>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Grand Slam - Roland Garros 2014

Status
Zamknięty.
lechsus 53

lechsus

Użytkownik
Widzę, że północ wybiła i zaczyna się wymiana zdań ???? Ja też dorzucę swoje 3 grosze a właściwie 4 typy:
1. Richard Gasquet v Carlos Berlocq za 1,53 Bet365 ✅ 3:0
Widziałem mecz Francuza z odtworzenia i biega całkiem dobrze. Myślę że publiczność go wesprze i powinien wygrać z solidnym Argentyńczykiem sklasyfikowany przeszło 30 pozycji niżej.
2. Philipp Kohlschreiber v Denis Istomin za 1,36 Bet365 ✅ 3:0
Panowie grali ostatnio półfinał w Dusseldorfie i wygrał Niemiec. Myślę, że przez siedem dni niewiele się zmieniło w ich umiejętnościach i dyspozycji.
3. Gael Monfils v Jan-Lennard Struff za 1,25 Bet365 ✅ 3:0
Francuz lubi ten turniej, biega jak szalony i miał trudniejszego przeciwnika w poprzedniej rundzie.
4. Axel Michon v Kevin Anderson za 1,10 Bet365 ✅ 0:3
Tu kończy się sen Francuza z dziką kartą. Zawodnik z RPA jest jak dla mnie zbyt solidny a wymęczone zwycięstwo nad Klahnem mi nie imponuje bo to tenisista, który potrafi grać tylko na kortach twardych.
Mnożnik 2,8 albo single dla kunktatorów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Krótko, bo mój 12 kg kocur śpi i wolę go nie obudzić stukaniem klawiatury. :razz:
Milos Raonic v Gilles Simon 1 @1,66 Marathon/ @1,55 Pinnacle ✅
Kanadyjczyk złapał mega formę, już nie musi się bronić serwisem, bo nawet z Nolem potrafił wygrywać długie akcje. Świetny FH- jasna sprawa, ale dołożył ostatnio lepsze poruszanie się po korcie + dokładniejsze kierowanie piłek backhandem. Gra agresywnie, ale nie wykonuje ciągle niepotrzebnych strzałów przy serwisie rywala, podobała mi się w ostatnim turnieju jego wyważona gra.
Dzisiaj będąc pod presją przy stanie 3:5 opanował się i z biegiem czasu zaczął coraz bardziej rozrzucać Czecha po korcie długimi piłami po narożnikach. Na Djokovica wystarczało przez dłuższy czas, na Jiriego starczyło, to i na bezjajecznego Francuza starczy. Simon wygrał wczoraj z cieniującym Gonzalezem, wcześniej prezentował się marnie, zagrał praktycznie tylko 2 dobre sety z Rafą. Nie podoba mi się jego styl wiecznego niegroźnego przebijania. Takie coś to woda na młyn dla ofensywnego Milosa.
Martin Klizan v Marcel Granollers-Puyol 1 @1,57 bwin/ @1,55 Marathon ⛔

Słowak zagrał wczoraj wspaniałe ... 2 sety :] w 2. i 4. przyszło rozkojarzenie i oddał je po swoich błędach. W 5. secie wyszedł z opresji i kapitalnymi FH doprowadził do 7:5. Granollers to nie jest zawodnik, który wytrzyma takie tempo wymian jakie proponuje Klizan. Marcel bez formy, pokazał się w kwietniu w jakimś podrzędnym turnieju by potem w każdym następnym odpadać w 1-2 rundzie. Nie podoba mi się jego gra, często nie wykańcza uderzeń, piłki lądują metr-dwa za karem serwisowym a Klizan już wie co z takimi piłkami zrobić. Nie byłoby go już w turnieju, gdyby nie kontuzja Dolgo(2:0-&gt;2:3).
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Seppi A. - Monaco J. 1 @2,38 [MarathonBet] ✅ gładko
Klasyczny valuebet. Obiektywnie patrząc szanse obu zawodników wynoszą po 50%. Co niektórzy (ja także) sądzą nawet, że lekkim faworytem jest Seppi. Możliwe, że bukmacherzy oszacowali takie kursy z uwagi na dawne wyniki Argentyńczyka na mączce, kiedy to był w stanie dorównywać czołowej &quot;10&quot;. Śmiem wątpić, że jeśli kursy byłbym odwrotnie wystawione to mielibyśmy więcej chętnych, którzy postawiliby na Włocha. Kursy często &quot;mydlą&quot; oczy..
Wygrana Monaco 3-0 z młodym Francuzem Pouille nie robi na mnie wrażenia. Zaś gładka wygrana Seppiego nad Giraldo napala optymizmem. Obaj nie zwojowali za wiele w tym sezonie na kortach ziemnych. Z tym, że każdą porażkę Włocha można jakoś zrozumieć i wytłumaczyć. Natomiast Argentyńczyk miał kilka zaskakujących porażek. Dla mnie obowiązkowa pozycja do zagrania w 5 dniu turnieju Roland Garros.
--------------
Kilka słów jeszcze o meczu Gasquet - Berlocq. Śmierdzi mi kuszący kurs na Francuza. Do tego robi się mała masówka. Mimo, że kusi, tym razem odpuszczę.
Najbardziej czekam na pojedynek Nadala z młodym Austriakiem. Thiem na ostatnie 10 spotkań z leworęcznymi wygrał 9 razy! Forma jest, oby tylko się nie speszył to będzie ciekawe spotkanie. Nie stawiam nic przed meczem. Trzeba zobaczyć 1 set, może nawet 2 żeby ocenić, czy tutaj coś zaskakującego może wydarzyć się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Fabio Fognini wygra 3-0 @ 2.00 ✅✅✅ (3-6, 4-6, 6-7) / Grazie Fabio.

Fabio jaki jest wszyscy wiemy, jak zagra swoje to powinno być gładkie 3-0. Panowie grali 2 razy ze sobą i górą był Włoch. Ostatnio spotkali się w Monachium gdzie Fabio wygrał łatwo (6-2, 6-2). W pierwszym meczu Fabio gładko ograł młodego Niemca 3-0, natomiast Thomaz męczył się z innym Niemcem wygrywając 3-2. Statystyki Clay Fog: 16/7, Thomaz: 14/8. Fognini w RG dotarł do tej pory dwa razy do 3 rudny i raz nawet zahaczył o ćwierćfinał, Belluci najdalej do 3 rundy. Powinno być szybko i przyjemnie. Wszystko zależy od dyspozycji Włocha, jego nastawienia, bo czas zacząć grac swój najlepszy tennis. Skup się Fabio !
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Uważajcie z tym Gasquetem. Po meczu w wywiadzie powiedział, że nie może jeszcze mocno serwować, a sam trening serwisu zaczął dopiero kilka dni temu. Nie porównujmy &quot;błazna&quot; Tomica który gra dość przeciętnie, żeby nie powiedzieć słabo na kortach ziemnych do takiego Carlosa Berlocqu który we krwi ma mączkę. Ja bym polecał odpuścić ten mecz. Bo jeżeli ze zdrowiem Francuza jest wszystko w porządku to powinien wygrać, jeżeli nie to Carlos.
???? Young D. - Lopez F.
???? Garcia-Lopez G. - Mannarino A.
???? Tsonga J-W. - Janowicz J.
Lopez F. &amp; Garcia-Lopez G. &amp; Tsonga J-W. ::: 1,77 ::: Bet365 ::: 3/10
Mecz którego najbardziej się obawiam. H2H 2:2, ale na hardach. Lopez rok temu doszedł do 3 rundy, a w tym roku patrząc na drabinkę jest szansa nawet na więcej. Lopez to nie jest jakiś &quot;AS&quot; tenisa, ale potrafi czasem odpalić formę, jako jeden z nielicznych Hiszpanów raczej gra dość mało na nawierzchni ziemnej co nie oznacza, że nie potrafi na niej grać. Donald Young jest czarny i moim zdaniem nieokrzesanym młodym zawodnikiem który w meczach do wygranych 3 setów może zabraknąć mu cierpliwości. Obaj są leworęczni, Amerykanie jak to mają już w nawyku, grają dość mało i słabo na clayu.
Garcia-Lopez zagrał fajny mecz ze Stanisławem Wawrinką, który nie oszukujmy się, ale przeszedł obok meczu. Hiszpan w tym sezonie wyskoczył z niezłą formą i zrobił parę ciekawych wyników. Wygrany turniej w Casablance czy urwanie seta Djokovicowi w Monte-Carlo. Mannarino to zwykły przeciętniak, w pierwszej rundzie grał z Lu który na nawierzchni ziemnej nie odnosi sukcesów bo praktycznie tam nie gra. Do tego w tym roku bilans Francuza w ATP wynosi 6-12 czyli bardzo słabo. H2H 1:0.
Nie oszukujmy się, ale Tsonga jest znacznie lepszym zawodnikiem niż Jerzy Janowicz. Gra u siebie i jak na razie prezentuje się bardzo wybornie. Polak miał straszną łatwą drabinkę, a i to nie przeszkodziło mu w meczach przysporzyć sporo trudu w drodze do zwycięstwa. Jedynie co mnie martwi to fakt, że w następnej rundzie prawdopodobnie będzie czekał Djokovic, więc w razie co kontrolujemy mecz na LIVE.
Wynik I: 6:3 7:6(1) 6:3 ⛔
Wynik II: 6:4 6:3 4:6 6:0 ✅
Wynik III: 6:4 6:4 6:3 ✅
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Fabio Fognini wygra 3-0 @ 2.00

Fabio jaki jest wszyscy wiemy, jak zagra swoje to powinno być gładkie 3-0. Panowie grali 2 razy ze sobą i górą był Włoch. Ostatnio spotkali się w Monachium gdzie Fabio wygrał łatwo (6-2, 6-2). W pierwszym meczu Fabio gładko ograł młodego Niemca 3-0, natomiast Thomaz męczył się z innym Niemcem wygrywając 3-2. Powinno być szybko i przyjemnie.
???? Thomaz Bellucci (+2.5 Sets) vs Fabio Fognini (-2.5 Sets) dla Mecz (1.699) WYNIK ?
???? Philipp Kohlschreiber (-2.5 Sets) vs Denis Istomin (+2.5 Sets) dla Mecz (1.387) WYNIK 63 76 62 ⛔ :;/:
KURS:2.356
PinnacleSports

Bez urazy, ale analiza bardzo kiepska! &quot;(...) jak zagra swoje to powinno być gładkie 3-0&quot; - a jak odwali cyrk w swoim stylu to co ? To wygrany set przez walecznego Bellucciego stanie się formalnością... O tym, że ostatnio w Monachium wygrał Fog 2:0 to napisałeś, ale o tym że w drugim ich meczu Fog stracił seta i wygrał w trzecim secie po TIE BREAKU to już nie ? ????
Przypominam też, że właśnie w tym Monachium Thomas musiał przebijać się przez kwale a jego mecz z Fogiem był 6-tym z rzędu, gdzie wcześniej pokonywał m.in. Delbonisa czy Dodiga, więc można mu wybaczyć brak sił po tylu spotkaniach. Tutaj i jeden i drugi zagrają na świeżości, więc moim zdaniem Thomas jak najbardziej jest w stanie urwać seta chimerycznemu PAJACOWI z Italii. Po za tym, stawianie 3:0 na takich pajaców jak Fog, Dolgo czy np Paire mija się z celem, o czym wielu typerów się wczoraj gorzko przekonało na przykładzie Ukraińca.

Do dubelka dokładam seta na Istomina. Wg mnie w tym meczu zobaczymy dużo walki i Niemiec może mieć ciężką przeprawę. Owszem, Kohli po walce wygrał ostatnio z Denisem w SF w Dusseldorfie (tracąc zresztą seta), ale poprzednie ich cztery spotkania padały łupem Istomina! Po za tym Istomin w Niemczech ostatnio całkiem fajnie się prezentował pokonując Seppiego czy Nieminena. Istomin ma trochę pecha do drabinek na FO, bo zawsze trafia na zawodnika nie do przejścia (Nadal, Soderling) czy mocnego rywala w gazie (Fog, Denko). Dziś w moim odczuciu może paść każdy wynik, a set ugrany przez Denisa powinien być formalnością. Nie chce mi się wierzyć aby Kohli puścił tutaj Istomina w stosunku 3:0!!
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Bo jeżeli ze zdrowiem Francuza jest wszystko w porządku to powinien wygrać, jeżeli nie to Carlos.
Ze zdrowiem jest wszystko ok. W tym samym wywiadzie przecież powiedział, że jest wszystko ok, nic go nie boli, ale...ale zaczął treningi jakieś 10 dni temu a serwuje od chyba 4-5 dni. Stąd takie kursy a nie inne. Korci grać Gasqueta po kursie 1,55, ale sam Ryszard przyznał w wywiadzie, że wyglądało to lepiej niż w rzeczywistości jest, bo Tomic jest też po kontuzji i w nie najlepszej formie stąd taki dobry wynik. Sam Rysiek to przyznał. Po powrocie po kontuzji jest tak, że gra się na świeżości, ale w każdym momencie może wyjść ten ostatni brak ogrania...I z tego względu jednak również bym uważał mimo, iż kurs kusi.
 
P 22

polasios

Użytkownik
A co myślicie o pojedynku dwóch amerykanów Sock - Johnson?
Sock w pierwszej rundzie &quot;poradził&quot; sobie z Almagro, który po 5 przegranych gemach oddał mecz. Prawdę mówiąc nie wiem, co się działo w tym spotkaniu, ale może ktoś widział.
Z kolei Johnson nieźle się zaprezentował z reprezentantem gospodarzy Lokolim. Mimo niekorzystnego wyniku (0-2 w setach i 0-4 w 3 secie) potrafił odwrócić losy meczu. Ten mecz widziałem tylko fragmentami, ale wtedy Johnson pokazywał kawał niezłego i solidnego tenisa.
Buki, jako faworyta wskazują Socka, ale osobiście myślę, że value jest w stronę Johnsona @2,17 ⛔ (3-0 Sock) (Betsson)
Można tutaj też upatrywać 4-5 zaciętych setów, także powyżej 39,5 gemów @1,89 ⛔ (30 gemów) też jest ciekawe.
A Wy, co o tym sądzicie?
 
szelech 120

szelech

Użytkownik
Mecz się zaraz zaczyna, więc szybko.
Na Haider-Maurera pograłem wczoraj z handi 4,5 bo mi to wyglądało niegroźnie, a pierwsze dwa sety przegrał 6-4,6-4 a mimo to udało się ???? Nie oglądałem ale chyba jest gorzej dysponowany niż zakładałem że będzie.
Karlovica widziałem z Monaco i w ogóle cały tamten turniej i przyzwoicie. Monaco tamten mecz swoją drogą przeplatał bezradność z graniem jak natchniony by ostatecznie mieć już Karlovica na widelcu i oddać właściwie gema po którym Chorwat dopiął swego. Fakt, że wygrał serwowanie asów z Dimitrovem sprawia, że dzisiaj postawię w ten sposób. Linia po prostu niezrozumiała dla mnie, bo ew. pokryje 4 sety 6-4, a kto wie czy stary Ivo nie załatwi dzisiaj Austryjaka w 3.
under 41,5 g (1,8) ✅
7:5, 6:3, 6:4
nie widziałem meczu, ale widzę, że bez niespodzianek.

Na szybko jeszcze:
Ferrer (-7,5) - Bolelli 1,5 ✅
Zadziwiające statsy Ferrera, który miał lepszy drugi serwis niż pierwszy. Sądzę że oszczędza siły ale dzisiaj zdoła jeden set chociaż wygrać 6-2 i reszta się sama pokryje.
6:2, 6:3, 6:2
Niech nikogo nie zwiedzie ten wynik, to był dobry i ciężki mecz. Technicznie Włoch lepiej niż przyzwoicie, zabrakło kondycji w końcu no i potencjału bo mówimy o Ferrererze, który musiał się dzisiaj wznieść na na niemałą wyżynę. Agresywnie, ładnie.

Anderson (-6,5) Michon 1,6 ✅
Weterani w formie, więc Afrykańczyk który wybije Michona asami i serwisem, który w poprzednim meczu funkcjonował. Anderson nieregularny w perspektywie całego sezonu, ale tu się sądzę zmobilizuje i 7 gemów przewagi to może być np. 6-4,6-4, 6-3 co i tak jest w miarę optymistyczne dla rywala, bo to nie ten poziom
6:2, 6:3, 6:2
Rojer/Tecau - Monroe/Stadle 1,32 ✅
Widziałem jak Rojer/T. odpuścili ze Skupskimi, ewidentnie pod FOpen właśnie. Dobra para kontra niezbyt, więc uważam że wynik tylko jeden możliwy.
6:3, 6:0
I&#39;m on fire i to przed 14 ???? To wszystko grane było w AKO w moim temacie, choć za drobne, to mimo wsio w porządku.
pozdrawiam

4/4
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Okej, po 3 trafione na 3 typy czas na kolejne, jeżeli się powtarzają sorry.
David Ferrer vs Simon Bolelli - DW 3-0 @ 1,43 6-2 6-3 6-2
Wszystko jest po stronie Ferrera, turniej, forma, nawierzchnia no i przeciwnik z połowy drugiej setki. Pomimo iż obaj wygrali swoje mecze 3-0 to Włoch grał z &quot;równym sobie&quot; a hiszpan standardowo przeszedł jak burza przez średniaka. Nie widzę innej opcji.
Ivo Karlovic vs Andreas Haider Maurer - 1 @ 1.48 7-5 6-3 6-4
Ivo gra naprawdę ładnie. Może nie jest to jakiś fenomen kortów ale gra solidnie i pewnie czego dowodem jest wygrana 3-0 z Dimitrovem. Austriak natomiast po 5 setach pokazał, że nie ma się czego po nim spodziewać więc jestem pewien, że pożegna się tu z turniejem. Wynik inny niż 3-0 będzie dla mnie prawdziwym szokiem ale zostańmy przy bezpiecznej opcji.
Kevin Anderson vs Axel Michon - DW 3-0 @ 1.68 6-2 6-3 6-2
Francuz się męczył 5 setów z Amerykaninem z 61 pozycji. I powiedziałbym, że jego końcowe zwycięstwo coś tam dobrze wróży, ale wiedząc jakie są umiejętności amerykaninów na europejskiej mączce chce się powiedzieć &quot;co tak długo&quot;. Anderson ostatnio nie błyszczy jakoś wybitnie ale np. dwa TB z Tsongą pokazują, że nie jest on taki łatwy do przełamiania. A sam ten fakt według mnie wystarczy aby wygrać łatwo 3-0.
Donald Young vs Feliciano Lopez - 2 @ 1.44
Widziałem kilka meczy Young i tylko to wystarczy aby uważać, że ten przegra ten mecz. Pojedynek z Sela był co najmniej dziwny, ale nie zmienia to faktu, że nie zrobił on na mniej najlepszego wrażenia. Lopez natomiast to może nie wydaje się lubić mączki tak jak pozostali Hiszpanie to zdecydowanie piłkę potrafi odbijać.
Jestem zdziwiony. Young miał fenomenalny serwis co w sumie zamknęło drogę Lopez-owi.
Nic tylko pogratulować. A szkoda...

Leonardo Mayer vs Teymuraz Gabashvili - 1 @ 1.71 6-2 4-6 6-4 6-4
Jest to pewne ryzyko. Gaba nie miał ostatnich meczy najlepszych i pokonał Vaska 3-0 ale wydaje mi się jednak, że Mayer jest od niego zdecydowanie lepszy.Nie potrafię napisać tutaj zbyt szczegółowej analizy, gdyż typ ten to głównie &quot;czuję to&quot; ale po osoatnich wynikach jestem dość przekonany co do jego słuszności. Pewnie będzie gorąco więc raczej za małą stawkę. 4 - 5 setów w tym meczu by mnie nie zdziwiło!
Dusan Lajovic vs Jurgen Zopp - DW 3-0 @ 1.96 6-2 6-4 6-4
Kolejny typ na wyczucie. Zopp trafił tu w sumie fartem, nie powinien już grać gdyż Haas bez kontuzji poradziłby sobie z nim bez problemu. I teraz też uważam, że Jajovic, który pokazuje coraz lepsza grę odprawi go 3-0.
Philipp Kohlschreiber vs Denis Istomin - 1 @ 1.36
Lubię Istomina, uważam, że prezentuję dobrą grę. Ale Kohlscheriber ostatnio prezentuje jeszcze lepszą. Odprawił go raptem tydzień temu, teraz jestem pewien, że także to zrobi.
Wszystkie kursy na betfair, chyba zdążyłem przed startem meczy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
psotnick 885,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mayer L. - Gabashvili T.
Typ: Total Over(36.5) @ 1.70 Betcity ✅ 38 (6-2 4-6 6-4 6-4)
Dobrze sparowany duet dwóch graczy w dobrej formie. Obaj w ostatnich tygodniach na mączce radzą sobie lepiej niż zwykle. Mayer po małych zawirowaniach odnalazł się w ostatnich tygodniach, finał w Estoril, ćwierćfinał w Nicei robią wrażenie. Rosjanin wcale nie gorszy, niezły run z kwalifikacji w Monte Carlo, ćwierćfinał w Barcelonie, po drodze parę cennych skalpów (Ferrer, Simon) i generalnie potrzeba było naprawdę świetnych graczy, żeby go ograć (Nadal, Gulbis, Isner, Kohlschreiber). Moim zdaniem wynik końcowy trudniej przewidzieć, ale wątpię, żeby skończyło się w 3 setach, dlatego over wydaje się najlepszą opcją.
Marinko Matosevic v Andy Murray
Typ: Powyżej 31.5 @ 1.72 bet365 ⛔ 25 (3-6 1-6 3-6)
Moim zdaniem linia zaniżona. Forma Andrzeja pozostawia sporo do życzenia, powrót do jego normalnej dyspozycji trochę się przedłuża i może nie zdążyć przed Wimbledonem. Tym bardziej to widać na mączce gdzie regularnością Szkot nie grzeszy, zdarzają mu się zawieszenia systemu, wprawdzie krótkotrwałe, ale zawsze. Pokazał to w 1 rundzie Gołubiew, który wykorzystał taki moment i zdołał urwać seta. Matosevic w tym roku na mączce radzi sobie lepiej niż można się spodziewać i przynajmniej w jednym secie powinien się postawić, a przy tak niskiej linii to może wystarczyć do pokrycia. Oczywiście niespodzianki nie będzie, ale pogromu też raczej nie powinno być.
 
defect 65

defect

Użytkownik
Marinko Matosevic v Andy Murray | Typ: Matosevic +8,5 ⛔ @1.68 ónibet (na sportingbet jest 1.83)
Oglądałem ostatni mecz Murray&#39;a i stwierdzenie, że Szkot nie jest w formie to za mało powiedziane. W tamtym meczu powinien podziękować swojemu rywalowi, który w najmniej odpowiednim momencie popełniał kolosalne błędy. Matosevic nieobliczalny, ale myślę, że nie będzie popełniał tak głupich błędów jak poprzedni rywal Andrzeja. Kurs moim zdaniem warty gry.
Do tego dokładam:
Gael Monfils v Jan-Lennard Struff | Typ: Gael Monfils ✅ @1.23 ónibet
Podoba mi się gra Francuza, widać że zależy mu na tym turnieju, a gra sprawia mu przyjemność. Do tego wszystkiego dochodzi własna żywiołowa publika. Myślę, że Monfils spokojnie poradzi sobie z Struffem.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Chwile człowieka nie było na forum i już SYF w temacie !!! Proszę nie prowadzić w działach tematycznych potyczek słownych, to nie jest do tego miejsce - macie PRV to tam się wymieniajcie poglądami !!!
Niedostosowanie się do powyższego będzie miało swoje konsekwencje ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Gael Monfils - Jan-Lennard Struff ⛔
Typ: Jan-Lennard Struff; @4,50
Bet365

Struff, jak na razie w tym sezonie pokazał się dobrze w kilku turniejach - SF w Monachium oraz challengery. Widziałem go kilka razy - zawsze wywiera na mnie pozytywne wrażenie. Tutaj w 1. rundzie pewna wygrana z drewniakiem Olivettim. Z drugiej strony Monfils, tenisista z ogromnym potencjałem, nie zawsze wykorzystanym. Francuz w tym roku nie zagrał zbyt wielu meczy na clayu. @4,50 to dobry kurs, aby zaatakować zwycięstwo Niemca, który grywa głównie na clayu.
 
E 107

emile44

Użytkownik
Gulbis - Stepanek 1 1,18 ✅ , DW 3:0 2,0 Bet365 ✅

A więc tak już ostatnio pisałem że Stepanek nie gra nic jednak przeciwnikow miał pożal się boze ... Zaś Gulbis śmiem twierdzic gra do tej pory najlepszy tenis w życiu . Wiadomo moze set sie omsknac ale meczu na pewno nie odda.

Raonic - Simon 1 1,46 Bet365 ✅


Simon gra tutaj nieźle ale za to Raonic gra bardzo dobrze , serwis funkcjonuje , glowa tez z czym bywalo roznie , mozna sie pokusic o 3:0 ale to za drobniejsze pieniadze .

Tsonga - Janowicz 1 1,21 ✅ , DW 3:0 2,35 ✅ Unibet

Krótki komentarz : przestanmy na razie traktowac Janowicza jako konkurenta dla rywali typu Tsonga na jego maczce w Paryzu . Jerzyk umiejetnosci ma , glowy brak no i niech sie szykuje na trawę bo inaczej czeka go spadek na miesjce okolo 60 , a w typ sezonie jak na razie powiedzmy sobie szczerze zasługuje ...


Tsonga gra u siebie ,czerpie tutaj przyjmność z gry , ma wiele punktow do obrony , zas Janowicz moze powiedziec ze zrobil swoje ,gra tu chimerycznie raz super raz w d***. Brakuje regularnosci co byloby niezbedne by pokonac Tsongę .

Klizan - Granollers 1 1,4 Bet365

Granollers w tej rundzie to nieporozumienie , nie gra kompletnie nic . Dodig skreczowal , Dolgopolow to chyba sam nie wie co zrobil . 3:0 raczej odradzam bo Słowak miewa przestoje w grze i jednego seta może puścić , bo trzeba przypomniec liczbe niewymuszonych bledow ostatnio prawie 70.

I teraz typy na przemyslenie over gemowy w meczu Federer - Tursunow - ten drugi szczegolnie dal mi juz zarobic wiele i gra naprawde fajnie , Federer meczyl sie juz ostatnio troche ze Schwartzmannem ,mysle ze Tursunow jest w stanie jutro ugrac seta(✅) , moze nawet cos wiecej ;))

Osobiscie nie lubie grac gemow w meczu +/- dlatego to za drobniejsze pieniadze linia jest 32,5 gema. ✅

I mecz Bautisty z Berdychem - Bautista gra tutaj dobrze choc nie trzyma serwisu swojego , Berdycch gra kiepsko Nedoveysov przy wiekszej ilosci doswiadczenia zrobilby mu duza krzywde ostatnio wiec kurs na Bautiste rzedu 3,0 kusi ;)))

Pomoglem - podziekuj ;D
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lars19 272

lars19

Użytkownik
Raonic - Simon 1 1,44

Rao dobrze się prezentuje na tym turnieju. Ostatnie tygodnie to jego naprawdę dobra gra. Dobrze wygląda w wymianach z głębi kortu. Świetny forehand, coraz lepiej funkcjonujący backhand. Jeśli serwis będzie mu siedział, to wynik powinien być korzystny dla Rao. Simona może nieść francuska publiczność ale mimo wszystko skłaniam się ku zawodnikowi z Kanady.

Grannolers Pujol - Klizan - 2 1,40

Dobry turniej w jego wykonaniu. Z Hasse, dobre spotkanie ale przestoje i przegrane sety na własne życzenie. W decydującym secie wytrzymał presję i wyszedł momentami z fatalnej sytuacji. Jego przeciwnika prawdę mówiąc nie widziałem ale mimo wszystko skłaniam się ku Kilzanowi.

Tsonga - Janowicz 1,18

Jurek wrócił na właściwie tory tylko pytanie czy wystarczy to na Tsongę, który w dodatku gra przed własną publicznością. Może będzie to zacięta walka ale górą powinien być Francuz.

Łącze to w ako, dodałem do tego jeszcze Gulbisa.
 
E 107

emile44

Użytkownik
Sorry że tutaj ale nie mogę napisac prywatnej wiadomosci ;))
lars19 fajne typy ;)) spojrz na post wyzej i wiecej nie rob tego co zrobiles ;)) \w dodatku 1,40 na Granollersa u jakiego to buka ? ;P
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
panowie przestrzegam przed graniem na Raonica, Simon w bardzo dobrej formie, swoje korty, w wymianach o wiele lepszy niż Kanadyjczyk, 1.4 na Raonica przeciw Simonowi na jego ziemi to totalna głupota moim zdaniem, mecz spokojnie do wygrania przez Simona i ja to zagram dość konkretnie ;)
 
el-bet 109

el-bet

Użytkownik
Jo-Wilfried TSONGA v Jerzy JANOWICZ Typ: Janowicz +2.5 seta @1.71 (pinnacle sports)⛔ jak zwykle serce zgubiło
Nie sadze żeby Tsonga wygrał 3-0. Uważam ze gra Jerzyka od Madrytu wygląda dobrze, porażki z Gulbisem i Kohlim wstydu nie przynoszą, a w obydwu meczach udało się Jurkowi urwać seta. Janowicz jeżeli gra dobrze (a ostatnio nie jest nieźle) zawsze swoją grę dostosowuje do poziomu przeciwnika. Ja jestem optymista i kibicem Jerzyka, uważam, ze możne wygrać ten mecz, a to ze urwie seta to ja jestem pewny. Kurs super!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
lars19 272

lars19

Użytkownik
Sorry że tutaj ale nie mogę napisac prywatnej wiadomosci ;))
lars19 fajne typy ;)) spojrz na post wyzej i wiecej nie rob tego co zrobiles ;)) \w dodatku 1,40 na Granollersa u jakiego to buka ? ;P
Miałabyć 2. Poza tym jak tu wszedłem to twojego posta jeszcze nie było. to moje przemyślenia, które pograłem przed napisaniem tego posta a to, ze powielają się z twoimi, nie moja wina najwyraźniej mamy podobne spostrzeżenia. możesz wierzyć lub nie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom