>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

rokaszn 22

rokaszn

Użytkownik
Założyłem taki dzienniczek statystyczny w formie fanpage&#39;a na FB o nazwie &quot;Gol przed XX minutą&quot; (niestety nie mogę wrzucić linka bo mam za mało postów, możecie sami wyszukać)

Może komuś przyda się ten fanpage, garść statystyk z najbardziej overowych lig. Z każdym dniem nowe posty i mecze, które wg mnie warto obstawić tym systemem. Prowadzę go tylko dla siebie, więc krytyka pozytywna i negatywna niewskazana. Nie musicie nic &quot;lajkować&quot; ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
6 29

6damiano

Użytkownik
rokaSZN przeglądałem twój fanpage i uważam że twoje statystyki są bardzo przydatne. Sam szukam takich par zespołów jak ty przedstawiłeś - jest to moje &quot;pierwsze kryterium&quot;. Też jeśli gram mecz z faworytem to również staram się żeby był on gospodarzem i wtedy można się zastanowić czy nie grać na niego.
 
janaspl 561

janaspl

Użytkownik
Założyłem taki dzienniczek statystyczny w formie fanpage&#39;a na FB o nazwie &quot;Gol przed XX minutą&quot; (niestety nie mogę wrzucić linka bo mam za mało postów, możecie sami wyszukać)
Może komuś przyda się ten fanpage, garść statystyk z najbardziej overowych lig. Z każdym dniem nowe posty i mecze, które wg mnie warto obstawić tym systemem. Prowadzę go tylko dla siebie, więc krytyka pozytywna i negatywna niewskazana. Nie musicie nic &quot;lajkować&quot; ;)
bardzo przydatne statystyki. Mam nadzieje że jak najdłużej będziesz prowadził ten &quot;dziennik&quot; ;)
 
szczeniak76 0

szczeniak76

Użytkownik
Jestem początkującym graczem i na razie raczej się rozglądam za korzystnym systemem gry. Mam dwa pytania co do systemu obstawiania goli w czasie:
1. U jakich buków gracie?
2. W jakich meczach lub ligach są zakładki na strzelenie gola do określonej minuty? W meczach live na bet365 czasem takie zakładki są a czasem nie.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Jestem początkującym graczem i na razie raczej się rozglądam za korzystnym systemem gry. Mam dwa pytania co do systemu obstawiania goli w czasie:
1. U jakich buków gracie?
2. W jakich meczach lub ligach są zakładki na strzelenie gola do określonej minuty? W meczach live na bet365 czasem takie zakładki są a czasem nie.
No ku.... rece opadaja jak widze takie posty. Tyle razy bylo to juz walkowane. Uzywajcie mozgu !!!!
Tutaj masz wszystko http://forum.bukmacherskie.com/f18/gol-do-xx-minuty-progresja-105169.html
 
Do góry Bottom