>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

baleronik 47

baleronik

Użytkownik
Testował ktoś czy lepiej jak najszybciej łapać zakładki np. po kursie 3.00 w górę? Czy lepiej wyczekiwać do końca zakładki (przykładowo 9, 19, 29 min)?
Najszybciej to zakładkę złapiesz po kursie 2,5 2,75. Na 3 to w większości trzeba czekać do minuty 8 18 28. Jak chcesz grać takie perełki jak Real, Barca to zapomnij o kursie 3 i wyżej ????
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Utopic nie, bo mało kto czeka do ostatnich sekund z kolejnym progiem. Ale nie raz miałem sytuacje że rzut karny był dyktowany w X8 czy X9 minucie, a wykorzystany dopiero w kolejnym przedziale. Pozatym Bet z innych (często niewiadomych) powodów zamyka zakłady, i wtedy też możesz przegapic szansę.
 
F 72

filip11

Użytkownik
1proba +7.2
2proba +15 (omijajac 1prog)
3 proba +10.75
4 proba -169
5 proba +11.2
6 proba +114.5
7 proba +7.2
8 proba -169
9 proba +9
10 proba +16
11 proba -49
12 + 8.25
13 +12
14 +9
15 +10.5
16 +22.5
17 +9
18 +8
19 -159
20 -110
-------------
-384

Nie polecam, strasznie łatwo utopić. Może i miałem pecha bo na 20 prób aż 5 pudeł, jednak uważam, że strasznie ciężko jest coś ugrać tym sposobem. Stawkowałem najniższymi z możliwych stawek, dodatkowo zredukowałem ostatnie progi (30,40,50). A strata jak na takie groszowe granie ogromna.
 
T 0

tartut

Użytkownik
dyskutować możemy jak poda spotkania.
Fakt faktem, dzisiejszy dzień był dość kiepski jeśli chodzi o ten system, ale zdarza się i tak.
No ja bym zaprzeczył, dla mnie wczorajszy dzień był spoko. Chyba jeden z lepszych od kilkunastu tygodni. ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
No ja bym zaprzeczył, dla mnie wczorajszy dzień był spoko. Chyba jeden z lepszych od kilkunastu tygodni. ????
Możesz sobie potwierdzać bądź zaprzeczać bo wybrałeś dobre spotkania, ja tu mówię o ogóle, ile padło wyników 0:0, a ile było 0:0 do 80&#39;.
Jak dobrze wybrałeś, to tylko się cieszyć. Ja niestety w niedzielę miałem wzloty i upadki i wyszedłem tylko na minimalny plus...


teraz będzie kiszka trochę przez parę dni z ofertą
 
D 25

decline11

Użytkownik
Wczoraj trafilem w zestawieniu Arsenal - Chelsea w meczu.. kobiet ???? Dodam tylko, ze 5 goli w meczu padlo. Na 3 spotkania tylko to ujeli w minutowkach. Szkoda, bo pozostale 2 mecze tez obfitowaly w trafienia. Trzeba sie mocno rozgladac po ofercie.
 
D 25

decline11

Użytkownik
mecz kobiecy i minutówki były? :eek:

swoją drogą też się wczoraj zdziwiłem, jak zobaczyłem Węgry - Hiszpania U21 i też były minutówki...
Wlasnie zarobilem co nieco na tym spotkaniu. Dzis tez kilka spotkan u21 i na pewno cos dadza, tylko trzeba sie dobrze zastanowic i oblukac spotkania zeby kuchy nie bylo...
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
ja grał tego nie będę na pewno, bo nie mam zielonego pojęcia ani o kobiecej piłce, ani o młodzieżówkach, aczkolwiek dziwi mnie, że pojawiły się tam zakłady.
 
Do góry Bottom