>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

M 8

mintek14

Użytkownik
Prawie wszyscy gracie to samo przykład wczorajsze Trapani jeden zagrał więc reszta też i nic dziwnego że przegrywacie :p
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
nie wiem czy gdzieś przewinęło się to pytanie, ale co sądzicie o grze nie po kursie @3, a @2,5 i graniu takim kursem każdego meczu? (ofc. stawkowanie inne)
Była jużtu taka dyskusja. Podejdź do tego matematycznie i miej bazę jakichś swoich wyników i sprawdź, czy to się opłaca (parę osób sprawdzało i wyszło na to że nie jest to lepsze, jeśli uwzględnia się granie do końca i przegrane ;) )
 
emm 99

emm

Użytkownik
mintek14 - a wziales pod uwage fakt, ze np Ja pisalem post w czasie gdy Straszak juz go dodal, a to oznacza ze mecz zwrocil szczegolna uwage, a ja nie widzialem jego posta. Mam nadzieje, ze chociaz Ty wygrywasz i juz do konca zycia bedziesz wygrywal, zyl z bukmacherki, nie pracowal i siedzial w Tajlandii a zer na koncie bedzie przybywac :]

Dzis gram tak jak wiekszosc obym NIE przegral:
Arsenal ✅, Stuttgart ✅, Wolfsburg✅ , Chelsea✅ i byc moze Twente
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Widzę, żę straszną bidę podajecie i &#39;masówę&#39; :razz:
Będę miły i do tych meczów &#39;mocarzy&#39; co podaliście to ja od siebie jeszcze:
Watford - Blackburn
Aberdeen - Ross County (mała stawka)
Villarreal- Granada (mała stawka jw.)
Fenerbahce - Trabzonspor (jw.)
Everton - Liverpool
Heerenveen - Zwolle
PSV - Utrecht
Juventus - AC Milan (być może, po sprawdzeniu kto w Milanie faktycznie zagra dziś)

Enjoy
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
15.00 Erciyesspor - Gaziantepspor✅ zakładka
15.00 Frosinone - Lanciano✅ zakładka (mało co zawału przy tym meczu nie dostałem. W 67 gospodarze w jak najbardziej prawidłowy sposób zdobywają bramkę, którą sędzia główny po konsultacji z liniowym nie wiedzieć czemu anuluje, a w 69 goście strzelają na 0:1. Limit szczęścia wyczerpałem chyba na cały weekend)

Juventus - AC Milan (być może, po sprawdzeniu kto w Milanie faktycznie zagra dziś)
na pewno nie zagra Mexes a to moim zdaniem jest wzmocnienie dla...Milanu ????

20.00 Oostende - Lokeren✅ zakładka
20.00 Reims - Lorient✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
emm 99

emm

Użytkownik
Bayern dwa gole odpowiednio 40:30s, 50:40s ????
A moglo byc pieknie, tak to wczorajsza wloska nie odrobiona. Natomiast jeden wniosek po tym wszystkim... zadnego grania druzyn niewiadomego stylu, czyli druga wloska, francuska.
Kursy przyzwoite dzis na czolowke angielskiej [Chelsea, City, Arsenal] - wszedzie kasa lezala. To samo derby Madrytu i ja teraz tego sie trzymam, nie mowiac o bundeslidze gdzie wszedzie procz Koln gol padl do przerwy, a wiec nie ma mowy o zawale itd.
Ja dzis pasuje, trzeba korzystac z wolnego czasu.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
eh, jak zwykle podałem typy, a nie zdążyłem nic pograć... najbardziej żałuję Bundesligi, bo chciałem tam przyłożyć większą kasę...
no cóż, pozostaje mi tylko juventus, o ile będzie się nadawał do gry, eh.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Widzę, żę straszną bidę podajecie i &#39;masówę&#39; :razz:
Będę miły i do tych meczów &#39;mocarzy&#39; co podaliście to ja od siebie jeszcze:
Watford - Blackburn
Aberdeen - Ross County (mała stawka)
Villarreal- Granada (mała stawka jw.)
Fenerbahce - Trabzonspor (jw.)
Everton - Liverpool
Heerenveen - Zwolle
PSV - Utrecht
Juventus - AC Milan (być może, po sprawdzeniu kto w Milanie faktycznie zagra dziś)

Enjoy
eh, jak zwykle podałem typy, a nie zdążyłem nic pograć... najbardziej żałuję Bundesligi, bo chciałem tam przyłożyć większą kasę...
no cóż, pozostaje mi tylko juventus, o ile będzie się nadawał do gry, eh.
Dziwne ze nie zdazyles pograc. A moze dlatego ze 2 mecze skonczyly sie 0:0 ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 440

straszaksam

Użytkownik
Co mam Ci pokazać skan rejestracji do szpitala deklu? Weź się pieprznij w łeb i ugryź w język zanim czasem coś powiesz, bo nie wiesz jaką mam sytuację i dlaczego raz jestem cały dzień, a raz mnie nie ma i nie jestem w stanie tego przewidzieć. Dlatego chociaż raz użyj mózgu i się nie wypowiadaj na tematy o których nic nie wiesz.
To że akurat tym razem mi się udało nie grać meczów 0:0 to nic nie znaczy, bo wolałbym być i grać niż zajmować się rzeczami którymi muszę. Z zawiści kiedyś żyłka Ci pęknie. Mam nadzieję że grubo kiedyś udupisz za swoje chamstwo i podejście. Pisałem Ci zresztą już na PW, żebyś schował do szuflaski swoje teksty, bo chyba jakiś zgnębiony mocno jesteś.


Juve do gry moim zdaniem spokojnie na gola ogólnego i tak też pogram średnią stawką. Mam nadzieję, że szybko padnie gol, bo emocji już i tak mi wystarczy na dobre kilka dni.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Poprostu lubie podnosic Ci cisnienie a za co to powinneles wiedziec. I wyluzuj troche bo mnie Twoje teksty juz dawno przestaly ruszac.
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Przestańcie się drapać dziewczyny ;)
StraszakSam tym razem nie najlepszy dobór spotkań do gry, 2x 0:0 i rzutem na taśmę Blackburn. Z drugiej strony to nauczka dla tych, którzy traktują typy podane od _Hank_ &amp; StraszakSam jakby to były fixy i pewniaki ;) Czasem mam wrażenie, że gdyby zaproponowali nawet największy shit do grania i tak znalazłaby się grupka chętnych ślepo to grać ;)
Polecam:
Moreirense - Fc Porto ( ogólny a i myślę, że nawet na bramę gości łapać można )
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Udało się Juve i PSV, fajnie, chociaż i tak ogólnie kicha bo wczoraj miałem wtopę i dziśteż bym miał. Ogólnie gorszy okres się trafił i nie wiem czy sobie nie odpuścić na jakiś czas i wrócić z czystą głową.
Zobaczymy, może jutro podam jakieś typy jeszcze na ndz i pon. Powodzenia i grajcie to, w czym sami czujecie się mocni!
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
12.00 Mersin - Kasimpasa✅
15.00 Zadar - Osijekbrak zakładów
15.00 Cagliari - Roma✅
15.00 Newcastle - Stoke✅
18.30 PAOK - Olympiakos⛔ (gdy odchodzę od swojego sposobu doboru meczów to zawsze kańczy się wtopą, ale to już był ostatni raz.)
19.00 Espanyol - Valencia✅
 
emm 99

emm

Użytkownik
12:30
Feyenoord - Cambuur ✅
15:00
Napoli - Udinese ✅
15:30
Werder - Bayer Leverkusen ✅✅✅

1) Pograny tylko Werder i to rzutem na tasme, dzis juz nie zarobie - za to dzien jest maks przyjemny :cool:
2) A jednak jeszcze Basel i to z zakladka, smieszna stawka.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
To tak, ja popieram mocno typy na Cagliari - Roma, PAOK - Olympiakos. Przestrzegam natomiast przed Valencią, bo oni złapali zdecydowaną zadyszkę i grają o wiele słabiej niż wcześniej, dużo akcji zwyczajnie marnują, aczkolwiek Espanyol jest na fali wznoszącej i wcale się nie dziwię jak oni tam wrzucą bramkę.
Werder z Bayerem też wygląda nieźle, tym bardziej, że prawdopodobnie Son już wróci na boisko.
To teraz coś od siebie. Mam nadzieję, że dziś będę dostępny cały dzień, bez żadnych nagłych wypadków i pogram to co podaję i nie będzie żadnej niespodzianki jak przez ostatnie dwa dni.
Getafe - Sevilla (średnia stawka)
Gijon - Albacete (mała)
Augsburg - Frankfurt (wysoka stawka, moim zdaniem najlepszy mecz dziś)

Ryzykowne, a z wysokim kursem (raczej nie będę grał, te typy ryzykowne tylko podaję w celu rozważenia, sam wolę bardziej bezpieczne, moim zdaniem, opcje)
Guingamp - Monaco
Pominąłem bardzo dobrze zapowiadający się Lyon - PSG z racji braku Lacazette u gospodarzy.
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Ode mnie tak:
Feyenoord - Cambuur ✅
( niskie kursy ale spokojnie można to &quot;naprawić&quot; grając na gola gospodarzy )
Groningen - Alkmaar ✅ ( normalna stawka na ogólnego, lub delikatnie i ostrożniej na gospodarzy )
Augsburg - Frankfurt ✅ ( tutaj jak na moje można &quot;lutować&quot; największą stawką )
 
M 8

mintek14

Użytkownik
Roma dzisiaj bez : Balzaretti,Castan,Iturbe,De Rossi,Strootmana,Ibarbo,Manolasa,Florenziego i Gervinho
Uważajcie na ten mecz
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Bardzo radosny futbol preferują oba zespoły w tym meczu, czy bedzie bramka to nie wiem , ale żeby każdy mecz tak wyglądał to ja byłbym zadowolony ????
Edit: No i zakładeczka ????
 
Do góry Bottom