>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grand Slam - Roland Garros 2014

Status
Zamknięty.
koneser 339

koneser

Użytkownik
ja dziś 3 rzeczy z tenisa,
1. Federer - Gulbis jak to Gulbis , powalczy, powalczy a w decydujących momentach jak to się mówi czajnik mu się zagotuje i tyle będzie z ogrania Rogera, Łotysz ma psychę niewiele lepszą niż nasz Jurek a tenisowo cały czas sporo mu brakuje do Szwajcara, moim zdaniem 3-4 sety i win Rogera spokojniutki,
2. Djoko - nie ma co pisać, kurs marniutki ale Tsonga dziś leci, nie ta regularność, nie ta powtarzalność, przestoje i mało agresji w grze, z Djoko to wyjdzie, identycznie jak u Rogera 3-4 sety i po Kongo,
3. Muguruza - tu nie ma co pisać, innej opcji przy takiej formie nie ma, rywalka z innej półeczki na dzień dzisiejszy
tripel z kursem 1,89 w Unibecie, stawka bardzo solidna i teraz tylko czekać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Roger Federer v Ernests Gulbis powyzej 3,[email protected] bet365 ✅
Minelo sporo czasu od ostatnich spotkan, Ernests nabral doswiadczenia, Roger dalej prezentuje bardzo wysoki poziom. Faworytem dla mnie w tym spotkaniu jest zdecydowanie Roger, ale czy jest w stanie przejsc gladko Ernesta 3:0? Smiem watpic, Mysle, ze zobaczymy ciekawy pojedynek i Gulbis tak latwo broni nie zlozy, Wazny bedzie poczatek spotkania, jesli Ernest wejdzie dobrze w spotkanie jest szansa, ze urwie od razu pierwszego seta.
Typuje 3:1 dla Federera
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Federer - Gulbis 2 @2.7✅
over 3.5 @1.5(taka pewka wg mnie)✅

Obstawianie przeciw Federerowi przychodzi mi z wielkim bólem. Jest to mój ulubiony tenisista i uważam, że pożegnam się z nim w aktualnym turnieju. Dużo osób wypomina Gulbisowi gorącą głowę. Ja z kolei uważam, że w tym aspekcie Łotysz się niesamowicie poprawił. Progress jest również widoczny w technice i wszystkich aspektach gry. To, że stracił seta nie jest żadnym wyznacznikiem. Berdych stracił seta z Nedo, Djoko pare turniejów wcześniej z Gonzalezem(by go wygrać) i tak dalej i tak dalej. Fedex? Fedex wciąż jest kotem ale w tegorocznym RG nie ma tego czegoś. Jeśli chodzi o sezon clayowy to nie ma szału. Poza finałem w Monte Carlo to albo odpadał bardzo szybko albo się wycofywał z powodu narodzin dziecka. Reasumując - Gulbis mega progress podczas gdy Fedex trochę przygasł po świetnym początku 2k14. Mecz na pewno nie będzie spacerkiem dla jednego ani drugiego jednak to w Łotyszu widzę zwycięzce dnia dzisiejszego. Pozdrawiam!
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Berdych - Isner
Isner 2,5 seta
1,50 betsson
Według mnie mecz, który nie powinien się skonczyc 3:0 dla Berdycha.
W zasadzie w RG zarówno Isner jak i Berdych w dwóch ostatnich pojedynkach toczyli meczy min 4 setowe. Przeciwnicy łatwiejsi niż dziś obydwaj dla siebie.
Jestem zdania, że Isnera bez problemu stac, aby dzis zgarnal jednego seta dla siebie i polecam ten typ. Zwlasza, że jego gra w tym roku wyglada naprawde dosc solidnie.
Jak patrze na gre Isnera to poprostu mi ree opadaja...jest tak beznadziejny.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Isner - Berdych 5.1 1/10 marathonbet⛔
Isner +1.5 seta 2.55 2/10⛔
Isner +2.5 seta 1.60 3/10⛔
???? john
Kompletnie mnie Czech w tym sezonie nie przekonuje. Rotterdam, Australian Open i Dubaj poprawne, wszystko inne juz nie. Od Dubaju praktycznie Tomas przestal grac. Wszyscy znaja jego zalosny charakterek i niestety odbija sie to na samym tenisie Nawet Krupa nie potrafi go nauczyc ustawien w obronie chociaz juz czesciowo przekonal tego malo inteligetnego gracza, ze tenis to nie tylko serwis i fh. No to teraz zobaczmy z kim przegrywal od Dubaju:
Bautista Agut
Garcia-Lopez (clay)
Berlocq (clay) -&gt; mecz KABARET kto widzial ten wie
Dimitrov (clay)
To sa wyniki beznadziejne, widac, ze na cegle kompletnie mu nie idzie gra. Dostaje ze sredniakami, czesto meczy sie nawet jak wygrywa 2-0 to gra jest przecietna. W Paryzu jest identycznie. Trudne mecze 4 setowe z Bautista i Nedovyesovem. Korty na RG sa zazwyczaj szybkie i tu spokojnie mozna bazowac na podaniu jesli ma sie takie bomby jak Karlovic czy Isner. Big John bedzie atakowac serwis Berdycha a czesto Czech ma problem z tym elementem. Ponadto bardzo slabo gra w obronie a Isner bedzie wlasnie atakowac pod linie. Jankes nie ma nic do stracenia, psychiczny luz on nic nie musi. Berdych pod presja gra bardzo slabo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lechsus 53

lechsus

Użytkownik
Ja dziś gram tak:
1. Berdych - Isner tiebreak w meczu tak 1,2 Bet365 stawka 9\10 ⛔
Jeśli Isner ma w 1 secie 2 asy...to wiedz, że coś się dzieje :;/:
Amerykanin się ze sobą zmaga - powinien już odpaść z Robredo. Dziś nie ma większych szans z Berdychem, ale kurs podobny. Dla mnie że Big John ugra 6 gemów w przynajmniej jednym secie pewniejszy.
2. Raonić - Granollers 1 za 1,2 Bet365 stawka 8\10 ✅ 3:0
Moim zdaniem Hiszpan jest graczem przeciętnym górny pułap jego możliwości to Master 500. Kanadyjczyk jest bardziej powtarzalny i do tego trafia dobrze 1 serwis.
3. Federer - Gublis powyżej 3,5 seta w meczu za 1,5 Bet365 stawka 9\10 ✅ 2:3
Federera nie widziałem jak gra ale pewnie jak zawsze. Gulbis gra dobrze i dobrze trafia 1 serwis jest w formie i wygląda na to, że w głowie poukładał sobie rożne sprawy co było jego największą przywarą. Myślę że w tym meczu może zdarzyć się wszystko ale każdy z Panów wygra przynajmniej po secie.
Mnożnik 2,15
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Isner - Berdych 5.1 1/10 marathonbet
Isner +1.5 seta 2.55 2/10
Isner +2.5 seta 1.60 3/10

Kompletnie mnie Czech w tym sezonie nie przekonuje. Rotterdam, Australian Open i Dubaj poprawne, wszystko inne juz nie. Od Dubaju praktycznie Tomas przestal grac. Wszyscy znaja jego zalosny charakterek i niestety odbija sie to na samym tenisie Nawet Krupa nie potrafi go nauczyc ustawien w obronie chociaz juz czesciowo przekonal tego malo inteligetnego gracza, ze tenis to nie tylko serwis i fh. No to teraz zobaczmy z kim przegrywal od Dubaju:

Bautista Agut
Garcia-Lopez (clay)
Berlocq (clay) -&gt; mecz KABARET kto widzial ten wie
Dimitrov (clay)

To sa wyniki beznadziejne, widac, ze na cegle kompletnie mu nie idzie gra. Dostaje ze sredniakami, czesto meczy sie nawet jak wygrywa 2-0 to gra jest przecietna. W Paryzu jest identycznie. Trudne mecze 4 setowe z Bautista i Nedovyesovem. Korty na RG sa zazwyczaj szybkie i tu spokojnie mozna bazowac na podaniu jesli ma sie takie bomby jak Karlovic czy Isner. Big John bedzie atakowac serwis Berdycha a czesto Czech ma problem z tym elementem. Ponadto bardzo slabo gra w obronie a Isner bedzie wlasnie atakowac pod linie. Jankes nie ma nic do stracenia, psychiczny luz on nic nie musi. Berdych pod presja gra bardzo slabo.
Pozwolę się nie zgodzić. O ile nie przepadam za Berdychem i lubię grać przeciw niemu tak tutaj bym tego nie robił. Mówisz, że nie przekonuje Cie jego gra jednak w spotkaniu z Bautistą pokazał kawał świetnego tenisa. Na pewno nie powiedziałbym, że mecz ten był dla niego &quot;ciężką&quot; 4setówką. Ciężki i zacięty mecz to miał Isner. To co mnie najbardziej szokowało w Berdychu to jego return w tym meczu. Z tej perspektywy bomby Isnera tracą delikatnie na wartości. Myślę, że w tym meczu będzie ciężko o przełamanie i na pewno nie będzie to gładkie 3:0. +2.5 na Isnera jak najbardziej do grania jednak myślę, że to Czech będzie zwycięzcą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
szelech 120

szelech

Użytkownik
Nie widziałem meczu Raonica z Simonem,tylko skróty niestety. Przejście przez Simona w dobrej formie to dobry prognostyk dla fanów Kanadyjczyka. Simon jest w dobrej formie i odbiera niesamowite piłki. Spojrzałem na ilość błędów Raonica i ... 74 ???? Zakładam, że pajacował trochę w 3 secie, na skrócie widziałem parę piłek zlekceważonych niestety, bo Raonic ma łeb do wymiany. Niemniej przejście Simona na plus, ale zajęło to męczące 3g15min.
Granollersa nie widziałem jakiś czas, za to statsy meczu z Klizanem pokazują 90 błędów drugiego, przy 4 setach... Mimo to gemowo w miarę wyrównanie. Granollersa widziałem z Dimtrovem, poza paroma ważnymi różnicami z Raonicem, główne niebezpieczeńśtwo - atomowy serwis- jest to samo. Uważam, że dziś nie da rady.
Raonic zwykle powoli wchodzi mecz. Zawsze ma okres w którym przestaje popełniać błędy i jedzie aż do wyrównania bez wytchnienia i to czy wygra zależy od wewnętrznego pajaca i obiboka. Atletycznie technicznie jak zwykle podręcznikowo z przebłyskami geniuszu.
Imo tu osiągnie przewagę w pierwszym secie a później będzie ją tracił. Mimo, że zwykle właśnie jest odwrotnie.
Jest ciekawy kurs na jakiś zdupiecki kupon typu za 2zł : under 9,5g (2,1).✅ Granollersa udało się przełamac Dolgopolovi tylukrotnie i Klizanowi też? Spoko to gracze, ale półka niżej niż Raonic, albo Raonic w formie. Nie grałbym dodatniego handi na Granollersa bo choćby miało być tu setów, to myślę że przynajmniej jeden zakończy się jakimś 6-2 np.
Najbezpieczniej Raonic 1,22 ✅
Może (-5,5g) 1,66 też powinno pyknąć✅
Wszystko zgodne z planem
 
malinowy 22

malinowy

Użytkownik
Nosz szlag by to trafił - Roger weź lepiej zakończ tą kariere bo tylko rozmieniasz ją na drobne tymi słabymi występami i tą nieporadnością jeśli sytuacja wymaga zagrywania atakujących wymian z głębi - zamiast tego mamy zwykłe przebijanie które kończy się tak jak mecz z Gulbisem. Gulbis w 5 secie zagrywał równie mocno a nawet mocniej niż w 1-szym, i tak samo się poruszał (nieźle) - to świadczy o tym jak mało efektywny staje się tenis Szwajcara. Ten sam Gulbis w 5 secie z Djoko czy Nadalem zapewne brałby respirator co chwila w przerwach.

Mam w***** bo Federer zawalił mi wszystkie typy bo miałem go w kuponie 3 zdarzenia i tylko Federer wtopił oraz zagrałem pojedynczy kupon na live tylko na Federera (under gemowy) po 1 secie. Ehhhh
 
D 95

davidde

Użytkownik
Verdasco-Murray
Chyba duzo nie trzeba sie rozwodzic na tym meczem, dla mnie zdecydowanym faworytem jest Szkot ktory wraca to swojej super formy. Ciezki mecz wygral z Kohlschreiberem ale Niemiec jest rowniez w super formie. Kurs na Murraya dobry takze gram to spokojnie.
Murray 1.53
 
malinowy 22

malinowy

Użytkownik
hehe kto stawaia Federera po 1.40 z Gulbisem ???? Daj kontakt to CI wysle moj kupon na ktorym wygrywam 150euro bo nie sluchalem tych wypocin tylko wiem jak Gulbis gra i na niego postawilem ???? Teraz czekam tylko na win Raonica i kase licze ????
Postawiłem po kursie 1.56 w kuponie i poprawiłem 1,60 na live
Ja nie słucham nikogo z forum (czasem tylko zaglądam dla porównania moich typów z ogólną tendecją &quot;masówkami&quot;) gdyż ja obracam znacznie większymi kwotami niż 99% ludzi na tym forum i takie zakłady muszą być poparte dobrym wyczuciem (gram 99,9 % na live) i umiejętnościami by móc wychodzić na plus - więc nawet się tu nie udzielam bo po co ? By przegrać 5000 bo ktoś mi podał zły typ ? chyba bym się wykończył psychicznie i finansowo. Półtora roku temu próbowałem coś nappisać tu na forum w wątku tenis raz czy dwa to zostałem zbesztany jak oszust który ściemnia-nie moge podać typu PRZED bo gram przecież na live (nikt mi nie chciał uwierzyć gdy podałem ile wygrałem lub ile postawiłem i brali mnie za cwaniaka pomimo iż raz nawet wkleiłem skan swojego zakładu :) )Potem dałem sobie siana bo ja nie stawiam by się chwalić tylko by &quot;zarobić&quot; - dla siebie
Dla mnie 150 euro wygranej to takie minimum z jednego zakładu :) z reguły nie schodzę poniżej tej kwoty. Ale sa też spektakularne przegrane. Bukmacherka to mega ciężki chleb. Mam w planach napisanie tu na forum dużego posta za miesiąc czy dwa &quot;ku przestrodze&quot; ale też &quot;ku reflekcji&quot; dla tych początkujących (i nie tylko) - z opisem moich doświadczeń (bogatych) i jak bukmacherka wpłynęła na moje życie. Nie ukrywam też że to przez nią znalazłem się w Irlandii (i to chyba największy plus mojego grania).
A co do ... Federera ehhh szkoda gadać ...może odrobie pod warunkiem że Tsonga ugra poniżej 14,5 gema z Djoko :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
berdshit 2K

berdshit

Użytkownik
Verdasco- Murray 2,5 bet365

Pomimo tego, ze Hiszpan jest jednym z tych zawodników na których nie lubię stawiać, to tym razem chyba pojde w jego stronę. Verdasco pomimo tego, ze najlepiej czuje sie na twardych nawierzchniach w przeciwienstwie do wiekszości swoich rodaków preferujących grę na mączce to potrafi na niej grac i ma w CV kilka zwyciestw turniejowych na tej nawierzchni, w przeciwienstwie do Szkota, który nie posiada ani jednego. Nie kieruję sie H2H miedzy tymi zawodnikami, bo nie ma to wiekszego sensu. Wiem za to jedno, ze Verdasco przez pierwszą połowe ostatniego roku był cieniem samego siebie, a jego powrót do dobrej gry zaczął sie niecały rok temu na Wimbledonie, gdzie uległ wlasnie Andiemu po wspaniałym 5-setowym meczu. Skoro mógl on zagrac tak wspaniały mecz na londyńskiej trawie o którego wyniku decydowaly pojedyncze punkty i doping publicznosci, to czemu ma nie pokonac Andiego który nie lubi grac na mączce i udowodnił to meczem z Kohlschreiberem.Verdasco sezon jak na razie ma moim zdaniem udany, jego mecz z Cuevasem nie napawał mnie optymizmem, ale wczorajsze spotkanie z Gasquetem upewniło mnie w jego dobrej formie- w ostatecznosci kazdy moze miec słbay mecz podczas turnieju i mam nadzieje, ze Verdasco juz taki miał z Cuevasem. Andy strasznie męczy sie na tej mączce i nie sądze by był w stanie zameldowac sie w 1/4 z taką grą. Osobiscie nie uwazam, zeby jego gra była tak dobra jak przed kontuzją. Mysle ze ta 5 setówka odbije sie troche na kondycji Murraya i bedzie miala duzy wpływ na jutrzejsze spotkanie.
 
malinowy 22

malinowy

Użytkownik
Właśnie po takich postach (i takim podejściu) jak Konar25 zdecydowałem się nie uczestniczyć aktywnie na tym forum. Ja akurat gram w tenisa (w GLTA tour). Granie dużymi kwotami nie jest = z uzyskiwaniem wielkich wygranych ciągle. Ale o tym kiedy indziej.
Boże...jak ta Sharapa się męczy - piłki na korcie są ciężkie (stąd też Federer miał problemy) ..ale niech wymęczy bo postawiłem na nią że M.Sharapova wygra RG @ po kursie 2.75 2 dni temu.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Verdasco- Murray 2,5 bet365
Pomimo tego, ze Hiszpan jest jednym z tych zawodników na których nie lubię stawiać, to tym razem chyba pojde w jego stronę. Verdasco pomimo tego, ze najlepiej czuje sie na twardych nawierzchniach w przeciwienstwie do wiekszości swoich rodaków preferujących grę na mączce to potrafi na niej grac i ma w CV kilka zwyciestw turniejowych na tej nawierzchni, w przeciwienstwie do Szkota, który nie posiada ani jednego. Nie kieruję sie H2H miedzy tymi zawodnikami, bo nie ma to wiekszego sensu. Wiem za to jedno, ze Verdasco przez pierwszą połowe ostatniego roku był cieniem samego siebie, a jego powrót do dobrej gry zaczął sie niecały rok temu na Wimbledonie, gdzie uległ wlasnie Andiemu po wspaniałym 5-setowym meczu. Skoro mógl on zagrac tak wspaniały mecz na londyńskiej trawie o którego wyniku decydowaly pojedyncze punkty i doping publicznosci, to czemu ma nie pokonac Andiego który nie lubi grac na mączce i udowodnił to meczem z Kohlschreiberem.Verdasco sezon jak na razie ma moim zdaniem udany, jego mecz z Cuevasem nie napawał mnie optymizmem, ale wczorajsze spotkanie z Gasquetem upewniło mnie w jego dobrej formie- w ostatecznosci kazdy moze miec słaby mecz podczas turnieju i mam nadzieje, ze Verdasco juz taki miał z Cuevasem. Andy strasznie męczy sie na tej mączce i nie sądze by był w stanie zameldowac sie w 1/4 z taką grą. Osobiscie nie uwazam, zeby jego gra była tak dobra jak przed kontuzją. Mysle ze ta 5 setówka odbije sie troche na kondycji Murraya i bedzie miala duzy wpływ na jutrzejsze spotkanie.
Też poważnie zastanawiam się nad tym betem ale jest jedno ale. Nie oglądałem meczu z Gaską ale podobno RICZI RICZ miał jakieś problemy zdrowotne. Echo kontuzji czy coś. Z tej perspetywy wygranie tego meczu 3:0 już nie jest takie optymistyczne. Ponad to Murray może cegiełki nie lubi i może rozegrał 5 setówe ale to nie znaczy, że jutro nie będzie zwarty i gotowy. Motyowacja na pewno będzie, w końcu to szlem. Bardzo prosiłbym tu o zdanie kogoś kto oglądał oba mecze Verdasco albo chociaż to z Gasquet... I na dobrą sprawę Kolby z Murrayem bo tam widziałem tylko końcówkę.
 
chelmianints 432

chelmianints

Użytkownik
Też poważnie zastanawiam się nad tym betem ale jest jedno ale. Nie oglądałem meczu z Gaską ale podobno RICZI RICZ miał jakieś problemy zdrowotne. Echo kontuzji czy coś. Z tej perspetywy wygranie tego meczu 3:0 już nie jest takie optymistyczne. Ponad to Murray może cegiełki nie lubi i może rozegrał 5 setówe ale to nie znaczy, że jutro nie będzie zwarty i gotowy. Motyowacja na pewno będzie, w końcu to szlem. Bardzo prosiłbym tu o zdanie kogoś kto oglądał oba mecze Verdasco albo chociaż to z Gasquet... I na dobrą sprawę Kolby z Murrayem bo tam widziałem tylko końcówkę.
mecz z Gasquetem wygrał dzięki złej dyspozycji Gasqueta. W kluczowych momentach Rich nie potrafił skończyc prostych piłek, a Dasco skrupulatnie skorzystał z tego i grając na dobrym poziomie ograł słabego w tym meczu Richa. Meczu Murraya nie oglądałem i sam osobiście nie jestem w stanie wytypować w tym meczu zwycięzcy. Ale moim zdaniem szykuje się tu mecz ponad 3 sety, tylko na Bet365 jeszcze nie pojawiły się kursy.
 
I 58

irasziom

Użytkownik
Postawiłem po kursie 1.56 w kuponie i poprawiłem 1,60 na live

Ja nie słucham nikogo z forum ... gdyż ja obracam znacznie większymi kwotami niż 99% ludzi na tym forum ...By przegrać 5000 bo ktoś mi podał zły typ ? chyba bym się wykończył psychicznie i finansowo. Półtora roku temu próbowałem coś nappisać tu na forum...

Dla mnie 150 euro wygranej to takie minimum z jednego zakładu :) z reguły nie schodzę poniżej tej kwoty. ... Mam w planach napisanie tu na forum dużego posta za miesiąc czy dwa &quot;ku przestrodze&quot; ale też &quot;ku reflekcji&quot; dla tych początkujących (i nie tylko) - z opisem moich doświadczeń (bogatych) i jak bukmacherka wpłynęła na moje życie. Nie ukrywam też że to przez nią znalazłem się w Irlandii...
Dziecię Nieudolnej Emigracji... kogo obchodzą Twoje przeżycia z dzieciństwa? Brakuje tylko żebyś opisał do jakiego wieku tata się z Tobą w jednej wannie kąpał. Uwierz mi, że są tutaj osoby, które korzystają z typów zamieszczonych na tym forum a dla których Twoje marne 150 Eu, do którego najwyraźniej Ci staje, jest kwotą śmieszną ;) Nie znaczy to wcale, że mają się wywyższać i zniechęcać zaangażowanych w to forum. Ja sam od kilku lat jestem tutaj codziennie po kilkanaście razy i chętnie korzystam z typów Davida, Widza czy kilku innych osób. Tak się składa, iż nie musiałem w tym czasie pakować walizek jak Ty bo komornik pukał do drzwi mamy a jakoś nikogo nie strofuję i nie odbieram mu chęci do podzielenia się własnymi spostrzeżeniami (pomimo tego że niejednokrotnie się z nimi nie zgadzam).
Wtopiłeś kolejny raz i nie będziesz miał z czego zapłacić ciapatemu kolejnego rentu- Twój problem ale nie wyskakuj tutaj z pretensjami do całego świata bo mama ściągnie Ci tę kiełbasę z szyi i nawet psy już nie będą się chciały z Tobą bawić :grin:
Pozdrawiam
I.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Garcia-Lopez - Monfils 1,60 unibet
Dla Hiszpana 4 r WS to najlepszy wynik w karierze, tą presje było widać w poprzednim meczu gdzie po wygraniu 2 setów z Amerykaninem wyraznie sie spiał i przegrał dwa nastepne mimio, iz serwował aby zamknąc mecz w 4 setach, nagle głupie bledy i oddał seta... W 5 secie wygrana na styk i ma zyciowy sukces i niby mozna zrobić wiecej bo nie trafia nikogo z top10, ale ja nie daje mu szans jezeli tylko Monfls zagra na swoim dobrym poziomie, który tutaj prezentuje niemal przez caly turniej.
Mecz jutrzejszego dnia na kortach RG, trybuny beda wypełnione po brzegi, Monfils jest ostatnim reprezentantem gospodarzy, a publika to w jego przypadku ogromny plus, a Hiszpana moze niezle usztywnić+presja bo juz 4r, a Gael jest stworzony na takie mecze. Im trudniej im wieksza stawka tym lepiej dla niego to go nakreca a forma jest naprawde dobra, wiec wszystko w jego rekach. W meczu z Fogiem przez wiekoszosc meczu to Wloch dytkował warunki na korcie jak trafiał to wygrywał jak nie to punkty szły na strone Gaela poza 4 setem Francuz trzyma wysoki poziom a 5 set to juz teatr jednego aktora. Monfils nie moze nie wygrac tego meczu, taki zawodnik jak GGL w 1/8 RG? Raczej nie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lechsus 53

lechsus

Użytkownik
Juro Nadala i Ferrera nie ma specjalnie co grać ;)
Dlatego dubel:
Murray - Verdaco powyżej 3,5 seta za 1,44 Bet365 stawka 8\10 ⛔ 3:0
Szkot gra wspaniale, ale ma przestoje w grze. Zagrał wspaniały 5cio setowy mecz z Kohlschreiberem i wygrał 12:10. Prawda jest taka, że powinien wygrać w 4 partiach. Po drugiej stronie szybki Hiszpan, któremu w turnieju idzie. Murray oddawał gorszym przeciwnikom seta na mączce. Do tego myślę, że Szkot ma problemy z mięśniem dwugłowym uda co utrudnia bieganie i wzmaga marudzenie u niektórych.
2. Garcia-Lopez - Monflis 2 za 1,57 Bet365 stawka 7\10 ✅ 0:3
Nie wiem jakim cudem Francuz wygrał z Fogninim, ale ich mecze to osobna historia. Skoro już jest tak daleko to znaczy, że może grać na miarę swojego talentu do tego wspiera go publiczność. Wszyscy wiemy, że po drugiej stronie jutro miał grać Wawrinka, ale znów utonął w morzu niewymuszonych błędów potem był Mannarino i Young ale na tym koniec szczęścia. Hiszpan zrobił co do niego należało i teraz może odpaść z godnością, bo nie prezentuje nic szczególnego. 1\8 RG to mecze gdzie trzeba mieć dużo jakości tenisowej
 
leebo 236

leebo

Użytkownik
Nie wiem jakim cudem Francuz wygrał z Fogninim
To dwaj tenisisci, ktorzy swoje emocje wyladowuja na korcie. Problem w tym, ze Fognini ma o wiele slabsza glowe od Monfilsa, nie skacze jak opetany bo niesamowitych wymianach i dlatego przegrywa. Niejeden raz juz kupony ludziom pozalepial i jeszcze niejednokrotnie sie to stanie, ja gralem na Monfilsa i jutro zagram na niego ponownie, tym bardziej, ze kurs zachecajacy.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Verdasco Fernando-Murray Andy 1, Bet365 2.37

VS.


Gram na kolejnego doga według bukmacherów lecz uważam,że kolejny raz kursy są wystawione dla typerów optymistyczne. Murray w turnieju pokonał Golubieva 6:1, 6:4, 3:6, 6:3, Matosvica 6:3, 6:1, 6:3 oraz Kohlschreibera 3:6, 6:3, 6:3, 4:6, 12:10,a Verdasco natomiast Llodrę odprawił na emeryturę pokonując go 6:2, 7:6, 7:6, Cuevsa 4:6, 6:7, 7:5, 6:4, 6:3 oraz Gasqueta 6:3 6:2, 6:3. Hiszpan miał jak na razie trudniejszą drabinkę i Szkot będzie miał kolejny krok pod górkę, najpierw cios wyprowadził Kohlschreiber lecz, Andy uniknął nokautu,a teraz swoich sił przeciwko ósmej rakiecie świata będzie próbował Fernando. Niby H2H 2:9 dla Murraya ale w ostatnim czasie wyspiarzowi nie grało się dobrze z &quot;lowelasem&quot;. Panowie ostatni raz spotkali się w 2013 roku podczas Wimbledonu, gdzie Murray był w znakomitej formie,a nie co teraz i musiał mecz wyciągać z 2:0 na 2:3, warto wspomnieć,że Hiszpan postawił się najmocniej Szkotowi jeśli chodzi pokrzyżowanie planów co do &quot;triumfatorstwa&quot; .Poprzednie dwa pojedynki to mecze na hali i tam również Hiszpan urywał sety. Ogólnie nigdy nie spotkali się na mączce,to będzie ich pierwszy raz. I pierwszy raz moim zdaniem Hiszpan wygra z Andym na clayu,wiadomo dla Verdasco to najlepsza nawierzchnia,a dla Murraya najgorsza. Vamos Fernando!!!

Tie Break typuje tak French Open 2014:
1. Raonic Milos-Kyrgios Nick over 33.5 gemów 6:3, 7:6, 6:3 ⛔
2. Raonic Milos-Kyrgios Nick tie brak w meczu? TAK 6:3, 7:6, 6:3 ✅
3. Falla Alejandro-Paire Benoit 2 3:6, 4:6, 6:7 ✅
4. Nadal Rafael-Ginepri Robby Under 25.5 gemów, 21 ✅
5. Matosevic Marinko-Brown Dustin 2, 7:6, 6:4, 6:7, 7:5 ⛔
6. Raonic Milos-Vesely Jiri 2, 7:6, 6:4, 6:1 ⛔
7. Mayer Leonardo-Gabashvili Teimuraz 2,6:2, 4:6, 6:4, 6:4 ⛔
8. Djokovic Novak-Cilic Marin 2 handi+ 8.5 gemów, 3:6, 2:6, 7:6, 4:6 ✅
9. Tursunov Dmitry-Federer Roger 1 handi+ 7.5 gemów, 5:7, 7:6, 2:6, 4:6 ✅
10. Robredo Tommy-Isner John over 40.5 gemów, 6:7, 6:7, 7:6, 5:7 ✅
11. Robredo Tommy-Isner John over Tie Break w meczu? TAK 6:7, 6:7, 7:6, 5:7 ✅
12. Granollers-Pujol Marcel-Klizan Martin 2, 6:7, 6:2, 7:6, 7:5 ⛔
13. Raonic Milos-Simon Gilles 1, 4:6, 6:3, 2:6, 6:2, 7:5 ✅
14. Tsonga Jo-Wilfried-Janowicz Jerzy 2 handi +2.5 seta, 6:4, 6:4, 6:3 ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom