>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

S 440

straszaksam

Użytkownik
Połakomił się ktoś na Benficę? :razz:
mi się &#39;udało&#39; nie zdążyć nic dziś pograć ;)
jutro do rozważenia (puchary) Chelsea i Milan, gol ogolny
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
typuje, że min. 4 osoby z tego forum wczoraj popłynęły. Przyznawać się, po kolei
PIERWSZY! (i to nie na benfice)
Mogłeś popłynąć jedynie jeszcze na Paragwaj - Kolumbia U20 i Wyspy Zielonego Przylądka - Zambia. Powiem szczerze, ryzykowny dobór meczów. Chyba, że nie grałeś czegoś do końca.
Rozkład jazdy na dzisiaj:
19.00 Algieria - Senegal 11&#39; ✅
19.00 RPA - Ghana 17&#39; ✅ (Zakładka)
Co do dzisiejszego PNA. Sytuacja w grupie jest taka, że nikt nie może być niczego pewny. Żeby awansować - trzeba wygrać. W takim wypadku nie wydaje mi się, że ktoś zagra na bezbramkowy remis. Spodziewam się tutaj naprawdę obfitych spotkań, a trzeba też wziąć poprawkę, że są to na prawdę mocne drużyny. Najwięcej spodziewam się po Algierczykach i Ghanie.
20.45 Chelsea - Liverpool (Jak dobre będą składy, to na solidnych stawkach)
P.S
Tym, którzy napisali mi wczoraj na priv - dzięki ???? Ja jeszcze nie mogę odpisywać. Wiecie czemu te posty tak dziwnie się liczą?
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
20.45 Chelsea - Liverpool
Sklady obydwoch druzyn sa silne. Wiec raczej nie powinno byc grania na bezbramkowy remis. Bo w takim przypadku bedzie dogrywka. W weekend Chelsea ma wazny mecz z Manchester City. Wiec kazde granie dodatkowych minut nie jest na reke dla nich. Liverpool nie ma nic do stracenia bo tylko ten jeden puchar im zostal do grania. Powinni cos wcisnac ????
 
S 10

scavatore

Użytkownik
20.45 Chelsea - Liverpool

Sklady obydwoch druzyn sa silne. Wiec raczej nie powinno byc grania na bezbramkowy remis. Bo w takim przypadku bedzie dogrywka. W weekend Chelsea ma wazny mecz z Manchester City. Wiec kazde granie dodatkowych minut nie jest na reke dla nich. Liverpool nie ma nic do stracenia bo tylko ten jeden puchar im zostal do grania. Powinni cos wcisnac ????
nic dodać nic ująć , ja bardziej na liverpool liczę własnie z tego powodu .
 
emm 99

emm

Użytkownik
Takze popieram typ na gole w meczu Chelsea gram agresywniej, slabiej natomiast Milan- Lazio, w ktorym zapewne latwiej bedzie upolowac zakladke ze wzgledu na kursy.
 
F 0

fijal

Użytkownik
szkoda Lazio na zakładce ???? ;p
chelsea nie ciekawy ten mecz znowu chcą nas przetrzymać z celnym strzałem do 80+ min ?

Chyba odpuszam Chelsea idzie na 0-0
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
20.45 Chelsea - Liverpool

Sklady obydwoch druzyn sa silne. Wiec raczej nie powinno byc grania na bezbramkowy remis. Bo w takim przypadku bedzie dogrywka. W weekend Chelsea ma wazny mecz z Manchester City. Wiec kazde granie dodatkowych minut nie jest na reke dla nich. Liverpool nie ma nic do stracenia bo tylko ten jeden puchar im zostal do grania. Powinni cos wcisnac ????


Na Lazio nie miałem zakładek przed meczem. Pojawiły się później ?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
no to ładnie... w ciągu dwóch dni rozważałęm 2 mecze na 0:0 i nie zagrałem żadnego z powodu braku czasu... fuks :razz:
no to mamy chyba tzw. (ulubione słówko niektórych tutaj) czarną serię... trzeba będzie przeczekać może do piątku na spokojnie.
 
M 8

mintek14

Użytkownik
Widzę że ładnie niektórzy popłynęli na Chelsea- Liverpool sądząc po postach powyżej. Jedyny plus że jest sesja bo wtop nie zaliczam ????
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
No długo tak dobrze być nie mogło ???? Sądząc czasami po postach, to widzę, że niektórym to chyba radość sprawia jak padnie remis 0:0.
Nie ma co się załamywać i trzeba grać dalej. Jutro też jest dzień ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 72

siargiej

Użytkownik
Ja wczoraj tylko Besiktas i Argentyna...
Dzisiaj dobrze wygladaja:
Milan-Lazio
Dinamo Z- Odd
Asteras-Iraklis
Jeszcze nie myslalem nad stawkami, ale chyba lekko za polowe Besiktasu ;)
Wszystko na gladko✅ ale w zadnym meczu nie bylo minutowek i musialem sie zadowolic Twente i Fehnerbahce:cool:
 
Do góry Bottom