>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

emm 99

emm

Użytkownik
20:45
Schalke
- Maribor ✅✅✅
Goscie wg mnie dostarczyciel punktow co pokazal pierwszy mecz. Jesli kursy beda wygladaly obiecujaco gram na gola gospodarzy. I zamierzam pograc:
12` gol przed 20`
15` gol przed 30`
25` gol przed 40`
Z zakladka duzo latwiej, ale tak jak wspomnialem kursy, kursy i jeszcze raz kursy ;)
[troszke postraszyli, tym bardziej ze gra taka sobie, grunt ze weszlo dosc przyzwoicie, choc granie kurs 3,75 na gola Schalke w stosunku do 3,25 na bramke kogokolwiek bylo NIEROZSADNE]

20:45
Sporting - Chelsea ✅✅✅
Tak wiem, Sporting nie przegral od 16? spotkan w pucharach, ale Chelsea tak samo jak w zeszlym roku (Basel) zaliczyla wtope, czas na komplet punktow.. ale tutaj po prostu gol.

20:45
Wigan - Nottingham
Ot tak, jakby komus bylo malo :p
 
M 0

maersk

Użytkownik
Bez zakładki tez da rade zarobić. Oczywiście z zakładka więcej, ale nikt nie ma na te wpływu. Po to się czeka do kursu 3.00 żeby w razie czego bez zakładki był również zysk.
 
emm 99

emm

Użytkownik
Lub gra tak jak ja teraz po przerwie szwedzka:
51-60` 4 x20
55-70` 2,75 x20 (w 59 chcialem zagrac za nastepne 20)
:gool: w 57`
Tak jak pisalem wszystko zalezy od kursu, a zakladki najbardziej ciesza. Pograj, zobaczysz - powodzenia!
 
M 0

maersk

Użytkownik
20:45
Schalke
- Maribor ✅✅✅

Goscie wg mnie dostarczyciel punktow co pokazal pierwszy mecz. Jesli kursy beda wygladaly obiecujaco gram na gola gospodarzy. I zamierzam pograc:

12` gol przed 20`
15` gol przed 30`
25` gol przed 40`

Z zakladka duzo latwiej, ale tak jak wspomnialem kursy, kursy i jeszcze raz kursy ;)

[troszke postraszyli, tym bardziej ze gra taka sobie, grunt ze weszlo dosc przyzwoicie, choc granie kurs 3,75 na gola Schalke w stosunku do 3,25 na bramke kogokolwiek bylo NIEROZSADNE]


20:45
Sporting - Chelsea ✅✅✅

Tak wiem, Sporting nie przegral od 16? spotkan w pucharach, ale Chelsea tak samo jak w zeszlym roku (Basel) zaliczyla wtope, czas na komplet punktow.. ale tutaj po prostu gol.


20:45
Wigan - Nottingham

Ot tak, jakby komus bylo malo :p

Pewnie teraz wyjdę na cwaniaka, ale dopiero teraz zauważyłem ze wziąłeś mecz Wigan z Nottingham. Patrzyłes tylko da pozycję w tabeli zapewne i dlatego, że znasz te drużyny jako tako z występów w Premier League. Ja się zastanawiałem przed meczami właśnie nad tym meczem, ale włączyłem statystyki i dosłownie tragedia. Mecz typowo underowy. Ostatnie dwa na pięć meczów kończyło się po zero pomiędzy tymi drużynami.

Jakby komuś było mało, to przegrał dzisiaj spory profit ????
Trzeba wybrać, dwa, trzy mecze i tego się trzymać. Nie ma co grać na siłę. 20 typów w tygodniu w zupełności starczy.
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Pewnie teraz wyjdę na cwaniaka, ale dopiero teraz zauważyłem ze wziąłeś mecz Wigan z Nottingham. Patrzyłes tylko da pozycję w tabeli zapewne i dlatego, że znasz te drużyny jako tako z występów w Premier League. Ja się zastanawiałem przed meczami właśnie nad tym meczem, ale włączyłem statystyki i dosłownie tragedia. Mecz typowo underowy. Ostatnie dwa na pięć meczów kończyło się po zero pomiędzy tymi drużynami.

Jakby komuś było mało, to przegrał dzisiaj spory profit ????
Trzeba wybrać, dwa, trzy mecze i tego się trzymać. Nie ma co grać na siłę. 20 typów w tygodniu w zupełności starczy.
Jakbyś dłużej siedział w temacie to byś wiedział, że czasem eMm podawał typy typowo na przełamanie serii remisów danej drużyny. Wtopa zawsze prędzej czy później się trafi to nieuniknione. Fakt, że trafiają się jeszcze dłuższe serie i 6-7 kolejek z rzędu drużyna kończy mecz remisując jednak 3x pod rząd 0-0 to rzadkość. Najważniejsze żeby w końcowym rozrachunku być na ✅
 
M 0

maersk

Użytkownik
To ze sie nie udzielam, nie znaczy ze sie nie znam. Ten system gram od dawna i wiem, ze aby byc na plusie trzeba byc bardzo ostroznym i do tego podpierac sie analizami i statystykami. Reszta to szczescie, ale szczesciu trzeba pomoc.
 
tevez5 53

tevez5

Użytkownik
20:45
Schalke
- Maribor ✅✅✅

Goscie wg mnie dostarczyciel punktow co pokazal pierwszy mecz. Jesli kursy beda wygladaly obiecujaco gram na gola gospodarzy. I zamierzam pograc:

12` gol przed 20`
15` gol przed 30`
25` gol przed 40`

Z zakladka duzo latwiej, ale tak jak wspomnialem kursy, kursy i jeszcze raz kursy ;)

[troszke postraszyli, tym bardziej ze gra taka sobie, grunt ze weszlo dosc przyzwoicie, choc granie kurs 3,75 na gola Schalke w stosunku do 3,25 na bramke kogokolwiek bylo NIEROZSADNE]


20:45
Sporting - Chelsea ✅✅✅

Tak wiem, Sporting nie przegral od 16? spotkan w pucharach, ale Chelsea tak samo jak w zeszlym roku (Basel) zaliczyla wtope, czas na komplet punktow.. ale tutaj po prostu gol.


20:45
Wigan - Nottingham

Ot tak, jakby komus bylo malo :p
Wybrałem Schalke i wygrałem, dzięki. Dopiero zaczynam więc jest to malutki plus ale ciesze sie że do przodu.

Powiedzcie mi kiedy odpuszczacie dalsze stawianie ? Gdy padną dwie bramki? Jedna ?
 
P 13

pusty

Użytkownik
Wybrałem Schalke i wygrałem, dzięki. Dopiero zaczynam więc jest to malutki plus ale ciesze sie że do przodu.
Powiedzcie mi kiedy odpuszczacie dalsze stawianie ? Gdy padną dwie bramki? Jedna ?
założenie systemu to gra do 1 jednej bramki, ja gram zazwyczaj na więcej goli, wszystko zależy od meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
emm 99

emm

Użytkownik
Tak tak, zle zostal napisany post - a ja ostatecznie tego nie zagralem, bo dopiero jak w meczu Schalke padl gol to zajalem sie doglebna analiza Nottingham.
To, ze w ostatnim meczu nie bylo goli nie oznacza, ze w tym musza byc na 100% to zadna regula, natomiast nie wiem czy teraz 3 mecz pod rzad bez bramek bedzie ;)
Czemu nie zagrales Schalke? Wiesz ile na nim mozna bylo zarobic zakladki przy kursie 3? Duzo.

Mam nadzieje, ze jesli ktos zagram juz podane przeze mnie Nottingham to wczesniej pogral Schalke i Chelsea i zminimalizowal maksymalnie straty.

11:00
Zenit - Monaco (U19)
choc watpie zeby byly minutowki nie mowiac juz zeby byly przyzwoite.
[brak minutowek]

20:45
Arsenal - Galata ✅✅✅
Moze gol tych pierwszych?
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Ja takiego sposobu grania ani nie popieram ani nie neguje, bo sam go nie stosuje. Równie dobrze można wybrać mecz gdzie obydwie drużyny w 5 ostatnich kolejkach zaliczyły BTS, a przyjdzie ten dzień i &quot;będzie przełamanie serii w drugą strone&quot; i skończy się 0-0 choć nic na to nie wskazywało i tu się zgodze z Maersk w 100%, że poza analizą potrzebne jest też szczęście żeby takie mecze trafiać jak najrzadziej, bo nie da się ich wyeliminować w 100%. W obydwu przypadkach porażka boli tak samo mocno. Ja wybrałem opcje z drużynami overowymi szczególnie jak grają u siebie choć kursy są niższe i o zakładkę trudniej. Nie testowałem drugiej opcji to nie będę jej oceniał. Mi wystarczą takie emocje jakie mam przy overowych drużynach i zyski bez zakładki (chyba, że dopisze szczęscie i uda się złapac 2minutową zakładke:]) choć wiem, że są osoby o mocniejszych nerwach i wybierają mecze stricte underowe specjalnie dla wyższych kursów i też były przez jakiś czas na ✅, jak jest teraz nie wiem ...
 
thestig 71

thestig

Użytkownik
Czemu nie zagrales Schalke? Wiesz ile na nim mozna bylo zarobic zakladki przy kursie 3? Duzo.
No nie wiem jak to zrobiłeś, grałem na gola Schalke i od progu 50 łapałem już nie 3,0 tylko 2,75, żeby zwiększyć szansę na zakładkę. Zagrałem próg do 70:00 za 2,75 i dosłownie chwilę potem wpadł gol Huntelaara, więc nie wiem jak zdołałeś złapać kurs 3,0. :razz:
 
tevez5 53

tevez5

Użytkownik
Ja nadal sie zastanawiam co grać dzisiaj. Myślę nad spotkaniami Anderlecht - Dortmund lub Basel - Liverpool.
W meczu Realu pewnie kursy będą marne prawda?
 
noijuz 3

noijuz

Użytkownik
Zenit-Monaco
Zanit jak narazie w tym sezonie prócz ostatniego spotkania ze Spartakiem, praktycznie bezbłędny. U siebie deklasuja przeciwników, a i wygrana w Lizbonie w LM też dowodzi, że są bardzo mocni. Monaco słabo po odejsciu gwiazd, duzo slabiej niz w poprzednim sezonie. Wygrali ostatnio z Leverkusen u siebie, ale Niemcy mięli tyle sytuacji, że juz w pierwszej polowie mogli spokoj nie strzelić 2 bramki. Teraz grają na wyjezdzie na bardzo ciężkim terenie, w Petersburgu dzisiaj chłodno, na czas meczu bedzie okolo 5 stopni, w Monaco pogoda w granicach 20 więc piłkarze z Księstwa zapewne poczują różnicę temperatur. Monaco niby ostatnio mało traciło, ale czuję, że dzisiaj pękną przy atak gospodarzy. Jak by nie patrzeć to chyba najłatwiejszy mecz w grupie dla Ruskich więc spotkanie które &quot;muszą&quot; wygrać.
Pooglądam mecz od początku i zobaczę jak to będzie wyglądało.
ed; beznadziejny mecz, beznadziejny Zenit, 2 progi zagrane, ale dalej w to nie brnę. Na wieczór sie może coś pogra ;]
 
Do góry Bottom