>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Grand Prix Monako 13-16.05.2010 [6]

Status
Zamknięty.
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Ra Pa Pa, Ra Pa Pa Piękny wyścig Roberta:!:

No i za nami kwalifikacje, piękna, genialna, walka Polaka, dramat Alonso, i Geniusz Webbera. To krótkie streszczenie kwalifikacji.
Momentami zaskakiwał nas pozytywnie kolega z Teamu, Petrov, startuje z 7 linii , i miejmy nadzieję, że się w końcu przełamie, ogromna katastrofa człowieka który tu miał wszystkich zdominować, Fernando Alonso ...
RK, pokazał, że jeździ jak maszyna, kręci fantastyczne kółka, i w wyścigu podium wisi na włosku ...
Odległe miejsce Hamiltona(5), to znakomita szansa dla Roberta by mógł go wyprzedzić w ogólnej klasyfikacji, Massa przyzwoicie, Rosberg podobnie jak Lewis dość daleko (6), jeśli tak pozostanie do końca wyścigu to Kubica może nam podskoczyć o 2/3 pozycje, i mieć otwartą drogę do dalszej pogoni. Kwalifikacje znakomite, wszystko się tak diametralnie zmieniało, że nie było momentu, czasu, chwili, by móc zrobić tą głupią herbatkę ... :grin:

Tak więc każdy kto tylko może jutro Polsat 14,00 Robert Kubica staje przed ogromną szansą na wskoczenie na podium, nie można tego przegapić.:!: :!:​
 
S 1

splot

Użytkownik
Robert pokazał co potrafi najlepiej.
Mimo 6 pozycji uważam tez ze dobrze wypadł w tych Q Rosberg. Bardzo możliwe że przebije się przed Hamiltona. Massa będzie gonił i czekał na błąd Niemca albo Polaka &lt; na starcie się wyjaśni kto na drugie miejsce. Webber będzie robił swoje i raczej wygra ten wyścig.

W dolnej lidze będzie dużo kraks i ogólny roz... więc tu będzie czysta loteria i każdy typ może wejść :cool:

Czy Lewis Hamilton (GBR/McLaren) znajdzie się w top 3?
nigdy w życiu 1.45 ✅ BWIN
Czy Mark Webber (AUS/Red Bull) znajdzie się w top 3?
tak. 1.30 ✅
Will Robert Kubica (POL/Renault) finish in the Top 3?
tak ma takie same szanse albo nawet większe żeby być top3
1.45 ✅
Zwycięska przewaga - wyścig
6 lub więcej sekund 1.85
Jest na to szansa. Bardzo dużo zakrętów. Utrudnione dublowanie , które może zacząć się już na 25 okrążeniu
Ile bolidów znajdzie się w klasyfikacji końcowej?
Więcej niż 14,5 1.60

Vitantonio Liuzzi typ1 1.55 ✅ h2h Sebastien Buemi
Adrian Sutil h2h Rubens Barrichello typ 2 1.55
Fernando Alonso h2h Jenson Button typ2 1.35

Robert Kubica (POL/Renault) 1.70&lt;---nie stawiam inaczej jestem polakiem VS Sebastian Vettel (GER/Red Bull)
Jest to najtrudniejszy i zarazem najlepszy typ na jutro
P.s ALe z kazdym typem wstrzymam się do jutra .. Kto wie jaka pogoda będzie http://sat24.com/
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
no szkoda Alonso, większość typerów się na tym przejechała
Kubica w TOP5(kwalif) - TAK @2,30 - jak powiedziałem wcześniej, narazie bardzo dobry weekend w wykonaniu RK✅
Algersuari vs Petrov (kwalif) 1 @2,40 - czysty strzał, obaj chyba poraz pierwszy w tym GP ale jak narazie jestem po stronie hiszpana⛔
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
spotkanie: GP Monako (specjalne-kierowca)
typ: Mark Webber będzie miał najszybsze okrążenie i wygra wyścig
kurs: 5.0
buk: bet365
analiza:
Witam!!!
Już wcześniej podałem typ na to że Mark będzie miał najszybsze okrążenie podczas wyścigu ale mnie ktoś ubiegł. Teraz podaje typ bardziej rozbudowany i trochę bardziej ryzykowny ale warty grania. Zacznę może od najszybszego okrążenia.
Mark na świetnie ustawiony bolid pod ten tor. Umie jeździć pod presją, wyrasta na lidera Red Bulla. W kwalifikacjach wypredził Kubicę o niespełna 0.3s co na takim torze to dość dużo, jako jedyny złamał barierę 14 s (1:13.826) i ustanowił rekord tego toru.
Przed III treningiem sugerowałbym że Alonso zdobędzie FL ale z racji tego że nie brał udziału w kwalach z powodu rozbitego samochodu przez co będzie startował z Pit Lane nie będzie mógł szybko jechać. Kolejnym i chyba najgroźniejszym rywalem jest Robert Kubica- przez długi czas prowadził w Q3 aby pod koniec oddać przodownictwo Webberowi, jeśli chodzi o walkę o wygranie to również tylko on zagraża Markowi.
Vettel- jeździ tutaj dobrze ale jakoś niczym nie zabłysnął, jest temperamentny i ten wyścig może skończyć się dla niego dość szybko.
Hamilton- moim zdaniem najbardziej zawodzi z faworytów na Mistrza Świata, w kwlifikacjach nie zachwycił, dopiero 5 pozycja.
Massa- ubiegłoroczny dobywca FL, w tym roku chyba tego nie powtórzy, jeździ bardzo dobrze w całym weekendzie, nie popełnia głupich błędów.
Button- jakoś nie widzę go nawet w pierwszej &quot;6&quot;.
Jeśli chodzi o wygranie wyścigu to w ostatnich 5 wyścigach 4 razy wygrywali kierowcy którzy zdobyli PP i myślę że jutro będzie podobnie. Typ wg jak najbardziej warty grania,
pozdrawiam zilzil
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Unibet

H2H

Lewis Hamilton - Jenson Button 1.30

Bolidy McLarena na torze w Monaco już nie imponują tak jak miało to miejsce we wcześniejszych wyścigach. Młodszy z Anglików startuje z lepszej pozycji. Wiemy jak z wyprzedzaniem jest na tym torze. Jeżeli Lewis nie popełni jakiegoś kardynalnego błędu powinien zająć wyższą lokatę niż Jenson, który ma tutaj problemy z przyczepnością.

Mark Webber - Sebastian Vettel 1.35

Mark w kwalifikacjach zadziwił chyba wszystkich. Red Bull po raz kolejny zwyciężył kwalifikacje czyli nic się nie zmieniło. Australijczyk wykręcił wręcz nie możliwe czasy na sam koniec Q3. Czegoś takiego się poprostu nie spodziewałem. W Hiszpanii sądziłem, że Niemiec wyprzedzi &quot;na trasie&quot; swojego partnera. Teraz wydaje mi się, że większych szans na to nie ma. Webber po zwycięstwie w Hiszpanii i ostatnich udanych występach ma ogromne szanse na kolejne zwycięstwo.

Rubens Barrichello - Nico Hulkenberg 1.30

Doświadczony Barzylijczyk lekko mnie dzisiaj zdziwił. Nie spodziewałem się, że awansuje do Q3 i tam również pokaże się z dobrej strony. Wynik Rubensa zaskoczył mnie również dlatego, że w Treningach wcale nie było tak fenomenalnie. Hulkenberg startuje z 11 pozycji. W poprzednim wyścigu Barrichello świetnie wystartowal i od raz przesunął się do przodu. Teraz tak raczej nie będzie. Wierzę jednak w doświadczenie starszego z kierowców Williamsa i zajęcie wyższej pozycji od młodego Niemca.

Nico Rosberg - Michael Schumacher 1.55

Kibicuję młodemu Niemcowi i liczę, że po nieudanym starcie w Hiszpanii teraz zajmie jedną z czołowych lokat. W Q1 i Q2 prezentował się bardzo dobrze. Szczególnie w Q2 gdzie osiągnął najlepszy rezultat ustalając Rekord Toru ( Szybko pobity ). Spodziewałem się, że w Q3 odegra znaczącą rolę. Było jednak inaczej. Schumi startuje z 4 linii, Nico z 3. Różnica niewielka. Liczę jednak na kolejny dobry występ Rosberga. Młodzszy z Niemców zajmuje obecnie świetną pozycję w Klasyfikacji Kierowców. Mam nadzieje, że jutro dopisze sobie kolejne oczka do tej Klasyfikacji.

Najszybsze Okrążenie

Mark Webber 3.75

Dzisiaj dosyć niespodziewanie w Q3 poprostu &quot;latał&quot; na torze w Monaco. Wykręcił naprawdę kapitalne czasy. Australijczyk w ostatnim wyścigu również przez dłuższy czas kręcił świetne czasy. Potem jego wynik przebił Alonso i Hamilton. Kurs warty gry.

H2H Konstruktorów

McLaren - Mercedes GP 1.50

Jeżeli Lewis Hamilton nie popełni znaczącego błędu to powinien spokojnie zdobyć sporo oczek. Jenson Button z szalonej jazdy nie słynie i pomimo tego, że ma problemy z przyczepnością kilka oczek również powinien zdobyć. Nico i Michael zajęli pozycje pomiędzy kierowcami McLarena. Również powinni zdobyć sporą ilość punktów. Rywalizacja pomiędzy tymi Stajniami powinna być bardzo zacięta. Liczę jednak na dobry występ Lewisa.

Ferrari - Mercedes GP 1.45

Fernando Alonso startuje z alei serwisowej i tu upatruje szanse Mercedesa. Fernando na pewno będzie się przebijał. Jednak wyprzedzanie na tym torze jest bardzo, bardzo ciężkie. Felipe prezentuje się bardzo dobrze i ma szanse na wysoką lokatę. Nico i Michael tak jak pisałem wyżej powinni zdobyć razem sporą ilośc punktów. Mam nadzieję, że jednak &quot;bratobójczy&quot; pojedynek nie zepsuje im wyścigu.

TOP 3

Robert Kubica 1.55

Nasz jedyny kierowca prezentuje się wyśmienice w Monaco. Trzeci trening i kwalifikacje były popisem Polaka. Robert kręcił niesamowite czasy i powstrzymać go mógł tylko niesamowity w końcówce Q3 Mark Webber. Jeżeli Robert dobrze wystartuje to &quot;na trasie&quot; powinien sobie poradzić. Liczę na podium w wykonaniu Kubicy.

Później zapodam coś z oferty Bwin ????
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Ja na jutro puszczam takiego tripelka:
Glock - di Grassi 1,6
Massa - Alonso 1,3
Kubica - Petrov 1,15
AKO 2,39 tobet

o pierwszej parze było już dużo pisane ostatnimi czasy.Glock ma lepszy bolid od kolegi z zespołu i ciągle to udawadnia w wyścigach/kwalifikacjach.
Druga para-wg mnie kurs kosmos.Alonso startuje z ostatniej(12) lini,Massa z 2. Jeżeli Massa nie będzie miał jakiejś kolizji na początku to myśle że typ wejdzie z palcem w D.
Ostatnia para tradycyjnie. Petrov jeszcze nie był wyżej od Roberta.Tym razem również się na to nie zanosi (Kubica jak wiadomo startuje z 1 lini,Petrov z 7)
 
S 0

speedywwy

Użytkownik
Obawiałem się o deszcz, który mógłby namieszać w tym i tak trudnym GP więc sprawdziłem prognozę na oficjalnej stronie Księstwa Monako i ma być pochmurno ale nie powinno padać, więc zdecydowałem sie zagrać kilka typow z Expekt:
Ile samochodów zostanie sklasyfikowanych? Over 15,5 1.80
Niby w ostatnich 5 wyścigach 3 razy było 15 i mniej samochodów, ale wydaje mi się ze w tym roku bilans będzie wyrównany i będzie 16 i więcej.
Alonso-Massa 2 1.25 - wiadomo Alonso z pitlane wiec jeśli Massa nie wydzwoni typ powinien wejść.
Hamilton-Button 1 1.30 - Button przez cały weekend narzekał na brak przyczepności i zawsze plasował się za swoim kolegą z zespołu. Jeśli Hamilton będzie trzymał nerwy na wodzy to powinien być przed Buttonem.
Barrichello-Hulkenberg 1 1.40 - stawiam na doświadczenie Rubensa.
Buemi-Algersuari 1 1.50 - Buemi lepiej prezentował się przez cały weekend, pare razy robił małe niespodzianki, a Algersuari niczego szczególnego nie pokazał. Jeśli Buemi nie zakonczy wyścigu na bandzie to powinno być ok.
Wyścig na pewno będzie ciekawy i emocjonujący. Miejmy nadzieje, że zakonczy się dobrze dla nas typerów i dla Roberta. Pozdrawiam!
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
pick: Robert Kubica w TOP 3 @ 1.55

Wysoka, druga pozycja na starcie wyścigu ulicznego jest przy tym typie dużym handicapem, tymbardziej, że Robert jest w ten weekend w absolutnej czołówce kierowców; utrzymanie pozycji na starcie nie powinno być problemem, chociaż to właśnie start i ulokowanie się na trasie po wyjazdach ze zmiany opon (tak żeby nie utknąć za wolnym kierowcą) są największymi zagrożeniami tego typu; myślę jednak, że Robert po raz kolejny zanotuje dobry start, a inżynierzy odpowiedzialni za strategię zrobią swoje i Robert zamelduje się na podium
 
C 1

cinek146

Użytkownik
Witam moim zdaniem nie warto szukać kursów 1.25 tu się może wszystko wydarzyć.
Ja oprócz zagranego wcześniej Robert top 6 1.83
zagram również Heikki Kovalainen To Be Classified nie 2.00 miał spore problemy w kwalach kręcił piruety to czemu nie spróbować.
R.Kubica-L.Hamilton- kto lepszy 1.42 Tu jeżeli Robert nie popełni jakiegos ogromnego bledu to powinno byc dobrze.
 
C 1

cinek146

Użytkownik
F.Alonso- zdobędzie punkty tak 1.95 wiem typ bardzo ryzykowny ale Alonso był tu głównym faworytem wiec myślę że powalczy
Wygra grupe
Robert Kubica1.80 Felipe Massa3.25Lewis Hamilton4.00
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Widzę, że ktoś tu podał typ, że Alonso zdobędzie punkty. Bardzo ładne zdarzenie. Spekuluje się, że Alonso wystartuje na miekkich i zaraz na pierwszym okrążeniu zjedzie do pit stopu i dojedzie do końca wyścigu na twardych. SC jest niemal pewny, wiec ta taktyka głupia nie jest. Fernando raz dwa dogoni po zmianie opon najwolniejsze bolidy. Pytanie tylko czy opony wytrzymają.
 
W 0

wolodia

Użytkownik
formuła 1 Monako godz. 14:00
typ: Kubica wygra wyścig
kurs: 4,9
buk: Bah
analiza:
Renault w Monako spisuje się znakomicie. Kubica mówi że bolid bardzo dobrze się prowadzi, jest szybki jak nigdy i nic mu teraz nie brakuje. Od początku tygodnia Kubica jest uważany za czarnego konia. W treningu przed kwalifikacjami zajął pierwsze miejsce. Zaraz po nich w kwalifikacjach zajął drugie miejsce a więc będzie startował z pierwszej linii. Kubica jest znany z bezbłędnej jazdy a w Monako jest ciężko wyprzedzać dlatego sądzę że dzisiaj Kubica może wygrać. W kwalifikacjach przez długi czas prowadził, zdołał go wyprzedzić Webber, ale ogólnie podczas całego tygodnia najlepiej jeździł Kubica. Nic też dziwnego że Ferrari chciało by go mieć w swoim składzie. Uważam że typ warty postawienia, ponieważ jest bardzo prawdopodobne że wejdzie a kurs jest całkiem wysoki.
 
igor123 35,6K

igor123

Użytkownik
Mam pytanie związane z dzisiajszym GP Monako. Postawiłem dzisiaj taki typ kto będzie lepszy w wyścigu z dwóch wymienionych w danym typie kierowców (pewnie wiecie o co mi chodzi). Okazało się, że ani jeden ani drugi nie dokończył wyścigu. Niewiem teraz jak to traktować. Pytanie jest takie:Czy kupon w tym momencie jest liczony jako przegrany czy ten dany typ będzie liczony po kursie 1.00, a może będzie wogóle inaczej niż ja przewiduje? Prosiłbym o odpowiedź.
 
S 0

speedywwy

Użytkownik
Mam pytanie związane z dzisiajszym GP Monako. Postawiłem dzisiaj taki typ kto będzie lepszy w wyścigu z dwóch wymienionych w danym typie kierowców (pewnie wiecie o co mi chodzi). Okazało się, że ani jeden ani drugi nie dokończył wyścigu. Niewiem teraz jak to traktować. Pytanie jest takie:Czy kupon w tym momencie jest liczony jako przegrany czy ten dany typ będzie liczony po kursie 1.00, a może będzie wogóle inaczej niż ja przewiduje? Prosiłbym o odpowiedź.
Podaj konkretnie o jakich kierowców chodzi bo jeśli np kierowca na ktorego postawiłeś odpadl z wyscigu wczesniej niz drugi kierowca to przegrywasz, jesli chociaż jedno okrązenie później to kupon liczony jest jako wygrany.

Obawiałem się o deszcz, który mógłby namieszać w tym i tak trudnym GP więc sprawdziłem prognozę na oficjalnej stronie Księstwa Monako i ma być pochmurno ale nie powinno padać, więc zdecydowałem sie zagrać kilka typow z Expekt:
Ile samochodów zostanie sklasyfikowanych? Over 15,5 1.80⛔
Niby w ostatnich 5 wyścigach 3 razy było 15 i mniej samochodów, ale wydaje mi się ze w tym roku bilans będzie wyrównany i będzie 16 i więcej.
Alonso-Massa 2 1.25✅ - wiadomo Alonso z pitlane wiec jeśli Massa nie wydzwoni typ powinien wejść.
Hamilton-Button 1 1.30✅ - Button przez cały weekend narzekał na brak przyczepności i zawsze plasował się za swoim kolegą z zespołu. Jeśli Hamilton będzie trzymał nerwy na wodzy to powinien być przed Buttonem.
Barrichello-Hulkenberg 1 1.40✅ - stawiam na doświadczenie Rubensa.
Buemi-Algersuari 1 1.50✅ - Buemi lepiej prezentował się przez cały weekend, pare razy robił małe niespodzianki, a Algersuari niczego szczególnego nie pokazał. Jeśli Buemi nie zakonczy wyścigu na bandzie to powinno być ok.
Wyścig na pewno będzie ciekawy i emocjonujący. Miejmy nadzieje, że zakonczy się dobrze dla nas typerów i dla Roberta. Pozdrawiam!
Niestety typ na ilość samochodów nie wszedł, myślałem, że bedzie nieco spokojniej... Co do wyścigu to brawa dla Alonso, swietna strategia i swietna jazda, wielka klasa! Robert troszke słaby start, ale równa spokojna jazda i jest 3 miejsce i trzeba się cieszyć. Swietna ostatnia akcja wyscigu, kiedy to tuz po zjeździe SC na ostatnim zakrecie MSC wyprzedził Alonso! Coś pieknego!
 
K 0

keddar

Użytkownik
W moim przypadku np. zakład h2h hamilton-button został rozliczony normalnie tak jakby button został sklasyfikowany .Bukmacher tobet . tak samo hulkenberg barrichello( chociaż w tym wypadku troche tego nie rozumie - chyba wzieli pod uwage kto pierwszy odpadł ) ???? Podliczając dzisiejszy wyścig trafiłem3 kupony ???? na pierwszym 4 zakłady na drugim zakładów 1 (mianowicie że alonso wejdzie do pierwszej 10) i 3 kupon 3 zakłady h2h +meczyk górnika na którego rozstrzygnięcie jezcze przyjdzie mi czekać ) Monte carlo bardzo pomyślne jak dla mnie pod kątem typerskim wyścig również emocjonujący
 
igor123 35,6K

igor123

Użytkownik
Chodzi mi głównie o takie trzy pozycje na kuponie:
Barrichello R. - Hulkenberg N. 1
Glock T. - Di Grassi L. 1
Senna B. (skl.) NIE
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
GP Monako- Kolejność po wyścigu.
Mark Webber okazał się najlepszym kierowcą w GP Monako, drugie miejsce zajął jego kolega z zespołu Sebastian Vettel, natomiast na 3 miejscu wyścig ukończył Polak, Robert Kubica:!: Kierowcy Red Bulla dzięki fantastycznej postawie w tym wyścigu awansowali na dwa pierwsze miejsca w ogólnej klasyfikacji. Kubica w Monako stanął na podium po raz drugi w tym sezonie (2. miejsce w GP Australii) i po raz 11 w karierze. ;)
Wyścigu nie ukończyło aż 12 kierowców, na ogromny podziw i szacunek zasługuje Fernando Alonso, który rozpoczynał wyścig z... Alei serwisowej, było to spowodowane rozbiciem samochodu podczas treningu, zajął 7 miejsce. Kiepska postawa kolegi z Teamu Kubicy, Pietrowa który nie ukończył wyścigu. Robert Kubica rozpoczynał wyścig z 1 linii wraz z Markiem Webberem, lecz już na starcie, Vettel w spaniały sposób wyprzedził Polaka, podczas wyścigu można było zobaczyć wiele wypadków, jest to normalne na torach ulicznych, a takim właśnie jest tor w Monako.​
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Dzisiejszy wyścig moim zdaniem potoczył się tak jak potoczyć się powinien- w czołówce zero przetasowań, oprócz tych na starcie, a w środku i pod koniec stawki duże zawirowania, wyprzedzenia, kolizje.
Moim zdaniem cichym bohaterem wyścigu został Fernando Alonso, który znakomicie przebijał się do przodu. Robił to z dużą cierpliwością, prawdopodobnie gdyby Hamilton znalazł się w skórze Hiszpana, walnąłby w samochód swojego przeciwnika ;)
Znakomita dziś jazda samochodów Red Bulla, obyło się bez problemów natury technicznej. Pozwoliło to zgarnąć kolejny dublet niemiecko-australijskiemu teamowi. Plany zespołowi Ferrari pokrzyżowała kolizja w 3 sesji treningowej Fernando Alonso. Widać było, że jest faworytem wyścigu, w przeciwieństwie do kolegi z zespołu Felipe Massy, który był bardzo niemrawy.
Bukmachersko bardzo udany wyścig. 2 singielki: Hulk nie dojedzie oraz Kubica TOP3 bez większego trudu ;)
 
C 1

cinek146

Użytkownik
Robert top 6 1.83 ✅
Heikki Kovalainen To Be Classified nie 2.00 ✅
R.Kubica-L.Hamilton- kto lepszy 1.42 ✅.
F.Alonso- zdobędzie punkty tak 1.95 ✅ ostatecznie zagrane w BetGun 2.15 :p:browar565:
Wygra grupe ✅:spokodfhgfh:

Robert Kubica1.80 Felipe Massa3.25Lewis Hamilton4.00
No cóż wyścig piękny Robert dał sporo zarobić :jupisdfgdfg:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom