>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

D 33

darecki11111

Użytkownik
Dzisiaj gram:
Korona Kielce - Górnik Łęczna godz.18.00 ✅ stawka x3 na Korone ;)
???? Dałem dupy w tym meczu i jestem w plecy, kolejna nauczka żeby nie obstawiać na konkretną drużynę !!!
Heerenveen - G.A.Eagles godz.20.00 Holandia ✅
Augsburg - RB Lipsk godz.20.30 Niemcy ✅
Betis - Real Sociedad godz.20.45 Hiszpania ✅
Birmingham - Leeds godz.20.45 Anglia ✅
Moreirense - Boavista godz.21.30 Portugalia ⛔
Ogólnie dzisiaj dla mnie kiepski dzień, ale w końcu musiał przyjść ;)
 
hajczos 37

hajczos

Użytkownik
Polska:
Korona Kielce - Górnik Łęczna 18:00
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 20:30
Francja:
Bordeux - Lyon 20:45
Niemcy:
Augsburg - RB Lipsk 20:30
Darecki pamiętaj że w Realu nie zagra dzisiaj ich najlepszy napastnik i pomocnik
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Nie wiem czy w pierwszej, a grasz tylko do połowy? ;)
Według statystyk Korona strzela więcej w drugiej połowie, średnia strzelenia gola 48min, przed przerwą sporo strzelają także może coś wpadnie ;)
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Darecki pamiętaj że w Realu nie zagra dzisiaj ich najlepszy napastnik i pomocnik
Dzięki za ostrzeżenie ale gram te 43 moje mecze w tygodniu i nie zwracam uwagi na statystyki nawet jakby miał nie wejść to trudno ;) Ale dzięki za info ????
 
cmaj13 2

cmaj13

Użytkownik
Dzisiaj gram:
Korona Kielce - Górnik Łęczna godz.18.00 ✅ stawka x3 na Korone ;)
???? Dałem dupy w tym meczu i jestem w plecy, kolejna nauczka żeby nie obstawiać na konkretną drużynę !!!
bylo widac bo kursach buka ze korona moze sobie nie poradzic z tym meczem ???? niedosc ze najwiecej goli korona strzela po 80min
PS
jestes pewny za Morienese v Boavista??
 
cmaj13 2

cmaj13

Użytkownik
Nie wiem czy w pierwszej, a grasz tylko do połowy? ;)
Według statystyk Korona strzela więcej w drugiej połowie, średnia strzelenia gola 48min, przed przerwą sporo strzelają także może coś wpadnie ;)
bylo widac ze w 1 pol. nie bedzie raczej gola, ale za to udalo sie postawic do 50min po kursie 9 ???? ✅ - zaraz jak konczy sie 1 pol. to buk zawyza mocno kursy na gola do 50min - chyba blad systemu, bo po 4-5sec kurs sie stabilizuje.
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Wczoraj jeden meczyk mi nie siadł, także trzeba tą drużynę skreślić z mojej listy i grać dalej ;)
Na dzisiaj:
Bremen - Darmstadt godz. 15.30 Niemcy ✅
FC Koln - Bayern godz. 15.30 Niemcy ✅
Hoffenheim - Ingolstadt godz.15.30 Niemcy ✅
Eibar - Real Madryt godz.16.15 Hiszpania ✅
Besiktas - Rizespor godz.17.00 Turcja ✅
Huddersfield - Newcastle godz.18.30 Anglia ✅
Montpellier - Guingamp godz.20.00 Francja ✅
Zwolle - Vitesse godz.20.45 Holandia ✅
Feirense - Benfica godz.21.30 Portugalia ✅
Na dzisiaj to tyle, podkreślam dla nie wtajemniczonych że gram tylko te drużyny które w tym sezonie mecze nigdy nie zakończyły się wynikiem 0-0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 4

wojtas219

Użytkownik
Man U - Bournemouth ✅
Jablonec - Bohemias ⛔
Sturm Graz - Altach ✅
FUllham - Preston ✅
West Brom - Crystal Palace ✅
Swansea - Burnley ✅
Aarhus - Sonderyjskie ✅
Licerpool - Arsenal ✅
Ried - Austra Vienna ✅
Huddersfield - Newcastle ✅
Oostende - Lokeren ⛔
Zulte Waregem - Westerlo ✅
ST.Truiden - Eupen ✅
Charleroi - Kortijk ✅
KV Melchelen - Anderlecht ✅
Genk - Club Brugge ✅
Eibar - Real Madryt na gol Realu ✅
Barcelona - Celta Vigo na gol Barcelony ✅
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Grasz na gola Realu podczas gdy Bale zawieszony, Morata i Ronaldo nie grają a Benzema nie jest w formie, brawo. Pewnie i tak bramka wpadnie bo to tylko jedna bramka, ale ryzyko nie warte grania
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Grasz na gola Realu podczas gdy Bale zawieszony, Morata i Ronaldo nie grają a Benzema nie jest w formie, brawo. Pewnie i tak bramka wpadnie bo to tylko jedna bramka, ale ryzyko nie warte grania
Raczej kurs nie warty ryzyka, zawsze mam problem z graniem kursu poniżej 2,5 a zapewne taki będzie po 30 minutach gry, Jak nie dawno PSG remisował 0-0 to w 80 minucie było @1,83 na over 0,5 ????
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Raczej kurs nie warty ryzyka, zawsze mam problem z graniem kursu poniżej 2,5 a zapewne taki będzie po 30 minutach gry, Jak nie dawno PSG remisował 0-0 to w 80 minucie było @1,83 na over 0,5 ????
Przy takim olabieniu to kursy nie beda strasznie niskie ofc na gola Realu. Ale i tak nie warte ryzyka.
Czasami lepiej ten jeden mecz zagrac mniej niz o jeden za duzo. Oczywiscie moge sie mylic i bedzie ta 1 brama ????
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Przy takim olabieniu to kursy nie beda strasznie niskie ofc na gola Realu. Ale i tak nie warte ryzyka.
Czasami lepiej ten jeden mecz zagrac mniej niz o jeden za duzo. Oczywiscie moge sie mylic i bedzie ta 1 brama ????
A z tym się zgodzę jeszcze z pół roku temu grałem kilkanaście meczy dziennie (jak był co grać oczywiście) i często wtopa, rekord to 4 x 0-0 jednego dnia, nawet na w tym dziale udokumentowana ????
teraz gram 2-4 dobrze wyselekcjonowane spotkania za trochę wyższą stawkę i jest dobrze ???? Ale nie gram &quot;nazw&quot;, Realów, Barcelony słabiutkie kursy, praktycznie bez mozliwej przyzwoitej &quot;zakładki&quot;, często jak na mój gust zawieszenia rynku. (PSG podałem jako ciekawostkę, bo oprócz xxminuty czesto gram jakiegoś overka )
 
cmaj13 2

cmaj13

Użytkownik
Na dzisiaj to tyle, podkreślam dla nie wtajemniczonych że gram tylko te drużyny które w tym sezonie mecze nigdy nie zakończyły się wynikiem 0-0.
wlasnie to jest najgorsza taktyka! - kazda druzyna musi zremisowac 0:0! ja sie wcczoraj na tym przejechalem - dobrze jest wlasnie grac jak druzyna ostatnio miala 0:0 wtedy duze wieksze sa szanse ze tym razem nie powinno byc remisu zerowego.
taka moja sugestia ;)
 
F 0

fiker

Użytkownik
panowie jakie wyniki dzienne na over 0,5 robicie ?
chcę zacząć grać tym systemem każdy mecz za 1000 zł.
grałem undery po 1000 zł i byłem już 2 tys do przodu, a przyszła czarna seria 3 dni z rzędu i -600 zł póki co.
jak gracie i po ile dziennie wyciągacie i mówicie basta ?
zakładam sobie że będę każdy mecz grać za 1000 zł - wygrana 200-300 zł dziennie i odpuszczać - to są 4-5 meczy.
wszystkie rady będą mile widziane ????
 
F 0

fiker

Użytkownik
dzisiaj zrobiłem sobie dzień &quot;na sucho&quot; i wszystko by weszło to co chciałem grać.
chciałem zrobić tak zwany restart, bo ostatnie dwa tygodnie siedziałem przed bukiem po 5-6h dziennie.
żarło dobrze, ale zdechło.
 
Do góry Bottom