>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

cmaj13 2

cmaj13

Użytkownik
ja uwazam ze przesadzacie z tymi programi, nie ma sensu grac wszystkich progow (az 8 na mecz!!!)
ja gram do 10 min (bo najlepsze kursy)
potem do 30
potem na over w polowie
w 2 pol gram na pewno do 50 min (relatywnie dosc sporo bramek pada)
a potem to odrabiam abo do 60 lub 70 min
idea polega na tym zeby góra 1-2 razy obstawic spodziewany prog za stawke 5-20zl przy kursie co najmniej 2.00 i wychodzi sie na swoje w meczu.
wkladanie w mecz ponad 200zl zeby ugrac na nim ledwo dyche, to bez sensu
ponadto zaczynajac stawkowanie od 1zl gdy gol pada do 10 min zyskujecie jedynie 5-6zl na czysto
to jak macie juz dac 200zl na mecz to dajcie to na over 0.5 po kursie 1.1 (lub do 80min 1.16) - zyskujecie na czysto 20zl bez pieprzenia sie w progi ????

LUB wariant 2 (bardziej skuteczny bo matematyczny)

gracie swoim ciagiem Fiboniacciego caly czas - wszystkie mecze ale pod rzad!
o co chodzi, sam nie raz sie przekonalem ze jak mecz nie wszedl (0:0) to okazywalo sie ze kolejny ktory zaczynalem gol wpadal do 10min (lub 30min)
okazaloby sie ze grajac progresja, czyli od 200zl wtopy od razu sie jest na plusie i to sporym.
wiem wiem, system ten wymaga mega nakladow finansowych, ale matematyka pokazuje ze tylko w takiej progressi zawsze wyjdziemy na swoje. buk wlasnie korzysta z tej matematyki, a raczej psychologii gracza, bowiem zawsze jest cos co nam nie wejdzie i zawsze jest faworyt, gdzie bukmacher sie pomyli.
buk bazuje tylko na tym, ze ludzie nie graja progresja bo nie maja takiej kasy. gdybybylo inaczej, buk by splajtowal.
 
V 0

variant

Użytkownik
Może konkretniej? Jakie stawki i przy jakich kursach to łapiesz, bo nie za bardzo to widzę...
O zakładkach nie ma mowy w Twojej propozycji.
 
cmaj13 2

cmaj13

Użytkownik
co najmniej kursy 2.00 a czesto w 30 min na over 0.5 da sie lapnac 2.37 lub czekajac kilkadziesiat sekund 2.5
stawka to progresja x2 - w ten czas malo inwestujesz a zarabiasz podobnie co to waszej progresji
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
co najmniej kursy 2.00 a czesto w 30 min na over 0.5 da sie lapnac 2.37 lub czekajac kilkadziesiat sekund 2.5
stawka to progresja x2 - w ten czas malo inwestujesz a zarabiasz podobnie co to waszej progresji
Tylko ze nie lapiesz zakladki. Ktore wpadaja srednio 4 na 10 meczy.
Zaraz napiszesz ze ryzykuje sporo. Zawsze jest ryzyko wtopy. Ale skoro gram jakis mecz to jakies przeslanki mam ze nie bedzie 0:0.
I nie gram kazdego meczu x1 bo to tym bardziej glupota.
No i nie jade po 30 meczy na weekend.
 
cmaj13 2

cmaj13

Użytkownik
Tylko ze nie lapiesz zakladki. Ktore wpadaja srednio 4 na 10 meczy.
Zaraz napiszesz ze ryzykuje sporo. Zawsze jest ryzyko wtopy. Ale skoro gram jakis mecz to jakies przeslanki mam ze nie bedzie 0:0.
I nie gram kazdego meczu x1 bo to tym bardziej glupota.
No i nie jade po 30 meczy na weekend.
tylko ze wprawdopodobienstwo wpadniecia gola w meczu jest takie samo, nawet jak buk w 55 min wystawia kurs 2.00 na gola do 80 min to biore to w ciemno, bo bramka jezeli nie z akcji bo slabo graja to moze byc zdobyta z karnego lub wolnego, lub bladu druzyny. przypomnijcie sobie man city lub benfice, najwieksze pewniaki a ostatnio bylo 0:0, a mecz nizej gole na over 2.5 po kursie 2.10 a w pierwszej polowie wynik dwu bramkowy.
ktos kiedy powiedzial ze nie wazne sa statystyki, bo i tak niczego nie gwarantuja. we wszystich meczach na calym swiecie w 92% pada min 1 bramka, remisy 0:0 to 7-9%.
knif polega na tym zeby sie wbic w przedzial czasowy po atrakcyjnym kursie i przewidziec ze moze pajsc gol, i trafic za 1 badz 2 razem. wtedy masz spory ✅ przebijajacy twoje ukochane zakladki ????
pozdr
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
@Cmaj13 proszę nie kompromituj się, co Ty za pierdoły wypisujesz. Czy ktoś z was włożył wysiłek aby PRZELICZYC jak wychodzicie przy tych fantastycznych modyfikacjach ? Nie sadze. Zagraj sobie over bedziesz na pewno bardziej do przodu. Ciągle to samo... Grajcie jak chcecie, to wasze pieniadze, ale namawianie ludzi do głupiego tracenia kasy to inna bajka. Wybieranie meczy z bramka jest wystarczajaco trudne zeby jeszcze sobie zysk zabierac ;)

Darecki i Hajczos fajnie że podajecie typy, chociaz pamietam że któryś pisał że gra z urzedu do konca co jak pisałem nie jest dobrym pomyslem i pewnie w ten weekend odbiło się to na kieszeni. Niemniej dobra robota w podawaniu typów chociaz mały kamyczek do ogródka. Co to znaczy że można było wyjść na zero albo mały plus?? Mimo że obrotu trochę mam w weekend to jestem w stanie co do złotowki stwierdzic jaki jest bilans. Co i wam gorąco polecam bo tylko profesjonalne podejscie moze przyniesc profity.
Co do strony merytorycznej na temat systemu to nie sądziłem że to napisze, ale tylko Yamakasi trzyma poziom :razz: Na 10 pomysłów to 9.5 jest kompletnie nieprzemyslanych o dobrych juz nie wspomne.
Powodzenia Panowie, w weekend reprezentacje.
 
hajczos 37

hajczos

Użytkownik
Ja akurat nie gram do końca a jedyne ulepszenie tego systemu to granie mniejszej ilości spotkań z lepszą analizą
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
co najmniej kursy 2.00 a czesto w 30 min na over 0.5 da sie lapnac 2.37 lub czekajac kilkadziesiat sekund 2.5
stawka to progresja x2 - w ten czas malo inwestujesz a zarabiasz podobnie co to waszej progresji
w 30 minucie takie są kursy na over 0,5 ????? mój bukmacher wystawia 1,1 - 1,15. chyba że chodzi ci o 30 min drugiej połowy
 
S 0

szffagier

Użytkownik
Dobra, a co powiecie na cos takiego?



to jest progresja na 2 mecze.

bet1: gol do 30min
bet2: gol do 70min
bet3: over 0,5 mecz
etc.

Oczywiscie pierwszy mecz to zaden zysk. to stawkowanie jest dla zminimalizowania ryzyka. walczymy o jakies 5zl przy tym stawkowaniu jesli chodzi o over 0,5 w pierwszym meczu.

Generalna zasada to stawkowanie x3 przy kursie 2.0 (z tego co widze, mozna spokojnie lapac wyzszy, wiec albo czekac na lepszy kurs, albo probowac lapac zakladke)

Zakladajac ze przegralismy i dwa mecze skonczyly sie 0-0 ryzykowalismy laczny wklad 364zl dla 122zl w razie gola na ostatnim progu. to chyba calkiem niezle!

oczywiscie kto jak stawkuje to jego sprawa, bo moze lepiej grac agresywniej, a konczyc progresje po 1 meczu.

NP.



wklad 390zl przy braku gola.
wygrana 1 prog: 30zl
wygrana 2 prog: 60zl
wygrana 3 prog: 150zl

natomiast tak jak mowie kursy zwykle sa wyzsze niz 2.0 wiec mozna lapac zakladke lub czekac na 2,5 a nawet 3.0

co wy na to?
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Skupcie sie lepiej na dobrym doborze meczy bez 0:0. Potem na doborze stawkowania do meczu i powinno byc dobrze a nie kombinujecie jak koń pod górę.
Bo mieszacie ludziom w glowach szczegolnie tym poczatkujacym.
 
S 0

szffagier

Użytkownik
Yamakasi, dobor meczy jest niezmiernie wazny, ale stawkowanie wcale niewiele mniej, zeby wyjsc na +.
Jesli chodzi o &quot;mieszanie w glowach&quot; to przeciez caly watek jest dostepny dla kazdego, wlacznie z oryginalnym systemem. Nie widze nic zlego w staraniach do nie tyle ulepszenia samego systemu, ale zmniejszenia czasu wzgledem zysku jaki poswiecaja na niego gracze ;-)
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Jesli chodzi o &quot;mieszanie w glowach&quot; to przeciez caly watek jest dostepny dla kazdego, wlacznie z oryginalnym systemem. Nie widze nic zlego w staraniach do nie tyle ulepszenia samego systemu, ale zmniejszenia czasu wzgledem zysku jaki poswiecaja na niego gracze ;-)
To raczej nie zalicza sie do ulepszenia systemu tylko to sa jakies herezje. Juz rozne modyfikacje widzialem ale ten jest &quot;najlepszy&quot;.
Pozdro
Pozwole sobie na koniec zacytowac kolege:
Co łapiecie i kiedy?! Masakra...
Nic z tego nie wiadomo.
.....
 
S 0

szffagier

Użytkownik
Urgent Information About Your Account
We regret to inform you that due to forthcoming regulatory changes we will no longer be providing our services to customers in Poland from 30th March.
As a result, your account will be closed on this date and you will no longer be able to use or access our services. Until that date, our services will be provided as usual. Any funds in your account can be withdrawn in the usual manner prior to 30th March. After this date, please Contact Us to process any withdrawals.
We apologise for any inconvenience this may cause. We hope to be able to provide our services again in the future.
Kind Regards
The bet365 Team
You can Contact Us by Live Chat and email
 
Do góry Bottom