>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

D 33

darecki11111

Użytkownik
Ja zawsze gram do końca chyba że kursy są słabe
No właśnie i to jest chyba najlepszy sposób, w zeszłym tygodniu tak dwa mecze sobie odpuściłem po 80min i w oby dwóch padły bramki, w jednym to nawet 3 bramki padły po 80 minucie ;)
Także też teraz gram do końca chyba że naprawdę nic się nie dzieje to odpuszczę ;)
 
cmaj13 2

cmaj13

Użytkownik
mam do was pytanko...? gracie czasami do drugiego gola,czy tylko tą pierwszą...;)
no jasne, nawet na 3 bramke, zwlaszcza bundeslige i lalige - tam jak wybierasz mecz to raczej rpzewidujesz ze bedzie co najmniej 3 gole, a grasz spokojnie na 2 (jakby 3 gol ewen mial nie wejsc)
defacto wszystko tez zalezy od meczu i druzyn
PS1 czesto tez widzisz bo kursach buka, jak jest mocy faworyt a gola strzela underdog. to raczej nie ciezko przewidziec ze padnie bramka wyrownujaca, zwlaszcza jak np gra barca, real, borussia czy bajern ????
PS2 teraz ruch chorzów ✅- do rpzewidzenia ze lechia odrobi
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
F 0

fiker

Użytkownik
ja wczoraj zamknalem zaklad bo &quot;golu&quot; higuaina w 93 min ????
dobrze, że później strzelili z karnego po pewnie cofneli by kase
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
no jasne, nawet na 3 bramke, zwlaszcza bundeslige i lalige - tam jak wybierasz mecz to raczej rpzewidujesz ze bedzie co najmniej 3 gole, a grasz spokojnie na 2 (jakby 3 gol ewen mial nie wejsc)
defacto wszystko tez zalezy od meczu i druzyn
Nie no jasne spokojnie graj nawet i do 4,5,6 itd a pozniej bedzie placz ze wszystko poszlo w błoto.
Jak nie starczy Ci wygranej na 1 (pierwszym golu) to lepiej odpusc sobie granie bo to moze sie zle skonczyc.
Go Ahead - PSV - blad buka bo nieuznanym golu, brak zakladow czasowych???? wtf?
Zawsze tak jest ze po anulowaniu gola robia bloka. Czasami na krotko a czasami na dlugo.

Malaga wygra z alaves ? po czerwonej ?
Tu sie typuje mecze na gole a nie na zwyciestwo.
 
F 0

fiker

Użytkownik
Ja się zastanawiałem czy odpuścić ale mówię czekam. Bo postawiłem tysiąc a gdybym zamknął zakład to wziąłbym 400
Warto było
Griezmann ! Tylko na niego dzisiaj liczyłem.kończę na dziś. 700 ✅ wystarczy ????
 
Do góry Bottom