>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
A tam od razu desperaci. Fajnie było dopóki na wieczór nie wziąłem sobie Portugalia - Argentyna. Już druga wtopa na Portugalii w ciągu kliku dni :?
Podsumowując dzień:
Japonia - Australia na mały ⛔
Białoruś - Meksyk ✅✅ (zakładka)
Austria - Brazylia ✅
Portugalia - Argentyna ⛔
A teraz kilka dni przerwy od tego ????
Edit. Widzę że Portugalia jednak na koniec strzeliła, to judasze.
Ja tam majątek uszczupliłem o połowę ????
XacY - w zasadzie to nie ma co brać pod uwagę Portugalii, Włoch, Niemiec i Francji, bo pierwsza bramka padła po 80 minucie, a do samego końca to pewnie brnie mało kto.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Chile prawdopodobnie w optymalnym składzie ma zagrać, ostatni mecz z Wenezuelą wygrany 5:0, Urugwaj bez Suareza. W sumie do pogrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 4

pawerius2001

Użytkownik
Naprwde nie macie co grac tylko jakies wynalazki?
Nie lepiej poczekac na lepsze mecze? ????
każdy mecz może być wtopą i każdy może być wygrany. Jak będę przekonany do bramki do pogram nawet ligę aborygenów, jak będą minutówki oczywiście::grin:
zresztą zobacz na wynik jak jest teraz w ZEA
 
D 0

david7pl

Użytkownik
każdy mecz może być wtopą i każdy może być wygrany. Jak będę przekonany do bramki do pogram nawet ligę aborygenów, jak będą minutówki oczywiście::grin:
zresztą zobacz na wynik jak jest teraz w ZEA
w 29 minucie chciałem pograć na gola przed 40 minuta. To wycofali zakłady na gola przed 40 no i jak to w życiu bywa gol wpadł w 35 ????
 
emm 99

emm

Użytkownik
Panowie chlodzic glowy bo jak jest w pucharach krajowych i meczach towarzyskich to mysle, ze kazdy zauwazyl... a moze tez to odczul, tak jak ja - wczoraj, te mecze to padlina jak sie patrzy Argentyna, Niemcy, Francja, nawet Brazylia - wiec teraz cierpliwie do weekendu, juz przegladalem oferte z mojej strony pojawi sie ok 10 meczy ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Przestańcie do cholery robić nawet tutaj burdel z tym straszeniu przez urzad celny, ja pierdziele...
a co do meczów - Yamakasi, akurat Al Jazira to bardzo fajny zespół do grania minutówek ;)
 
Do góry Bottom