>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

pagni 138

pagni

Użytkownik
Molde gol ale odpuściłem ostatni próg ale grałem od 2 połowy gorzej z Sandness tu sporo wtopiłem i przez to mam zachwiany budżet :-( trzeba będzie zmniejszyć stawki.
Psia kość norweska pierwsza mnie zawiodła !!!!!
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
No cóż, kolejne 2 wtopy. Ja Panowie odpuszczam do przyszłego sezonu, może pogram trochę na Mundialu. Jestem zdruzgotany tym jak wyglądał mój stan konta po pierwszych 3-4 tygodniach systemu, a jak wygląda teraz.. Ostatnie tygodnie to chyba pierwsza tak poważna lekcja jaką dostałem od bukmachera w mojej krótkiej przygodzie z zakładami. Niemniej jednak dalej uważam system za genialny, na pewno będę dalej śledził Wasze poczynania. Powodzenia Panowie! ;)
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
U mnie też nie za kolorowo, dobrze że końcówki grałem na WH, co pozwoliło mi zmniejszyć stratę ale cały wczorajszy zysk oddałem bukowi na meczu Sadnes. :mad:
Trzeba pomyśleć trochę nad modyfikacją stawkowania bo się zdenerwowałem że jeden mecz zabrał mi całe wczorajsze zyski. Może edi8 jakiś pomysł jak zmodyfikować stawkowanie aby jeden mecz nie zabierał całych jednodniowych zarobków w razie wtopy?? Bo nawet granie takiego Bayernu z Borusiią udupi system. Buki już nie znają granic skoro udupiają spotkania o finał pucharu, więc trzeba coś wymyślić na plugastwo. Jedyna opcja to chyba grać tak jak wcześniej grałem, od połowy(mecz w którym do przerwy jest 0:0) lub do połowy meczu(bardziej pewny). Co myślicie?
 
emm 99

emm

Użytkownik
System jest na prawde dobry i nalezy, a nawet trzeba z niego korzystac.
Mysle ze stawkowanie zaczynamy:
- miedzy 20 - 30` stawka 5pln
pierwsze dwa progi gramy x 100%
tj. 30-40` x10pln,
40-50` x20pln,
pozniej:
50-60` x 30pln
60-70` x 45pln
70-80` x 70pln
80-90` x 100pln (nie wiem czy nie odpuszczac ostatniego progu z racji nizszego kursu i mega stawki.. )
Uwazam, ze warto tez czasami dobrze przyjerzec sie i pograc spotkanie druzyny ktora w zeszlej kolejce zaliczyla 0:0.
Generalnie duza cierpliwosc, dla mnie najlepsze ligi odpadly.
Natomiast mysle, ze juz we wrzesniu pieniadze beda dobre.
Ograniczyc granie do 25-30 zdarzen miesiecznie z maksymalna skutecznoscia i to powinno wystarczyc.

Jak dla mnie to najlepsze ligi do grania - fajnie jakby ktos jeszcze przeanalizowal to pod kontem nastepnego sezonu.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
80-90` x 300pln (nie wiem czy nie odpuszczac ostatniego progu z racji nizszego kursu i mega stawki.. )
Ja ostatnie progi gram na Williamhillu na rynkach pięciominutowych, wtedy na minuty 80-90 mamy kursy w okolicach 7,00/2 progi 5 minutowe daje średnio kurs, 3,50 czyli prawie jak zakładka na 10 minut. Ale myślę, że moje wcześniejsze granie zmodyfikowanym systemem było nieco lepsze, bo grałem do połowy 10 minutówki w spotkaniach w których do połowy musiał paść gol. Jeżeli nie padał to odpuszczałem. Ewentualnie grałem od połowy w spotkaniach gdzie było 0 - 0 również na rynkach 10 minutowych.
 
emm 99

emm

Użytkownik
Na Williamie sa tylko 5` zaklady?
Mysle ze pomysl pograc te 5` od 45 minuty do konca jest niezly.
Ze stawkami zwiekszajacymi sie o 20% np.
45-50` - 10pln
50-55` - 12pln
55-60` - 15pln
60-65` - 18pln

i tak dalej, stawki stosunkowo nieduze, wiadomo zabawy bedzie przy tym duzo, ale jakby tak wplacic na buka kilka stow i pobawil sie od wrzesnia - grudnia to wg mnie zysk conajmniej 10krotny jest mozliwy ????
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Na Williamie sa tylko 5` zaklady?
Mysle ze pomysl pograc te 5` od 45 minuty do konca jest niezly.
Ze stawkami zwiekszajacymi sie o 20% np.

45-50` - 10pln
50-55` - 12pln
55-60` - 15pln
60-65` - 18pln


i tak dalej, stawki stosunkowo nieduze, wiadomo zabawy bedzie przy tym duzo, ale jakby tak wplacic na buka kilka stow i pobawil sie od wrzesnia - grudnia to wg mnie zysk conajmniej 10krotny jest mozliwy ????
Tylko w Williamie są ruchome pięciominutówki więc można robić zakładki jak się chce. Bo tam możesz postawić np gol w minutach od 67-72 by minutę później postawić od 68-73 minuty ;)
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Trzeba pomyśleć trochę nad modyfikacją stawkowania bo się zdenerwowałem że jeden mecz zabrał mi całe wczorajsze zyski. Może edi8 jakiś pomysł jak zmodyfikować stawkowanie aby jeden mecz nie zabierał całych jednodniowych zarobków w razie wtopy?? Bo nawet granie takiego Bayernu z Borusiią udupi system. Buki już nie znają granic skoro udupiają spotkania o finał pucharu, więc trzeba coś wymyślić na plugastwo. Jedyna opcja to chyba grać tak jak wcześniej grałem, od połowy(mecz w którym do przerwy jest 0:0) lub do połowy meczu(bardziej pewny). Co myślicie?
Odpiszę Tobie, ale wielu osobom innym też:

Hank powtarzał niejednokrotnie o zaletach i wadach tego systemu, ale Ty jak i inni podobni uparcie twierdzicie, że jest inaczej. W temacie dot. systemu gry, a nie typów, wielokrotnie na niejednej stronie przewijał się temat odpowiedniego doboru spotkań + dużego ryzyka w trakcie przegranej.
Ten system wymaga dobrej analizy, stalowyc nerwów i cierpliwości, a nie rąbanie spotkań jak leci, gdzie połowa co najmniej nie nadaje się do gry i fartownie wpadnie bramka i wszyscy się cieszą, po czym uważają, że to był świetny wybór - nie, to był po prostu fuks...
piszesz o meczu Bayern - Borussia... naprawdę myślałeś, że tam szybko padną gole? W meczu finałowym pucharu Niemiec, gdzie nie ma rewanżu? :zoltakartka:

Życzę wam jak najlepiej, ale grając w ten sposób jak teraz, to uwierz że daleko nie zajedziesz. Kwestia czasu, ja też tak grałem na początku zachwycony dużymi zyskami, z kwoty trzycyfrowej zrobiłem pięciocyfrową... a potem w ciągu nieco ponad tygodnia liga niemiecka i hiszpańska załatwiła mnie tak, że cofnąłem się prawie do punktu wyjścia, ale nauczyło mnie to, żeby być cierpliwym i tyle.


No i na koniec trochę bardziej radośnie - życzę powodzenia i częstych zakładek, bo ja bym połowy tych typów które są tu podawane - nie zagrał ????
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Na Williamie sa tylko 5` zaklady?
Mysle ze pomysl pograc te 5` od 45 minuty do konca jest niezly.
Ze stawkami zwiekszajacymi sie o 20% np.

45-50` - 10pln
50-55` - 12pln
55-60` - 15pln
60-65` - 18pln


i tak dalej, stawki stosunkowo nieduze, wiadomo zabawy bedzie przy tym duzo, ale jakby tak wplacic na buka kilka stow i pobawil sie od wrzesnia - grudnia to wg mnie zysk conajmniej 10krotny jest mozliwy ????

Na WH pięciominutówki nawet jeśli ruchome nie dają zadowalającej zakładki nawet mimo wysokiego kursu, czas jest zbyt krótki, a postawić też trzeba niemało;)
Zapominacie cały czas o jednym, system Hanka opiera się na zakładkach i z tego tak naprawde jest zysk. Co z tego że zagram 10 meczy gdzie bramki pojawią się w pierwszej połowie i ugram np. 200zł skoro potem przyjdzie taki mecz jak wczoraj Sandnes i mało że cały zysk pójdzie w d... to jeszcze dołożę do interesu.
Ryzyko niestety w tej grze jest i wbrew pozorom niemałe, teraz jest malo meczy, wszystki znane ligi się pokończyły albo kończą, mozna grać te mniej popularne ale jak widać tu loteria. Statystyki też niewiele pomagają, niech mnie ktoś przekona że jest inaczej ????
Niby z tej strony http://www.betsaint.com/match-analyse_not_0-0.asp?id=19-05-2014 widać że Sandnes był idealny do grania i co z tego? Dzień wcześniej Latina - Siena było najgorszym meczem do grania a jaki był wynik każdy widział. Powtórzę to jeszcze raz, statystyki nie grają.
Już tu ostatnio padło pytanie i mi też się nasuwa, jaki mecz grać? Taki gdzie wyniki między zespołami grającymi są tylko bramkowe? Czy może taki gdzie np. na 10 meczy 5 jest bezbramkowych?
 
P 0

prusak

Użytkownik
Moim zdanie system jest naprawdę dobry i skuteczny !!! tylko trzeba mieć wiedze i co dla nie których forumowiczow umiejętność czytania i dobrego rozumowania tego co się gra , ja osobiście gram mecze w których jestem pewien ze padnie 1 gol tylko jeden !!! ito może być 3 minuta meczu i starczy (chociaż czasami zastanawiałem się nad 2 golem ale wiem ze to zgubne i błędne ) wole czekać na weekend i zarobić parę złotych niż grac mecze o których nic Niewinem !! czasami wystarcza mi 3 -4 mecze z bramka i jestem zadowolony , budżet u buka buduje się trudno ale łatwo jest go przegrać, co do MŚ 2014 to panowie też będzie trudne typowanie !! każdy kto się zna trochę na piłce będzie wiedział czemu ;) było by 1000 % łatwiej każdemu grac gdyby na tym forum pojawiały się tylko typy do analizy bez zbędnych śmieci !! grajcie to na czym się znacie a nie każdy jeden mecz jaki jest dostępny w bet365 !!
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Odpiszę Tobie, ale wielu osobom innym też:

Hank powtarzał niejednokrotnie o zaletach i wadach tego systemu, ale Ty jak i inni podobni uparcie twierdzicie, że jest inaczej. W temacie dot. systemu gry, a nie typów, wielokrotnie na niejednej stronie przewijał się temat odpowiedniego doboru spotkań + dużego ryzyka w trakcie przegranej.
Ten system wymaga dobrej analizy, stalowyc nerwów i cierpliwości, a nie rąbanie spotkań jak leci, gdzie połowa co najmniej nie nadaje się do gry i fartownie wpadnie bramka i wszyscy się cieszą, po czym uważają, że to był świetny wybór - nie, to był po prostu fuks...
piszesz o meczu Bayern - Borussia... naprawdę myślałeś, że tam szybko padną gole? W meczu finałowym pucharu Niemiec, gdzie nie ma rewanżu? :zoltakartka:

Życzę wam jak najlepiej, ale grając w ten sposób jak teraz, to uwierz że daleko nie zajedziesz. Kwestia czasu, ja też tak grałem na początku zachwycony dużymi zyskami, z kwoty trzycyfrowej zrobiłem pięciocyfrową... a potem w ciągu nieco ponad tygodnia liga niemiecka i hiszpańska załatwiła mnie tak, że cofnąłem się prawie do punktu wyjścia, ale nauczyło mnie to, żeby być cierpliwym i tyle.


No i na koniec trochę bardziej radośnie - życzę powodzenia i częstych zakładek, bo ja bym połowy tych typów które są tu podawane - nie zagrał ????
Muszę wziąć trochę chłopaków w obronę ???? O ile system stawkowania i jego modyfikacje, granie pięciominutówek, od drugiej połowy czy przeskakiwanie z progresją z meczu do meczu jak kura z grzędy na grzędę nie jest zbyt dobre to dobór meczy niekoniecznie musi być zły. Większość posiłkuje się statystykami i jak są ok to grają. Łatwo się mówi &quot;ja bym połowy meczy nie zagrał&quot;. Podaj te co zagrałeś, które ci weszły a na których wtopiłeś to wtedy się dowiesz od innych czy twój typ był dobry czy nie. To na czym Hank zarabia czy traci to jak wiadomo tajemnica (przyczyny podawał) skąd wiesz co gra a czego nie? Sam kiedyś napisał &quot;pocieszcie się że jak wy wtapianie na jakimś spotkaniu to ja wtapiam więcej&quot; ???? Nawet jak będziemy się wszyscy trzymać zasad to nikt nam nie zagwarantuje zaliczenia wtopy, nawet przy najlepszej analizie.
 
P 0

prusak

Użytkownik
Sandnes!! może ktoś się wypowie co do znajomości tego zespołu i poszuka przyczyny porażki zobacz na zwykły typ i zobacz jak kursy były do siebie zbliżone !!! bramki w takich meczach sa trudne do strzelenia !!! ciekawe czy ktoś miał znajomość ligi J czy był grany bo był dostępny na bet365 ??
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Dokładnie, tak. Hank czasem też wtapia i to jest część systemu ???? . Jak zaczynałem pracę nad systemem to wiedziałem że robienie czegoś bez dopuszczenia możliwości porażki jest idiotyzmem. W tym temacie moim zdaniem kuleją 2 bardzo ważne sprawy. Przy małej ilości spotkań w danym dniu jest grane co popadnie. Pamietajcie że gramy mecze typu &quot; Tu musi być bramka&quot; a nie &quot; Raczej tu coś wpadnie&quot;. To że będzie bramka jest oczywiście nieporównywalnie bardziej prawdopodobne niż to że jej nie będzie. W moim przypadku, mecz któremu dawałem chyba największe szanse na 0-0 w tym sezonie czyli Atletico- Chelsea i tak miał w moim odczuciu 80% na bramke a 20% na nie. Każdy musi sobie szanse oceniać sam na podstawie dokonanych analiz i wyznaczyć próg prawdopodobieństwa od którego gramy czy też gramy grubo. Jak ja gram mecze to z przekonaniem, a że czasem też będzie 0-0 to nic nie poradzę. Inna sprawa to że dużą jeśli nie największą zaletą tego systemu jest możliwość wpływania na system w trakcie meczu. Tutaj widze mało kto pasuje i to ma meczach gdzie nic się nie dzieje.

System jest tylko i aż tak dobry jak typujący który go używa ;)
Inna sprawa to niech każdy sobie spróbuje jak by wyglądał stan finansów gdyby grał innym systememe na over0.5. All in, dzielenie kapitału itd. Na tej podstawie powinien był oceniany ten system a nie ile kto jest do przodu a ile do tyłu.


Jeszcze jedna kwestia to 5minutówki Mutara. Moim zdaniem to jest wybitnie kiepski pomysł bo grane zwłaszcza po 80 min pochłaniają już sporą ilość gotówki, ryzyko związane z rzutem karnym pod koniec i kontuzją, niebezpiecznym rzutem wolnym, zamrożeniem rynków jest nieproporcjonalne do przyniesionych zysków. Trzeba by grać na 5minutówkach 3 minutowe zakładki a i tak nie dawałoby to gwarancji sukcesu. Typowo dla tych co lubią ryzyko, a jak wiadomo to takich bukmacherzy lubią najbardziej :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
No ja osobiście ten mecz odpuscilem, 2 drużyny które są w słabej formie i mają ewidentny problem ze zdobywaniem bramek. Czy zdziwiłby mnie wynik 2:2 ? Nie. Ale tak jak pisałem wcześniej mojego progu prawdopodobieństwa do grania nie przeszło. teraz nie ma już sensu dyskutować o czymś co było, wyciągamy wnioski i jedziemy dalej ;)
Btw, Molde też nie grałem bo 2 drużyny z całkiem przyzwoita defensywą. Reszte Norewskiej grałem
 
S 4

sempre46

Użytkownik
obserwuję ten temat ,nie mam rozeznania dokładnego jakie to pieniądze zarabia się przy jakimś konkretnym systemie stawkowania ale zainteresowałem się wspominanym powyżej meczem -finałem pucharu Niemiec -i zobaczyłem ,że kurs na wynik 0-0 wynosił u niektórych buków ok 18 a więc czy nie warto było podeprzeć się aby zminimalizować ewentualną stratę?
Jeżeli wezmę pod uwagę stawkowanie eMm które przedstawił powyżej
- miedzy 20 - 30` stawka 5pln
pierwsze dwa progi gramy x 100%
tj. 30-40` x10pln,
40-50` x20pln,
pozniej:
50-60` x 30pln
60-70` x 45pln
70-80` x 70pln
80-90` x 100pln (nie wiem czy nie odpuszczac ostatniego progu z racji nizszego kursu i mega stawki.. )
to suma stawek wynosi 280zł a więc przy kursie 18 wystarczy zagrać za ok 16zł .
Czy zatem te 16zł nie zabezpieczy wpadki ?czy te 16zł skonsumuje cały ewentualny zysk?
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Nie no ok, ciężko się nie zgodzić że tyły tabeli grzeją i to dobrze, ale sam wiesz jakie trudności i to dość często ma zespół z góry tabeli grający z ostatnim ???? , nie zawsze jest reguła. Akurat nie pisze tego do Ciebie Hank ale rozwala mnie hasło &quot;specjalistów&quot; po meczu &quot;ja tego nie grałem bo to czy tamto&quot;, nagle wszyscy tacy mądrzy, a jakoś nie widziałem żeby któryś z mądrali napisał coś przed meczem w stylu &quot;...chłopaki nie grajcie tego bo..&quot;
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
sempre46, było
Nie zabezpieczy

pgrom, mysle ze na forum by to nie przeszlo bo jak ja odpuszczam mecze z jakiś powodów to w 8-9 przypadkach na 10 i tak tam jest bramka ;)

Tylko że te 1-2 na 10 ratuje mnie przed notowaniem straty.
Na forum by było widać tylko gościa co pisze żeby nie grać i prawie nigdy nie trafia :p
 
P 22

pgrom

Użytkownik
sempre46, było
Nie zabezpieczy

pgrom, mysle ze na forum by to nie przeszlo bo jak ja odpuszczam mecze z jakiś powodów to w 8-9 przypadkach na 10 i tak tam jest bramka ;)

Tylko że te 1-2 na 10 ratuje mnie przed notowaniem straty.
Na forum by było widać tylko gościa co pisze żeby nie grać i prawie nigdy nie trafia :p
To jasne tylko chodzi o to żeby nie mądrzyć się na forum po czasie tylko zachować te mądrości dla siebie, nie chcesz grać danego meczu to nie graj, skoro nie pomagasz to nie przeszkadzaj.
Poza tym jedziemy dalej z tym koksem;)
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Znowu musze lekkiego offtopa zrobić ale pisze właśnie 1000 post w temacie którzy powstał niecale 2 tyg temu i ma 35tys odwiedzin ????

FB coś płaci za ilość wyświetleń ? xD
Bo wychodzi jak lokalny Gangnam Style ^^
 
Do góry Bottom