>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

S 440

straszaksam

Użytkownik
Witam obserwowałem temat od samego początku i szkoda że tak mało zostało aktywnych osób podających typy. Od dziś zaczynam swoją przygodę z bukmacherką i spróbuję obrócić bonus w bet365 systemem Hanka. Będę tutaj od czasu do czasu pisał co gram.
Sam zamierzam zagrać dziś mecz Dynamo Kijów z Chelsea. W poprzednich 2 meczach Dynamo było 7 bramek i dokładnie tyle samo czyli 7 bramek było w 2 meczach Chelsea. Przedmeczowy kurs na gol przed 10 minutą to 5.5 więc kursy w trakcie meczy powinny być opłacalne do strategii. Czy zgodzicie się z tą propozycją? Może macie jakieś inne propozycje na dziś?
Do zaryzykowania zaproponowałbym granie na gola Porto, ale jeśli obracasz bonus, to nie polecam ;)
Ja bym nie grał Chelsea na wyjeździe pod wodzą Mourinho. To już nie to samo co sezon temu, ale Mou zawsze na wyjeździe gra minimalistycznie i jest duża szansa, że nie stracą bramki, a ze strzeleniem mogą mieć problem.
Wydaje mi się, że można się zainteresować meczem Leverkusen z Romą. Leverkusen ostatnio tragedia w lidze, nie potrafili wygrać z przeciętniakami, z kolei Roma radzi sobie bardzo dobrze, ale tracą sporo bramek, jak i strzelają dużo. No to dlaczego grać taie spotkanie? Ano często liga krajowa a mistrzów, to dwie różne bajki i wydaje mi się, że Leverkusen może dziś stanąć na głowie u siebie, ażeby w końcu ugrać jakiś sensowny rezultat. Dodatkowo, Wojtek cały czas jest niepewny swoich interwencji w tej Romie. Kiedy grał w Arsenalu, jego interwencje były o wiele lepsze, częstsze - tutaj póki co nie może się chyba dogadać z kolegami z obrony i nie czuje się pewnie między słupkami.
Ja to gram. Kursy będą spokojnie dawały grać po 3,00, a wydaje mi się, że spokojnie zobaczymy tam bramkę.
@edit
heh, włączyłem sobie zakładkę, zwlekałem z napisaniem posta i mnie Arni ubiegł... no nieważne, w każdym razie, najlepszy mecz dziś chyba, jeśli wziąć pod uwagę kursy, a szansę wygranej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
janaspl 561

janaspl

Użytkownik
Ok zagram w takim razie Bayer Leverkusen-Roma. Z powodu na niski kapitał początkowy zagram 1/3 stawkowania Hanka. Zobaczymy co z tego będzie ;)
 
janaspl 561

janaspl

Użytkownik
Muszę Ci StraszakSam podziękować, uratowałeś mi dupę z tą Chelsea.
Niestety nie udało mi się złapać zakładki w meczu Romy bo gdy klikałem postaw zakład to w tym samym momencie podyktowali karny i był zablokowany rynek. Ale yield +400% ;)
Mam nadzieję, że jutro też coś razem pogramy ;) Dzięki Wielkie jeszcze raz!
 
janaspl 561

janaspl

Użytkownik
Ja dziś gram City - Sevilla oraz Wolfsburg-PSV ciekawe czy dam radę 2 meczę na raz ogarnąć ale zobaczymy jak to będzie. W grupie gdzie jest PSV i Wolfsburg wszyscy mają po 3 punkty i każdemu będzie zależało żeby zdobyć bramkę. Mam jedynie wątpliwości co do wysokości kursów bo w obydwóch meczach zakład na gol przed 10 min to tylko 4.5 ;/
 
P 0

pineczek

Użytkownik
Hej,
ponieważ jest tu 360stron w tym temacie to bardzo Was przepraszam za moje lenistwo, ale czy ktoś mógłby wyjaśnić jak ten system działa? ???? Albo powiedzieć chociaż w okolicy której strony szukać... ????
 
janaspl 561

janaspl

Użytkownik
21/10/2015
Wszystkie o 20:45

Atl. Madrid - FC Astana
CSKA Moscow - Manchester Utd
Juventus - Monchengladbach
Manchester City - Sevilla
Wolfsburg - PSV
Czy nie ma problemu przy graniu tylu spotkań na raz? Człowiek się pogubić może ;p
 
arni87 52

arni87

Użytkownik
Hej,
ponieważ jest tu 360stron w tym temacie to bardzo Was przepraszam za moje lenistwo, ale czy ktoś mógłby wyjaśnić jak ten system działa? ???? Albo powiedzieć chociaż w okolicy której strony szukać... ????
Nawet w tych 360 stronach byś nic nie znalazł :grin: bo to nie ten temat. W systemy na 2 stronie masz pierwszy u góry temat - Gol do XX minuty- progresja. Już na 1 stronie masz wszystko wyjaśnione jak grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
janaspl 561

janaspl

Użytkownik
CSKA Moscow-Man Utdi Man-Sevilla ładnie weszły z zakładką ale po pierwszej połowie 0:0 w meczu Juventusu oraz PSV-Volksburg.
W meczu Juventusu do tej pory ani jednego celnego strzału na bramkę...
Odpuścić ten mecz po 50 minucie czy grać dalej?
PSV raczej gram do 80 minuty..
 
arni87 52

arni87

Użytkownik
No Caranthir czytasz w w moich myślach ;) Podpisuje się pod typami kolegi.
To dodam jeszcze:
Alkmaar - Augsburg ✅
Liberec - Groningen ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom