>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

janaspl 561

janaspl

Użytkownik
Wymyśliłem Ciekawy system
Będę od następnego meczu grał tylko i wyłącznie zakład na gol przed 10 i przed 20 minutą. Jeżeli w pierwszych minutach nie pada gol to przechodzę do następnego meczu i znowu gram przed 10 min i przed 20min. Będę grał klasycznym stawkowaniem Hanka i pozwoli mi to na 4 mecze czyli razem 8 progów. Jeżeli po 4 meczach z zrzędu nie padnie gol między 0-20 minutą to wychodzimy ze stratą 214 jednostek i zaczynamy od nowa progresje.
W ten sposób będziemy mieć mniej zakładek ale za to lepsze kursy a zakładka wydłuży się do 6-8 minut. Zrobiłem baze danych z 380 meczów La Ligi i wynika z niej, że PIERWSZY GOL w pierwszych 10 minutach pada średnio co 4,47 mecz a między 10-20 min PIERWSZY GOL pada co 6,13 mecz więc PIERWSZY GOL między 0-20 minutą pada co 2,58 mecz.
Kursy są dużo lepsze a zakładki dłuższe. Zaczynam od dziś test za prawdziwe pieniądze. Zagrałem właśnie 2 pierwsze progi w meczu Rayo Vallecano-Espanyol. Będę grał tylko lige hiszpańską.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
janaspl 561

janaspl

Użytkownik
Ja dziś grałem tylko Darmstadt - Wolfsburg
grałem do 80 minuty i przeżyłem prawie stan przedzawałowy xd
Na moje szczęście gol wpadł w 78 minucie..
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Zaczynam dzień od Chin
Liaoning Hongyun v Shanghai Shenhua ✅
Jiangsu Sainty FC v Hangzhou Lucheng✅
Guangzhou R&amp;F v Chongqing Lifan✅
Guangzhou Evergrande v Shandong Lunen✅ ten mecz gram stawką razy 3
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
JANAS myślałem kiedyś o podobnej grze ale jakoś nie wcieliłem tego w życie ;) Powodzenia i zobaczymy jak na tym wyjdziesz ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
janaspl 561

janaspl

Użytkownik
JANAS myślałem kiedyś o podobnej grze ale jakoś nie wcieliłem tego w życie ;) Powodzenia i zobaczymy jak na tym wyjdziesz ????
Zrobię w przyszłym tygodniu temat na tym forum i przeprowadzę konkretny test z przedmeczowymi typami i z dokładnym podliczeniem zysk/strat zobaczymy co z tego będzie ale te zakładki które wchodziły by na 7,8 progu wyglądają nieźle^^
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Zrobię w przyszłym tygodniu temat na tym forum i przeprowadzę konkretny test z przedmeczowymi typami i z dokładnym podliczeniem zysk/strat zobaczymy co z tego będzie ale te zakładki które wchodziły by na 7,8 progu wyglądają nieźle^^
Robiłem test na sucho na 181 meczach na 20 progów progresją na bramki 0-20. Najdłuższa seria meczu bez bramki między 0-10 to 25 meczy (w tym były 4 mecze gdzie bramka padła od 10 do 20), najdłuższa bez bramek 0-20 to 14 meczy.

Przy czym mój test to były ligi RACZEJ overowe, mecze z kursami na over 2,5 przeważnie mniejszymi niż 1,8 za wyjątkiem takich, gdzie o jednej godzinie szedł tylko jeden mecz (lub kilka underowych) - wtedy robiłem szybki przegląd, ale ponieważ była to analiza na sucho to nie była zbyt dogłębna.

Najdłuższa seria meczu z bramką w 0-20 to 11 meczy pod rząd trafionych [!]

Może Tobie pójdzie lepiej. Powodzenia
 
janaspl 561

janaspl

Użytkownik
W systemie Hanka tak naprawdę według mnie najważniejsza jest umiejętność wychodzenia z meczu jeżeli nie ma sytuacji ani strzałów. Zrobiłem tak wczoraj w meczu Rapid Vienna vs Austria Vienna przez pierwsze 30 minut nie było ani jednego celnego strzału na bramkę i zagrałem tylko 3 progi. Postanowiłem przenieść dalsze progi na mecz Florentiny - As Roma. Gol padł w pierwszych 10 minutach i udało mi się złapać zakładkę i wygrać 4próg po kursie 5.5
Gram systemem Hanka 5 dzień i obróciłem już cały bonus w bet365 oraz jestem 100zł do przodu. Trafiłem jak do tej pory tylko raz 0:0 pare dni temu w meczu Juventusu ale wyszedłem z tego meczu w 70 minucie więc strata nie była duża.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Janas cieszę się że udało się obrócić i jeszcze zarobić, ale generalnie to piszesz niesamowite pierdoły :mrgreen:

Dobór meczy jest arcyważny, oczywiście trzeba obserwować mecz i w razie potrzeby spasować, ale nie należy to robić tak jak Ty to sugerujesz co 20-30 min skakać z kwiatka na kwiatek.
Do tego Twój zamierzony test nie wiem co ma testować i co wynik testu, bez wzgledu na bilans, miałby oznaczać. Równie dobrze możesz pograć parzyste/ nieparzyste. Zupełna losowość a co więcej żadnych podstaw że taki sposob grania na gole do 20 min byłby lepszy niż którykolwiek inny.

To nie jest żaden wstyd, ale należysz do tych 90% osób które tego systemu zwyczajnie nie rozumieją. Bo należy rozróżniać granie od rozumienia.
Dlatego moja skromna rada, albo staraj się bardziej zagłębić w temat i zrozumieć małe przewagi jakie on daje albo weź kase i próbuj czegoś innego bo takich osob w temacie to już się przewineło mnóstwo i kończyło się zawsze w 1 sposób. Mimo moich ostrzeżeń takich jak to ;)

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
janaspl 561

janaspl

Użytkownik
Jesteś autorem tematu, masz największe doświadczenie więc zastosuję się do twoich rad i nie będę w takim razie kombinował, od następnego meczu trzymam się na nowo zasad systemu. Czy jest sens czasami wychodzić z meczu jeśli nie ma bramek ani sytuacji w 60 lub 70 minucie czy czekać do 80 i nie grać jedynie ostatniego progu?
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Jesteś autorem tematu, masz największe doświadczenie więc zastosuję się do twoich rad i nie będę w takim razie kombinował, od następnego meczu trzymam się na nowo zasad systemu. Czy jest sens czasami wychodzić z meczu jeśli nie ma bramek ani sytuacji w 60 lub 70 minucie czy czekać do 80 i nie grać jedynie ostatniego progu?
Czasem i w przerwie juz warto wyjsc ale to bardzo rzadkobo po przerwie czasem nowy mecz sie zaczyna. Najczesciej jak pasuje to 60-70 chociaz to jest niezbyt duzy odestek
 
D 0

dahid84

Użytkownik
Witam, chciałem zapytać co zrobić w sytuacji jak moj Bukmacher expekt nie oferuje możliwości grania od 40min do 50 tylko od 50 do 60 ?

Czy możecie napisać gdzie gracie ? Ostatnio 2 lata temu bawiłem sie w zakłady, teraz wracam do gry ????
 
Do góry Bottom