>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

A 18

arko22

Użytkownik
No nie bardzo, podpiąłem sie pod temat bo wyszukałem tą opcje że mozna w Bet365 grac do której mi padnie gol
To dlaczego sie nie dopytasz? Szkoda twoich pieniedzy jak nie wiesz o co kaman...
Wez sobie przykladowo mesz barcelony z leonem. Zjedz na sam dol i tam masz czas 4 gola , czas 4 gola barcelona, czas 1 gola leon. I grasz tu. Stawiasz co 10 minut. Zobacz jakie kursy masz ????
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Ja czasem jak nie mogę dograć meczu do końca, to stawiam za sumę pozostałych progów od razu na gola do 80 minuty i spadam ;) Mniejszy stres, a jeśli gol padł tak, że nie byłoby zakładki to i zysk czasem mam większy ????
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Dokładnie.
Tak jak pisałem prędzej - ten system jest fajny gdy wpadnie zakładka, a grając taką Barcę czy inne Salzburgi to o zakładkach raczej możemy zapomnieć.
Czasami szkoda czasu na taki mecz, stawiając over 0.5 chyba jest lepszym rozwiązaniem.
Czas jest to luksus, którego nam brakuje, tak więc szanujmy go ????
 
A 1

arsenewenger

Użytkownik
Moje typy na dziś:
20.45 Besiktas - Arsenal ⛔
20.45 Salzburg - Malmo ✅
21.00 Reading - Huddersfield
23.00 Real - Atletico
Szkoda, że nie dali zakładów na Championship, bo ładnie mój typ by wszedł z zakładką. Arsenal to jedna wielka lipa, nie spodziewałem się takiej gry. Trudno, jutro się ładnie odrobi ;)
 
M 0

mactez

Użytkownik
chyba odpuszczam mam pograny również steaua vs ludogorets i jak na razie na jestem -200 z tych dwóch meczy także, lepiej nie wyczyścić konta do zera ;/
 
Do góry Bottom