>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

F 34

frycekk

Użytkownik
Też myślę, że tak lepiej diego1111, ale jak widać niektórym to przeszkadza. Mi się wydaje, że właśnie od tego jest to forum.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Yamakasi.. jeśli więcej osób proponuje dany typ, to znaczy, że jest on pewniejszy.
Nie, nie jest to prawdą ;)
jeśli 10 osób powie Ci, że jutro odwiedzi Cię św. Mikołaj i podaruje milion złotych, a ja powiem Ci że to wierutna bzdura i tak się nie stanie, to większą szansę masz na to że jednak Cię odwiedzi? ????


w każdym razie Yamakasi ma rację, podawanie typów jest ok, o ile nie pojawił się wcześniej... ewentualnie jeśli pojawily się wcześniej, ale pojawił się nowe okoliczności (np. podanie składów meczowych, albo jakieś wydarzenia na boisku live) które skłaniają do zmiany, bądź potwierdzenia decyzji. W takiej sytuacji myślę, że warto podawać, aczkolwiek zawsze lepiej edytować post, jeśli nie pojawił się nowy, niż robić drabinę ze swoich, na całą stronę ;)
 
F 34

frycekk

Użytkownik
Ok, w takim razie wyłączam się z dyskusji. Jeśli twierdzicie, że nie pomagam, to nie zamierzam również przeszkadzać. Powodzenia!
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
najpierw to proponuję nauczyć się czytać i nie unosić się dumą, bo nikt nie napisał Ci, że masz się nie wypowiadać.

Ja już dziś w nic mocno nie wchodzę raczej. Jutro moje ulubione włoskie Cagliari gra, no i Manchester, to można będzie coś mocniej przyłożyć
 
F 34

frycekk

Użytkownik
StraszakSam zamknij pysk, bo na tym forum tylko i wyłącznie Ty się nad każdym wywyższasz. Nie będziesz nikomu mówił co ma robić i kiedy. Jeśli jest tu chociaż jedna osoba, której moje typy pomagają, to będę je wstawiał bez względu na to czy Tobie się to podoba, czy nie. Wybacz, ale nie interesuje mnie opinia ludzi, którzy mieli w buzi więcej *****ów, niż ja frytek. Bez odbioru.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 34

frycekk

Użytkownik
Tak, oczywiście też jestem tego zdania, że każdy ma prawo do swojej wypowiedzi. Więc po jaką cholerę się do mnie sadzi?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 34

frycekk

Użytkownik
Miałem jeszcze 3 mecze, które również wszystkie weszły, przed chwila Wisła jako ostatnia.. ale nie podawałem, bo sam widzisz, że są problemy..
 
Do góry Bottom