>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grand Prix Monako 13-16.05.2010 [6]

Status
Zamknięty.
finishline 0

finishline

Użytkownik
kto najszybsze okrażenie?
Sebastian Vettel

Ile samochodów nie ukończy pierwszego okrązenia? typ: over 0,5 @1,55 - zadziwiająco wysoki kurs, w MC zawsze na pierwszym zakręcie się coś dzieje, tyle w temacie 9/10✅
Ile razy SC będzie podczas wyścigu? typ: 3 or more @4,30 - tutaj cięzko przewidzieć sprawę, ale po starcie już pewnie raz SC wyjedzie, potem zapewne pare kraks jeszcze będzie więc jest taka liczba wyjazdów całkiem prawdopodobna✅
Udane Gp jeśli chodzi o typy
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
Schumacher ukarany za manewr wyprzedzania
Zespół sędziów, w skład którego podczas GP Monako wchodził Damon Hill, ostatecznie ukarał Michaela Schumachera doliczeniem 20-sekund, za manewr wyprzedzania Fernando Alonso na ostatnim zakręcie.

Sędziowie orzekli, że Niemiec naruszył punkt 40.13 regulaminu sportowego, który mówi, że „jeżeli wyścig kończy się, gdy na torze jest samochód bezpieczeństwa, ten zjedzie do pit lane pod koniec ostatniego okrążenia, a bolidy dojadą do mety bez wyprzedzania.”

Tym samym Schumacher wypadł z punktowanej dziesiątki i ostatecznie zostanie sklasyfikowany na 12 miejscu. W ten sposób jeden punkt dla swojego zespołu zdobył w Monako Sebastien Buemi.
http://www.formula1.pl/
 
Baqu 792,6K

Baqu

Forum VIP
Webber ukarany

2200 euro - o tyle biedniejszy będzie Mark Webber. Australijczyk przekroczył dopuszczalną prędkość w alei serwisowej i będzie musiał sięgnąć do portfela.

Zwycięzca wyścigu o Grand Prix Monako przejechał przez pit-lane z prędkością 70,9 km/h przy wyjeździe z garażu na pola startowe. Dopuszczalna prędkość wynosi w Monaco 60 km/h, więc Webber przekroczył ją o niecałe 11 km/h.

Zazwyczaj limit prędkości w alei serwisowej wynosi 100 km/h, jednak ze względu na specyfikę toru w Monaco zakaz ten został zaostrzony. Webber zapłaci więc 2200 euro kary.

Wydaje się jednak, że dla kierowcy Red Bulla, który został w niedzielę liderem klasyfikacji generalnej mistrzostw świata, nie będzie to kara zbyt dotkliwa...

f1.pl
 
R 0

rakson_90

Użytkownik
Hej ja mam takie pytanko czemu Chandhkok zostal sklasyfikowany skoro przejechal 89,7%, a nie 90% jak powinien ? Hmmm
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Schumacher ukarany za manewr wyprzedzania
Zespół sędziów, w skład którego podczas GP Monako wchodził Damon Hill, ostatecznie ukarał Michaela Schumachera doliczeniem 20-sekund, za manewr wyprzedzania Fernando Alonso na ostatnim zakręcie.
Sędziowie orzekli, że Niemiec naruszył punkt 40.13 regulaminu sportowego, który mówi, że „jeżeli wyścig kończy się, gdy na torze jest samochód bezpieczeństwa, ten zjedzie do pit lane pod koniec ostatniego okrążenia, a bolidy dojadą do mety bez wyprzedzania.”
Tym samym Schumacher wypadł z punktowanej dziesiątki i ostatecznie zostanie sklasyfikowany na 12 miejscu. W ten sposób jeden punkt dla swojego zespołu zdobył w Monako Sebastien Buemi.
http://www.formula1.pl/
Ciekawi mnie teraz jedna kwestia. Jak buki rozliczą zakłady H2H np Schummi vs Rosberg, bo skoro ma dodane 20 sekund to hmm to jest 12.
Grał ktoś coś takiego kto lepszy i po tej dyskwalifikacji został obuty w buty?
(Swego czasu mnie bwin tak zrobił z H2H na Hungaroringu:zy3ou:, Kubica-Heidfeld, najpierw dopisał kasę bo Kubica był wyżej, a potem zakosił bo Kubica nie miał &quot;wagi&quot; bolidu [zniszczone opony]
Jedyna opcja to taka, że zaraz po wyścigu prosić buki o rozliczenie zakładu i wypłata ;)
Pozdrawiam
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
Hej ja mam takie pytanko czemu Chandhkok zostal sklasyfikowany skoro przejechal 89,7%, a nie 90% jak powinien ? Hmmm

dokladnie, tez tak liczylem ????
ale coz, ten typ w plecy, moze jakos inaczej sie liczy....
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ciekawi mnie teraz jedna kwestia. Jak buki rozliczą zakłady H2H np Schummi vs Rosberg, bo skoro ma dodane 20 sekund to hmm to jest 12.
Nie wiem jak interpretuje to zdarzenie Twój buk ale we wszystkich bukach w których do tej pory grałem taki zakład jest rozliczany według kolejności wjechania na metę. Kary powyścigowe jeszcze nigdy nie były wliczane, choć z sytuacją Schumiego spotkałem się pierwszy raz.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Na szczęście nie grałem Schummiego vs ? ale nie chciałbym się znaleźć w skórze kogoś kto to ma i o te 20 sekund jest nagle w plecy ????
A co do kar po wyścigu to byś się zdziwił Jacques.
Szlachetna i znana firma Bwin wiesz jak rozlicza żużel ( i nie tylko Ty, Vader czy ktoś inny dołącza się do &quot;kondolencji&quot; nad żużlem i rozliczaniem go przez Bwin), to sobie wyobraź jak rozlicza H2H w sytuacji, że po wyścigu następuje dyskwalifikacja zawodnika za &quot;wagę&quot; bolidu. Mnie skantowali na Hungaroringu i pytałem się czemu nie zwrot, bo w końcu kto lepszy Kubica vs Heidfeld, to czy Heidfeld ścigał się z powietrzem ? (po wyścigu Kubicę zdyskwalifikowali), choć w wyścigu Kubica lepszy był od Niemca.
Nie muszę mówić wam jak rozstrzygnął to Bwin ????
Mam nadzieję, że nikt nie miał takiej smutnej sytuacji.
Nawet mam pomysł, by założyć temat (przyklejony) rozliczanie dyskwalifikacji/kar w F1 w zakładach H2H.
Wymienialibyśmy się info odnośnie jak wam rozliczyły różne firmy takie zdarzenia.
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
buki naziemne rozliczyly Schumachera na miejscu 12
tez wkurzylbym sie jakbym to postawil
 
S 1

splot

Użytkownik
:przeklina:buki kręcą żeby tylko mieli do przodu. Ja postawiłem H2h Hulkenberg vs Barichelo .. / mimo wszystko że Rubens przejechał więcej okrążen jest zwrot. A w innym przypadku gdzie Rubes był kont Sutil &lt; ten dojechał i jest przegrana:]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom