>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

S 440

straszaksam

Użytkownik
wypłukali się tzw. turyści, inni grają normalnie, ale powiedz co Ty niby chciałeś grać dziś czy tam wczoraj i jak były same niepewne puchary i spotkania średnio nadające się do gry, hm?
Znaczy, ja sam rozważałem pewne mecze i jak widać słusznie że odpuściłem, ale ewidentnie to nie były jakieś super mecze do gry. Puchary mają swoje prawa, inne niż mecze ligowe ;)
Na dziś to ja widzę tylko Sevillę w miarę pewną do gry, ewentualnie Villareal ale to wróżenie z fusów bez składów i ja nie polecam grania dzisiaj czegokolwiek. Jutro zacznie się weekend i będzie dobra oferta.
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Hallooo już nic nikt nie gra? temat umarł ? czyżby wszyscy się wypłukali?
Ja wracam do gry w niedzielę, bo mało czasu póki co. Ale jeżeli chodzi o popłynięcie, to trochę się popłynęło na Chelsea - Liverpool. Cały czas nie mogę odżałować, że nie poszedłem va bank i nie zagrałem na gola w dogrywce. Gryzie mnie codziennie. Teraz bawiłem się trochę w zwykłe AKO, ale stwierdzam, że minutówki jest grać pewniej.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
a zagram Villarreal &#39;dla rozrywki&#39; za najmniejsze możliwe zobowiązanie ;)
@edit
lipa na maksa ten mecz, ale i tak grane bardziej &#39;dla zabawy&#39; także przegrana mnie nie zaboli raczej, a jak wygram to tylko się ucieszyć, że się udało ;)
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
ja spróbuję Sochaux - ARLES
Ze wszystkich spotkań to właśnie wydawało się najrozsądniejsze do grania w mojej ocenie również. Gratuluję ;)

Rayo można ryzykować bo grają dość dobrym składem, ale to już nie ta ekipa co sezon temu, także ja nie popadam w optymizm i odpuszczam.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Jak zwykle wszędzie gole oprócz tych co gram...
Edit.
Jak myślicie , który mecz zagrałem? :-|
Stary powiem Ci że masz pewien talent ????
weź typuj i podawaj tu swoje mecze i będziemy robić co miesiąc zrzutkę za podanie typów, których NIE należy grać. Wszyscy zarobimy ????

@edit
ło stary taka zakładka... to chyba jednak na odwrót :/
 
emm 99

emm

Użytkownik
Dokladnie o tym samym pomyslalem Straszak. Sam mialem ten mecz grac przypomnialem sobie o 21 jak wrocilem do domu, ale patrze po stat i wygladalo to conajmniej slabo wiec odpuscilem, a tu prosze byloby pieknie, Bayern tez nie pograny, mysle ze jutro cos poradzimy ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Bayern to był no bet. Po pierwsze nie wiadomo co mogło się po przerwie wydarzyć, a druga sprawa to śmierć zawodnika w Wolfsburgu... różnie się mógł mecz potoczyć.
Jutro już mam wstępne rozeznanie co i jak, zobaczymy co pogram, bo akurat rodzina mnie odwiedza.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Jak zwykle wszędzie gole oprócz tych co gram...

Edit.

Jak myślicie , który mecz zagrałem? :-|

No nie gadaj że ciągnąłeś ten mecz, to był top 3 meczów do odpuszczenia w historii. A troche tych meczów już zagralem. Caly system powstal w oparciu o to żeby mieć wpływ i odpuscic ew tego typu mecze w trakcie ????


Jak trafiles zakladke to gratulacje bo zysk zacny, chociaz z drugiej strony skoro grales to pewnie w przyszlosci wtopisz na tego typu meczach z nawiazka.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
No grałem do końca.
Ogólnie liczyłem na bramkostrzelność Angers.
Tak jak mówisz, tym razem przyfarciło ale innym razem mogę popłynąć chociaż wolę takie typy niż jakieś barcelony i inne reale gdzie zakładek nie idzie złapać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom