>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

S 440

straszaksam

Użytkownik
Lepiej odpuścić już City czy trafią bez problemu ?
ja nie rozumiem, po co w ogole grać na kolejnego gola w takich meczach... na kolejnego gola to mozna grać wspotkaniach Dawida z Goliatem (np. mecze reprezentacji za tydzien), ale tu? :zoltakartka:
 
M 8

mintek14

Użytkownik
ja nie rozumiem, po co w ogole grać na kolejnego gola w takich meczach... na kolejnego gola to mozna grać wspotkaniach Dawida z Goliatem (np. mecze reprezentacji za tydzien), ale tu? :zoltakartka:
Masz racje dlatego odpuszczam i starczy zysków na dziś, poczekam na propozycje na jutro :p
 
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
@Baleronik, siargiej grał czas 1 gola Realu, my tu operujemy rynkiem Czas 1 gola (obojętnie kogo) dlatego tak szybko złapał kurs 3.
O 21,07 i 33 sek postawiłem do 40minuty właśnie na gola Realu po kursie 2,50 i zdziwił mnie ten kurs 3. Ok nie wnikajmy.

St. Etienne - Inter typ dla odważnych i kursy wysokie ???? 4 x 0-0??
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
O 21,07 i 33 sek postawiłem do 40minuty właśnie na gola Realu po kursie 2,50 i zdziwił mnie ten kurs 3. Ok nie wnikajmy.

St. Etienne - Inter typ dla odważnych i kursy wysokie ???? 4 x 0-0??
Nie polecam przy obecnej formie Interu i stylu gry St Etienne. To tylko taka opcja dla masohistów :razz:
 
M 8

mintek14

Użytkownik
Ja już raz was ostrzegałem przed Ligą Europejską i tym razem byłbym ostrożny. Wiadomo ta liga to zupełnie co innego niż LM, połowie klubom nie zależy na jej wygraniu ;)
Od siebie dam ten mecz :
Sevilla - St. Liege jak dla mnie jedyny pewny ????
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Hmm, a właśnie miałem pisac że mi to jakoś sporo spotkań na jutro &#39;podchodzi&#39; ???? Po wstępnej selekcji zostałem z: Zagrzeb, Villareal, Feyenoord, Napoli, Sevilla, Sparta, Wolfsburg. Sporo patrząc po tym co mówicie ???? Zostawiam je sobie do przemyślenia na jutro.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
W przypadku grania spotkania od samego początku warto często rozważyć zagranie jako pierwszy próg opcję 00:00 - 09:59 gole powyżej 0,5. Dla grania spotkania od początku jest to właściwie to samo co Czas 1. gola przed 10:00 ale często z nieco wyższym kursem, co dla grających większymi stawkami może stanowić okazję do wygrania paru groszy więcej w przypadku gola w pierwszych 10 minutach.

Przykład z dzisiaj: mecz M.City - CSKA. Kurs na 1. gol przed 10:00 - 3,5, kurs na 00:00 - 09:59 gole powyżej 0,5 - 4,33. Pierwsza bramka padła w 2 minucie.
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
Ja podobnie jak ms15 Din. Zagreb - Salzburg✅ (zakładka), Feyenoord - Rijeka✅ (zakładka), Napoli - Young Boys✅, Sparta Praga - Slovan✅ (zakładka), Apollon - Moenchengladbach✅, Zurich - Villareal✅ (zakładka)
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
W przypadku grania spotkania od samego początku warto często rozważyć zagranie jako pierwszy próg opcję 00:00 - 09:59 gole powyżej 0,5. Dla grania spotkania od początku jest to właściwie to samo co Czas 1. gola przed 10:00 ale często z nieco wyższym kursem, co dla grających większymi stawkami może stanowić okazję do wygrania paru groszy więcej w przypadku gola w pierwszych 10 minutach.
Przykład z dzisiaj: mecz M.City - CSKA. Kurs na 1. gol przed 10:00 - 3,5, kurs na 00:00 - 09:59 gole powyżej 0,5 - 4,33. Pierwsza bramka padła w 2 minucie.
TO było już mówione wcześniej... ba, czasem, rzadko bo rzadko, ale można złapać surebeta, z czego chętnie korzystam ????

Ja już raz was ostrzegałem przed Ligą Europejską i tym razem byłbym ostrożny. Wiadomo ta liga to zupełnie co innego niż LM, połowie klubom nie zależy na jej wygraniu ;)
Od siebie dam ten mecz :
Sevilla - St. Liege jak dla mnie jedyny pewny ????
Czytałeś zmiany jakie nastąpiły w LE?
Od tego momentu, drużyna, która wygra LE, dostaje automatycznie miejsce w przyszłych rozgrywkach LM, więc drużyny z mocnych lig, typu hiszpańska, niemiecka czy angielska, będą walczyły, bo tam nie jest łatwo o miejsce, gwarantujące grę w LM, także taki Villarreal, Sewilla czy Borussia, to są drużyny, które na pewno powalczą.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
TO było już mówione wcześniej... ba, czasem, rzadko bo rzadko, ale można złapać surebeta, z czego chętnie korzystam ????
Właśnie nie byłem pewien czy ktoś już wcześniej o tym nie pisał, temat się ostatnio rozrasta więc warto wspomnieć ????
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Na przykładzie tego stawkowania- mamy powiedzmy 7minutę, na początku meczu puściłeś zakład na gola do 10min za 10zł, teraz w 7min pojawia się zadowalający Cię kurs (to nie musi byc to mityczne 3.00) na gola przed 20minutą i wrzucasz 15zł po tym kursie. Jeżeli gol wpadnie do 10min to masz zakładkę, bo wchodzą Ci zakłady za 10zł i za 15zł. Nie ma czegoś takiego jak koszt zakładki, jest koszt ogólny przeznaczony do danego momentu. Nie różni się on w przypadku zakładki bądź jej braku. Różni się tylko ew. zysk.
Po raz kolejny odsyłamy do oryginalnego tematu Hanka, pierwszy post i wszystko będzie jasne. http://forum.bukmacherskie.com/f18/gol-do-xx-minuty-progresja-105169.html
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Ludzie, taki mały apel do pytających i odpowiadających:
zanim zadacie pytanie, zadajcie sobie to minimum wysiłku i poczytajcie w pierwotnym temacie nt. systemu, ew. tam zadawajcie pytanie, bo tu jest temat dot. typów, a nie pytań o system.
Tak samo prośba do odpowiadających - nie odpowiadajcie za każdym razem, bo się robi śmietnik 2x większy... jak nie bedzie odpowiedzi to jest szansa, że ludzie zajrzą do tematu właściwego, albo w gorszym przypadku - tam napiszą posta.
Jak nie będzie tu śmietnika, to wszyscy na tym skorzystają.
 
Do góry Bottom