>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

thestig 71

thestig

Użytkownik
Po prostu Martinez przykłada w tym sezonie dużą uwagę na Ligę Europy, a mniejszą na ligę, a ten mecz idzie dokładnie według przewidywań moich. Mało wyraźnych sytuacji, dużo indywidualnych błędów obu drużyn, akcje nieskładne, strzały w trybuny. Sunderland po prostu jest gorszy piłkarsko, a Everton zmęczony po gładko wygranym meczu z Lille. Mam na kuponie tutaj Sunderland +1. Aha, Everton to moja ulubiona drużyna, więc wiadomości o nich śledzę dosyć dokładnie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
emm 99

emm

Użytkownik
Tutaj wypisane takie dobre mecze a pograne cos z zakladek na livesporcie.. delikatnie mowiac zdenerwowalem sie bo kolejnego tysiaca musze gonic i tak w kolo Macieju.... ????????
 
emm 99

emm

Użytkownik
Dla mnie raczej to drugie.. Sociedat - Atletico, ja znowu troche poplynalem na Valencii takze musze sobie odpuscic, bo w godz 17-20 nie moglem pograc, wiec sobie wybralem kolejna lipe.. a relasumujac jakbym zagral to co dzis zakladalem byloby dobrze, nawet z brakiem goli Feyenoordu, no ale coz..
Przez tydzien przesleczalem przed kompem 30h i... nie zarobilem NIC, nawet nie wiem czy nie stracilem, nie chce sie wkurzac i sprawdzac.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Jak można grać Colo Colo w obecnym sezonie przy ich stylu gry to nie wiem. W zeszły sezonie grali &#39;fajnie&#39;, czyli duzo tracili i duzo strzelali... teraz zostało im tylko, że dużo strzelają, ale ich gra w obronie uległa znacznej poprawie i jak na swoją ligę, to są bardzo dobrze poukładaną drużyną w tej kwestii. Ja Colo Colo w tym sezonie nie gram i nie polecam...
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Uzupełniając to co napisał przedmówca - od 5 kolejek Colo Colo nie straciło gola w lidze a do tej pory w 14 kolejkach stracili ich ledwie 6 ????
 
Do góry Bottom