>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

emm 99

emm

Użytkownik
Tylko bez licytacji Panowie.
Kurde, ze w meczu Ghany mozna bylo nie zlapac zakladki - to sie nazywa szczescie.
Na piatek:
20:00
Angers - Tours ✅⛔ [pograne do konca + mecz Monfilsa w tenisa, mam nadzieje, ze da rade w 3 secie, to zminimalizuje straty]
20:30
Trapani - Carpi ⛔
20:30
St. Liege - Mouscron ✅
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Witam,
Na dzisiaj coś z drugiej francuskiej - mecze wyglądają na overowe, a kursy świetne.
20:00 Troyes - GFC Ajacio
20:00 Creteil - Le Havre
Jakieś za, albo przeciw ? ????
 
K 107

krisu3

Użytkownik
W wolnej chwili popełniłem takiego excela. Pokazuje on przy jakim kursie można wchodzić w następny próg, aby mieć większy zysk niż po zagraniu całego budżetu na mecz po kursie przedmeczowym &quot;o0,5&quot; lub &quot;gol przed 80&quot;. NIE UWZGLĘDNIA zakładek, ponieważ potraktowałem je jako bonus do systemu, nie można liczyć tylko na zakładki. Jeśli w tabelce będzie jak najbardziej zielono, to zakładka powiększy tylko przewagę i to grubo.
Instrukcja obsługi:
- są 4 warianty, w zależności kto jak lubi grać
- zmieniamy tylko białe pola:
--kurs przedmeczowy
--kursy w jakich wchodzimy w kolejne progi (można tylko białe, można wszystkie jak ktoś w trakcie meczu chce zmienić)
--można dowolnie bawić się stawkami i dobrać optymalne dla siebie
W każdym pliku jest to samo, tylko formaty jakie kto lubi:
plik ods https://www.dropbox.com/s/i1q0u1o4flzrtlm/GoldoXXminuty.ods?dl=0
plik xls https://www.dropbox.com/s/h6b3yxbbs9820fx/GoldoXXminuty.xls?dl=0
plik xlsx https://www.dropbox.com/s/kvkztzviqpcx4pb/GoldoXXminuty.xlsx?dl=0
Może komuś się przyda. Jak ktoś ma jakieś uwagi, opinie, propozycje (zwłaszcza autor tematu) to proszę zgłaszać.
 
S 72

siargiej

Użytkownik
Niektorzy graja np gole na konkretna druzyne, albo mega underowe rosja2, wlochy2 itp, wtedy over 3 jest na 2 progach czasami
Na dzisiaj:
Split(jedna juz weszla, gram dalej od 2pol)
Creteil
Trapani
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Po co to wszystko krisu3 jak i tak wchodzimy z kursem 3,00(czasem niższym)
Po to żeby sprawdzić czy opłaca się grać na ten czasem niższy. Tak naprawdę to zrobiłem to wszystko jak bawiłem się różnymi sposobami stawkowania i może to uchroni kogoś przed bzdurnymi stawkami, na których się traci w stosunku do kursu przedmeczowego.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
@krisu3
ogólnie excel taki sobie, bo to zwykłe stawkowanie po 3,00 rozpisane na różne warianty gry (swoją drogą wchodzenie w 20&#39; czy coś takiego jest głupotą, bo tracisz mnóstwo czasu na potencjalnego gola, a jesli dodać do tego że na początku meczu jest bardzo łatwo o zakładkę to tylko potęguje sprawę.
Inna rzecz - zrobiłeś tylko konkretne progi dla jednego rodzaju stawek, tj. chodzi mi o to że stosujesz to stawkowanie pierwotnie 3, 5, 8 itd., co jest mało przydatne dla większości grających tutaj, z racji tego, że po prostu operują na większych sumach ;)
Pochwalić należy natomiast za to, że pokazałeś, dlaczego granie minutówek jest lepsze od grania over 0,5 gola w meczu (można oczywiście zmodyfikować stawkowanie, żeby uwydatnić to jeszcze bardziej, ale o tym szerzej napisałem w jednym z moich poprzednich &#39;dłuższych&#39; postów i jeszcze wcześniej Hank).
Aha i jeszcze jedno, nie chcę wychodzić na czepialskiego itp., ale mnie strasznie wkurza ten błąd :razz:
nie pisze się &#39;popełniłem&#39;, kiedy chcesz powiedzieć o wykonaniu jakiejś dobrej pracy, wykonania jakiegoś zadania. Popełnia to się błędy, wykroczenia itp. &#39;złe&#39; rzeczy. Tak samo jak nie ponosi się zwycięstwa ;)
Ogólnie fajnie że pokazałeś &#39;na cyfrach&#39; to o czym było mówione wcześniej bo na pewno trafi to do większej liczby osób, niż suchy tekst ????
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Dzięki za zainteresowanie ????
To po kolei:
bo to zwykłe stawkowanie po 3,00
Każdy może sobie wstawić tam kurs jaki go interesuje. A do rozpisywania stawek pod dany kurs jest mnóstwo innych kalkulatorów. Choć tu ciężko zastosować jakiś algorytm, bo nie działa tu stały zysk itp. stąd stawki są wklepywane ręcznie.
wchodzenie w 20&#39; czy coś takiego jest głupotą
Nie miałem tu na myśli pomijania jakiegoś fragmentu meczu, tylko po prostu postawienie pierwszego progu od razu do 20&#39; , stąd jest tam kurs niższy niż 3. Ja tak gram żeby zmniejszyć liczbę progów i potrzebny budżet, bo mam rekreacyjne stawki.
stosujesz to stawkowanie pierwotnie 3, 5, 8 itd.
Tu również każdy może sobie wstawić co chce i mnożyć te stawki jak chce. Może źle zareklamowałem ten arkusz, największy użytek można z niego zrobić po prostu sprawdzając czy własne stawkowanie jest korzystne czy też nie (jeśli ktoś używa innego niż podane przez Hanka)
Popełnia to się błędy, wykroczenia itp. &#39;złe&#39; rzeczy
Kto mówi, że ten excel jest genialny :p Ale czaję o co chodzi ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 36

rafaw1

Użytkownik
Panowie gdzie patrzycie na dokladny czas strzelenia gola?
- bet365
-wyniki
- jakies oficjalne inne strony ?
 
M 8

mintek14

Użytkownik
Panowie gdzie patrzycie na dokladny czas strzelenia gola?
- bet365
-wyniki
- jakies oficjalne inne strony ?
WH strona bukmachera nie wiem czemu ale nie pokazuje tutaj jej nazwy :p hill sports.william - może sie domyślisz o jakiego chodzi ????
 
M 8

mgawo

Użytkownik
nie wiem czy gdzieś przewinęło się to pytanie, ale co sądzicie o grze nie po kursie @3, a @2,5 i graniu takim kursem każdego meczu? (ofc. stawkowanie inne)
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Propozycje na dziś

Stuttgart - Bayern✅
Atletico Madryt - Real Madryt✅
Tottenham - Arsenal✅
Man City - Hull✅
 
Do góry Bottom