>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

noijuz 3

noijuz

Użytkownik
Ja dzisiaj jedynie Salzburg-Malmoe bo było pewne, że ofensywni Austriacy przycisną i coś strzelą. Arsenal grał na wyjezdzie z trudnym przeciwnikiem więc bylo jakies ryzyko tego bezbramkowego remisu..
Jutro
Stjarnan- Inter ( jesli na bet365 beda zaklady na to spotkanie )
Stjarnan to amatorzy, chyba tylko kilku pilkarzy jest na półprofesjonalnych kontraktach, więc Inter teoretycznie powinnien spokojnie strzelić jakieś bramki.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Za dużo można przegrać tutaj....
Pozdro dla kumatych
Masz racje mozna duzo przegrac. Wiec nie gra sie kazdego meczu jak leci.
Zapomnieliscie ze tez beda mecze rewanzowe ? I tutaj moga pasc wyniki 0:0.
Ja tylko zagralem Salzburg-a chyba jedyny taki &quot;pewniejszy&quot; mecz do grania. Bo grali u siebie.
Lepiej sobie puchary odpuscic a zagrac w weekend gdzie jest duzo lepszy wybor meczy do grania.
I czekam teraz na weekend.
PS: Wiem wiem latwo sie pisze znajac wyniki.
 
M 0

mactez

Użytkownik
No aż nie prawdopodobne że akurat 3 mecze które zagrałem tym sposobem do 80 minuty 0-0, chciałem się odkuć na Real vs Atletico a jestem w czarnej... Ehh
 
F 72

filip11

Użytkownik
Ci co sobie upatrzyli Real - Atletico (w tym ja) mieli mega pecha. Gol w 80:02 - ale złe dobrego początki. Najlepsze, że ok 12 min wcześniej była okazja zgarnąć dwa progi (rzut wolny - do teraz nie rozumiem jak można było nie trafić z dobitki :razz ???? .
Edit:
ms15 - a kto nie przyjeżdża się bronić z Realem na Santiago Bernabeu? ;P
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Tak, wiem, zaraz będzie że po fakcie to każdy mądry, ale nie wiem czemu według was Real-Atletico bylo do grania. System mecz-rewanż gdzie wiadome było że Atletico przede wszystkim nie bedzie chciało stracić. A że potrafią powstrzymywac Real to pokazali w finale LM przez 93min. W ostatnim czasie w mojej opinii ciężko było o mecz z większym ryzykiem 0-0 niż właśnie ten. Aha, i widząc obraz meczu to odpuścić maks w 50min. Mimo wszystko współczuję, w calej przygodzie z systemem nie byłem świadkiem gola w 80:01.
filip11 różnica jest taka, że Atletico kilkakrotnie pokazało w ostatnim sezonie ze to potrafi (także w meczach z barca) w przeciwieństwie do praktycznie całej reszty hiszpańskich zespołów.
 
noijuz 3

noijuz

Użytkownik
Teraz trwa mecz w północno amerykańskiej lidze mistrzów, Club America - Bayamon, piłkarze meksykańscy graja z jakimiś amatorami z Portoryko, po 30 minutach dominacja Meksykan i 4-0 jak narazie, co njalepsze bet365 dał minutówki wiec idzie nieżle zarobic :razz:
edit; pierwsza połowa sie skonczyla 5-0 dla Club America, wystarczy praktycznie w bramke trafic i kazdy strzal wpada bo te pastuchy w obronie, a juz zwlaszcza koles na bramce to jakiś poziom podwórkowy. Mozna chyba dalej grac na bramke ale ja juz zarobilem na duzy plus i ide spac ✅ :razz:
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Tak, wiem, zaraz będzie że po fakcie to każdy mądry, ale nie wiem czemu według was Real-Atletico bylo do grania. System mecz-rewanż gdzie wiadome było że Atletico przede wszystkim nie bedzie chciało stracić. A że potrafią powstrzymywac Real to pokazali w finale LM przez 93min. W ostatnim czasie w mojej opinii ciężko było o mecz z większym ryzykiem 0-0 niż właśnie ten. Aha, i widząc obraz meczu to odpuścić maks w 50min. Mimo wszystko współczuję, w calej przygodzie z systemem nie byłem świadkiem gola w 80:01.

filip11 różnica jest taka, że Atletico kilkakrotnie pokazało w ostatnim sezonie ze to potrafi (także w meczach z barca) w przeciwieństwie do praktycznie całej reszty hiszpańskich zespołów.
Dokładnie zgadzam się w 100%. Dziwi mnie jeśli ktoś po pierwszej połowie widząc taką grę kontynuował dalej progresje. To nawet nie jest cień realu z końcówki tamtego sezonu. Poza rzutami rożnymi real nie stworzył żadnej groźnej sytuacji prawie nie strzelał na bramkę. Nie szło tego meczu oglądać, a co dopiero grać. Tak czy inaczej w weekend zapowiada się bardzo ciekawie ruszają kolejne dwie ligi.
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
Stawkował ktoś tą progresję ciągiem Fibonacciego?
Warto ten sposób używać?
Ja gram w taki sposób. Pomimo kilku wpadek jestem zadowolony. Zacząłem z budżetem 100j a teraz mam około 600. (jeszcze dwa dni temu było 750:razz ????
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
Generalnie chodzi o to że kolejna stawka, to suma dwóch poprzednich - tak ?
@marcim222 długo już grasz? ????
Tak. Może zysk nie jest duży ale przy przegranej także niewiele się traci. Gram około miesiąca za niewielkie stawki, pomyślę o ich zwiększeniu ale tylko wtedy jeżeli dojdę do 1000.
 
P 6

pasozyt6

Użytkownik
Grunt to dobrze dobrać spotkania, szkoda że wczoraj nie było wcześniej odzewu bo bym się zastanowił 2x ????
Jedziemy dalej, powodzenia. Teraz bardzo dokładnie będę analizował spotkania.
 
S 1

slovinho

Użytkownik
Dziś na początek o 18:00:

Dnipro-Hajduk

Dnipro odpadło z LM z FC Kopenhaga ale w lidze gromi, jedyny bezbramkowy mecz to ten z druzyną z Danii (u siebie, co mnie trochę martwi). Hajduk wydaję się być w uderzeniu, przez poprzednie rundy eliminacji przeszedł gładko, w lidze zaliczył świetny początek, grają otwartą piłkę, sporo bramek tracili(z dużo słabszymi zespołami niż zespół z Ukrainy) i Dnipro dziś to wykorzysta.

Pytanie co wybrać wieczorem o 20:45? Chyba zaufam w siłę ofensywną Zenita lub FC Porto a Wy?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 107

krisu3

Użytkownik
Stawkował ktoś tą progresję ciągiem Fibonacciego?
Warto ten sposób używać?
Jak mam czas zagrać tym systemem, to gram fibonaccim od 20 do 80 minuty (na początku spotkania stawiam na gola przed 20, kursy są tak do 2,50), wychodzi mi wtedy 33j na mecz. Co mnie irytuje, to przy wczesnym golu mam zysk mniejszy niż jakbym postawił od razu 33j na gola przed 80 minutą (kursy raczej do 1,10).
 
kamlot 52

kamlot

Użytkownik
Ja gram ciągiem fibonacciego i z tego powodu zrobiłem sobie tabelkę w Excelu do tego systemu. Oczywiście niektóre kursy można, a nawet należy zamienić, ale to już każdy do swoich potrzeb sobie zrobi korektę...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
Ogólnie ciąg fibonacciego polecam osobom, które wybierają troszeczkę bardziej ryzykowne mecze jak jak ja, gdzie kursy są nieco większe niż w meczach drużyn overowych. Wtedy już w minutach np. 6,16,26,36 itd. można śmiało obstawiać kolejny typ po kursie 3 co zwiększa szansę trafienia zakładki a jak wszyscy wiemy to na zakładkach jest największy zysk.
 
D 25

decline11

Użytkownik
Ja gram ciągiem fibonacciego i z tego powodu zrobiłem sobie tabelkę w Excelu do tego systemu. Oczywiście niektóre kursy można, a nawet należy zamienić, ale to już każdy do swoich potrzeb sobie zrobi korektę...
Wyjasnij ostani prog. To ma byc gol do 90min? Bo jesli tak, to kursie rzedu 3,5 zapomnij. 3,5 bedzie w okolicach 85 minuty, a opcji &quot;gol do 90 minuty&quot; w ofercie nie ma. 2,25 ok 78-79 minuty i to wszysko na co mozesz liczyc w &quot;medialnych&quot; spotkaniach, i tu chodzi o opcje &quot;powyzej 0,5 gola&quot; ktora w porywach dochodzi do 2,50. A wtedy robi sie minus na ostanim progu. Co zrobisz jesli gol padnie miedzy 79 a 85 minuta? Postawisz na drugiego czy zaakceptujesz straty?
 
Do góry Bottom