>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

marcim222 65

marcim222

Użytkownik
Bayern - Roma✅ zakładka
City - CSKA✅
Maribor - Chelsea✅ zakładka
Shakhtar - Bate✅zakładka i jeszcze zastanawiam się nad Sporting - Schalke✅ zakładka
 
L 516

lipny

Użytkownik
Gracie progresją na kolejne 10minut gdy kurs @3 tak?
zakładka np w &#39;17 gol przed &#39;30, w &#39;27 gol przed &#39;40 a gol pada w &#39;29 tak?
 
P 4

pawerius2001

Użytkownik
Na rozgrzewkę przed głównym daniem ( City✅ i Shakhtar✅ ) delikatnie - 18:30 - Neustad - Groding✅
Krótka ta rozgrzewka, ale zawsze coś;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 72

siargiej

Użytkownik
@Lipny
Dla przykladu. Wczoraj gralem Real-Live na gol Realu. Zakladka w x4 min. Bramka padla w 27min. Czyli na moim 2 i 3 progu. Na te 3 progi przeznaczylem 50j,wygrana wyniosla 120j. Budzet 300j na mecz
 
tevez5 53

tevez5

Użytkownik
@Lipny
Dla przykladu. Wczoraj gralem Real-Live na gol Realu. Zakladka w x4 min. Bramka padla w 27min. Czyli na moim 2 i 3 progu. Na te 3 progi przeznaczylem 50j,wygrana wyniosla 120j. Budzet 300j na mecz
120j wygrana? Czyli na czysto 120j - 50j = 70j ? :O
To przy jakich kursach grałeś ?
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Nie ma 100% metody, z czasem zaobserwujesz, w których spotkaniach będą 10minutowki. A i tak często aż do wrzucenia meczu na live na becie nie wiadomo czy będą dostepne.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
@Baleronik, siargiej grał czas 1 gola Realu, my tu operujemy rynkiem Czas 1 gola (obojętnie kogo) dlatego tak szybko złapał kurs 3.
 
L 25

lukasz_

Użytkownik
Owszem bodajze w 24:11 na bramke realu bylo 3
Skąd się biorą tacy bajkopisarze?

Na bramkę Realu był kurs 2,75 (już o golu w meczu nie wspominam) w momencie gdy kursy zostały zablokowane.

No chyba, że na mojej przeglądarce stosują opóźnienie co do kursu 3 :grin:

Już wczoraj tu gdzieś czytałem, że Real z zakładką wszedł i byłem przekonany, że pewnie zagrane po kursie 2,5 (lub podobnym).

Jestem mocno zdziwiony gdy czytam takie rzeczy.
 
emm 99

emm

Użytkownik
Panowie, a po co &#39;roztrzasac&#39; takie rzeczy?
Zalozmy, ze kazdy gre za ile chce i jak chce, umowmy sie ze tu beda podawane TYPY, ewentualnie rozliczenia i odpowiedzi na jakies sensowne pytania.

Tez mi sie wydaje ze na gola ogolnego bylo 2,75- ale co z tego, jesli zagral i zrobil zakladke jakkolwiek to chwala mu za to i fajnie, ze mu sie udalo. Oby podawal jeszcze kazdy trafne typy i oby kazdy taplal sie w kasie albo w hiszpani za pieniadze buka! ;)

Dzis:
City - CSKA ✅✅✅
Shakhtar - BATE od 20` ✅✅✅
HAJS SIE ZGADZA. :cool:
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Ja ostatecznie zdecydowałem na grubo City-CSKA✅ i Shachtar-Bate✅ zakładka, a drobniej Maribor-Chelsea i Sporting-Schalke✅ zakładka. Wszędzie gol ogólny. Powodzenia.
 
emm 99

emm

Użytkownik
Zobacze jak ukraincy podejda do spotkania, moze od 12` przy kursie 4,5 - chce zlapac dobry kurs w pierwszym progu i.. trafic np xx zl * kurs [5]
Takie tam swoje rozkminki, ostatnio trafilem Lazio xx zl * kurs [9!]
Ale wiadomo liga wloska, gol dosc szybko.. tylko tak mozna zlapac na prawde dobry kurs [na farcie rzecz jasna]
 
Do góry Bottom