>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grand Prix Kanady 11-13.06.2010 [8]

Status
Zamknięty.
snajper 322

snajper

Forum VIP
7.Grand Prix Kanady - 13 czerwca 2010
Czwartek 11 czerwca 2010
Trening 1 16:00 - 17:30
Trening 2 20:00 - 21:30

Sobota 12 czerwca 2010
Trening 3 16:00 - 17:00
Kwalifikacje 19:00

Niedziela 13 czerwca 2010
Wyścig 18:00




Info o torze:
Nazwa toru: Circuit Gilles Villeneuve
Lokalizacja: Montreal, Kanada
Pierwsze Grand Prix: 1978
Długość toru: 4.360km
Liczba okrążeń: 70
Całkowity dystans wyścigu: 260.520km
Rekord toru: 1:13.622
Rekordzista toru: Rubens Barichello (Ferrari)
Zwycięzca w sezonie 2008: ROBERT KUBICA (BMW SAUBER)
Zwycięzca PP w sezonie 2009: Lewis Hamilton (McLaren​


Okrążenie toru
http://www.youtube.com/watch?v=WqtUO8B4-Iw&amp;amp;feature=related

Formuła 1 wraca po roku przerwy do Kanady. To właśnie tutaj polscy kibice przeżyli najgorszy, jak i najlepszy wyścig w wykonaniu Roberta Kubicy. Najpierw koszmarny wypadek w 2007, a rok później euforia z powodu pierwszej wygranej Polaka w Formule 1. Jak będzie tym razem? Renault zapowiada spore poprawki, a Kubica twierdzi, że po Monako będzie to kolejny tor na którym jest w stanie osiągnąć doskonały wyniki.
Wydaje się ze Red Bull może tutaj trochę stracić, a dużo zyskać McLaren. Czas pokaże, ale fajnie byłoby znowu powtórzyć emocje z sezonu 2008


Zapraszam do dyskusji i pisania analiz!!!
 
S 1

splot

Użytkownik
kurcze korci mnie mega zakład ... &quot;Wolny trening - zwycięzca&quot; Robert Kubica kurs 13.00. wszystko wskazuje na to że jest to realne. GP Australii tor uliczny i udało mu się wygrać jeden trening. GP Monaco na torze ulicznym tez był raz na pierwszym. GP Kanady na torze ulicznym ??? nie wiadomo.
Tylko przeszkadza mi ta długa prosta przed zakrętem lewo-prawo. tam McLaren(y) będą osiągać duże prędkości. A może i Renatka ma już kanał -F ?
Co o tym myślicie ?
 
kazil65 0

kazil65

Użytkownik
Witaj,
też biorę ten zakład pod uwagę i tak jak Ty obawiam się Mclarena na prostej.
Z drugiej strony bolidy Mclarena tracić powinny na ciasnych zakrętach.
Red Bule z reguły nie osiągają ciekawych wyników w pierwszych sesjach treningowych.
Mercedes będzie wolniejszy i Ferrari pewnie też.
Tak więc szansa jest spora bo jak dla mnie ogranicza się do trójki zawodników:
Hamilton, Button, Kubica. W Monaco Mclareny trochę odstawały - lecz to inna specyfika toru. Tutaj będą odrabiać sporo na prostych.
Wczoraj Bwin miał kurs 5.0 na Kubicę w Top3 - niestety się spóźniłem dziś już &quot;tylko&quot; 3,5 tak więc bardzo mocno zastanawiam się nad tym zakładem.
Powstrzymuje mnie jedynie stawka ponieważ gram ciągiem liczb fibbonaciego i muszę położyć 610 pln.
Chciałbym znależć jakiegoś buka z dobrym kursem na top 3 ale z tego co widzę to tylko bwin oferuje taki zakład.
 
S 1

splot

Użytkownik
hmm
Ja od razu nie przekreślałbym Fernando Alonso. Ten człowiek też preferuje podobny typ jazdy jak Kubica. Ciasne szykany , długie szybkie owale raz w prawo raz lewo. W Monaco dwa pierwsze &quot;wolne&quot; wygrał . Ale tak teraz to wszystko sobie przemyślałem i doszedłem do wniosku. Że Reno przywiezie sporo części jak wieżyc Bulimerowi. Oni mogą na początku testować te graty i nie za bardzo będzie obchodzić ich wygranie sesji. Raczej skoncentrują się na optymalny przygotowaniu auta. Gdyby to chodziło o wszystkie sesje treningowe to czemu nie:grin: Musiałbym być w zespole Reno i być ze wszystkim na bieżąco to na pewno mógłbym coś więcej o tym powiedzieć. Ale z tymi informacjami co ja mam to jest czysty strzał :!:
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
hmm
Że Reno przywiezie sporo części jak wieżyc Bulimerowi.
Komu?? :| :jezora:

Ferrari z Alonso dopiero w Walencji może się znowu liczyć. Aktualnie nie mają żadnych poprawek. Skupili się nad wersją B która będzie wprowadzona w Hiszpanii.

- Myślę, że nasz samochód powinien dobrze sprawować się w Montrealu, więc jestem raczej pewny, że możemy mieć udany wyścig. Moim celem jest zdobycie wielu punktów, co robimy przez cały sezon i co jest bardzo ważne w kontekście naszej pozycji w mistrzostwach. Byłoby wspaniale, gdyby udało się powtórzyć występ, jaki mieliśmy w Monako i walczyć o podium. Ale jeśli nie będzie to możliwe, to skoncentrujemy na wyciągnięciu maksimum z samochodu i przywiezieniu tylu punktów, ile się da - powiedział Robert Kubica

Co do F-duct, to Renault milczy
 
S 1

splot

Użytkownik
szef się tak nazywa. A jak to napisać na nasz jeżyk to nie dam rady :cool:
Nie na GP Europy to mogą mieć troszeczkę lepszy pocisk. Ale czy w Monaco mieli słaby ? Raczej nie. Każdy z tych graczy preferuje zupełnie inne tory upodobania. Może masz racje że Alonso tu nic nie zdziała ale to jest loteria. ;)
 
kazil65 0

kazil65

Użytkownik
Jest to tor, który pasuje Reanult.
W swoich wypowiedziach podkreślają to Allison, Kubica i Pietrov.
O dobrym wyniku oprócz auta, decydować będzie agresywna i bezbłędna jazda kierowcy - podobnie jak w Monaco - tuż obok band.
pzdr.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
pytanie do ludzi w temacie co myslicie o handicapie na to ze 15,5 i wiecej samochodow bedzie w klasyfikacji koncowej? typ od kolegi ktory zna sie na f1 chcialbym to jednak podeprzec glosami z forum
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Tor uliczny z bandami. Może nie tak jak w Monako, ale o wyprzedzenie też tu jest bardzo trudno. W roku 2008 na 20 kierowców, wyścigu nie ukończyło 7.
- 2 wypadki
- 2 kolizje
- 3 hamulce
Poczekałbym do pierwszych trenigów raczej, zeby zobaczyć jak kierowcy sobie radzą na tym torze. Ten rok przerwy raczej nie wpłynie na wypadania z trasy, ale wydaje mi się, że wyścig powinna ukończyć duża liczba bolidów
 
kazil65 0

kazil65

Użytkownik
Tor uliczny z bandami. Może nie tak jak w Monako, ale o wyprzedzenie też tu jest bardzo trudno. W roku 2008 na 20 kierowców, wyścigu nie ukończyło 7.
- 2 wypadki
- 2 kolizje
- 3 hamulce
Poczekałbym do pierwszych trenigów raczej, zeby zobaczyć jak kierowcy sobie radzą na tym torze. Ten rok przerwy raczej nie wpłynie na wypadania z trasy, ale wydaje mi się, że wyścig powinna ukończyć duża liczba bolidów
...nie zgodzę się z kolegą :razz:
Trudny tor, niska przyczepność, betonowe bandy, tarki na szykanach
+ nowe zespoły które mają problemy z dojechaniem w &quot;normalnych&quot; warunkach
+ niedoświadczeni kierowcy tacy jak senna, grassi, chandhok, hulkenberg czy de la rosa
+ rywalizacja na szczycie
+ możliwe opady deszczu

stawiają ten zakład pod sporym znakiem zapytania.
pzdr
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
...nie zgodzę się z kolegą :razz:

Trudny tor, niska przyczepność, betonowe bandy, tarki na szykanach
+ nowe zespoły które mają problemy z dojechaniem w &quot;normalnych&quot; warunkach
+ niedoświadczeni kierowcy tacy jak senna, grassi, chandhok, hulkenberg czy de la rosa
+ rywalizacja na szczycie
+ możliwe opady deszczu


stawiają ten zakład pod sporym znakiem zapytania.
pzdr
- Tylko, że ta przyczepność będzie wzrastać z dnia na dzień
- Niedoświadczenie kierowcy, ale jakoś sobie poradzili na torze w Monako, który na pewno jest trudniejszy od tego z Kanady. Kierowcy Virgin nie ukunczyli wyścigu z powodu klopotów podczas całego weekendu, Chandhok odpadł przez Trullego (byl sklasyfikowany)
- Nowe zespoły co raz bardziej już sobie radzą
- Jezeli deszcze to ok, ale nie masz pewności, przewidywać to sobie możesz

Co mają tarki na szykanach to eliminowania kierowców? Jeżeli byłyby zagrożeniem to by ich na torze nie było. Fakt faktem linie jest bardzo dobrze ustawiona, ale uważam że dojedzie over 15.5
 
S 1

splot

Użytkownik
Snajper ty trochę dłużej w tym siedzisz . Powiedz mi z której strony będzie startował zw-sca kwalifikacji.
I jeszcze jedno wpadło mi w oko Head to Head (Q) Mclaren vs Red Bull
Jak już to mowa tu o walce Webera i Vettel contra Hamilton. Z całym szacunkiem dla mistrza świata ale nie daje mu większych szans :cool: ( w wyścigu owszem może przebić się wysoko ale nie w Q )
za to dają 75 centów na Byka:mrgreen:
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Zdobywca PP ma kierowcę z drugiego miejsca po swojej prawej ręce ???? Ja uważam że tu dominacja Red Bull w końcu zostanie przełamana i pokaz siły pokaże McLaren, a Kubicą się włączy do tej walki
 
kazil65 0

kazil65

Użytkownik
nie przewiduje sobie, bazuje na prognozach pogody :razz:

Kilka słów RK o tarkach:
„Zakrętu numer 3 i 4 w bolidzie F1 odczuwa się świetnie. Podchodzi się do zakrętu z prędkością około 155 km/h i zyskuje się dużo czasu przeskakując po tarkach, ale gdy to się robi krawężniki wpływają na twój balans, więc trzeba upewnić się, że wyląduje się w odpowiednim kierunku.&quot;
pzdr
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
nie przewiduje sobie, bazuje na prognozach pogody :razz:



Kilka słów RK o tarkach:

„Zakrętu numer 3 i 4 w bolidzie F1 odczuwa się świetnie. Podchodzi się do zakrętu z prędkością około 155 km/h i zyskuje się dużo czasu przeskakując po tarkach, ale gdy to się robi krawężniki wpływają na twój balans, więc trzeba upewnić się, że wyląduje się w odpowiednim kierunku.&quot;

pzdr
Tylko że cięzko jest przewidzieć pogodę na kilka dni przed ???? Dobrze wiemy jak to było w Malezji :jezora:
 
S 1

splot

Użytkownik
Mclaren nic w tym wyścigu nie zdziała ???? To jest auto ani autostradowe ani uliczne. to taki mix wszystkiego po trochu. Najwięcej zyskują na długich prostych. Ale tu będzie ich mało. Kubica z kolej będzie bardzo szybko odrabiał na zakrętach stratę do Buttona . Ale jak już nas przyzwyczaił nie uda mu się wyprzedzić go w trakcie wyścigu. Kubica tuż za MC i RB :p
 
kazil65 0

kazil65

Użytkownik
...dlatego kluczem do sukcesu będą dobre kwalifikacje.
Tak poza tematem,
William Hill oferuje ciekawy kurs: 126,00
RK zdobędzie PP, wygra wyścig i będzie miał najlepszy czas w całej stawce podczas wyścigu. :cool:
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
o ile wygranie PP i wyscigu wydaje mi sie byc w miare realne - o tyle kto bedzie mial najlepszy czas to jest loteria - mozna jechac rowno tak jak Robert potrafi i wygrac wyscig, a ktos strzeli dwa szybkie kolka tak o i po zakladzie bedzie, takze moim zdaniem nie wart grania nawet za zlotowke ;)
 
kazil65 0

kazil65

Użytkownik
...zgodzę się z Tobą - przykładem może być ostatni wyczyn &quot;Pietruchy&quot; - dostał na koniec nowe opony i wykręcił najlepszy czas ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom