>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

ms15 87

ms15

Użytkownik
Zagrałem Piasta do 70min. Z tą zasraną ekstraklapą to nie wiem co gorsze, oglądac to czy obstawiac. Te patałachy zawsze muszę coś spieprzyc, w każdej akcji.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Coś ostatnio piątkowe spotkania lubią się skończyć max 1:0 z bramką po 80 minucie, ciekawe jak Piast skończy. Ja po dwóch wtopach na polskiej lidze odpuściłem ją sobie.
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Duża masówka była na ten mecz, wiele opinii że padnie sporo goli, tym się poniekąd zasugerowałam grając Piasta. Zresztą mnie też gra Piasta i Łęcznej podobała się, dla mnie był do dobry typ. Niestety to już druga pomyłka dzisiaj i bardzo boli. Gram Lecha, zdania nie zmieniam, okaże się jak na tym wyję.
Teraz Dundee i Cordoba
Dzień masakra⛔, za dobrze szło, widać trzeba trochę przemyśleć, oby jutro było lepiej.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
W polskiej lidze to co pomyślisz, to musisz na odwrót postawić ;) Co do Lecha, to powiedziałbym że parę bramek tam wpadnie, a jak będzie, zobaczymy.
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Mi na tym Piaście wyszło granie czegoś czego sam nie zakładałem, także kolejny raz przegrałem z samym sobą ;d
Na teraz najpoważniej myślę o Lechu, Dundee, Cordobie i mooooże Liefering.

Cóż za dziwny dzień, 15minuta w Ligue2 i na 7 z 8 stadionów mamy minimum jedną bramkę ????
 
emm 99

emm

Użytkownik
Kiedys mi znajomy powiedzial, ze on w pt nie gra, bo to sa takie dziwne dni.. i byc moze mial racje, ja przespalem mecze podane, wiec teraz atakuje Liefering ✅ i Spezia ✅ .. z fartem!
Za to na jutro bedzie bomba i miejmy nadzieje ze z zakladkami! :cool:
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
No i cóż, albo w drugich połowach Cordoba i Dundee dadzą solidnie zarobic, albo ostatecznie pogrążą dzisiejszy dzień.

***** CO ZA DZIEŃ ⛔⛔⛔
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Ja się z Dundee wycofałem po 40 min.
Dziś ✅ ale malutki.
Sobota:
20:30 Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
20:00 Real Madrid - Vallecano
 
thestig 71

thestig

Użytkownik
Dundee weszło. Gdyby to nie weszło to bym zwątpił zupełnie w ten system, bo tyle sytuacji było już w 1 połowie... Szkoda że typ w 49&#39; trafił na pustą w słupek, ale cóż... Chyba dziś nie mam co narzekać, udupiłem na Aalen trochę, ale Piasta nie grałem i Australii rano nie. ????
 
michu82gol 164

michu82gol

Użytkownik
Jeżeli komuś chcę sie rano wstawać to proponuję mecz ligii australijskiej ( o ile ktoś się jeszcze do niej nie zraził ) o 7 rano: Newcastle Jets - Melbourne Victory. Drużyny ostatnio dużo strzelają.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Dziś sobie odpuściłem, i słusznie z tego co widzę. Na jutro podwójną stawką atakuję na pewno mecz Man.U. - Crystal Palace, zastanowię się nad QPR - Man City, z niemieckiej może Bayern (zależnie od kursu) i z hiszpańskiej Real. Jeszcze coś wybiorę jak wstanę. Liverpool - Chelsea obejrzę, ale nie ruszam, chyba że będzie się dobrze działo.
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
09.30 Brisbane Roar - Melbourne City✅ (zakładka)
13.00 St. Pauli - Heidenheim✅ (zakładka)
15.00 Cittadella - Latina brak zakładów
16.00 Fulham - Huddersfield✅ (zakładka)
20.00 Evian TG - Nice
20.45 Breda - Alkmaar
21.15 Braga - Gil Vicente (tutaj zastanawiam się nad graniem bramki dla Bragi)
 
Do góry Bottom