>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

muntar 506

muntar

Użytkownik
Ja już dalej nie gram bo wystarczająco zainkasowałem na tym jednym meczu. Jak ktoś chce to może stawkowaniem 1/5 grać czwartego gola. Szansę na padnięcie czwartej szmaty oceniam na 90%.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
A podobno ta nasza ekstaklapa taka underowa jest ???? No i w meczu Valarenga 1:1 a na rumunii właśnie 0:1, wstrętny buk nie dał mi zarobić na pewniakach ;/ Chyba pora spróbować rynków 5-cio minutowych na Williamhillu.
Edit: Gram do 5-tej szmaty stawkowanie 1/5. Teraz wchodzę w mecz Orebro stawkowanie tak jak wcześniej podałem. W meczu Orebro nawet 3 minutowe zakładki na daną chwilę. Mecz Bari gram na Williamhillu na rynkach 5-cio minutowych.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Troche nie pasuje do systemu, ale to moj topic to wybaczycie :p
starych wyjadaczy poprosze o znalezienie mi wyniku meczu z wiarygodnego zrodla
Deer Alaa v Aeera siatkówka Jordania
Z góry dzieki a zeby nie bylo takiego offtopu to Arminia adzisiaj zdecydowanie do grania chociaz trzeba patrzec jakim nastawieniem wyjda
Edit:
Dobra juz ok, bo mialem surebeta i w obu bukach porazka mimo przeciwstawnych wyniku wiec zwatpliem ????
bet365 sie poprawil
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Orebro szybko zamknięte, do przerwy. To teraz czekam na 5 gola w chorzowie. W chorzowie klapa z tym golem, na szczęście stawkowanie 1/5.
Edit: Bari w końcu gol.
Edit 2: Bielfield - Darmstad stawkowanie 3/5
Bielfield - Darmstad szybka kosa, 24 minuta i gol.
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Muntar gratulacje za dobre typy i dzięki, że je tu wrzucasz. Miałbym małą prośbę, czy możesz trochę częściej zwyczajnie edytowac swoje posty, a nie dodawac każdy kolejny jak coś wpadnie i jak grasz dalej? ;) Bo po prostu robi się niepotrzebny spam, przynajmniej według mnie. Myślę, że spokojnie zmieściłbyś sie chociażby w jednym poście na mecz ???? To tyle, nie odbieraj mojej sugestii w złym tonie, po prostu uważam, że temat mógłby byc znacznie bardziej zwięzły i przejrzysty. I oczywiście to prośba nie tylko do Ciebie.
Dzięki za typy i powodzenia, wysokich wygranych życzę.
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Po statystykach które wkleił Edi8, Latina - Siena to był ostatni mecz który można było grać a wbrew pozorom Siena ładnie weszła i to z zakładką;) Mimo że dziś mało meczy to jednak dało się fajnie zagrać na plus. Kecaj nie dopisałeś że Latina faktycznie ma playoffy w kieszeni ale Siena ma jeszcze o co walczyć dlatego warto było obstawić ten mecz, zdobywając dziś 3 pkt łapie się do fazy play-off a w ostatnich dwóch meczach musi tylko ten stan utrzymać. Panowie tak naprawdę statystyki nie grają tylko piłkarze, tak samo jak większość obstawiła by over w meczu Chelsea - Norwich tak pewnie większość nie zagrała meczu Latina - Siena.;)
 
E 9

edhansoft

Użytkownik
Klikasz tam na przy meczu i masz obszerne statystyki,w tym H2H w podziale na home/away np:

.
Dzięki za odpowiedź. Czyli trzeba klikać osobno każdy mecz. A szukam czegoś takiego jak w BetSaint, że jedno kliknięcie w &quot;Not 0-0&quot; wyświetla przeanalizowane mecze pod szukany schemat.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@edhansoft&gt;&gt;&gt;

Wśród znanych mi kilkudziesięciu bezpłatnych stron prezentujących statystyki - a które to strony zebrałem w tym wątku:
http://forum.bukmacherskie.com/f46/moj-zbior-linkow-glownie-statystyki-pilkarskie-29369.html

nie ma takiej, która wykazywałaby na bieżący dzień tendencje w zebranych wynikach pary aktualnych rywali , jak ta o którą pytasz: czyli co do braku remisów w ich spotkaniach - bez konieczności wchodzenia w H2H

Specjalistyczne serwisy typu SPORTRADAR, SPORTSDATA, OPTA, ACTIM STATS czy BETRADAR, oferują możliwość wykonania praktycznie każdego rodzaju statystyk na zamówienie klienta - ale to jest drogi gips...
.............

Same trendy wśród zespołów, dla określonego rodzaju wyników jak trwające ich serie np. W/D/L czy under/over bądź BTS/noBTS, są podawane w tych źródłach:

http://forum.bukmacherskie.com/f46/serie-wynikow-72309.html

.
 
emm 99

emm

Użytkownik
Pora kontynuowac dobra passe, dzis nie ma duzo meczy, ale o ile buk wystawi 10` to bedzie na czym zarobic.

17:30
Suduva - Atlantas
✅
Wysokie srednie, niezle mecze bezposrednie, gospodarze wysoko w tabeli, jesli w cos dzis inwestowac to uwazam ze powinno byc gladko.

20:05 Stabaek - Stromsgodset
Goscie to lider tabeli, w posrednich pojedynkach na boisku gospodarzy czesto over 2,5. Srednia goli jednej jak i drugiej druzyny 3.2
Na 18 meczy rozegranych przez obie ekipy w 17 over 0,5 - dla mnie bez dnia.

Jakies informacje na temat Slovan Bratislava - Nitra ? ✅
 
Do góry Bottom