodę na wyższe zagranie.
 
cichacz 0

cichacz

Użytkownik
w totomix-ie dzwonia o zgode przy obstawianiu wiecej niz 1000 zł, i wiecej niz 50000 zl nie wygrasz na jednym spotkaniu
takie ich zabezpieczenie, na nie ograbienie ich do zera.
lecz jesli znasz osobe ktora prowadzi punkt mozna sie dogadac w latwy sposob, u mnie w punkcie bez problemu puszcza kuponiki 5 x 900 zl, czasem nawet sam to proponuje. najczesciej jak ktos moze wygrac wiecej niz 2000 zl to pyta sie czy na dwa tego nie rozlozyc kupony, zeby odebrac sobie w punkcie, a nie czekac az doladuja, albo sameu jezdzic za wygrana.
czasem zdarza sie rowny gosc w totomixie
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
nie wiem czy wiesz, ale to wszystko jest monitorowane i ten rowny gosc potem ma wielki problem:p i nie dzwonia o zgode, tylko wysylaja zapytanie o zgode. Na jedna kombinacje.
 
xavieer 0

xavieer

Użytkownik
jak pojde zagrac w totomixie 2 kupony po 600 z takimi samymi zdarzeniami , to przyjmą mi czy bedzie liczone jako 1200 i ewentualny telefon czy ogolnie mozna zagrac do 1000
 
Do góry Bottom