>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

piotrek0401 0

piotrek0401

Użytkownik
Grałeś na gole Bayernu i Borussii czy gole w meczu?
Na wieczór zastanawiam się pomiędzy meczami Juventus, Real, Legia. Chciałbym skupić się na jednym meczu i ten obstawiać. Obawiam się, że w meczu Realu będą niskie kursy, jak myślicie?
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Ja Realu nie tykam. Odpuściłem w meczu o Superpuchar na Bernabeu (gol w 80:01 ???? ) i wcale się nie zdziwię jak dziś będzie podobny mecz walki. Z trzech podanych przez Ciebie będę prawdopodobnie grał tylko Juve, bo według mnie są dziś znacznie bardziej obiecujące mecze w mniej &#39;popularnych&#39; ligach.
 
emm 99

emm

Użytkownik
To panowie, skoro uwazacie ze mozna na jakims spotkaniu zarobic to wrzucac tu pod indywidualna analize.
Poki co dzien wyglada calkiem niezle. Cos czuje, ze Barca dzis nie postrzela.
A skoro temat to propozycje to na dzis jeszcze:
Ajax - Heracles ✅✅✅
lub
Austria - Ried ✅✅✅
 
emm 99

emm

Użytkownik
Dzis troche inaczej graficznie.
Dla mnie setki:
16:30
Wolfsberger - Salzburg
[goscie w najmocniejszym zestawieniu :!: :!: ] ✅✅✅
17:00
ManU - QPR ✅✅✅

Inne wygladające bardzo dobrze:
12:30
Sampdoria - Torino ✅✅✅

14:30
Cambuur - Groningen [nie bylo minutowek, zamiast tego zagralem Napoli i w pierwszym progu jest idealna zakladka, jeh!] ✅

18:00
Valerenga - Haugesund ✅✅✅

19:00
Trabzonspor - Fenerbahce ?

Czy gospodarze zanotują trzeci z rzędu bezbramkowy remis?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 440

straszaksam

Użytkownik
ja jebie, normalnie spytałem (i to autora posta, a nie was, wszechwiedzących niewiedzących), bo dziwi mnie wybieranie takiego czegoś w weekend szczególnie i nikt nie potrafi udzielić odpowiedzi, tylko DAJ, DAJ, ZROB SAM... zastanówcie się trochę, bo tak to robią dzieci paroletnie.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
ja jebie, normalnie spytałem (i to autora posta, a nie was, wszechwiedzących niewiedzących), bo dziwi mnie wybieranie takiego czegoś w weekend szczególnie i nikt nie potrafi udzielić odpowiedzi, tylko DAJ, DAJ, ZROB SAM... zastanówcie się trochę, bo tak to robią dzieci paroletnie.
Spokojnie bez nerwow.
Rozumiem ze jest weekend i jest duzo meczy do wyboru.
Tylko ze to Ty tak napisales w takim tonie &quot;popier... Was ?&quot;

A ja tylko sie grzecznie spytalem o argumenty i tyle.

Jezeli chodzi o mnie to sobie sam wybieram mecze i jezeli wtopie to mam pretensje sam do siebie.

PS: Po za tym ten temat jest do podawania typow. A czy one wejda to juz inna bajka ????
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Śledzę ten temat od poczatku i główny temat Hanka i widze ze StraszakSam sie wymadrza ale typow nie podaje. Moze sie boi ze ktos po jego typie wtopi? Ja sobie sam dobieram mecze ktore gram i guzik mnie obchodzi co kto mysli. Dla podawajacych mecze do grania - podawajcie typy i nie polemizujcie z wszechwiedzacymi ekspertami bo nie ma to sensu. A te wszystkie analizy to eksperci moga sobie o kant d...y rozbic, nie ma pewniakow nawet po nie wiem jakiej analizie. Kazdy ktos kiedys wtopil

ps. Mozna by podac niejeden mecz ktory byl &quot;nie do grania&quot; a mozna bylo na takim niezle zarobic
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 440

straszaksam

Użytkownik
To chyba kiepsko Ci czytanie idzie panie pgrom i nieuważnie to zrobiłeś. Jak nie było takich mądralińskich jak Ty, to chętnie się udzielałem i podawałem typy, ale po pewnym czasie zauważyłem, że to nie ma najmniejszego sensu. Bez odbioru, zostawię ten temat wam samym, miłej zabawy.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Salzburg 18.09 ma ważny mecz z prymitywnym Celtikiem.
Obawiam się, że dzisiaj będę oszczędzać siły i zawodników.
Ja bym polecał na dzisiaj NK Zagreb - Hajduk Split o 19:00, ale nie bierzcie sobie do serca tego typu, bo ze mnie taki typer &quot;jak z koziej...&quot; ????
 
P 22

pgrom

Użytkownik
To chyba kiepsko Ci czytanie idzie panie pgrom i nieuważnie to zrobiłeś. Jak nie było takich mądralińskich jak Ty, to chętnie się udzielałem i podawałem typy, ale po pewnym czasie zauważyłem, że to nie ma najmniejszego sensu. Bez odbioru, zostawię ten temat wam samym, miłej zabawy.
Jak sie nie ma nic ciekawego do powiedzenia to lepiej sie nie odzywac. Krytykowac kazdy potrafi panie Straszak...Podawanie typow nie ma sensu? To po co bijesz piane w tym temacie. Odezwalem sie bo to twoja nie pierwsza &quot;ekspercka&quot; wypowiedz
ps.A Sampdoria - Torino jest to dobre ze jest 1:0 panie &quot;ekspert&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ms15 87

ms15

Użytkownik
Analizował ktoś Frankfurt-Augsburg? Generalnie tak jak w 95% spotkaniach Bundesligi statystyki na papierze wyglądają dobrze. Augsburg jak na razie bez punktu, wątpie żeby nastawili się na zawsze ryzykowne 0-0. Do tego kursy jak na niemiecką będą naprawdę dobre. Poważnie myślę o graniu tego.
Odpuściłem na rzecz Fiorentiny (może się skończyc lipą) i Napoli.
Kiepska decyzja ;d ⛔
 
emm 99

emm

Użytkownik
Zostalem przywolany do tablicy, ale stwierdzilem ze odpowiem po meczu - lub tez mecze same &#39;odpowiedza&#39;.
Podobnie jak wiekszosc stwierdzilem, ze nie bede tutaj podawal typow, bo nikt z nich nie korzysta.
Tak czy inaczej zycze kazdemu powodzenia niech kazdy ciagnie wozek sam :gool:
 
thestig 71

thestig

Użytkownik
Analizował ktoś Frankfurt-Augsburg? Generalnie tak jak w 95% spotkaniach Bundesligi statystyki na papierze wyglądają dobrze. Augsburg jak na razie bez punktu, wątpie żeby nastawili się na zawsze ryzykowne 0-0. Do tego kursy jak na niemiecką będą naprawdę dobre. Poważnie myślę o graniu tego.
Oglądam to 8 minut i były dwie setki z obu stron, teraz nieuznany gol po 20 cm spalonym. Jak ktoś chce się włączyć teraz do zabawy to polecam ???? Błędy w obronie po obu stronach
edit: ✅ z zakładką
ja dziś jeszcze w Marsylię spróbuję wejść bo grają zdecydowanie o 3 pkt, w pucharach w tym roku nie uczestniczą to pewnie będą cisnąc żeby z najsłabszym Evian wygrać i zbliżyć się na 1 pkt do lidera - Lille. Brak osłabień po stronie Marsylii, za to w Evian za kartki pauzują dwaj obrońcy. (1&#39; ✅)
 
Do góry Bottom