>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

A 18

arko22

Użytkownik
Rozpisalem sobie stawki i tak sobie mysle ze bede stosowal je zaleznie od stopnia ryzyka. A wiec:
5, 7, 10, 15, 22, 37, 52, 82 +2zl do propozycji Hanka
6, 10, 16, 26, 40, 70, 100, 160 x2 hank
9, 15, 24, 39, 60, 105, 150, 240 x3 hank
Co myslicie o tych stawkowaniach? Jakie mecze na dzis np, mozna dobrac do tego?
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Musiałbyś dobierać stawki do swoich możliwości bo ciężko powiedzieć ile chcesz zarobić, ile możesz postawić i ile odpukać ewentualnie stracić przy gorszej passie, ja stosuje jedną stawkę x3 Hanka bez względu na mecz ale kolega Kecaj jak pisał wcześniej to x8, x15 a nawet x40 stawki podstawowej ????
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Tylko że ja mam stawkę podstawową czyli 1x 1-1-2-3-5-8-13-21-34 =88J
Rozumiem że jest w tym sporo ryzyka ale cóz każdy gra na co go stać ????
Zgodze się z typem edi8 myślałem też nad Guangzhou C-Osaka ale gospodarze mają sporą zaliczkę więc sam nie wiem może będą chcieli coś strzelić przed własną publicznością...
 
P 22

pgrom

Użytkownik
O Guangzhou pisałem wcześniej, to najbardziej bramkostrzelny zespół z ligi chińskiej. Opisywałem kiedyś jak zagrałem ich jeden mecz (w temacie głównym Hanka). Mecz zakończył się wynikiem 5:2 z czego zagrałem na bodajże 4 gole i weszły po dwie zakładki ???? Oczywiście system Hanka to jedna bramka ale mecz był taki że aż żal było nie spróbować ????
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Panowie 30% budżetu na zakład to bardzo dużo, u mnie normalny mecz to 2-3% a taka barcelona to 10% :p

w najgorszym dniu systemu trafiłem 4 0-0 w jeden dzień ????

zdarza się i trzeba być przygotowanym na wszystko, a wtedy + to tylko kwestia czasu
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Hank wszystko się zgadza tylko budżet budżetowi nierówny;) Podejrzewam że już sporo zgromadziłeś, ale mając 200-300zł na początek to ciężko grać za 2-3%;)
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Panowie 30% budżetu na zakład to bardzo dużo, u mnie normalny mecz to 2-3% a taka barcelona to 10% :p
w najgorszym dniu systemu trafiłem 4 0-0 w jeden dzień ????
zdarza się i trzeba być przygotowanym na wszystko, a wtedy + to tylko kwestia czasu
Nie pisałem na zakład ale na całą progresję wtedy 2 po kolei wpadki ( co powinno być bardzo rzadkie przy dobrym wyborze meczu) nie powodują bankruta
 
C 0

conradini

Użytkownik
O 12.30 rewanżowy mecz Pohang (Kor)-Jeonbuk (Kor) w playoffach Azjatyckiej Ligi Mistrzów i jest to &quot;braterski&quot; pojedynek obu koreańskich zespołów, które grając z sobą na lidze dość ostro strzelają:

weszło pierwsze 10min, dzieki
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
ulala graliście do 2 bramki? ;O
ja gram teraz tych skośnookich zobaczymy czy coś wbiją w 1 połowie ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Po takich sytuacjach jak np. w tym meczu Koreańczyków w Azjatyckiej Lidze Mistrzów czyli wygrana po 1. golu i granie na 2. bramkę ( czy ew. 3. bramkę ) - gdy jednak 2. czy 3. gol nie wejdzie - warto chyba rozważyć grę w kolejnym meczu jako kontynuację jak gdyby DALSZYCH etapów progresji...
 
L 25

lukasz_

Użytkownik
Musiałem aż włączyć streama, bo 40 minut i nie rozpieszczali, a niestety w tych azjatów dosyć grubo wszedłem.

Pod koniec pierwszej połowy dwie bardzo dobre okazji dla gospodarzy i dla gości, więc z tą masakrą bym się wstrzymał (przynajmniej jeszcze chwilę).

Po takich sytuacjach jak np. w tym meczu Koreańczyków w Azjatyckiej Lidze Mistrzów czyli wygrana po 1. golu i granie na 2. bramkę ( czy ew. 3. bramkę ) - gdy jednak 2. czy 3. gol nie wejdzie - warto chyba rozważyć grę w kolejnym meczu jako kontynuację jak gdyby DALSZYCH etapów progresji...
Czytam to trzeci raz i niestety przerasta mnie. Bramka w 6&#39; więc zakładamy grę 20-80&#39; i kolejne progi w trwającym właśnie meczu (nie ma bramy ht hehe) to dochodzi do jakiś niebotycznych sum.. polecam zrobić rozpiskę na kilkanaście progów i zadać sobie pytanie czy warto podejmować takie ryzyko, bo wbrew pozorom wynik 0-1 i następujący po nim 0-0 to się niestety zdarza. I co wtedy, ciąg dalszy progresji w trzecim meczu?
 
Do góry Bottom