>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

arni87 52

arni87

Użytkownik
No to dobrze, że pograłeś Nijmegen bo Ci weszło. Heh dziwny mecz bo Twente miażdzyło cały czas NEC, to bramki nie strzeliło ????
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Ktos gra Barcelone ???? ?
Ja grałem i w dodatku do 2 bramki więc ✅✅ ????
Grałem na ogólnego gola.
Ponadto:
Graafschap - Den Haag ✅
Nijmegen - Twente ✅
Vitesse - Pec Zwolle ✅

Dobry dziś dzień oby tak dalej.
Gram teraz duuużo ostrożniej bo mniejszymi stawkami o 1/3.
Dłużej będę odrabiał straty ale trudno.
 
M 0

marcini

Użytkownik
Kristo45,jak dla mnie dobra jest również strona Soccerfame,FcStats oraz Meczyki.No ale każdy ma swoje ulubione strony.Powodzenia!
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Dobieracie mecze biorąc pod uwagę jakie mogą być kursy minutówek na dany mecz?(trudno to czasem przewidzieć) Często bywa niestety tak, że zakładki są 1 minuta albo bez zakładki. Mając mały budżet, większy kurs = mniejsze ew. straty (można stawkę obniżyć). Staram się trzymać kursu 3.0 a często łąpię 3,25. Róznica dość znacząca.
Jak dla mnie pewniejszy z tych dwóch Holandii dziś jest mecz Feyenoord - Heerenveen ale kursy mogą być dość niskie (buki też liczą na grad bramek). Roda i Utrecht to bardziej underowe drużyny i w ostatnich 2 meczach dużo bramek nie strzeliły.Utrecht jedynie strzelił w jednym meczu 4 bramki jako gość. No ale jako początkujący mogę się mylić.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Staram się trzymać kursu 3.0 a często łąpię 3,25. Róznica dość znacząca.
Zle Ci nie zycze ale lapanie 3.25 moze sie zle skonczyc. Znaczaca roznica to jest przy dosc duzym stawkowaniu np. 50,100 itd. Ale polakomic sie np na dodatkowe +5 zl czy jeszcze mniej i nie zlapac przez to zakladki to jest dopiero porazka. Pewnie nie raz tak bedziesz mial czekajac na @3.25. Wiem o tym z doswiadczenia.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Tak czy inaczej trzeba to wszystko jakoś wypośrodkować. Zakładki staram się łapać, kwestia tylko jak duża ta zakładka powinna być: 1, 2 ,3 ,4 minuty? A kurs przy tym w jakim zakresie? Kurs łapałem czasem nawet 2,62 licząc na zakładkę ale jak jej nie było to zysk marny. A stawki nie podniosę bo mnie nie stać. Podnosząc stawkę na jednym progu, kolejne też wypada podnieść by zysk był co raz większy a nie mniejszy. Ale i ew. wtopa większa wtedy. Zakładki przy kursie 3,25 są najczęściej 1-2 minut.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Tak czy inaczej trzeba to wszystko jakoś wypośrodkować. Zakładki staram się łapać, kwestia tylko jak duża ta zakładka powinna być: 1, 2 ,3 ,4 minuty? A kurs przy tym w jakim zakresie? Kurs łapałem czasem nawet 2,62 licząc na zakładkę ale jak jej nie było to zysk marny. A stawki nie podniosę bo mnie nie stać. Podnosząc stawkę na jednym progu, kolejne też wypada podnieść by zysk był co raz większy a nie mniejszy. Ale i ew. wtopa większa wtedy. Zakładki przy kursie 3,25 są najczęściej 1-2 minut.
Nie podam Ci jednolitego przepisu kiedy masz stawiac kolejny prog, kiedy zwiekszyc stawke bo kazdy mecz jest inny. Pograj troche czasu a sie nauczysz ???? Grajac malymi stawkami tez zbudujesz duzy budzet. Tylko potrzeba na to czasu. W koncu to nie sprint tylko maraton.
Po za tym jak nie ogarniasz tego systemu sam nawet po tym jak Hank go opisal to moze nie graj nim ? Bo chyba prosciej juz sie nie da go opisac.
A jak masz jeszcze jakies pytania to zapraszam tutaj: http://forum.bukmacherskie.com/f18/gol-do-xx-minuty-progresja-105169.html
Nie orbmy tutaj smietnika bo to temat do TYPÓW i PROPOZYCJI.
18:30 Roda-Utrecht
Co do tego meczu to nie jestem przekonany. Roda strasznie malo strzela a liczyc tylko na Utrecht na wyjezdzie to troche za malo.
20:45 Feyenoord - Heerenveen ✅
Feyoo ostatnio zaliczyl 2 wtopy i tez ich forma nie jest najlepsza, ale w koncu musza zaczac wygrywac bo juz maja duza strate do PSV i Ajaxu. Heerenveen duzo strzela i duzo traci.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Yamakasi. Źle mnie zrozumiałeś. System ogarniam jak najbardziej i czytałem o nim dużo. Przedstawiłem jedynie swoje wątpliwości. To co opisałem to kwestie indywidualne. Byłem tylko ciekaw jak to inni widzą. Ja staram się wypośrodkować kurs względem zakładek bo uważam to za sensowne. Ale może ktoś mieć równie dobrze metodę - niskie kursy a długie zakładki i też będzie w zgodzie z systemem. Ważne by być na plus. Oczywiście mogę pograć czy to na brudno czy za kasę i się przekonać która opcja lepsza. Forum jest jednak od dzielenia się informacjami. Natomiast wątku Hanka już chyba nikt nie odwiedza z tego co widzę.
Ponadto jakoś chciałem rozruszać ten temat bo ostatnio podupadł. A typów nie podaje bo jestem początkujący.
Widzę że jesteśmy jednomyślni co do tych dzisiejszych meczów Holandii.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Yamakasi. Nie rozumiem czemu mam cały czas 0 postów. Nie mogę przez to odpowiedzieć na priv. A już napisałem odp. ???? . Odpowiedzieć tutaj? Sory za śmietnik ale nie mam wyjścia. Muszę pogadać o tym problemie z adminem tak na marginesie.
Edit: Nie ma mnie na facebooku.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
moze masz 0 postów bo może żaden Twój post niczego ciekawego nie wniósł i jestes zakrecony jak bąk w kobylej du.... ????

Live =&gt; Las Palmas - Valencia 16 min✅
 
Do góry Bottom