>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

tevez5 53

tevez5

Użytkownik
Roznie to bywa, dobieram stawki dostosowujac je do kursow. Ogolnie 10.15.25.30.45.70.100
A to mnie wprowadziłeś w błąd. 300j na mecz to nie to samo co 300j do 70&#39;. Nie ważne zresztą. Spytałem bo zaciekawił mnie dobry przelicznik zysku względem ryzyka
 
emm 99

emm

Użytkownik
19:00
D. Zagrzeb - Salzburg PIEKNA ZAKLADECZKA, ZAMULONA ! ✅????
Przypominam, ze w pierwszym meczu nie bylo minutowek.. jak bedzie dzis, zobaczymy.
21:05
Napoli - Young Boys
Moze nawet sprobuje zagrac gola gospodarzy, ktorzy na ostatnie 10 meczy u siebie w 9 strzelali.. Goscie na 10 meczy wyjazdowych w 8 tracili.. :!:
Patrzac po skladzie odpuscilem Napoli, choc powinni dac rade na rzecz Sparty P.

21:05
Sevilla - St. Liege ✅✅✅
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Ja na 95% pozostaje przy swojej wczorajszej selekcji, czyli:
19.00
Dynamo Zagrzeb-Salzburg ✅ zakładka
Zurich-Villareal
✅ zakładka
21.05
Feyenoord-Rijeka (zaskakująco wysokie kursy moim zdaniem) i zaskakująco szybka zakładka✅
Napoli-Young Boys✅
Sevilla-Standard Liege
zakładka✅
Sparta-Slovan
zakładka✅
i waham się nad Wolfsburg-Krasnodar✅.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Moje typy nie będą odkrywcze na dzisiaj, gram co większość:
Napoli✅
Zurich✅(brak zakładki przez gapiostwo????)
Sparta✅
Teraz od 30 minuty delikatnie tak na rozgrzewkę wchodzę w Dinamo Moskwa✅.
 
emm 99

emm

Użytkownik
Straszak, to ciagniemy ten sam wozek. Cos mi sie wydaje, ze bedzie grubo... ja atakuje juz przy kursie 2,75.
Jestem mocno wkurzony na siebie, ze odpisywalem na wiadomosc zamiast robic zakladke w przypadku Salzburga bo bylo by to juz xxx x 3! + wczesniejszy prog, ale jak to sie mowi - madry POLAK po [w tym przypadku] &quot;szkodzie&quot; ;)

O 21 Napoli i powinno byc mocno zielono!
Edit: Mozna by powidziec suuuuuuper, bo polowa nastepnego progu puszczona po kursie 2,5 i prosze, gol! :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 440

straszaksam

Użytkownik
no ja mam obawy co do tej borussi troche, aleee gramy ladnie do konca.
O 21 jest parę ciekawych meczów, ale moj faworyt to nadal Sparta Praga ;)
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Straszak, to ciagniemy ten sam wozek. Cos mi sie wydaje, ze bedzie grubo... ja atakuje juz przy kursie 2,75.

Jestem mocno wkurzony na siebie, ze odpisywalem na wiadomosc zamiast robic zakladke w przypadku Salzburga bo bylo by to juz xxx x 3! + wczesniejszy prog, ale jak to sie mowi - madry POLAK po [w tym przypadku] &quot;szkodzie&quot; ;)

O 21 Napoli i powinno byc mocno zielono!
cholera, moglem Cie posluchac :razz:
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Owszem, częśc postów niepotrzebna. Ale jest to system jak mało który, gdzie przydaje się dyskusja podczas samego grania, wymiana poglądów jak aktualnie wygląda dany mecz czy emocjonowanie się kolejnymi minutami przy 0-0. Dlatego w godzinach spotkań wygląda to czasem bardziej jak chat niż forum, ale trzeba to zrozumiec moim zdaniem.

No to mnie Napoli mocno zmartwiło tym drugim garniturem. Bez Higuaina, Callejona i niestety nie jestem zoorientowany czemu nie ma Hamsika, kontuzja?
 
emm 99

emm

Użytkownik
Niech ktos w takim razie zalozy czat to beda mogly byc opinie, w tej chwili mam pewna uwage apropo Napoli.. chcialem zwrocic uwage na ustawienie i sklad, zeby ktos slepo nie brnal.. Panowie to z troski o wasze pieniadze ten smietnik. Chyba ze gracie za 100zl caly mecz, to faktycznie powinnismy sobie darowac &#39;ten czat&#39;
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom