>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

A 18

arko22

Użytkownik
Wiem tylko sie wraca o 19 do domu i wiele tych meczy nie zostaje ???? . Jakiegos smartfona trzeba sobie sprawic zeby w robocie sobie grac ????
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
widze temat kwitnie ????
mam nadzieje, ze do przodu
Taka przysluge potrzebuje, mecz Sion - Thun pierwsza bramka 20 czy 21 minuta ?
ktos ogarniety jest w stanie znalezc filmik bo mi sie nie udalo
bede wdzieczny ;)
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Proszę bardzo http://www.fc-sion.ch/fr/WebTV/
W skrócie spotkania niestety nie ma zegara, ale akurat los jest łaskawy i widac zegar na stadionie ???? Także bramka 19:57, mam nadzieję że uznają taki dowód.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jaka kwota jest potrzebna, aby zacząć skutecznie grać tym sposobem?
Nie wiem co będzie dla Ciebie zadawalającym zyskiem , ale sam sobie oblicz znając ten parametr np. 1 jednostka i przyjmując też możliwość wyniku 0:0 a więc niekiedy długiego oczekiwania na trafienie - w meczach takich jakie np. ostatnio zafundowała Barca , teoretyczny &quot;pewniak&quot; do zdobycia minimum 1 gola....

UWAGA: oczywiście wejście zakładki daje dodatkowy ✅ po stronie zysku.

Progresja na stały zysk

W tego typu progresji nie ustalamy stawki początkowej, lecz zysk który chcemy osiągnąć na każdym poziomie progresji.

Stawka na każdym poziomie, zależy od aktualnego kursu.

Wzór na stawkę pierwszego poziomu wygąda następująco:

stawka = zakładany zysk / kurs – 1

Wzór na stawki dla kolejnych poziomów:

stawka = suma stawek z poprzednich poziomów + zakładany zysk / kurs – 1

..........
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Nie wiem co będzie dla Ciebie zadawalającym zyskiem , ale sam sobie oblicz znając ten parametr np. 1 jednostka i przyjmując też możliwość wyniku 0:0 a więc niekiedy długiego oczekiwania na trafienie - w meczach takich jakie np. ostatnio zafundowała Barca , teoretyczny &quot;pewniak&quot; do zdobycia minimum 1 gola....

UWAGA: oczywiście wejście zakładki daje dodatkowy ✅ po stronie zysku.

Progresja na stały zysk

W tego typu progresji nie ustalamy stawki początkowej, lecz zysk który chcemy osiągnąć na każdym poziomie progresji.

Stawka na każdym poziomie, zależy od aktualnego kursu.

Wzór na stawkę pierwszego poziomu wygąda następująco:

stawka = zakładany zysk / kurs – 1

Wzór na stawki dla kolejnych poziomów:

stawka = suma stawek z poprzednich poziomów + zakładany zysk / kurs – 1

..........
Aczkolwiek były tutaj (albo w wcześniejszym temacie) głosy, iż progresja na stały zysk nie jest tutaj najodpowiedniejszym sposobem stawkowania.
 
S 72

siargiej

Użytkownik
byly takie glosy, aczkolwiek z testow na sucho wnioskuje, ze jest wrecz przeciwnie...a na pewno staly zysk daje wiecej przy bramkach na poczatku meczu

P.s: wg mnie na granie tym systemem potrzeba ok 87j/mecz. Proponowalbym zabezp na 2 mecze tj. ok 174j. To pozwala na zadowalajace zyski. Po kilku wygranych mozna zwiekszyc progi w miare mozliwosci
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
ms15 dzięki ;)
zobaczymy co z tego będzie, kwota co prawda niewielka ale wszystkie oficjalne strony podaja 20 min a oni ida w zaparte.

Co do progresji na stały zysk to mówiłem tylko że taki rozpis przy łapaniu kursu 3 jest kiepskim pomysłem. [FAKT]
Należy rozróżniać opinie od faktu, bo faktycznie często przeplatam jedno z drugim nie pisząc co i jak :p
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
byly takie glosy, aczkolwiek z testow na sucho wnioskuje, ze jest wrecz przeciwnie...a na pewno staly zysk daje wiecej przy bramkach na poczatku meczu

P.s: wg mnie na granie tym systemem potrzeba ok 87j/mecz. Proponowalbym zabezp na 2 mecze tj. ok 174j. To pozwala na zadowalajace zyski. Po kilku wygranych mozna zwiekszyc progi w miare mozliwosci
Jakie stawkowanie przy tych 87j na mecz?
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Jaka kwota jest potrzebna, aby zacząć skutecznie grać tym sposobem?
Skuteczność nie ma nic wspólnego z budżetem bo i tak liczy się yield, prawda !?
Zakładając 1j=1zł to wystarczy 50zł bo dzieląc przez 3 stawki zaproponowane przez Hanka (bo co niektórzy mnożą x3 i więcej :) potrzebujesz ok 50 zł
Stawki w progresji
1
1
1,7
2,7
4,4
6,7
11,6
16,7
ogólny koszt progresji 45,80 zł
Oczywiście tak jak pisał Edi8 trzeba się zabezpieczyć przed ewentualną stratą przy 0:0 i dobrze by było jakby się wystartowało z np. 150 zł wtedy grasz za 30% kapitału. Jeżeli zwiększyłby Ci się budżet możesz lekko podnieść stawki zachowując 30% kapitału na progresję
Oczywiście jest to wersja minimum, ale o to się przecież pytałeś
Jeżeli masz &quot; wielkiego pewniaka&quot; :) to możesz oczywiście jednorazowo złamać zasadę stawkowania

Ps. zapomniałem o ostatnim progu do 90 min stawka 26,70 zł więc koszt progresji 72,50 zł
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Fibonacci zapewne.
Z tego co tu czytam, to poza zakładką, drugim powodem dobrego trzepania kasy na tym systemie jest częste granie stawką x2 x5 x8 czy nawet x15. Zysk fajny, ale strach pomyśleć jak taki gruby mecz w końcu nie wejdzie.
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Ps. zapomniałem o ostatnim progu do 90 min stawka 26,70 zł więc koszt progresji 72,50 zł
do usunięcia zdublowało mi się
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Zysk fajny, ale strach pomyśleć jak taki gruby mecz w końcu nie wejdzie.
A realnych przykładów meczów zakończonych wynikiem 0:0 już tu parę mamy - tak więc finansowe zabezpieczenie chcącego tak grać, musi obejmować gotowość gry i po takim wyniku.
 
Do góry Bottom