>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

S 440

straszaksam

Użytkownik
Nie, musi czekac do ~15min, wtedy kurs na gola do 30min będzie w granicach tego 3.00 ;) Mimo wszystko też uważam że tracisz za dużo czasu. Ale tak jak było tu często wspominane, zrób testy. Może taki typ gry będzie Tobie odpowiadał ;)
Masz rację, pomyliłem się z rozpędu.
 
M 9

matu

Użytkownik
Wbijam w Celtic na 7 progów.
Abstrahując od tego że to weszło. Kompletnie nie rozumiem gry na mecz, w którym jednej z drużyn do awansu wystarcza nie mniej, nie więcej niż 0:0. Awansu do Ligi Mistrzów, czyli de facto ubicia wielomilionowego interesu, od którego zależy finansowa przyszłość klubu. To jest błaganie o porażkę przecież ????
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Można postawić na początku meczu 1j na gola przed 30 po kursie (z pamięci, mogę się mylić) 1,5-1,8, tylko wtedy naprawdę groszowe zyski wpadają.

Też większość tutaj gra na rosnący zysk z każdym progiem, bo trzeba sobie wynagrodzić stres czekania na gola. Koniec końców narzekamy, że gol padł szybko bo jest z tego słaby zysk. A skoro typujemy mecz, w którym według nas będzie grad goli, to bramka powiedzmy po 70 minucie (rozbicie banku to złapanie zakładki między 70 a 80 minutą) świadczy, że ten mecz był średnio do grania, ale mieliśmy farta ;) Wniosek z tego taki, że największe kokosy tu można zbić na słabych, prawie przegranych typach ;)
Żeby złapać zakładkę musi Ci wejść gol do 70 i gol do 80 minuty. Czyli 65-70 minuta, a nie po 70. Największe kokosy to się zarabia na zakładce, a nie na pojedynczym progu. Wniosek z tego taki, że na słabych typach gdzie pada max 1 bramka i to pod koniec najłatwiej strzelić bankruta a nie zarobić kokosy.
 
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
Kompletnie nie rozumiem gry na mecz, w którym jednej z drużyn do awansu wystarcza nie mniej, nie więcej niż 0:0.
Dobrze napisałeś że jednej z drużyn ale co musi druga? Jeżeli chce myśleć o jak to nazywasz wielomilionowym interesie musi strzelić bramkę. W takich meczach nie gra się na wynik 0-0. Dla jasności jest to moje zdanie i zapewne się z nim nie zgodzisz jak i większość na tym forum. Ja dzisiaj z takich spotkań na 0-0 wybrałem 2 mecze i oba na plus.
Pozdrawiam
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Żeby złapać zakładkę musi Ci wejść gol do 70 i gol do 80 minuty. Czyli 65-70 minuta, a nie po 70.
Racja, mój błąd. Co nie zmienia faktu, że 65 minuta to nie jest czas, w którym powinien paść pierwszy gol w meczu uważanym przez nas za taki wielce overowy. A jednak taka bramka najbardziej cieszy w tym systemie. ;)
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Racja, mój błąd. Co nie zmienia faktu, że 65 minuta to nie jest czas, w którym powinien paść pierwszy gol w meczu uważanym przez nas za taki wielce overowy. A jednak taka bramka najbardziej cieszy w tym systemie. ;)
Lepiej bym tego nie ujął.
Zresztą grając na dłuższą metę w ten sposób, ja się czuję o wiele bardziej komfortowo, jak bramka pada w 1 połowie, niż jak mam czekać na drugą ;)
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Napisał cebulka -&gt;

Rezerwowy skład nie ma znaczenia? Według mnie ma bardzo duże, bo nie bez powodu zawodnicy grzeją ławę.
Podaj przykład dlaczego ma bardzo duże znaczenie.
Kolejny świeżutki, bo z wczoraj MU przegrywa aż 4-0 w jakimś śmiesznym pucharze z anonimową drużyną. Fakt, że gole padały i system by się nadał. Nie śledzę takich rozgrywek tyle co przewinie mi się na livesport takie zdarzenie, ale sporo razy widzę, że awans jest dopiero po rzutach karnych i nie rzadko po remisie bezbramkowym dlatego wystrzegam się takich spotkań.

Krisu3 jak to w każdej progresji z rosnącym zyskiem im wyższy próg tym wyższa wygrana. Czy mecz jest overowy lub nie można stwierdzić po 90 minutach i to, że pierwszy gol wpadł dopiero w 65 minucie fakt, że późno, ale zdarzają się spotkania, że gol padnie jeszcze później, a w meczu i tak będzie ov 2,5 gola.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Co do pytania o stawkowanie - excel i jedziecie z koksem, tak żeby samemu sobie dopasować najlepiej pod siebie.
No tutaj mimo sympatii Sam nie mogę się z Tobą zgodzić :p
Powiem więcej, moim zdaniem większość różnic u graczy pomiędzy małym plusem a małym minusem bierze się właśnie z tego dopasowania pod siebie. Wiadomo że jak się trafia wszystko to bez większego znaczenia jak się stawkuje i jaki kurs łapie bo i tak będzie ✅✅. Problem pojawia się gdy, co normalne, czasem nietrafiamy. Stawkowanie powinno być optymalnie dobrane do danego meczu, bo pozwala nam wycisnąć teoretycznie max z trafionego spotkania co pozwoli nam pokryć wtopy i wyjść na ✅. Pod siebie to należy tylko dopasować budżet na dane spotkanie. Wariacji na temat stawkowania pojawia sie tutaj co niemiara i z jednej strony dobrze bo trzeba kombinować ( mnie się to w końcu opłaciło ???? ), ale pamietajcie robić to porządnie bo w końcu tu chodzi o wasze pieniądze ;)
Niedługo minie pół roku od rozpoczęcia przeze mnie grania tym systemem i przez pierwsze 3 miesiące poprawki były nanoszone stale, a i do teraz robie korekty. Pracy nad tym było mnóstwo i pewnie jeszcze trochę mnie czeka więc powinno być to dla was wskazówka że ulożenie jakiś mniej lub bardziej losowych liczb w ciąg może nie wróżyć wam sukcesu . Skoro w życiu trzeba sie naharować żeby coś mieć to dlaczego w bukmacherce miałoby być inaczej ????
Jakkolwiek jak już pisałem wcześniej, nie mam monopolu na rację więc zachęcam do poszukiwań bo zawsze może być lepiej. Czego wam i trochę sobie życzę :razz:
Pozdrawiam i powodzenia
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
@cebulka
Ten &#39;śmieszny puchar&#39; o którym mówisz, to puchar Anglii ????
@Hank
no ja wiem, że Ty patrzysz na to inaczej i ja inaczej i inaczej stawkujemy i pewnie nadal będziemy stać przy swoim :razz:
Nie mniej, najlepiej jak każdy samemu będzie miał swoje własne stawkowanie i będzie je udoskonalał, niż korzystać z cudzego, tak mi się wydaje. Nie trzeba wtedy szukać pretensji u nikogo innego, niż u siebie.
A co do budżetu na dane spotkanie - wg mnie to właśnie jest klucz do tego o czym Ty mówisz, ale czasem po prostu kapitał nie pozwala zagrać kilkukrotnie większym budżetem na spotkanie B, niż na spotkanie A.
Przede wszystkim, to podstawowym błędem zainteresowanych tematem, jest to, o czym pisałem na poprzedniej stronie tego tematu.
 
C 92

cebulka

Użytkownik
@cebulka
Ten &#39;śmieszny puchar&#39; o którym mówisz, to puchar Anglii ????
Puchar Anglii to F.A. Cup, a my mówimy o Pucharze ligi angielskiej czyli Capital One Cup. Co nie zmienia faktu, że jaki to by nie był puchar to i tak MU się skompromitowało. Z drugiej strony zależy jak do tego podejdziesz. MU dwa dni temu grało w lidze. Wiadomo, że trener wprowadza tam sporo zmian, ustawienie, nowi zawodnicy, a taki wyjazd to jest dzień w plecy. Szybko odpadli będą mieć więcej czasu na przygotowanie się do ligi, bo nikt go nie będzie oceniał po wynikach w pucharze tylko miejscu w tabeli ligowej i zakwalifikowaniu się do LM w następnym sezonie. To jest piorytet postawiony przed Van Gaalem według mnie to podobna zagrywka jak do zmiany bramkarza w 119 minucie na MŚ zwiększa w ten sposób swoje szanse.
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Ja jeszcze wtrącę taką myśl odnośnie dobierania budżetu do konkretnego meczu.
Teraz już dawno nikt tego nie pisał przy swoich typach, ale na początku widziałem, że popularne było mnożenie stawki x2 x3, a nawet x6 w zależności od pewności meczu. I niektórzy tłukli na tym niezłą kasę, bo jak im wszedł taki mecz x6 to w sumie już mieli zabezpieczenie na wtopę po normalnej stawce.
I ja tu wyczuwam lekką sprzeczność i niebezpieczeństwo.
Sprzeczność: niby chodzi o obstawianie tylko takich meczy, w których damy sobie głowę uciąć, że padnie gol, a z drugiej strony tym różnym stawkowaniem przyznajemy, że w tym czy innym meczu to głowy nie dam, ale palca mogę poświęcić ;) To już można grać wszystko jak leci, tylko operując stawką odpowiednio.
A niebezpieczeństwo: nie zawsze będzie tak, że wtopimy na meczach x1 czy x2 a x6 to pewniak. Co jak pogramy grubo i wtedy nie wejdzie? Jak to odrabiać?
 
P 6

pasozyt6

Użytkownik
Dziś zakłady pewno się pojawią w Lidze Europejskiej, ale jakoś tam nie czuje się pewnie. Jak podajecie typy, napiszcie też godzinę spotkania - to ułatwia poszukiwanie i analizę
 
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
Dziwne, przecież powinny być wszystkie mecze tej fazy LE, łącznie z tymi, które podałem wcześniej.
Spokojnie to była tylko żartobliwa odpowiedź kolegi Straszaka ;)

Wszystkich na pewno nie będzie. Mecz Rio powinien pojawić się w przedziałach minutowych.
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
18.00 Omonia - Dyn. Moskwa (brak zakładów)
18.45 Astra - Lyon ✅
19.30 M. Tel Aviv - Asteras ✅
21.00 D. Zagreb - Petrolul ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom