>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

P 22

pgrom

Użytkownik
Kolego @Uszaty nie wiem po co się wypowiadasz w tym temacie, Hank już kilka razy pisał o swoim systemie i czym się różni od obstawiania over 0,5, raczej zapraszam do tematu głównego bo widzę że kolega nie rozumie na czym ten system polega. Każda progresja jest kasożerna to żadna nowość. A w bukmacherce mając nawet duuuży kapitał można się go szybko pozbyć niestety.

Kolego @Adiqq wypowiadasz się w temacien na temat systemu którego nie grasz, bo nie uznajesz progresji, po co? Ja podobnie jak kolega @Wudar72 tego nie rozumiem.

No i wisienka na torcie. Widzę że zaczynamy rozdawać czerwone kartki? No to kolega @Lukasz dostaje dwie????????. Nie rozumiem troche tego postu. Zagrałes typy muntara i przegrałeś czy jak? Muntar zmuszał gdzieś kogoś do grania? Sam śmiecisz i nic nie wnosisz do TEMATU. Napisałeś jakiegokolwiek posta że ten czy tamten typ jest zły i się z nim nie zgadzasz? Nie? To nie komentuj kto jest jakim typerem. Hank też miał jednego dnia 4x 0:0, dobrze że nie podał tych typów bo by był płacz i zgrzytanie zębów. Podaj jakieś typy to zagramy i zobaczymy a jak jesteś typerem do bani to ich nie podawaj ale nie komentuj innych.
Wszyscy się wymądrzają a nie mają nic ciekawego do powiedzenia co do typowania.
 
P 0

prusak

Użytkownik
panowie czas chyba już ta dyskusje już zakończyć niech każdy sobie gra jak chce i zróbmy to co jest w temacie czyli PROPOZYCJE TYPÓW !!!
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Boże drogi, widzisz i nie grzmisz:-|

Mam takie pytanie do większości, czy zanim napiszecie post to poświęcacie chociaż minutę na to żeby się zastanowić ?
Przecież ręce opadają jak ktoś to przeczyta.

Po kolei
Adiqq, każdy ma swoje preferencje i masz pełne prawo nie lubić progresji, ale jeżeli wolisz posłać zakład za 30 zl i mieć do wygrania 35 zl zamiast kolejno za 5, 10 i 15 i mieć do wygrania odpowiednio np. 38,39,40 tzn że chyba lepiej zakończyć przygodę z bukmacherką...
Dla mnie kluczowym czynnikiem jest zysk w stosunku do tego co oferuje bukmacher, a czy to będzie progresja, tańczenie nago wokół laptopa, czy układanie tarota to nie ma dla mnie większego znaczenia.

wudar72, z jakiegoś powodu atakujesz ten system gdzie się da, nie wiem tylko dlaczego. Napisałbyś &quot; mnie się nie podoba&quot; i byłoby ok, bo ch... mi do tego. Masz swoje zdanie i tyle, ale jak zaczynasz już rzucać liczbami to chociaż niech mają jakieś swoje uzasadnienie, bo nie wiem jakim jesteś typerem ale matematykiem marnym :razz:. Garść statystyk, bo ja w przeciwieństwie do niektórych skrzętnie wszystko notuje aby system udoskonalać. Średni kurs w stosunku do kapitału który musiał być zarezerwowany do 80 min na dany mecz wynosi lekko ponad 1.3(często powyżej 1.5, zdarza się nawet 2 i lepiej) przy średnim kursie oferowanym przez bukmachera około 1.1. Byłby wyższy ale w niecałych 15% przypadkach gol padał do 10 min więc zysk trochę mniejszy ale czas pracy 10 sec. I to jest największy atut tego systemu, bo dla mnie zrobienie z kursu 1.1 ---&gt; 1.3 to w skali miesiąca bardzo przyzwoita suma i tak jak początkowo bukmacherka dorabiałem do pensji tak teraz pensja dorabiam do bukmacherki ;). Do tego możliwość odpuszczenia meczu jest nieoceniona.
Dziwi mnie Twoje nastawienie, zwłaszcza że sam stosujesz systemy, które matematycznie kompletnie nie dają Ci przewagi nad tym co oferuje bukmacher.

Nastepny Muntar
Progresja na over 1.5 gola łączona ? RYLI ? Gdzie tu value? Nie ma żadnych podstaw żeby sądzić iż jest to lepsze od progresji typu parzyste/nieparzyste. Że już nie wspomnę że nie kumam co to ma do tego tematu.

Pagni, płaską stawką ? Jak tak gdziekolwiek pisałem ? Oczywiście że stawkowanie musi być zróżnicowane bo jednak mecz o mistrzostwo ManC nie równy meczowi Zalgirisu z Ekranasem. Granie płaską stawką to nie jest dobry pomysł.

Uszaty, podajesz wyliczenia do kontynuowania progresji na 2 meczu. Wytłumacz mi jaki jest sens zmienianie tego systemu z tylko Tobie znanego powodu po to tylko aby przedstawić jakies wyliczenia, które pokaża że to nie jest dobry pomysl oO. Chyba że to miałabyć jakaś dygresja. Do tego nie rozumiem co jest kasozernego w tym systemie. Ten system jest tylko i wyłącznie alternatywą do grania over 0.5 Jeżeli masz grać za 50 zl over 0,5 czy za 300 to lepiej zrobić (50zl/ suma stawek w systemie = 1j) bądź (300/ suma stawek w systemie= 1j) i wyjdziesz na tym sumarycznie do przodu w stosunku do każdego rozpisu jaki zobaczylem. To że nie nie widziałem, nie znaczy że nie ma bo Alfa i Omegą nie jestem, ale w takim razie chętnie o nim usłyszę i piwo nawet postawie ;) Nie rozumiem ostatniego zdania &quot;nie uciekniemy od nieuniknionej wtopy&quot; . Wtopy w skali systemu czy w skali meczu. W skali meczu porażka jest wkalkulowana i jeśli nie jesteś w stanie jej przyjąć na klatę to nie graj. W skali systemu to gram już trochę, budżet powiększyłem kilku nasto/dziesięcio krotnie( na początku z perspektywy czasu trochę szczęścia było ???? ) i nie widzę możliwości przy rozsądnym stawkowaniu przegrać.

Pisałem to multum razy, system służy do zmaksymalizowania zysków płynących z grania over 0.5. Nic poza tym. To nie jest magiczny system. Sam nie wygra. Nie zmuszam do grania tym systemem ani nawet nie namawiam. Wybór należy do was.
Irytujące jest natomiast, że ktoś o nikłej wiedzy w temacie wypowiada się z pozycji eksperta ( chyba każdy miał tak więcej niż raz w robocie ???? )

Temat służy do podawania typów i ew uzasadnień, zgadzam się że stawiając wszystko co tu leci będzie ciężko się dorobić, zwłaszcza że lecą tu 2,3,4 i 5 bramki ^^ Każdy ma swój rozum, a ja zawsze twierdzę że lepiej mieć więcej informacji niż mniej, nawet jeżeli nie wykorzystamy.

Jeszcze taka dygresja, w 1 temacie na samym początku napisałem że trzeba mieć chłodną głowę do tego, za dużo ludzi tutaj dołuje się po 1 niepowodzeniu:zoltakartka: i kończy, bądź starają się od razu odegrać ????, ewentualnie emocjonują się mocno a z dnia na dzień stawkowanie rośnie wręcz wykładniczo????. Nie tędy droga panowie.

Z dedykacją dla Łukasz_, wczoraj wtopa na Helsinborgu (pech bo spokojnie mogłobyć 3 ) i na Skonto Ryga ( co ja ku... wymyśliłem za mecz) xD. Jak widać doświadczenie mam największe a też czasem mecz puszcze od czapy bo da się grać. Pokusa bywa ogromna, na szczęście na drugi dzień jest kac moralny i przez pare kolejnych dni mądrzejszy dobór spotkań ;)


No to trochę tych wypocin było:razz:

Przypominam że temat słuzy do wzajemnej pomocy forumowiczom, którzy są zainteresowani graniem tym systemem.
Mały FAQ
1. Wymyśliłem zupełnie nowy system, co robić ?

BRAWO !! Nie pisać o nim tutaj.

2. Uważam że system jest do bani.

ŁOKEJ. Nie graj.

3 Wymyśliłem ulepszenie obecnego systemu.

Najpierw pomyśl o tym a następnie stosuj procedurę
Pomyśl, pomyśl, pomyśl, policz, pomyśl , sprawdź liczenie, pomyśl, zapytaj kolegi, pomyśl, policz, zapytaj żony - jeśli nie zrozumie to może być ok ???? , policz jeszcze raz i wklej do oryginalnego tematu, bo może akurat Twój pomysł będzie dobry.

4 Nie lubie progresji, grania overów/ underów systemów, nie lubie Hanka, Hanki i całego M jak Miłość.

Ja nie lubie Złotopolskich, ale to nie ten dział.


Edit: Już pierwszy FAQ nie doczytal. Dziękujemy za komentarz był na prawdę .... bezużyteczny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 0

arosbetos

Użytkownik
Duże tutaj podniecenie magia zarobku i cyferek zysku Hanka zadziałała ,czyli oznacza że bet365 trochę się obłowił...
 
A 0

arosbetos

Użytkownik
W tym systemie nie widzę żadnej przewagi nad bukmacherem tą zakładkę buc uwzględnił w kursach które ma świetnie opanowane w poplularnych ligach, nie znajdziecie tutaj tajemnej wiedzy jak zminimalizować ryzyko bezbramkowego meczu do 80 minuty bo takie coś nie istnieje. Zarobią na tym nieliczni kto świetnie potrafią obserwować zdarzenia na live i przyrost kasy będzie mozolny w pocie czoła i oczów i kręgosłupa który macie jeden.To że po kilku tygodniach niektórzy są na tym do przodu to wynika ze zmiennej losowej za co niewinnie Hank proponuje zapłacić mu 50zl niby formie żartu ale jednak.
Ps Ten opis na początku tematu zarobienia w w tydzień kilka tys zł był naprawdę barwny i czyta się go jak dobrą książkę
 
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
Dla mnie albo nie znacie się na piłce nożnej, albo się podniecacie i myślicie że bramki będą w każdym meczu, trzeba grać ok 15 meczy w miesiącu które są rzetelnie wyselekcjonowane, np jak city grało o mistrza to w ślepo można było grać ostatnie dwie ostatnie kolejki, bo wiadomo było że nie przepuszczą takiej okazji i na tych tylko dwóch meczach zarobiłem ok 200 zł.
Idąc twoim tokiem myślenia Barcelona mając dwa mecze do końca i walczy o mistrzostwo to można było stawiać na ślepo?? Proponuje zobaczyć tabelę ;)
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Idąc twoim tokiem myślenia Barcelona mając dwa mecze do końca i walczy o mistrzostwo to można było stawiać na ślepo?? Proponuje zobaczyć tabelę ;)
Masz zupełną rację, gość zna się na piłce tak jak Ci o których pisze że się nie znają;)
Ja czekam aż któryś z tych przemądrzałków zacznie podawać faje typy, z chęcią skorzystam.
 
M 3

madrista77

Użytkownik
Idąc twoim tokiem myślenia Barcelona mając dwa mecze do końca i walczy o mistrzostwo to można było stawiać na ślepo?? Proponuje zobaczyć tabelę ;)
Człowieku nawet ich meczy pod uwagę nie brałem ostatnich było pewne że nie dadzą rady wygrać ligi, podałem tylko taki przykład bo jak zobaczyłem że ktoś mecz molde gra to się uśmiałem, co do city to ostatnie kolejki byli w formie i co najważniejsze grali u siebie, chyba nie muszę tłumaczyć nikomu jakie statystyki mają na własnym boisku do tego dochodzi mecz o mistrzostwo to daje nam ok 90% prawdopodobieństwa że strzelą bramkę przed 80 min .Pierwsza zasada jaką się kieruje przy wybieraniu spotkania to żeby dana drużyna na którą chcem grać żeby grała na własnym boisku
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
W tym systemie nie widzę żadnej przewagi nad bukmacherem tą zakładkę buc uwzględnił w kursach które ma świetnie opanowane w poplularnych ligach, nie znajdziecie tutaj tajemnej wiedzy jak zminimalizować ryzyko bezbramkowego meczu do 80 minuty bo takie coś nie istnieje. Zarobią na tym nieliczni kto świetnie potrafią obserwować zdarzenia na live i przyrost kasy będzie mozolny w pocie czoła i oczów i kręgosłupa który macie jeden.To że po kilku tygodniach niektórzy są na tym do przodu to wynika ze zmiennej losowej za co niewinnie Hank proponuje zapłacić mu 50zl niby formie żartu ale jednak.
Ps Ten opis na początku tematu zarobienia w w tydzień kilka tys zł był naprawdę barwny i czyta się go jak dobrą książkę
Powiem że przeczytaniu posta już wiem czemu tak smutasz. Z taka wiedzą, inteligencją i umiejętnością czytania ze zrozumieniem jesteś na pewno jednym lepszych klientów bukmacherów ????
To że &quot;nie widzisz&quot; tylko potwierdza moją konkluzje. Co do 50 zl to oczywiście że było to półżartem pół serio, ale jak podeślesz system na którym wyciągnę 1000zl to z przyjemnością 50 zl Ci wyślę ;)
Co do Twojego braku wiary w to czy zarobiłem czy nie to jestem zdania że doskonale to świadczy o Twojej osobie. Miałbym poświęcać swój czas, potem wymyślać fikcyjny system i fikcyjne zarobki ???? Tylko po to aby paru ludziom chciało się podbić mi repute na jakimś forum xD Na prawdę musi Ci się w domu nudzić skoro takie coś bierzesz pod uwagę.
Oczywiście mógłbym screeny z wszystkimi kuponami zamieścić, pytanie po co ? Zmarnuje czas a następny malkontent przyjdzie i powie że photoshop ????
Kluczowym dla mnie czynnikiem tego systemu jest mój zarobek i tego się będę trzymal. Piszę w tym temacie w sumie już nie wiem po co, bo więcej trolli się pojawia niż ludzi którzy maja faktycznie coś do powiedzenia. Jedynie świadomość że pomogłem choćby 1 osobie na 10, które to przeczytało mnie tu trzyma.

Pozdrawiam
Mozolnie, w pocie czoła zarabiający
H.
 
M 3

madrista77

Użytkownik
Masz zupełną rację, gość zna się na piłce tak jak Ci o których pisze że się nie znają;)
Ja czekam aż któryś z tych przemądrzałków zacznie podawać faje typy, z chęcią skorzystam.
nie ma problemu mogę podawać, najlepsze ligi się zakończyły a obstawiając słabsze ligi zbyt duże ryzyko prawdopodobieństwa przegranej od mistrzostw świata zacząć moge
 
L 25

lukasz_

Użytkownik
Zagrałes typy muntara i przegrałeś czy jak? Muntar zmuszał gdzieś kogoś do grania? Sam śmiecisz i nic nie wnosisz do TEMATU. Napisałeś jakiegokolwiek posta że ten czy tamten typ jest zły i się z nim nie zgadzasz? Nie? To nie komentuj kto jest jakim typerem. Hank też miał jednego dnia 4x 0:0, dobrze że nie podał tych typów bo by był płacz i zgrzytanie zębów. Podaj jakieś typy to zagramy i zobaczymy a jak jesteś typerem do bani to ich nie podawaj ale nie komentuj innych.
Wszyscy się wymądrzają a nie mają nic ciekawego do powiedzenia co do typowania.
Co ty do mnie mowisz czlowieku? Chcesz grac jego typy to graj, ale nie mow mi co mam komentowac, a czego nie. Cos opowiadasz o Hanku i 4x0-0 jednego dnia, niestety jak cos takiego trafil to w weekend, gdzie meczow jest setka i jest w stanie przypilnowac stan konta, a nie w srode wieczor, gdzie masz 5 meczow na krzyz. Logowanie sie tutaj i wrzucanie spotkan jakie aktualnie leca z wyeliminowaniem jednego w ktorym nie podobaja mi sie stroje gosci to jest granie na pałe, a tym samym zasmiecanie tematu.

wczoraj wtopa na Helsinborgu
No i bywa raz na jakis czas taki niefart, nie potrafia ulozyc stopy i nic sie z tym nie zrobi, mecz akurat uzasadniony, ale ja tu bede dalej sapał do ekspertow co graja wszystko co im buk umozliwia. Jedyna informacja jaka tutaj dostajesz od nich to to, ze sa kursy do gry (skoro graja).

Jak ktos tutaj robi kokosy, bo ten temat z typami jest pomocny to gratuluje, bo wg mojej oceny to jest niemozliwe.
 
A 0

arosbetos

Użytkownik
Hank rozgrzałeś publikę swoim kilkonastoma typami i postami i ich zostawiłeś , dobrze wiesz że nie pociągnołes tematu na tyle ile trzeba. Jak polityk sprytna demagogia Korwin Mikke bukmacherki i co teraz ludzie potracili kasę na wakacje...
 
crazyiwan 55

crazyiwan

Użytkownik
o co Ci chodzi typie, Hank podal pomysl z graniem czasowek z zakladkami zamiast o 0.5. ma podawac kazdy typ jaki gra? i tak wiekszosc laduje wszystko na co bet daje ten zaklad, w weekendy jest po 100 meczy i ma je selekcjonowac dla forum? kazdy chyba jest na tyle ogarniety ze wybierze 3 w ktorych padnie bramka. gdzie tu jest demagogia? raczek nie masz czy o co chodzi?
 
A 0

arosbetos

Użytkownik
Trzeba było na początku napisać tak jest coś takiego jak over 0,5 ft wymyśliłem coś bardziej efektywnego dla tego kursu, mam w tym typowaniu doświadczenie ponadprzeciętne postaram się zaprezentować kilkaset typów i zobaczymy co z tego będzie...
Ale nie Tobie chodziło aby porwać tłumy z szabelkami na czołgi a sam się schowałes do bunkra
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Trzeba było na początku napisać tak jest coś takiego jak over 0,5 ft wymyśliłem coś bardziej efektywnego dla tego kursu, mam w tym typowaniu doświadczenie ponadprzeciętne postaram się zaprezentować kilkaset typów i zobaczymy co z tego będzie...
Ale nie Tobie chodziło aby porwać tłumy z szabelkami na czołgi a sam się schowałes do bunkra
Kolego przeczytaj sobie główny temat Hanka bo jak widać tego nie zrobiłeś inaczej byś wiedział czemu nie podaje typów na forum. Sam się z nim o to dochodziłem swojego czasu ale szanuje jego decyzję. Poza tym bez komentarza bo szkoda słów.

Co ty do mnie mowisz czlowieku? Chcesz grac jego typy to graj, ale nie mow mi co mam komentowac, a czego nie. Cos opowiadasz o Hanku i 4x0-0 jednego dnia, niestety jak cos takiego trafil to w weekend, gdzie meczow jest setka i jest w stanie przypilnowac stan konta, a nie w srode wieczor, gdzie masz 5 meczow na krzyz. Logowanie sie tutaj i wrzucanie spotkan jakie aktualnie leca z wyeliminowaniem jednego w ktorym nie podobaja mi sie stroje gosci to jest granie na pałe, a tym samym zasmiecanie tematu.
Człowieku przeczytaj sobie co napisałeś, ale tak z pięć razy, choć w tym przypadku może to nie wystarczyć, wrzuciłeś dwa zbędne posty które niczego nie wnoszą do tematu, nikomu nie pomogłeś, żadnych typów nie podałeś a masz czelność puczać innych. Założe się że jakby te typy Muntara weszły to bys siedział cicho jak mysz pod miotłą a tak możesz sobie troche ponabijać posty nie mając nic konstruktywnego do powiedzenia. Widać czytanie ze zrozumieniem nie jest mocną stroną większości tu piszących. Już napisałem koledze Madrista77, podaj pare typów, zagramy, zobaczymy a potem pokomentujemy. Pisać takie bzdury po fakcie to każdy potrafi, trzeba było napisać przed meczm ten typ czy tamten jest do bani bo... A tu cisza. Szkoda gadać????
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Po 1 tu jest temat poświęcony typom.
Po 2 jeśli sie system nie podoba to nie grajcie.
Po 3 nie posiadam jakiegoś super budżetu przez co stosuję zupełnie inne stawki od Hanka.
Cały mecz od 1 minuty do ostatniej kostuje mnie 88J. Jasne że ktoś powie &quot;im mniejsze stawki tym mniejszy zysk&quot; zgodzę się z tym ale dla mnie zysk to zysk i już kilka razy dotkliwie przegrałem sporo kasy i wiem że lepiej wolniej zarobić niż jednego dnia być +500 a drugiego -1000.
arosbetos w takim razie czekam z niecierpliwością na Twoje typy zobaczymy jak Ci pójdzie czy to wymyślisz ową genialną metodę bo wiesz wakacje się zbliżają i pewnie każdy z nas chciałby mieć wakacje na wypasie ????
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Po 1 tu jest temat poświęcony typom.
Po 2 jeśli sie system nie podoba to nie grajcie.
Po 3 nie posiadam jakiegoś super budżetu przez co stosuję zupełnie inne stawki od Hanka.
Cały mecz od 1 minuty do ostatniej kostuje mnie 88J. Jasne że ktoś powie &quot;im mniejsze stawki tym mniejszy zysk&quot; zgodzę się z tym ale dla mnie zysk to zysk i już kilka razy dotkliwie przegrałem sporo kasy i wiem że lepiej wolniej zarobić niż jednego dnia być +500 a drugiego -1000.
arosbetos w takim razie czekam z niecierpliwością na Twoje typy zobaczymy jak Ci pójdzie czy to wymyślisz ową genialną metodę bo wiesz wakacje się zbliżają i pewnie każdy z nas chciałby mieć wakacje na wypasie ????
Na te 50 stron młucenia tematu to może 3 są z typami;) Najwięcej jest komentarzy pseudotyperów co to dużo gadają o typach innych a sami nic nie prezentują. Już pisałem żeby założyć oddzielny temat, taki kącik złamanych serc gdzie coponiektórzy mogliby powylewać swoje żale ale nie przeszło;)
 
S 1K

shevc

Użytkownik
Hank rozgrzałeś publikę swoim kilkonastoma typami i postami i ich zostawiłeś , dobrze wiesz że nie pociągnołes tematu na tyle ile trzeba. Jak polityk sprytna demagogia Korwin Mikke bukmacherki i co teraz ludzie potracili kasę na wakacje...
Widzisz @Hank teraz to Ty będziesz musiał każdemu co wtopił kasę na wakacje oddać te 50 zł :grin:
Taki malutki off na rozluźnienie atmosfery ;)

A co do samego systemu to jeszcze w zeszłym roku grałem nim sporo, tyle że na stały zysk i raczej bez zakładek (czekałem prawie do końca każdej 10minutówki żeby kurs był jak największy) i powiem jedno: jak idzie dobrze to strasznie uzależnia i myślę, że to jest powód późniejszego grania na pałę wszystkiego jak leci. A to prowadzi wiadomo do czego. Obecnie stosuję go rzadko a moim ostatnim najlepiej zapamiętanym meczem tym systemem był jakiś ligowy mecz Żalgirisu niedawno. Strzelili wtedy 4 gole ale mecz zakończył się wynikiem 0-0 ;)
 
W 0

wookithenewguy

Użytkownik
Co wy robicie z tego tematu. Jak nie macie typów to nic nie piszcie, a o przegranych (bo od nich zaczęły się wasze bunty) żalcie się rodzicom/żonom, a nie hankowi, który tylko wskazał wam drogę do powiększenia profitu. Jezu
Od teraz kto się tu wypowie bez podania ciekawego typu i analizy ten pedał ????
 
Do góry Bottom