>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

S 72

siargiej

Użytkownik
Zagralem poranna Australie gol do 80min, byla gdzies 62, w dublu z brakiem gola w Adelaidzie. Za przyslowiowa dyszke. W przerwie zrobilen cash out na 83j, a kolo nosa przeszlo 400
Dzisiaj laduje grubasa w chronologicznie
Ural
Belupo
Kaiserslautern
Lech
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
a idźcie wy w **** z tym sędzia. Nie wygramy tutaj niczego.
To jest własnie &quot;system&quot;.
Nawet najpewniejszy mecz może pójść nie tak, a ten z tego co piszecie do takich należał.
Ważne jest by się z całej kasy nie wystukać, by mieć za co odrabiać.

Gdzieś pisałem o takim sposobie:
Grać do 60-70 min, nie więcej, bo przecież staramy się dobierać takie mecze, że bramka ma paść jak najprędzej. jak w &quot;pewniaku&quot; nie ma gola do 60-70 min to najwidoczniej to był zły mecz i lepiej odegrać się w kolejnych.

Jak ma ktoś czas, ochotę lub notuje mecze jakie gra to niech sobie spojrzy na to w których minutach wychodzi z meczu bo pada bramka. Podejrzewam, że 80% tych zdarzeń wchodzi przed 60 min.
Ja jak mam postawić 7 lub 8 próg to już powoli wymiękam i przeważnie gram tylko na odzyskanie strat. Strach pomyśleć jakbym się zachował gdybym grał za taką kasę jak niektórzy z was :/

Edyta.
Jeszcze jedno.
Można grać kursami 2.50 - 2.75 lecz do 60-70 min, bo to dzięki zakładkom ten sposób gry jest tak dobry.

Edyta 2.

Odnośnie tematu:

ROSJA: Premier Liga
15:00 Ural - Kuban

AUSTRIA: Erste Liga
18:30 Kapfenberg - A. Lustenau

DANIA: Superliga
18:30 Silkeborg - Midtjylland

NIEMCY: 2. Bundesliga
18:30 Kaiserslautern - Bochum

HOLANDIA: Eredivisie
20:00 Excelsior - Utrecht

POLSKA: T-Mobile Ekstraklasa
20:30 Lech Poznań - Podbeskidzie B-B

SZKOCJA: Premiership
20:45 Motherwell - Dundee Utd
 
D 0

diego1111

Użytkownik
Ja rozwazam na dzis nastepujace mecze:
Piast Gliwice v Gornik Leczna
Cordoba v Deportivo La Coruna
Sandhausen v Nurnberg
FC Liefering v Mattersburg
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Widzę że po udanym tygodniu, a w sumie to system rozpieszcza nas już od dłuższego czasu, znowu wpadacie w faze grania wszystkiego i to bez patrzenia na koszty ????
Ja byłem przekonany że ja tu gram grubo bo zdarzały się 5cyfrowe wygrane na 1 meczu, ale tej australii za 1k to nawet ja bym nie zagral chociaz zgadzam sie że była do probowania i to tego typu mecz gdzie nie powinno a zwyczajnie sie zjeb... ;/
Ufa, Belupo grubo ?
Ciezki mi znalezc jakies argumenty za tym, poza &quot;mecz do grania&quot; oraz &quot;zwykle na meczach padaja bramki&quot;. Dla mnie szalenstwo ????
Kolejna sprawa to te kombinacje z graniem od 20 albo do 60 albo do przerwy. Spoko niech każdy kombinuje pod siebie, o ile zdaje sobie sprawe że ten system jest ściśle ze sobą powiązany. Stawki, kursy, zakladki. Tak aby zmaksymalizowac zysk. Powtarzam się pewnie po raz wtóry, ale każdemu kto przy tym kombinuje polecam przeprowadzić obliczenia sprawdzajace czy wasz system faktycznie coś daje, tzn czy średnia kurs wygranej jest wiekszy niż ten proponowany przez bukmachera bo przecież o to tu chodzi.
Moim skromnym zdaniem żaden mecz dzisiaj nie nadaje się do grania grubo, ale to w końcu tylko moje zdanie ;)
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Tylko karny w 30minucie mógł spieprzyć zakładkę na tym meczu ???? Tak czy siak dzięki za typ, choć pograłem naprawdę drobniutko.
 
emm 99

emm

Użytkownik
Mialem to [Sydney] w zakladkach takze i bylem przekonany ze tam nawet over 2,5 wpadnie, tym bardziej ze tutaj gracze tez popierali typ... gralem dopiero od 30` bo bylem w pracy i po prostu nie mialem czasu wiec straty nie sa ogromne, ale bola - zadnego grania podczas pracy, bo to mi nie idzie ????
Bylo ostatnio, ladnie.. bardzo ladnie i wiedzialem ze pierd.... nie wiedzialem, ze juz. Tak jak pisze Hank, chlodna glowa i cierpliwosc kluczem do sukcesu!! I wszyscy powinni o tym pamietac wlacznie ze mna!

18:30
Kaiserslautern - Bochum ✅

20:30
Lech - Podbeskidzie ✅

Edit:
https://www.youtube.com/watch?v=uiBEJTsV7R8
OGLADAĆ, PROMOWAĆ !I TUTAJ NIE KOMENTOWAC.
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
18.00 Pribram - Teplice✅ (piękna zakładka)
18.30 Aalen - FSV Frankfurt✅
18.30 Kaiserslautern - Bochum✅
20.45 Cordoba - La Coruna⛔ (niewykorzystany karny w 17 minucie) coraz bardziej odpycha mnie liga hiszpańska.
 
thestig 71

thestig

Użytkownik
Osobiście jestem bardziej przekonany do Aalen niż do Bochum i będę grał to, ale delikatnie. I wieczorem Szkocję jeśli da radę. A grę porządną to na jutro zostawiam. Real Madryt, liga niemiecka, angielska - coś się wybierze.
 
S 72

siargiej

Użytkownik
Przegladalem skroty ostatnich meczow, staty, h2h i mam wrazenie, ze zamiast Belupo, zagram Piastunki. Otoz Piast po powrocie Badii, gra naprawde bardzo solidnie, 5 goli z Gieksa, potem 4 z PBB, miazga.
Leczna z kolei w tym sezonie 6 z 7 meczow na wyjdzie w plecy. Reasumujac: peffka... za drobne mozna na gola gospodarzy
Info z ostatniej chwili:
Spezia-Crotone smialo do 2goli po zacnych kursiwach
 
tevez5 53

tevez5

Użytkownik
Ja na dzisiaj odpuszczam wszystko. Rano nie załapałem się na Sydney , teraz nie zdążyłem na Piasta, więc lepiej nie będę kusił losu :]
 
Do góry Bottom