>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

A 18

arko22

Użytkownik
mowilem ze psychol ibra strzeli!!?!?! poprosze za to 8 punktow reputacji, zasluzylem! jeszcze na zakladce
Ciekawe co by było ja by nie trafił ???? .
Tak patrzyłem na tego karnego to mało co i byście zakładki nie mieli bo ibra a to sobie sznurówki wiązał a pózniej coś na boisku znalazł hehe ???? . Ale ostatecznie zakładka grającym wpadła. Gratuluje
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Może i PSG nie gra jak sezon temu, ale wyciąganie wniosków że męczą bułę, po meczu z St. Etienne jest trochę nie na miejscu.
St. Etienne to nie są jakieś mega ogóry do bicia. Po &#39;wielkiej trójcy&#39; z Francji to właśnie oni, Monaco lub Bordeaux widziałbym na czwartym miejscu, więc wcale bym nie powiedział że wynik 1:0 dla PSG wczoraj to jakieś duże zaskoczenie. Dodajmy do tego tylko 13 straconych goli w 21 spotkaniach i zaczynam się powoli zastanawiać dlaczego skusiliście się na ten mecz :razz:
nie mniej, zysk na pewno był duży bo zakładka weszła niemalże idealnie.
Ja niestety wczoraj nie pograłem za wiele, a teraz znowu kilka dni strasznie sucho :razz:
może w końcu będzie się dało odpocząć i spożytkować wygrane w jakimś słusznym celu. Polecam taką odskocznię, bo granie prawie dzień w dzień tym systemem trochę wykańcza na dłuższą metę.
Na dziś można spróbować delikatnie Benficę i Napoli na gola ogólnego i ja podejrzewam że pogram jak znajdę wieczorem chwilę. Powodzenia!
 
M 8

mgawo

Użytkownik
wnioski dot PSG nie są wyciągane po wczorajszym meczu. Pamiętam też ostatnio jak ich obstawiałem, gdzie Ibra strzelił klatką. Też bodajże wynik 1:0, gol jakoś w 70 którejś, a przez cały mecz akcji podbramkowych prawie wcale
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Nie oszukujmy sie ale PSG ostatnio nie zachwyca wiec powiedzenie ze męczą bułe jest jak najbardziej na miejscu ????
Tak samo dotyczy to Ajaxu ???? Ostatnie ich mecze to tez męczenie buły ????
 
emm 99

emm

Użytkownik
Oczywiscie, ze sie stresowal - tez juz gralem dosc asekuracyjnie, bo to liga typu - moze zdarzyc sie wszystko, dobrze ze odblokowali zaklady podczas tego dlugiego wykonywania wolnego to wpadlo w miare ;)

ManU juz tez zamiotlo, takze fajnie - na dzis wystarczy. Pamietajcie Panowie, powolutku, spokojnie...
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Na dzisiaj peffka:
Besiktas o 19:00
Nie miałem dzisiaj czasu na analizę i zagrałem prawie, że w ciemno. W pewny momencie byłem już mocno wkurzony, ale to co się stało później - to już wszyscy wiedzą ????
Masz odemnie reputację +1 . Pozdrawiam!
P.S : Nie spodziewałem się, że grając tym systemem osiągnę tak dobre rezultaty. Warto było, a z porażką (0:0) trzeba czasem się pogodzić. Grałem dotychczas stawkowaniem normalnym z reguły, ale prawie wszystko. Teraz skłaniam się do grania ostro, ale mniej spotkań. Jak ktoś nie chce na ogólnym się rozpisywać, to dajcie znać na priv jak stawkujecie, bo wiem, że mnożąc stawkę rozpisaną w tym temacie, nie zawsze wyjdzie się na duży plus (pytam tych grających dłużej niż my nowe płotki ???? ) .
Edit: Na dzisiaj byłoby co jeszcze pograć, ale po takich emocjach i rezultacie myślę, że lepiej sobie odpuścić i obejrzeć polskie telenowele ????
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
no ja niestety młodych zagrać nie moglem bo nie było w ofercie ????
ale Turki siadły ????

Jak U21 nie bylo ? To chyba Twoj bet Cie oszukuje ???? Bo u mnie byli tylko skubani blokowali dlugo 30 i 40 minute o ile dobrze pamietam :p
 
Do góry Bottom