>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
już lepiej ryzykować na dany zespół że strzeli niź na drugą bramke
Nie rozumiem słowa &quot;ryzować&quot; przecież w Bukmacherze chodzi oto żeby zminimalizować ryzyko, tak granie że drużyna strzeli gola też może przynieść niezłe straty pogadaj z Dareckim on już cos o tym wie, niestety
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Nie rozumiem słowa &quot;ryzować&quot; przecież w Bukmacherze chodzi oto żeby zminimalizować ryzyko, tak granie że drużyna strzeli gola też może przynieść niezłe straty pogadaj z Dareckim on już cos o tym wie, niestety
Dokładnie, oduczyłem się obstawiania na konkretną drużynę!!!!
Fajnie było bo większy kurs, fajna kasa, pewny mecz, a jakie zdziwienie jak pada bramka dla gości i tak zostaje do końca meczu a ty wpakowałeś 800zł w mecz!!!! Dziękuję, wolę mniej a systematycznie, bez nerwów ;)
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Juz 2 wpadla. To taki meczon, derby zreszta wiec sie dzieje caly czas. do 3 nie gram :p
Spoko, to przecież nie jest regułą że w żadnym meczu nie będzie powyżej bramki, tylko chodzi o to że można się nie źle przejechać na którymś meczu ;)
A ja wolę zminimalizować ryzyko ????
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Oj dużo pisać, proszę bardzo pierwszy przykład z brzegu, Sparta Rotterdam - Feyenord 5&#39; minuta i 1-0 dla Sparty , no przecież faworyt (Feyenord) nie dość że wyrówna to i wygra to daje nam 2 bramki no minimum jedną, mecz kończy 1-0 .....
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Oj dużo pisać, proszę bardzo pierwszy przykład z brzegu, Sparta Rotterdam - Feyenord 5&#39; minuta i 1-0 dla Sparty , no przecież faworyt (Feyenord) nie dość że wyrówna to i wygra to daje nam 2 bramki no minimum jedną, mecz kończy 1-0 .....
W dupę akurat na tym meczu wdupiłem ponad 800zł, grałem stawką x3, specjalnie go dałeś? Uch aż mi ciśnienie podskoczyło.
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
na konyaspor wysokie kursy bardzo. statystyki takie sobie, bo obie druzyny lubia sobie walnac bezbramkowy remis. na czym bazujesz ten typ Darecki? ;-) PS: ale gram i tak ????
Pisałem wcześniej że gram tylko takie drużyny gdzie w tym sezonie ani razu nie padł wynik 0-0
Także nie patrzę na statystyki tych meczy ;)
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
no nie gadaj, dużo atakują ale różnie to bywa, raczej wejdzie ;)
Ja gram do końca meczu ;)
Fiorentina 21 strzałów i ani jednej bramki.
Cholera, sam nie wiem co zrobić
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Ale jaja, chciałem postawić wynik końcowy że wygra Fiorentina a niechcący postawiłem że pierwsi strzelą gola, ale wlazło ???? ???? ???? Wyszedłem na zero ????
 
Do góry Bottom