>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

jako47 130

jako47

Użytkownik
Nie chce zapeszac ale podejście &quot;trzeba się odkuć&quot;to droga w jedną stronę, a granie ameryki południowej podchodzi pod masochizm. Poczekajmy na lepsze mecze.
nie takie ligi sie juz gralo najlepsza liga to chyba indyjska jaka gralem tym systemem ;)
niewazne jaka liga wazne zeby byly bramki
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Widzę, że wy chyba mało co się orientujecie i oglądacie piłkę nożną z kontynentu zza oceanu ????
a co do indyjskiej... ja bym był ostrożny, bo to nowa liga dość.

Na dziś przerwa w grze.
 
jako47 130

jako47

Użytkownik
Dobra jedziemy z indyjska

MumBai City - GOA ⛔

stawka lekko rekreacyjnie z uwagi na poniedzialek jutro lepiej 4/8/12/20 potem odpadam

heh fajnie sie oglada tych &quot;ciapakow&quot; na tle anelki i piresa ???? lol

dobra nie ma gola do 40 min odpuszczam sobie
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
dlatego gram wlasnie rekreacyjnie 4 poziomy lepiej cos bukowi dac zeby pozniej moc odebrac wiecej
wybacz, ale nie rozumiem w ogóle takiego myślenia. To gramy zeby wygrywac, czy zeby bawić się w sinusoidę?
Odpuśćcie sobie taką indyjską ligę, dobrze radzę. To jest naprawdę świeża liga i minie czasu, zanim nabierze trochę polotu. Parę podstarzałych gwiazd z Europy nie sprawi że to będzie overowa liga. Do wykrystalizowania się sytuacji niech minie chociaż połowa sezonu, czy tam jakieś 15-20 spotkań niech rozegrają; będzie można oceniać kto jak tam gra.
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
wybacz, ale nie rozumiem w ogóle takiego myślenia. To gramy zeby wygrywac, czy zeby bawić się w sinusoidę?
Odpuśćcie sobie taką indyjską ligę, dobrze radzę. To jest naprawdę świeża liga i minie czasu, zanim nabierze trochę polotu. Parę podstarzałych gwiazd z Europy nie sprawi że to będzie overowa liga. Do wykrystalizowania się sytuacji niech minie chociaż połowa sezonu, czy tam jakieś 15-20 spotkań niech rozegrają; będzie można oceniać kto jak tam gra.
Tam już bliżej końca sezonu, niż początku, bo to nie liga tylko 3 miesięczny cyrk objazdowy.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
mhm, to jeszcze lepiej :razz:
myślałem, że to normalna liga, a z racji że mało zespołów gra, to będą grali parokrotnie ze sobą... to w takim razie to trochę cyrk i na pewno nie będę na tamten rynek wchodził.
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Anglia
20:45 Wycombe - Burton Albion ✅
Ja w to wchodze
czyżby kolega podbierał typy z innego tematu???:grin:
A nawet jeśli to na zdrowie ;)trzep kasiorę ile wlezie ????

Na razie 20 typów bez 0:0
aż w 17-stu bramkę zdobyli goście (więc kursy pewnie lepsze)
a w 13-stu gospodarze
Więc moje typy z tematu &quot;overa2,5&quot;jak na razie by się sprawdziły w tym waszym sposobie...choć pewnie nie we wszystkich były by minutówki...
 
A 18

arko22

Użytkownik
Tak skorzystałem. Poza tym okiem i tak zawsze zerkam na ostatnie mecze h2h itd. A ze byly dostepne minutowki i w h2h bylo ok to gralem ???? . Wczoraj jeszcze byla francja - anglia u21 dostepna. Nie pisalem ale gralem i to.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Ktoś ogląda ta Japonie ? Bo staty nie powalaja ;/
edit :bramka padła w 60:45 a zaklad masz do 59:59 wiec nie wiem jak chciales zakladke ????
 
emm 99

emm

Użytkownik
Ja rozumiem, ze towarzyskie ale nikt nic nie gra... nie wierze? :eek:
Licho cos, lekki minus na Brazyli bo patrzac po przebiegu gry wlasnie ten prog gralem asekuracyjnie pomimo tego ze pogralem po kursie 4.
Ktos oglada np. Francuzow?
 
Do góry Bottom