>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

granie za duze stawki

A 220

andrzej78

Użytkownik
Ja niedawno byłem świadkiem jak w stsie przyjęli 50000. Z pół godziny trwały telefony, na początku była odmowa ale potem ten gość co odbierał zadzwonił gdzieś wyżej i ostatecznie przyjęli. Ale było to grane na kurs 1,20 i suma sumarum stwierdzili że niewiele stracą a nabić 50k na jednym gościu to byłoby coś. Ostatecznie gość triumfował i na czysto zarobił 2800
 
mordor1410 0

mordor1410

Użytkownik
jak pojde zagrac w totomixie 2 kupony po 600 z takimi samymi zdarzeniami , to przyjmą mi czy bedzie liczone jako 1200 i ewentualny telefon czy ogolnie mozna zagrac do 1000
daj znać jak wrócisz i jak poszło ???? Sam jestem ciekawy ????
 
M 0

misiek1212

Użytkownik
A ja dzisiaj poszedłem do STSa puścić kuponik 3z13 ze 4-5meczy było lekko ponad 3 kurs i wszystkie pozostałe powyżej 2 to się pani w STSie zdziwiła takie wysokie kursy ? zapytała heh a wygrana na kuponie conajwyżej 48zł za 3zł puściłem
 
D 0

drwcfcfan

Użytkownik
Witam. Jestem nowy na forum i chciałbym odświeżyć temat. O bukmacherce wiem sporo i mam zamiar wrócić do gry po pewnym okresie przerwy. Mam jednak obawy co do bukmacherów internetowych (innych niż eFortuna itp.), jako że czytałem ostatnio o pewnych zmianach przepisów w użytkowaniu konta Moneybookers, a nie chciałbym mieć nieprzyjemności prawnych. Alternatywą są bukmacherzy naziemni - owszem, korci mnie perspektywa wygodnego siedzenia w domku i obstawiania meczy na parę chwil przed ich rozpoczęciem, ale jeśli nawet przy regularnym wypłacaniu kwot ok. 500-1000 zł za pomocą karty Moneybookers mógłbym mieć jakieś problemy z US, to jednak wolę ruszyć tyłek i przejść się do punktu. Jeśli moje obawy są bezpodstawne, proszę o wytknięcie mi tego, najlepiej ze swoim przykładem posługiwania się kontem u internetowego buka i bezproblemowym dostępem do kasy poprzez Moneybookers lub inny portfel internetowy.

Ważną dla mnie sprawą są również limity, z uwagi na to że mam podstawy ku temu by sądzić, że mógłbym zarobić ok. 1,5-2,5 tys. miesięcznie. W temacie widzę różne wersje na temat owych ograniczeń i jeśli - jak ktoś wcześniej się wypowiedział - w Totomixie rzeczywiście nie robią problemów przy graniu za kwoty niższe niż 1000 zł, to przecierpiałbym podatek i zacząłbym grać właśnie tam, od czasu do czasu wybierając się również do STSa i Fortuny dla niepoznaki :]
Zauważyłem, że nikt od dawna nie wypowiadał się w temacie, a w internecie znalazłem dyskusje na temat limitowania buków naziemnych jedynie sprzed paru lat. Byłbym bardzo wdzięczny za przedstawienie mi obecnej sytuacji, tak bym się dowiedział czy coś zmieniło się w tej kwestii. W końcu coraz więcej ludzi napływa do buków internetowych i mam pewne nadzieje, że &quot;ziemniaki&quot; zrobiły coś ze swoimi ograniczeniami, aby uatrakcyjnić ofertę. Wierzę, że znajdzie się ktoś obeznany w sytuacji firm, które prowadzą punkty naziemne (chodzi mi głównie o Totomix, STS i Fortunę), a jeśli nie to może chociaż ktoś rozwieje moje obawy i nawróci na grę w internecie. Pozdrowienia.
 
M 5

monray03

Użytkownik
Nie ma w Twoim przypadku absolutnie żadnego ryzyka, że US coś Ci zrobi za wypłacanie kwot rzędu 2500. Takie to sobie możesz wypłacać bezpośrednio na konto z pominięciem MB. A jak wiadomo, internetowi znacznie lepsi od naziemnych. Poza tym ustawa hazardowa ma się nijak do Prawa Europejskiego i choć nie jestem pewien (może ktoś się lepiej orientuje), ale nie mają prawa zabraniać grania w zachodnich firmach bukmacherskich z terenu Unii przez internet. Limitów też nie dostaniesz przy takich kwotach grając u renomowanych bukmacherów. Co do wypłat, ja nie posiadam karty MB, chociaż pewnie wypadałoby po nią wystąpić, wypłacam na MB w parę minut, a potem z MB na konto dosłownie w jeden dzień i tyle. Mam konto studenckie, wpływało po kilka tysięcy na nie i nigdy nic się nie działo. To chyba tyle. Może ktoś coś jeszcze napisze. PS: ziemniaki nie mają żadnych szans w starciu z internetowymi. A i jeszcze jedno: zdaje się, że w całej Polsce nikt nigdy nie został ukarany za granie i wygrywanie przez internet a ludzie na prawdę sporo wygrywali i sporo wypłacali. Po prostu nasza ustawa hazardowa jest z dupy i nie ma jak jej sankcjonować.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ja niedawno byłem świadkiem jak w stsie przyjęli 50000. Z pół godziny trwały telefony, na początku była odmowa ale potem ten gość co odbierał zadzwonił gdzieś wyżej i ostatecznie przyjęli. Ale było to grane na kurs 1,20 i suma sumarum stwierdzili że niewiele stracą a nabić 50k na jednym gościu to byłoby coś. Ostatecznie gość triumfował i na czysto zarobił 2800
Choć od daty wpisu minęło sporo czasu, to jednak jego autor jest czynnym użytkownikiem (nawet dziś się logował) i dlatego odniosę się do tego co napisał...
Otóż wobec konieczności poboru 10% podatku od wygranych ponad 2280zł, cała ta w/w sytuacja z grą singla 1.2 za 50k jest dla mnie niewiarygodna, bo 50k*1.2*0.88=52800zł-10%=47520zł
czyli ten gracz w finale byłby 2480zł w plecy... ???? i to pomimo trafienia!!!
P.s: jedynie rozłożenie tej stawki 50k na kilkanaście oddzielnych kuponów ( np. 25*2k) z ew. wygranymi poniżej 2280zł na każdym z nich - mogłoby sprawić, że wymóg poboru podatku od wygranych zostałby tu &quot;ominięty&quot;...

.
 
D 0

drwcfcfan

Użytkownik
@monray03 Wielkie dzięki za rozwianie wątpliwości. Naczytałem się sporo na ten temat i wiedziałem już, że cała ta ustawa hazardowa jest niedopracowana i nawet sprzeczna z prawem UE, ale wolałem się upewnić i zapytać o Moneybookers, bo zaniepokoił mnie konkretnie temat, mówiący o nowych warunkach korzystania z MB (nie mogę zamieścić linku, ale można go łatwo znaleźć w dziale dot. MB), ale skoro jest cała rzesza graczy u buków internetowych, posługujących się MB, to jestem skłonny uwierzyć, że naprawdę nie ma problemu. Skoro sumy w okolicach 1000-2500 zł można bezproblemowo wypłacać, to widzę, że nie ma co zwlekać z założeniem konta u dobrego buka internetowego.
Wiem, że informacji na ten temat w internecie jest bardzo dużo, ale jeśli moglibyście polecić mi dobrego bukmachera, głównie pod kątem w miarę wysokich limitów, bezpieczeństwa i bezproblemowych wypłat, to również byłbym bardzo wdzięczny.
@edi8 cała sytuacja faktycznie komiczna, ale miło usłyszeć, że jednak zdarzają się punkty, w których można zagrać za sporą kasę, chociaż sądzę, że gdyby kurs był odrobinę wyższy, to wielki brat by się pewnie nie zgodził.
BTW. jeśli ktoś miałby jednak wiedzę na temat tego, jak obecnie wygląda limitowanie w naziemnych bukach, to też chętnie przeczytam, choć raczej definitywnie decyduję się na grę w internecie.
 
M 5

monray03

Użytkownik
Nawet nie myśl o naziemnych. Pinnacle to Twój pewniak - bezpieczeństwo, wysokie limity, wysokie kursy, szybkie wypłaty, wszystko w zasadzie bezproblemowo - minusy to: mało kombinacji na ako i jedna darmowa wypłata w miesiącu - ale dla osoby nastawionej na cel to żaden problem w zasadzie, bo kasę u tego bukmachera trzeba mieć do gry obowiązkowo i zawsze. Ja w zasadzie gram jeszcze w bet365 - tutaj olbrzymia oferta, w tym zakładów live, duże limity i bezpieczeństwo ale większa marża niż w pinku i dorzuciłbym jeszcze panbet - mają tam stosunkowe niskie limity na małe rynki ale kursy są niesamowite, wypłaty szybkie, weryfikacja, o ile w ogóle ma miejsce, też bardzo szybka.
 
D 0

drwcfcfan

Użytkownik
Ok, wielkie dzięki za odpowiedź. Chyba zdecyduję się na bet365, bo wydaje mi się najbardziej odpowiednim bukiem dla mnie. Słyszałem tylko o tym, że z czasem zwiększa on kwotę min. wpłaty i trochę mnie to martwi, ale jakoś będzie.
 
Do góry Bottom