>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grand Slam - Roland Garros 2014

Status
Zamknięty.
B 8

bubson_

Użytkownik
Jak się zapatrujecie na dokańczany jutro mecz Klizan vs Granollers ?
Kurs na Klizana wynosi aktualnie 2.75... Jednak dzisiejsza gra Słowaka trochę rozczarowuje, za to Hiszpan przebija dosłownie wszystko nie popełniając praktycznie niewymuszonych błedów.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dla Klizana to dobrze, że ten mecz został przerwany. Ponad 70 błędów do ok. 20 Granollersa. Granollers to jest idealny przeciwnik dla tzw. &quot;czajników&quot;. Jednego czajnika z Ukrainy już palnął i nic nie chce mówić, ale Klizan to też jest typowy czajnik...Jak dla mnie Granollers i jego przebijanie wygra to jutro. Chyba, że Klizan się totalnie odmużdży i zacznie grać i przede wszystkim zmniejszy ilość błędów, ale ciężko to widzę...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Na French Open powoli wkraczamy w decydującą fazę turnieju, 3 runda jak na razie dała nam kilka fajnych par, a zapowiadają się jeszcze lepsze. Zwycięzca meczu Kolba/Murray zagra z Verdasco/Gasquet, natomiast ktoś z czwórki zagra przeciwko Monfils/Fognini/Garcia-Lopez/Young D. To moim zdaniem najciekawsza część drabinki turniejowej.
???? Kohlschreiber P. - Murray A.
???? Garcia-Lopez G. - Young D.
Kohlschreiber P. +2,5 seta &amp; Garcia-Lopez G. ::: 1,79 ::: Pinnacle ::: 3/10 ✅
Kohlschreiber P. ::: 3,53 ::: Pinnacle ::: 1/10
H2H 1:1 i to właśnie na mączce w Monte-Carlo 2010 góra był Niemiec. Myślę, że &quot;Filip&quot; trafił z formą w najlepszym możliwym momencie. Wygrał turniej Dusseldorf, a na French Open zaliczył dwa pewne zwycięstwa. Jak już nie raz pisałem o &quot;Kolbie&quot; to jeżeli on jest w formie i pełni zdrów wtedy może naprzykrzyć życie każdemu tenisiście. Jak pokazał 1 dzień 3 rundy turnieju tylko w 2 meczach padły gładkie wyniki 3:0. Murray na mączce nie gra aż tak dobrze jak na trawie czy hardzie, w tym sezonie wraca powoli do formy po kontuzji pleców. Nie ukrywam faktu, że zaimponował mi w meczu z Nadalem, ale do 3 wygranych setów czy jego psychika nie zawiedzie?
O Hiszpanie pisałem już ostatni, jest od jakiegoś czasu w świetnej formie co również pokazuje na French Open. Nie bez powodu wyeliminował Wawrinkę. Nie będę ukrywał, że Donald Young nadal mnie nie przekonuje swoją grą. Myślę, że set może urwać, ale meczu nie wygra. Zawiódł mnie Lopez w meczu z Amerykaninem, Feliciano zagrał bardzo słabo, mam nadzieję, że Garcia-Lopez tego nie powtórzy.
Wynik I: 6:3 3:6 3:6 6:4 10:12 ✅
Wynik II: 6:2 6:4 2:6 (4)6:7 6:4 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lars19 272

lars19

Użytkownik
Garcia Lopez - Young
Lopez chyba nie mógł trafić na prostszego przeciwnika, niż Donald Young. Oglądałem jego mecz z Feliciano Lopezem i nie był to pojedynek najwyższych lotów. Clay to nie jest nawierzchnia amerykanina, patrząc na jego staty, to przez tyle lat zagrał naprawdę niewiele meczy. Ewidentnie to nie jego bajka. W tym roku wyjątkowo 11 meczy/ 5 wygranych, kilka challengerów i turnieje w Nicei i Houston. Gdy przychodziło mu zagrać z wymagającym przeciwnikiem kończyło się porażką. Z kolei Garcia Lopez dobrze czuje się na mączce. Ubiegły rok to głównie mączka, obecny również. Bilans 13/7, wygrany turniej w Casablancel dobry występ w Monte Carlo, gdzie pokonał Berdycha, Dolgopolova i uległ dopiero Djokovicovi. Prawdę mówiąc inny rezultat niż zwycięstwo Hiszpana będzie dla mnie zaskoczeniem. Na dystansie trzech setów wydaje mi się, że powinien ogarnąć ten handicap.
Garcia Lopez -7 - 2.0
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 95

davidde

Użytkownik
Gasquet - Verdasco
W sobote zostanie rozegrany mecz miedzy Gasquetem a Verdasco, w tym meczu upatrywalbym zwyciesce Gasqueta. Richard widac wraca do optymalnej formy i widac ze po kontuzji nie ma juz sladow. Widac bylo to szczegolnie w ostatnim meczu w ktorym Gasquet odprawil z kwitkiem Berlocqa 3:0, co wcale nie bylo latwym zadaniem bo wiadomo nie od dzis ze dobrze gra na mączce. Dodatkowym bodzcem dla Richarda bedzie oczywiscie publicznosc ktora bedzie mu na pewno zagorzale kibicowac. Mysle ze warto zagrac na niego bo kurs kuszacy w tej chwili.
Gasquet - 1.72
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Pomoglem?Podziekuj ;)
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Karlovic - Anderson
TYP : 1
kurs 2,50 !!!

Według mnie bardzo ciekawa propozycja do pogrania na jutro.
Obejrzałem bardzo dokładnie cały mecz Ivo z Dimitrovem i przecierałem oczy ze zdumienia. Facet grał cały czas swoje...piekielnie mocny serwis i w 3 setach wygrane wszystkie swoje podania. Dimitrov go ani razu nie przełamał...stwierdzilem ok...no wypadek przy pracy...ale po drugim meczu z rzedu wygranym 3:0 z Haider-Maurer, w którym takze wygrał WSZYSTKIE SWOJE PODANIA zwatpilem...Zwatpilem, bo nigdy nie bylem fanem tenisa, jaki prezentuje Karlovic. Nudny jak Kevin sam w domu. Nie ma finezji, szalonych akcji, tylko rzemieslnicza praca przy swoim serwie. Tym razem juz w niego wierze i sadze, ze kurs 2,50 z Andersonem to ogromne value na jutrzejszy dzien.
Do tego dorzuce jeszcze prawdopodobnie +2,5 seta na Kochlschreibera.
Niemiec w bardzo dobrej dyspozycji, a Andy jak to Andy ???? Golubev sie postawil to Niemiec spokojnie jest w stanie seta urwac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Jeśli chodzi o Klizana to śledziłem dzisiaj cały mecz obu panów i muszę powiedzieć szczerze, że to co prezentuje Granollers to po prostu jedna wielka tragedia. Wiem o tym, że ten gość to typowy przebijak nie podejmujący żadnego zbędnego ryzyka i tenisista bazujący na kondycji i bieganiu do każdej możliwej piłki ale trzeba sobie powiedzieć otwarcie, że to Klizan był w tym spotkaniu stroną lepszą, a przede wszystkim przeważającą. Grał naprawdę dobrze, na dużym ryzyku - zawsze mocne piłki w kierunku linii dlatego też duża liczba niewymuszonych błędów, bo po prostu wynikało to z jego stylu gry, a Granollers tak jak mówię grał mega asekuracyjnie i skupiał się na ciągłym przebijaniu na drugą stronę dlatego mniejsza liczba błędów.
Nie zmienia to faktu, że Marcel to słaby grajek i jak posypie mu się to przebijanie i połapie więcej błędów, a szczerze wątpię, żeby jutro zagrał na takiej skuteczności przebijania jak dzisiaj, bo mam w głowie jego nie dawne występy takie jak np. w Oeiras gdzie grał z Gimeno-Traverem i zagrał jedną wielką masakrę, poziom wczesnego juniora, kompletnie bezradny na korcie. Przebieg dzisiejszego spotkania dość jasny, Klizan przeważał ale często się wyłączał i tracił przez to gemy, ogólnie kilka głupio straconych ważnych punktów, które zaważyły na tym, że Granollers ma na swoim koncie do tej pory 2 sety.
Ja myślę, że warto spróbować coś pograć w stronę Klizana, bo jest zwyczajnie lepszym graczem i ma naprawdę fajne umiejętności i co ważne formę. Warto dodać, że miał dzisiaj masowany ten bark i był tam jakiś grymas bólu ale nie sądzę, żeby to wpływało na niego aż tak, żeby jutro zrobiło to jakąś znaczącą różnice w jego grze skoro grał lepiej od swojego rywala podczas tej &quot;kontuzji&quot;. I tak jak mówili tutaj poprzednicy - również w mojej opinii przerwa działa lepiej dla Klizana, bo uspokoi głowę, podleczy ten bark i będzie mógł próbować wygrać z tym przebijakiem bez większych umiejętności, bo po prostu gracz taki jak Granollers nie powinien grać w Wielkim Szlemie o udział w ćwierćfinale.
 
szelech 120

szelech

Użytkownik
1. Anderson Karlovic
Juz drugi mecz Karlovica z przeciwnikiem dysponujacym mocnym serwisem. Duzo sie tu moze zdarzyc, co pokazuje tez kurs na zdarzenie ov 9,5g w 1 secie 1,35. Nie bedzie to porywajace widowisko, totez nie mysle tracic na nie 2 godzin np. Zastanawiam sie, ktory z weteranow to wytrzyma i w sumie nie wiem. Karlovic ma dobry run po korcie w Niemczech i wlasnie tutaj.
Raczej dla zabawy i za drobne, ale under 44,5 g (1,8)
Anderson nie mial jakis spektakularnych przeciwnikow, chociaz nie wiem gra, bo go nie widzialem juz jakis czas. Linia gemowa jest pozornie bardzo wysoka 44,5 po kursie 1,8 w obie strony.
Wypadaloby zalozyc ze nie bedzie 3:0 i chociaz jeden tiebreak w takim spotkaniu, a takze jeden set typu 7:5. Jak bedzie 3:2 to wiadomo, ze over.
Zabawa umyslowa pod typ, nie analiza, chociaz brzmi mi sensownie. 44,5-13-12=19,5 i przynamniej dwa dalej. Ale imo po rownym, dlugim otwarciu jest wieksza szansa ze ktorys z weteranow nie wytrzyma. Jesli osoba zaczynajaca set bedzie zdolna przelamac drugiego, to bedzie 6:3 i zostanie nastepny na 6:4 - bum 44 Jesli macie buka, ktory oferuje linie wyzsza niz 45 to under, a jesli nizsza niz 43 to over smialo ???? .
Drugi serwis na korzysc Karlovica delikatnie tutaj. Moze spotkanie z Monaco, ktore widzialem sprawia, ze mysle ze to Karlovic z tego wyjdzie 3:1 np. Gosc jest uparty i skuteczny, ale tylko jak mu szczescie sprzyja ???? .
Raczej dla zabawy i za drobne, ale under 44,5 g (1,8)
e: KRECZ. Wlasciwie mialem racje, ktos nie wytrzymal ????
2. Nadal - Mayer
Widzialem Mayera ostatnio w meczu z Roger-Vasselinem, kibicujac zreszta drugiemu. Wygral je 6-4, 3-6, 7-5. Trzeba jednak zaznaczyc, ze ustawilo to spotkanie przelamanie Rogera w 1 gemie, troche przypadkowe. 2 set przewaga Francuza, a 3 to jego totalna klapa bo on z kolei mial go przelamanego od 1 gema i sie rozluznil, popelnil takie bledy ze nakrzyczalem na laptopa, bo juz mial pokryc handi ktore obstawilem. Dal sie odlamac glupio i mimo wspierajacej go publicznosci nie dal rady.
Mayer ma serwis fajny, ale ryzykancki. Ma srednie wyczucie konca kortu i wysokosci siatki, chociaz jest zdolny do rzeczy imponujacych. Potrafi grac ladnie przeciw stopom przeciwnika. Jest nielatwy do przelamania. Clayowy walczak.
Nie jest jednak w stanie urwac meczu ani seta Nadalowi. Widzialem tylko kawalek spotkania z Thiemem bo musialem wyjsc, ale widzialem ze nie bylo latwo a wynik i tak elegancki. Bardzo chetnie dam sie wyprowadzic z bledu, ale kurs na Nadal(-9,5g) [wysokie linie handi po tych wynikach sie zrobily jak na 3R] do pokrycia. Kurs 1,6 ✅ wiec raczej do AKO, ale mimo wsio. Przy 3:0 mamy 18 Nadala powiedzmy na latwizne, wiec czy Mayer jest w stanie ugrac 8? 6:3 zalozmy optymistycznie otwarcie, 6:2, 6:3 i siedzi. A przeciez moze ty pasc set 6:1 rownie dobrze.
Panowie maja juz h2h male, w zeszlym roku w Acapulco 6:1, 7:5[QF], z kolei w Indian Wells 6:1, 6:3 [2R] ale tam twarde.
Moim zdaniem nie ma w tym zakladzie przesadnego value, ale jest ok do AKO. Jest jeszcze linia gemowa 26.5 (1,8) i ta sama historia, jak bedzie 18:8 w gemach to wchodzi. Choc tu nie ma malego bezpiecznika w postaci ew. setu po 7:5 lub zupelnie malo prawdopodobnego wygrania seta przez Mayera. Dzialo sie juz czasem tak z Nadalem ze dostal seta, a pozniej sie rewanzowal 6:0, wiec wole gemowy handi.
e: miałem nosa podwójnie 6-2, 7-5, 6-2 Fajnie idą te zawody.
Pozniej cos jeszcze. Jak zwykle chetnie poslucham kogos kto widzial/wie wiecej.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Monfils G. vs Fognini F. | ✅
Monfils wygra @ 2,10 WilliamHill
Trzecia runda turnieju wielkoszlemowego Roland Garros - Gael Monfils powtórzył swój wynik z zeszłego sezonu i na pewno ma chrapkę na przekroczenie tego etapu. Z drugiej strony siatki Włoch Fabio Fognini, który podobnie jak Francuz liczy na pobicie zeszłorocznego wyniku - zapowiada się dobre widowisko, dwóch showmanów!
Gael Monfils w tym roku na mączce rozegrał stosunkowo mało spotkań bo tylko pięć - druga runda w Monte Carlo i półfinał turnieju w Bukareszcie. O tym jak LaMonf gra na kortach Roland Garros to chyba pisać nie muszę - tylko raz na kilka występów kończył swoją przygodę w tym turnieju na pierwszej rundzie i było to dziewięć lat temu. W zeszłym roku właśnie ten turniej był dla Niego kluczowy bo od tamtego momentu zaczął prezentować dobry tenis i z biegiem czasu zameldował się w trzeciej dziesiątce rankingu.
Zgodnie z moimi przewidywaniami Gael wczoraj pokonał Rumuna Victora Hanescu po czterech setach spędzonych na korcie. Francuz zagrał konkretne spotkanie, nie można się martwić straconym secie bo każdy kto choć trochę interesuję się tenisem wie, że Gael nie należy do zawodników, którzy nie wygrywają gładko swoich spotkań. Po kontuzji prawej stopy odniesionej w Bukareszcie nie ma już ani śladu i myślę, że przy dobrej drabince turniejowej ma szansę na dobry wynik podczas Roland Garros.
Gael wczoraj zgodnie z planem pokonał młodego Niemca Jana Lennarda Struffa, którego należy pochwalić za wczorajsze spotkanie bo zagrał na prawdę solidne zawody i napsuł krwi Monfilsowi, pomimo tego, że LaMonf wygrał w trzech setach. Gael jednak mnie zadziwia swoją grą, jest to zupełnie inny zawodnik niż kiedyś, zauważam, że z dnia na dzień staję się bardziej stonowany i skupia na samej grze. Wczoraj opierał się na grze defensywnej co dało stu procentowy efekt. Co jakiś czas w dogodnej sytuacji decydował się na konsekwentne ataki.
Fabio Fognini w Paryżu odbył dwa mecze bez żadnej historii - pokonanie Becka i Bellucciego beż żadnych problemów, oba mecze wygrane w trzech setach. Włoch w ostatnich tygodniach stracił dobrą dyspozycję od czasu przegranej z Martinem Klizanem w Monachium, następnie porażki w pierwszych rundach turniejów Masters w Madrycie i Rzymie. Troszkę Foga wygląda na zagubionego a w Paryżu nie miał okazji na solidne przetarcie i mecz z Monfilsem będzie bardzo poważnym sprawdzianem, którego według mnie nie zaliczy, chociażby z powodu świetnej defensywnej gry Gaela, która może bardzo szybko wyregulować bardzo chimerycznego Włocha. Takie kursy biorę z pocałowaniem ręki i jestem z nich zadowolony. Monfils zmienia się z dnia na dzień, nie pokazuje emocji na zewnątrz co pomaga mu w skupieniu się na grze. Dobrze wygląda fizycznie, nie zauważamy jego przestojów, które często były znakiem rozpoznawczym. Ma Gael bardzo dużą szansę na świetny wynik w Paryżu, bardzo dobrze ułożyła się drabinka i cóż chcieć więcej - Fognini do pokonania, jeśli LaMonf zagra tak dobrze w defensywie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Sen Karlovica raczej dobiegl konca, bardzo slaby psychicznie Dimitrov po raz kolejny udowodnil, ze ma tyle wspolnego z Federerem co ja z baletem. Potem Haider i tu nie ma zdziwienia. 35-latek osiagnal final przed RG i tu 2 mecze. Nie sadze zeby dzis wygral kolejny pojedynek. Powodow jest kilka. Juz z Veselym gra wygladala gorzej ale mlody Czech pogubil sie w koncowce i kompletnie bez walki oddal seta w trie breaku. Z Kohlim juz wtopa. W Paryzu na razie bez rywala grajacego mocny, sensowny tenis. Anderson niby niekoniecznie taki jest ale wlasnie styl gry Kevina bedzie dla Karlovica wielkim problemem. Ivo wygrywa na cegle z takimi graczami, ktorzy oddaja inicjatywe, graja lekko w pol kortu, Dimitrov ciagle mu gral te zalosne leciutkie bh w srodek i Chorwat przygotowywal sobie z tego ataki. Charakterystyk gracza z RPA jest w 100% inna. Piekielnie mocne serwisy, fh a przy drugim podaniu Ivo bedzie atakowac. Tego nie potrafil Dimitrov. Anderson ma znakomity silny czesto wygrywajacy return. Fh plaskie pod linie, tego wlasnie nienawidzi Karlovic. Czym dalej w meczu tym gorzej dla Chorwata bo 5 setowki on nie wyserwuje, z 4 tez juz moze byc mega problem. Tak bylo zazwyczaj na Szlemach, slabo rozgrywa dlugie mecze.
Anderson 1.62 8/10 marathon

rozliczyli na plus bo 1 set sie liczy... ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tony-halik 5

tony-halik

Użytkownik
Masówka na Garcia-Lopez ?
Czy jesteście poważni ????
Nie wierze, że jeden dobry mecz, nawet w wykonaniu jednego z najbardziej niestabilnych (pod wzgledem formy) tenisistow w czolowce... A Young w gazie tez potrafi przycisnac :] Ale u &#39;czarnego&#39; zadzialalo w odwrotna strone, przegrywal ostatnio wszystko (b.dlugo) wiec wygrane najwygodniej tlumaczyc jako szczesliwe, lub darowane od ogorkowych przeciwnikow (np. Lopez... Ale wtedy Feliciano)
Ogolnie bym nie ruszal gdyby lkurs byl NORMALNY czyli okolo 1.30 (w gore) na Hiszpana ;] W tenisie serie maja swoje prawa, ale Lopez?! I tak za dlugo szlo mu dobrze :-D Kursy przestawione przez &#39;niedzielnych fanow&#39; :] Nic tylko korzystać
Young +7 @ 1.934
Young wygra @ 5.560 (delikatnie, dla ryzykantow)
Oba kursy Pinnacle Sports
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie wierze, że jeden dobry mecz,
Jeden dobry mecz ? Ty śledzisz ostatnie wyniki chociaż ? Przecież Garcia-Lopez od ok. miesiąca na mączce to jest ściana. Djokovic miał problemy w Monte Carlo i to spore z Lopezem. Zobacz sobie co grał w Monte Carlo i Cassablance (wygrał cały turniej). To nie jest przypadek. Hiszpan gra po prostu bardzo dobrze w tym sezonie na mączce - pomijając porażkę w Oieres z gospodarzem Eliasem. Pierdoły jakich mało tu czasem w tym dziale się pojawiają. Ale spodziewam się, że i to będzie usunięte tak jak wczoraj były skontrowane pierdoły na temat Janowicza i Tsongi.
Tak w ogóle mój post i powyższy do przeniesienia do działu ATP.
 
el-bet 109

el-bet

Użytkownik
Philipp KOHLSCHREIBER v Andy MURRAY Typ:KOHLSCHREIBER+2.5 seta @1.413 (Pinnacle Sports)
Murray jest niewątpliwie faworytem tego spotkania. W tym roku prezentuje się całkiem solidnie w trakcie european clay season. Z drugiej strony Kohli który jest w formie, wygrał turniej w Dusseldorf&#39;ie, a w Rzymie ugrał nawet seta w R3 z Djoko. Clay to nawierzchnie która bardziej pasuje Niemcowi, według http://www.tennispundit.com/ Philipp zajmuje 14 miejsce w rankingu na mączce, a Andy jest 81. Za bardzo nie ma co za bardzo sugerować się tym rankingiem w stosunku do Andiego, bo Brytyjczyk nie grał w zeszłym roku na RG i nie ma żadnych punktów do obrony (Kohli odpadł w R4). Tak czy siak wygranie seta przez Niemca jest w miarę pewne.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Gasquet - Verdasco 1 1.85 Sportingbet
Verdasco przez sporą część meczu z Cuevasem miał tzw. &quot;kontuzje mózgu&quot;, grał fatalnie, potrafił przegrać 9 gemów z rzędu. Wyrzucał wszystko na lewo i prawo, grał nędznie, z tym defensorem. Ogólnie ta forma w tym sezonie nie jest zła, ale nie ma też szału, dla mnie obecnie nie ma on podjazdu do Francuza. Natomiast Gasquet w moim odczuciu jest naprawdę w niezłej formie, ładnie zagrał z Berlocqem, wygląda na dobrze przygotowanego. Verdasco jest po pięcio setówce, może to też mieć jakieś znaczenie. Wydaje się, że Gasquet to zdecydowany faworyt tego pojedynku, powinien wygrać pewnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lechsus 53

lechsus

Użytkownik
Gasquet - Verdasco 1 za 1,72 Bet365 stawka 6\10 ⛔ 0:3
Oglądałem mecze obydwu panów. Francuz ograł Berlocqem 3:0 był skoncentrowany i dobrze biegał. Pierwszy serwis wchodził mu na średnim poziome. Hiszpan natomiast męczył się z utalentowanym Cuevasem, któremu oddał 2 pierwsze sety masą niewymuszonych błędów. Koniec końców wygrał 3:2 dzięki lepszej kondycji i sile. Myślę, że Francuz będzie w tym meczu &quot;mieszał&quot; i grał urozmaicony tenis. Verdasco mógł wygrać wojnę z linii końcowej w poprzedniej rundzie z Urugwajczykiem i wymiany kto mocniej trafi FH. Francuz to bardziej wszechstronny zawodnik i to że się wygrywa w warcaby nie znaczy, że wygra się w szachy - dlatego nie rozumiem względnej równowagi kursów.
Murray - Kohlschreiber suma setów powyżej 3,5 za 1,57 Bet365 stawka 8\10 ✅ 3:2
Niemiec jest w formie wygrał wcześniej jeden turniej. Teraz pokonuje kolejne rundy RG. Zastanawiałem się czy jest w stanie pokonać Szkota, bo lepszej okazji nie będzie miał. Wydaje mi się, że jednak nie. Murray dostał to &quot;coś&quot; od niebios, Kohlschriber jest tenisistą dobrym w bardzo dobrej formie, ale moim zdaniem to za mało. Musiałby trafić na bardzo zły dzień przeciwnika na co jest możliwe, ale mało prawdopodobne. Myślę, że Murray nie był by sobą, gdyby nie przegrał 1 seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 0

warchol007

Użytkownik
Dokladnie chciales grac Verdasco a zajrzales na forum i zagrales na odwrot każdy normalny w takiej sytuacji po prostu odpuszcza typ albo gra swoje a jak jesteś taki podatny na innych to lepiej daj sobie spokoj bo forum ma pomagać a nie decydować za ciebie co grac
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Roger Federer v Ernests Gulbis +4,5 grama 2 @1,684 Pinnacle ✅
Roger Federer v Ernests Gulbis +2,5 seta 2 @1,35 Pinnacle ✅
Roger Federer v Ernests Gulbis +1,5 seta 2 @1,91 Ónibet ✅
Roger Federer v Ernests Gulbis 2 @2,85 Pinnacle
✅
do wyboru do koloru :razz:
Zdecydowanie to handi mnie kusi na zawodnika Łotewskiego- forma od dłuższego już czasu na bardzo dobrym poziomie, przegrywa tylko z TOPem na clayu. Przez to że już dłuższy czas utrzymuje formę i odnosi pewne sukcesy, jego głowa już nie jest tak niesamowicie gorąca i obciążona, jak bywała do tej pory. Dobrze serwuje na tych szybkich kortach, 2. serwis na odpowiednim poziomie, w wymianach bardzo staranny i bez wielkiego podpalania się, wie kiedy powinien zaryzykować. Coraz bardziej mi się podoba jego gra, w poprzednich meczach nie dał żadnych szans świetnie prezentującemu się tu Bagnisowi i Stepankowi, który wyrzucił z turnieju Youzhnego.(2 x 3:0). Z Kubotem miał duże problemy, bo ten grał swoje torpedy na hurra i wszystko wchodziło(ale tylko 1 seta ;))
Fedex na clayu nie wyglądał jakoś wybitnie w poprzednich spotkaniach, powiedziałbym wręcz nawet że przeciętnie. Od czasu Monte Carlo(gdzie doszedł do finału) do RG zagrał zaledwie 1 mecz- przegrał z Chardym. W tym meczu miał wydawało się pełną kontrolę, bo przeciwnik nie zachwycał, jednak kiedy Francuz się postawił, Fedex wypadł blado. W końcówce brak było tej magii. Ta samo było w przegranym secie z Tursunovem, postawił się, potrzeba było parę zagrań z wyższej półki Szwajcara i znowu nic. Za dużo błędów popełnia Fedex, czasem jest bardzo niecierpliwy jak na takiego mistrza(w 2. rundzie ujemny bilans winnerów do UE). Wydaje mi się, że jeśli Tursunov ugrał seta a mógł nawet więcej, to Ernests może tu zdecydowanie powalczyć o zwycięstwo.
Jeszcze jedna sprawa- H2H. Zwykle nie zwracam większej uwagi na tę statystykę, jednak pamiętam zdecydowanie jak zacięte były ich poprzednie mecze(bilans 2:1 Fedex, 2:1 1:2 2:1). Forma Łotysza pikuje od miesięcy w górę, a Fedex już jest coraz starszy i clay to jednak nie jest trawa, żeby łatwo odprawił takiego zawodnika.
e: Co do handi, to zapomniałem dopisać jeszcze, że Fedex nie jest typem tenisisty, który po 1. przełamaniu zrobi wszystko, by zaliczyć kolejne. Spokojnie zajmuje się swoim serwisem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
E 107

emile44

Użytkownik
Raonić - Granollers 1 1,2 ✅ , DW 3:0 2,2 ✅ Unibet

Nareszcie koniec Granollersa ,Raonic bardzo dobra forma , ja już przed meczem dałbym na ten mecz kurs góra 1,05 dzięki buki :]

Boże jak tu Granollers może jeszcze grać ... Od jego gry robi się wręcz niedobrze , na szczescie Raonic jest w dobrej formie , ostatni mecz z Simonem niezły niewybitny ale zahartowal Kanadyjczyka . Granollers klasa nizej od Simona , dwie niżej od Raonica powinno być gładko.

Gulbis - Federer 1 2,75 Bet365 ✅

Gulbis zyciowa forma , zaś Federer gra średnio , gdyby nie problemy zdrowotne Tursunova ostatnio mogłoby go już nie być . Można pograć też że Gulbis ugra seta(✅) - 3 razy grał ze Szwajcarem do 2 wygranych a i tak zawsze udawało mu się seta ugrać .

Pomogłem - podziękuj ; )))
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Ogladałem obydwa sety Gasqueta bo sam na niego zagrałem i powiem tyle, że gra dramatycznie słabo. Proste piłki po autach wyrzuca, zero jakiś kończących uderzeń tylko przebija na drugą stronę. Verdasco nie gra jakiegoś kosmosu ale wystarczy, że jest dokładniejszy czyli trafia w kort a Francuz sam się wykańcza. Taka jest prawda na dzień dzisiejszy i jutro zapewne nic się nie zmieni. Pozdro
 
S 20

sav1ola

Użytkownik
Roger Federer - Ernest Gulbis 1
Kurs: 1,48
Bukmacher: Betgun
Dzisiaj na tapetę wezmę teoretycznie najciekawszy mecz w całym dniu. Maestro kontra młody, gniewny Gulbis. Szybki look na h2h na ziemi, 1:1. Oba mecze w 2010 roku więc nie ma co do nich nawiązywać, od tego czasu sporo się zmieniło, Gulbis dojrzał, a Roger, no właśnie co Roger? Jak dla mnie to w dalszym ciągu jeden z najlepszych tenisistów na świecie. Jego gra podoba mi się najbardziej. Jeżeli będzie serwis a wierzę, że będzie (w 10 setach na RG dał się przełamać jedynie raz) to jestem spokojny o wynik. Gulbis jest strasznie niestabilny psychicznie, jeżeli coś mu nie wyjdzie, bardzo prawdopodobnie nie wyjdą mu kolejne 3 piłki. Jeżeli Kubot który prezentuje agresywny styl (podobnie jak Federer) jest w stanie wygrać z nim seta, a prawie 2 to o Rogera jestem spokojny. To jest wielki szlem i nie ma oszczędzania Roger będzie walczył bo to jedna z ostatnich szans na dobry wynik w Garrosie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom